Νέα

Το παράλογο φαινόμενο των Mgtow και των incels

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
Γνωρισες και νορμαλ . και γιατι τις αφησες και φυγανε . που θα ξαναβρεις τωρα? Εγω μονο κατεστραμενες γνωριζα. Απο την ηλικια των 22 που ηταν η πρωτη μου μεχρι την ηλικια των 61 που ειχα ολες καμμενες .
Και εσυ βρηκες νορμαλ. Για πες το μυστικο
πηρα το ρισκο να συζυσω στα 45 μου και τωρα ειμαι 48..το εκανα αλλη μια φορα γυρω στα 40 αλλα δεν...κανενα μυστικο απλα εκατσε θα μπορουσε να μην κατσει
 

Peykorytinis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2020
Μηνύματα
23
Like
46
Πόντοι
0
την δυναμη οι γυναικες την πηραν απο τους ιδιους τους αντρες
Πήραν πόρους από τους αγαπουληδες ..σεξ από τους εμφανίσιμου ..προσοχή από όλους στα σοσιαλ ..ιδεολογία από όλα τα μέσα ..περισσότερες ευκαιρίες περισσότερες προτάσεις καλύτερη ζωή για αυτές ..εγώ πχ θεωρώ ότι λόγω αυτών των παραγόντων μια ανάλογη γυναίκα δύσκολα με βλέπει είμαι ας πούμε 6.5 /7 και θα μου βγει το λάδι να καταφέρω να ζήσω όμορφα με ένα εφτάρι εάν το βρω
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
Πήραν πόρους από τους αγαπουληδες ..σεξ από τους εμφανίσιμου ..προσοχή από όλους στα σοσιαλ ..ιδεολογία από όλα τα μέσα ..περισσότερες ευκαιρίες περισσότερες προτάσεις καλύτερη ζωή για αυτές ..εγώ πχ θεωρώ ότι λόγω αυτών των παραγόντων μια ανάλογη γυναίκα δύσκολα με βλέπει είμαι ας πούμε 6.5 /7 και θα μου βγει το λάδι να καταφέρω να ζήσω όμορφα με ένα εφτάρι εάν το βρω
για γαμησι βρισκεις σχετικα ευκολα για κατι παραπανω ΠΟΛΥ δυσκολα
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
πηρα το ρισκο να συζυσω στα 45 μου και τωρα ειμαι 48..το εκανα αλλη μια φορα γυρω στα 40 αλλα δεν...κανενα μυστικο απλα εκατσε θα μπορουσε να μην κατσει
ξερεις γιατι εγω τοσα χρονια αμα αρχισω και γραφω τι βρισκω δεν θα εχω τελειωνμο.
Και ολες νομιζουν οτι ειναι κελεπουρια . Ενω ειναι καραπουταναρες που δοξα το θεο σωθηκα. (Το καταλαβα μετα και ξερεις τι δεν ειμαι καν φαν του θεου αλλα πλεον πιστευω μονο και μονο γιατι ετσι που το βλεπω ΣΩΘΗΚΑ)
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
ξερεις γιατι εγω τοσα χρονια αμα αρχισω και γραφω τι βρισκω δεν θα εχω τελειωνμο.
Και ολες νομιζουν οτι ειναι κελεπουρια . Ενω ειναι καραπουταναρες που δοξα το θεο σωθηκα. (Το καταλαβα μετα και ξερεις τι δεν ειμαι καν φαν του θεου αλλα πλεον πιστευω μονο και μονο γιατι ετσι που το βλεπω ΣΩΘΗΚΑ)
δεν διαφωνω πουθενα μαζι σου...ομως βρισκεις,σχετιζεσαι,γαμας,φευγεις,πας παρακατω δεν μενεις μονος
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.706
Like
6.126
Πόντοι
1.406
πηρα το ρισκο να συζυσω στα 45 μου και τωρα ειμαι 48..το εκανα αλλη μια φορα γυρω στα 40 αλλα δεν...κανενα μυστικο απλα εκατσε θα μπορουσε να μην κατσει
κουλουρα δεν βαζεις ομως,μιγκταου μουλωχτος εισαι τυπε μου :grin:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
Ναι βέβαια

Μόνο εδώ μέσα να δεις έχουν ξεπουτσιαστεί όλοι :cum:
στο εχω ξαναγραψει....ειναι προσωπικες μου εμπειρειες;,φιλων,γνωστων κλπ...πιστευω λοιπον οτι η πλειοψηφια των ανδρων γαμανε σχετικα ευκολα αλλα πολυ δυσκολα για κατι παραπανω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγω εχω αλλη αποψη εχει γινει ποιο δυσκολο λογο οικονομικων
οικονομικη δυσπραγια υπαρχει πολλα χρονια,οι χορηγοι εχουν λιγοστεψει,οι ξεκωλιαρες εχουν μαζευτει καπως...μιλαω για μη πληρωμενο σεξ
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
στο εχω ξαναγραψει....ειναι προσωπικες μου εμπειρειες;,φιλων,γνωστων κλπ...πιστευω λοιπον οτι η πλειοψηφια των ανδρων γαμανε σχετικα ευκολα αλλα πολυ δυσκολα για κατι παραπανω

Η πλειοψηφία των αντρών,χωρίς γκόμενα τον παίζει όλη μέρα
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
στο εχω ξαναγραψει....ειναι προσωπικες μου εμπειρειες;,φιλων,γνωστων κλπ...πιστευω λοιπον οτι η πλειοψηφια των ανδρων γαμανε σχετικα ευκολα αλλα πολυ δυσκολα για κατι παραπανω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


οικονομικη δυσπραγια υπαρχει πολλα χρονια,οι χορηγοι εχουν λιγοστεψει,οι ξεκωλιαρες εχουν μαζευτει καπως...μιλαω για μη πληρωμενο σεξ
και εγω αυτο λεω . Πιο παλια εβρισκα καργα τωρα εχει γινει πιο δυσκολο. Υποψιν μενω εξωτερικο . Ελλαδα αυτες που γνωριζα μεχρι την στιγμη που εμενα ελλαδα ηταν για των πουτσο. Ημουνα μονος χρονια.
Ολο σαβουρα εβρισκα και ολο μακρια ημουνα . Αυτες νομιζανε οτι ητανε κελεπουρια
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.556
Πόντοι
3.656
ναι αλλα δεν ειναι ετσι ?Δηλαδη οι γκομενες εχουν ξεσαλωσει δεν τις πιανεις εισαι με μια και αυτη εχει αλλους 50 καβατζα να περιμενουν να γλυψουν κανα κοκκαλακι.
Πως να αντιδρασεις. Να τα εχεις και εαν μαλωσεται να ξερεις οτι αυτη θα πηδιεται με τον καβατζα μονο και μονο για να σου δειξει ποιος κανει κουμαντο .
Εδω σε θελω πως το λυνεις αυτο το προβλημα?
ΕΥΚΟΛΑΚΙ. Γαμάς μόνο σεξεργάτριες και τις γράφεις στα αρχίδια σου
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
φρενο στις καριολες,φρενο απο τα αποδυτηρια :wanker: :wanker: :wanker:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


φευγεις και ψαχνεις την επομενη πολυ απλα...δεν ξεφτυλιζεσαι για ενα βρωμομουνο
εγω βλεπω οτι ολες εχουν αρκετους μαλακες για να δουλευουν . Ποιο πολλους απο ποτε . Εκει χαλαει το γλυκο . Τα social media χαλασανε την δουλεια .
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
εγω βλεπω οτι ολες εχουν αρκετους μαλακες για να δουλευουν . Ποιο πολλους απο ποτε . Εκει χαλαει το γλυκο . Τα social media χαλασανε την δουλεια .
απο ποιους ομως;απο τους ιδιους τους αντρες...αρα δεν δικαιουται κανενας να παραπονιεται
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
ΕΥΚΟΛΑΚΙ. Γαμάς μόνο σεξεργάτριες και τις γράφεις στα αρχίδια σου
μεχρι και το 2010 ειχα μονο γκομενες . Μετα χαλασε η δουλεια. Σεξοεργατριες καλο ειναι αλλα θες και την γκομενα. Η κριση χαλασε πολλη την ελλαδα και τα social media ακομα ποιο πολλη
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.706
Like
6.126
Πόντοι
1.406
Περιμένω τον Σάσα και τον έμπερορ να γραψουν
Και μετα να γελας και να σχολιαζεις τις μαλακιες που λενε και να χαιρεσαι που εισαι καλυτερος απο ολα αυτα τα "ναυαγια",ωραιο συναισθημα τυπε μου,μεθυστικο,εθιστικο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom