Νέα

Το παράλογο φαινόμενο των Mgtow και των incels

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.556
Πόντοι
3.656
μεχρι και το 2010 ειχα μονο γκομενες . Μετα χαλασε η δουλεια. Σεξοεργατριες καλο ειναι αλλα θες και την γκομενα. Η κριση χαλασε πολλη την ελλαδα και τα social media ακομα ποιο πολλη
Κοίτα, έψαξα να βρω ένα βίντεο που είδα παλιά και δεν το ξαναβρήκα. Τέλος πάντων, το είχαν αφιερώσει σε ένα βίντεο ενός15χρονου κοριτσιού. Το εν λόγω κορίτσι ήταν απλά ένα δροσερό κορίτσι, με την ομορφιά της ηλικίας του, δεν ήταν δα και καμιά θεά. Ανοίγει το τηλέφωνο και λέει, έχω 100 αδιάβαστα μηνύματα. Τι λένε; όλα ήταν σε στυλ είσαι Θεά, πως μπορώ να γνωρίσω ένα κορίτσι σαν κι εσένα κλπ. ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ. Μέσα σε μια και μόνο μέρα, ένα 15 χρονο κορίτσι άκουσε από 100 αγόρια πως είναι πανέμορφη. Οι πιο όμορφοι άντρες ΙΣΩΣ ακούσουν από γυναικεία χείλη πως είναι όμορφοι 100 φορές σε όλη τους τη ζωή. Καταλαβαίνεις πόσο αέρα θα πάρουν τα μυαλά αυτού του κοριτσιού (αλλά και όλων των άλλων) μέχρι να μεγαλώσουν; δεν φταίνε οι ίδιες, αλλά η πραγματικότητα είναι πως τα social media τις έκαναν να καβαλήσουν το καλάμι
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Πάλι αγάμητη είσαι μωρή λουγκρητία και έχεις λυσσάξει;
σκασε μορη χορτασμενη
pakistanoi-pasok-22.jpg

εχω γραψει ξανα και ξανα οι αγγλοφωνες χωρες ειναι οι χειροτερες για τους αντρες. Επισης οι αντρες σε αυτες τις χωρες ειναι για τον πουτσο.
Παραδειγμα αγγλια . αρκετοι αγγλοι δεν εχουν προβλημα να πηδιεται η γυναικα τους να εχει boyfriend δηλαδη .
ο λογος για να ειναι δικαιοι . οι αγγλοφωνοι ειναι το ονειρο των γυναικων .
τυπε σε ολες αυτες τις χωρες δεν ηταν ετσι τα πραγματα και οχι πολυ παλια
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.935
Πόντοι
12.756
εχω γραψει ξανα και ξανα οι αγγλοφωνες χωρες ειναι οι χειροτερες για τους αντρες. Επισης οι αντρες σε αυτες τις χωρες ειναι για τον πουτσο.
Παραδειγμα αγγλια . αρκετοι αγγλοι δεν εχουν προβλημα να πηδιεται η γυναικα τους να εχει boyfriend δηλαδη .
ο λογος για να ειναι δικαιοι . οι αγγλοφωνοι ειναι το ονειρο των γυναικων .
αν μενεις αγγλια εχεις 2 επιλογες...η γινεσαι πουστης η γαμας μονο πουτανες :confused:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.935
Πόντοι
12.756
Κοίτα, έψαξα να βρω ένα βίντεο που είδα παλιά και δεν το ξαναβρήκα. Τέλος πάντων, το είχαν αφιερώσει σε ένα βίντεο ενός15χρονου κοριτσιού. Το εν λόγω κορίτσι ήταν απλά ένα δροσερό κορίτσι, με την ομορφιά της ηλικίας του, δεν ήταν δα και καμιά θεά. Ανοίγει το τηλέφωνο και λέει, έχω 100 αδιάβαστα μηνύματα. Τι λένε; όλα ήταν σε στυλ είσαι Θεά, πως μπορώ να γνωρίσω ένα κορίτσι σαν κι εσένα κλπ. ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ. Μέσα σε μια και μόνο μέρα, ένα 15 χρονο κορίτσι άκουσε από 100 αγόρια πως είναι πανέμορφη. Οι πιο όμορφοι άντρες ΙΣΩΣ ακούσουν από γυναικεία χείλη πως είναι όμορφοι 100 φορές σε όλη τους τη ζωή. Καταλαβαίνεις πόσο αέρα θα πάρουν τα μυαλά αυτού του κοριτσιού (αλλά και όλων των άλλων) μέχρι να μεγαλώσουν; δεν φταίνε οι ίδιες, αλλά η πραγματικότητα είναι πως τα social media τις έκαναν να καβαλήσουν το καλάμι
και ποιος φταιει;οι ιδιοι οι αντρες που κανουν σαν αγαμητα ορνεα ρε Μποκολε...ξεφτυλα για το αντρικο φυλο
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.556
Πόντοι
3.656
και ποιος φταιει;οι ιδιοι οι αντρες που κανουν σαν αγαμητα ορνεα ρε Μποκολε...ξεφτυλα για το αντρικο φυλο
Υποθέτω πως είναι φανερό από το κείμενό μου ότι αυτή την κατάσταση άντρες τη δημιούργησαν και τη συντηρούν. Αμέτρητοι ηλίθιοι κάνουν συνέχει λάικ σε οτιδήποτε θηλυκό, γιατί μέσα στη φαντασία τους δεν μπορεί, στα 1000 θα πιάσει 1. Αμ δε. Εξανεμίζουν τις ελπίδες τους, αλλά και τις δικές μας
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.935
Πόντοι
12.756
Υποθέτω πως είναι φανερό από το κείμενό μου ότι αυτή την κατάσταση άντρες τη δημιούργησαν και τη συντηρούν. Αμέτρητοι ηλίθιοι κάνουν συνέχει λάικ σε οτιδήποτε θηλυκό, γιατί μέσα στη φαντασία τους δεν μπορεί, στα 1000 θα πιάσει 1. Αμ δε. Εξανεμίζουν τις ελπίδες τους, αλλά και τις δικές μας
:thumbsup:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
αν μενεις αγγλια εχεις 2 επιλογες...η γινεσαι πουστης η γαμας μονο πουτανες :confused:
Ναι αυτο το λεγαμε πιτσιρικαδες οτι οι αγγλοι ειναι γκολ . Αλλα το θεμα αλλαξε ξερεις γιατι ? Λογο ευρωπης και λογο φοιτητριες και ποιο πολλη ελλεηνιδες φοιτητριες . Που Ελλαδα το παιζουν παρθενες και εκει γινονται σουρωτηρι
.

Εχει μετα τις υψηλης κοινωνιας των Ελληνων εφοπλιστων γονοι καλων οικογενειων που βρισκουν τις Ελλεινιδες φοιτητιρες μιας και εχουν τα λεφτα τα παιδια .

anyway εγω μενω Γερμανια απλα αγγλια εχω αρκετους γνωστους και μου λενε τωον πονο τους .
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Κοίτα, έψαξα να βρω ένα βίντεο που είδα παλιά και δεν το ξαναβρήκα. Τέλος πάντων, το είχαν αφιερώσει σε ένα βίντεο ενός15χρονου κοριτσιού. Το εν λόγω κορίτσι ήταν απλά ένα δροσερό κορίτσι, με την ομορφιά της ηλικίας του, δεν ήταν δα και καμιά θεά. Ανοίγει το τηλέφωνο και λέει, έχω 100 αδιάβαστα μηνύματα. Τι λένε; όλα ήταν σε στυλ είσαι Θεά, πως μπορώ να γνωρίσω ένα κορίτσι σαν κι εσένα κλπ. ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ. Μέσα σε μια και μόνο μέρα, ένα 15 χρονο κορίτσι άκουσε από 100 αγόρια πως είναι πανέμορφη. Οι πιο όμορφοι άντρες ΙΣΩΣ ακούσουν από γυναικεία χείλη πως είναι όμορφοι 100 φορές σε όλη τους τη ζωή. Καταλαβαίνεις πόσο αέρα θα πάρουν τα μυαλά αυτού του κοριτσιού (αλλά και όλων των άλλων) μέχρι να μεγαλώσουν; δεν φταίνε οι ίδιες, αλλά η πραγματικότητα είναι πως τα social media τις έκαναν να καβαλήσουν το καλάμι

Το πρόβλημα είναι ότι και τα μπάζα ακούνε συνέχεια πόσο όμορφες είναι :headbang:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Κοίτα, έψαξα να βρω ένα βίντεο που είδα παλιά και δεν το ξαναβρήκα. Τέλος πάντων, το είχαν αφιερώσει σε ένα βίντεο ενός15χρονου κοριτσιού. Το εν λόγω κορίτσι ήταν απλά ένα δροσερό κορίτσι, με την ομορφιά της ηλικίας του, δεν ήταν δα και καμιά θεά. Ανοίγει το τηλέφωνο και λέει, έχω 100 αδιάβαστα μηνύματα. Τι λένε; όλα ήταν σε στυλ είσαι Θεά, πως μπορώ να γνωρίσω ένα κορίτσι σαν κι εσένα κλπ. ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ. Μέσα σε μια και μόνο μέρα, ένα 15 χρονο κορίτσι άκουσε από 100 αγόρια πως είναι πανέμορφη. Οι πιο όμορφοι άντρες ΙΣΩΣ ακούσουν από γυναικεία χείλη πως είναι όμορφοι 100 φορές σε όλη τους τη ζωή. Καταλαβαίνεις πόσο αέρα θα πάρουν τα μυαλά αυτού του κοριτσιού (αλλά και όλων των άλλων) μέχρι να μεγαλώσουν; δεν φταίνε οι ίδιες, αλλά η πραγματικότητα είναι πως τα social media τις έκαναν να καβαλήσουν το καλάμι
το εχω γραψει εδω σε καποιο ροομ . Τα ειχα με μια γκομενα χ χρονια . Ειχε την κολλητη τις ωραιο μωρο λιγο παχυ αλλα τουμπανο . Τον χρονο ειχε γυρω στους 15 γκομενους συν πιπες τσιμπουκια οτι γινεται στην τουαλετα μενει στην τουαλετα Ons και παει λεγοντας . βγαζουμε τον αριθμο πανω κατω στους 250 με 500 τον χρονο που τους ρουφηκε. Τι μου λες εσυ για το γκομενακια με το τηλεφωνο και μαλακιες.
Υποψιν αυτο ειχε γινει εποχη 1998 2006 τοτε δεν ειχε τηλεφωνα και facebook και μαλακιες .

Ειπες κατι γατακι . Σκεψου τι γινεται τωρα με τηλεφωνο ΦΒ ινστα και παει λεγοντας.

εχω ενα κανονα αμα γνωριζω γκομενα σε τινδερ μπαμπλε κτλ αμα δεν μου απαντησει σε το πολλη 5 ωρες κανω ντελετε. Γιατι ?
Γιατι ολες ειναι με ενα τηλεφωνο στο χερι και αμα ξερεις αυτα που σου γραφω τοτε σκεψου τι κανουν τωρα. Και στο παιζουν δυσκολες !!!!
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
903
Κριτικές
18
Like
3.099
Πόντοι
1.436
Κοίτα, έψαξα να βρω ένα βίντεο που είδα παλιά και δεν το ξαναβρήκα. Τέλος πάντων, το είχαν αφιερώσει σε ένα βίντεο ενός15χρονου κοριτσιού. Το εν λόγω κορίτσι ήταν απλά ένα δροσερό κορίτσι, με την ομορφιά της ηλικίας του, δεν ήταν δα και καμιά θεά. Ανοίγει το τηλέφωνο και λέει, έχω 100 αδιάβαστα μηνύματα. Τι λένε; όλα ήταν σε στυλ είσαι Θεά, πως μπορώ να γνωρίσω ένα κορίτσι σαν κι εσένα κλπ. ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ. Μέσα σε μια και μόνο μέρα, ένα 15 χρονο κορίτσι άκουσε από 100 αγόρια πως είναι πανέμορφη. Οι πιο όμορφοι άντρες ΙΣΩΣ ακούσουν από γυναικεία χείλη πως είναι όμορφοι 100 φορές σε όλη τους τη ζωή. Καταλαβαίνεις πόσο αέρα θα πάρουν τα μυαλά αυτού του κοριτσιού (αλλά και όλων των άλλων) μέχρι να μεγαλώσουν; δεν φταίνε οι ίδιες, αλλά η πραγματικότητα είναι πως τα social media τις έκαναν να καβαλήσουν το καλάμι
τετοιου ειδους προσοχη τελικα καταληγει να ειναι επιζημια και για τη ιδια τη κοπελα γιατι σε νεαρη ηλικικα δε ειναι αρκετη ωριμη να τη διαχειριστει...
βεβαια 100 μηνυματα καθε μερα παλι υπερβολικα μου ακουγετε εκτος και αν ειναι influencer η κατι τετοιο...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.556
Πόντοι
3.656
το εχω γραψει εδω σε καποιο ροομ . Τα ειχα με μια γκομενα χ χρονια . Ειχε την κολλητη τις ωραιο μωρο λιγο παχυ αλλα τουμπανο . Τον χρονο ειχε γυρω στους 15 γκομενους συν πιπες τσιμπουκια οτι γινεται στην τουαλετα μενει στην τουαλετα Ons και παει λεγοντας . βγαζουμε τον αριθμο πανω κατω στους 250 με 500 τον χρονο που τους ρουφηκε. Τι μου λες εσυ για το γκομενακια με το τηλεφωνο και μαλακιες.
Υποψιν αυτο ειχε γινει εποχη 1998 2006 τοτε δεν ειχε τηλεφωνα και facebook και μαλακιες .

Ειπες κατι γατακι . Σκεψου τι γινεται τωρα με τηλεφωνο ΦΒ ινστα και παει λεγοντας.

εχω ενα κανονα αμα γνωριζω γκομενα σε τινδερ μπαμπλε κτλ αμα δεν μου απαντησει σε το πολλη 5 ωρες κανω ντελετε. Γιατι ?
Γιατι ολες ειναι με ενα τηλεφωνο στο χερι και αμα ξερεις αυτα που σου γραφω τοτε σκεψου τι κανουν τωρα. Και στο παιζουν δυσκολες !!!!
Μάλλον μπερδεύτηκες. Ποτέ δεν ισχυρίστηκα πως δεν υπήρχαν γκόμενες υπερσεξουαλικές κλπ. Έγραψα ότι σήμερα, με την έκρηξη των Social Media, οι γυναίκες δεν καβάλησαν απλά το καλάμι, επιβιβάστηκαν σε πύραυλο. Εκεί που είχαν 10 επιλογές οι μεσαίες, μπορεί να έχουν και 1500 σήμερα. Κάποιες που δεν γαμιόντουσαν ούτε με δανεική πούτσα, σήμερα έχουν κι αυτές επιλογές, αν το θελήσουν
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.948
Κριτικές
27
Like
2.387
Πόντοι
6.955
στο εχω ξαναγραψει....ειναι προσωπικες μου εμπειρειες;,φιλων,γνωστων κλπ...πιστευω λοιπον οτι η πλειοψηφια των ανδρων γαμανε σχετικα ευκολα αλλα πολυ δυσκολα για κατι παραπανω
Πες μας όμως και τι κατηγορίας γκόμενα γαμάνε, γιατί εγώ νομίζω και μου το έχουν επιβεβαιώσει και 50αρηδες ότι με την οικονομική ύφεση έγινε πιο δύσκολο το να ρίξεις γκόμενα. Επίσης, αυτήν την γυναίκα που εσύ και οι φίλοι σου την αξιολογείτε με 6 κάποιοι άλλοι άνδρες μπορεί να την αξιολογούν με 3 και να μην καταδέχονται ούτε στην θέση του συνοδηγού να την βάλουν. Το ότι οι φίλοι σου βρίσκουν και γαμούν δεν ακυρώνει τον κανόνα πως για πολλούς είναι δύσκολο να το πετύχουν.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.935
Πόντοι
12.756
Πες μας όμως και τι κατηγορίας γκόμενα γαμάνε, γιατί εγώ νομίζω και μου το έχουν επιβεβαιώσει και 50αρηδες ότι με την οικονομική ύφεση έγινε πιο δύσκολο το να ρίξεις γκόμενα. Επίσης, αυτήν την γυναίκα που εσύ και οι φίλοι σου την αξιολογείτε με 6 κάποιοι άλλοι άνδρες μπορεί να την αξιολογούν με 3 και να μην καταδέχονται ούτε στην θέση του συνοδηγού να την βάλουν. Το ότι οι φίλοι σου βρίσκουν και γαμούν δεν ακυρώνει τον κανόνα πως για πολλούς είναι δύσκολο να το πετύχουν.
απο 6 και πανω αντικειμενικα...επισης ο 50αρης αν κυνηγαει 30αρα συνηθως παιρνει τα αρχιδια μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom