Νέα

Το παράλογο φαινόμενο των Mgtow και των incels

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Υπαρχει και η αντιθετη αποψη:

 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
Υπαρχει και η αντιθετη αποψη:

η μοναξια ειναι ομορφη μονο αν το θες εσυ και για συγκεκριμενο χρονικο διαστημα...το εχω κανει αρκετες φορες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

οι αντρες τις προσκυνανε στα σοσιαλ και εχουν χιλιαδες ακολουθους
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
η μοναξια ειναι ομορφη μονο αν το θες εσυ και για συγκεκριμενο χρονικο διαστημα...το εχω κανει αρκετες φορες
Εγω ειμαι μονος αναγκστικα γιατι αυτες που βρισκω χρονια ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ .
Αυτο δεν το εχω καταλαβει ολες οι καμμενες με ολη την εννοια . Πριν καιρο γνωρισα μια που θελει σχεση για να εχει αυτοκινητο. Γερμανιδα.
τεσπα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.556
Πόντοι
3.656
Ας δούμε μια πραγματική περίπτωση γυναικείας συμπεριφοράς / απαίτησης, σε χωρισμένο ζευγάρι.
Χώρισαν. ΦΥΣΙΚΑ πήρε την επιμέλεια. Μένει στη μάνα της. Ο Πατέρας πληρώνει child support, αυτή ανακαλύπτει πως ο τυπάς γυρνάει φιλμ πορνό, ΑΡΑ βγάζει περισσότερα λεφτά, και ζητάει αύξηση του ποσού. Η Δικαστής τη ρωτάει αν εργάζεται (μετά το 4.30), αυτή απαντάει όχι, γιατί να το κάνω; μένω με τη μάνα μου, δεν πληρώνω νοίκι και φαγητό, είναι τσάμπα, χρησιμοποιώ τα λεφτά που δίνει για το παιδί και ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ. Θα μπορούσα να δουλέψω, αλλά δεν θέλω. Το παιδί είναι 11 χρονών και πάει σχολείο, αλλά γιατί να πάει να δουλέψει; ΣΤΗ ΜΟΥΝΑΡΑ ΤΗΣ, προτιμάει να μην κάνει τίποτα. Η εν λόγω Δικαστής αποδείχτηκε σωστή, δεν δέχτηκε ισχυρισμούς αφού δεν υπήρχαν στοιχεία και δεν ανέβασε τη διατροφή, πλην όμως το γεγονός παραμένει. Η ίδια η γυναίκα είπε πως ζει εκμεταλλευόμενη τη μάνα της και τα λεφτά που δίνει ο πατέρας για το παιδί, και αυτό είναι αποδεκτό. Αν αποδείκνυε πως ο πατέρας έβγαζε περισσότερα χρήματα, η Δικαστής βάσει Νόμου θα ανέβαζε τη διατροφή. Για να περνάει καλύτερα η γυναίκα, με τα λεφτά του Μαλάκα. Καλά ξυπνητούρια.
 
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
η μοναξια ειναι ομορφη μονο αν το θες εσυ και για συγκεκριμενο χρονικο διαστημα...το εχω κανει αρκετες φορες
Aπό το να είσαι με κάποια που δεν αρέσει,εννοείται.
Και κάτι ακόμη επειδή είπα πριν για απαιτήσεις:Ούτε λύση είναι να ρίχνεις άκυρο σε κάποια για βλακείες του στυλ ''δεν έχει γαλανά,αλλά καστανά μάτια'' ούτε το άλλο άκρο,όπου τα ρίχνεις σε όποια υπάρχει.
 

Peykorytinis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2020
Μηνύματα
23
Like
46
Πόντοι
0
A, μάλιστα. Σε κάποιους δεν αρέσει που οι γυναίκες βγήκαν από την κουζίνα και γι'αυτό ασπάστηκαν τον φασι
και εγω αυτο λεω . Πιο παλια εβρισκα καργα τωρα εχει γινει πιο δυσκολο. Υποψιν μενω εξωτερικο . Ελλαδα αυτες που γνωριζα μεχρι την στιγμη που εμενα ελλαδα ηταν για των πουτσο. Ημουνα μονος χρονια.
Ολο σαβουρα εβρισκα και ολο μακρια ημουνα . Αυτες νομιζανε οτι ητανε κελεπουρια
???? σιγά τα κελεπουρια
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
Εγω ειμαι μονος αναγκστικα γιατι αυτες που βρισκω χρονια ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ .
Αυτο δεν το εχω καταλαβει ολες οι καμμενες με ολη την εννοια . Πριν καιρο γνωρισα μια που θελει σχεση για να εχει αυτοκινητο. Γερμανιδα.
τεσπα
μα τα ιδια περναμε πολλοι ανδρες ειναι το συνηθες
Ας δούμε μια πραγματική περίπτωση γυναικείας συμπεριφοράς / απαίτησης, σε χωρισμένο ζευγάρι.
Χώρισαν. ΦΥΣΙΚΑ πήρε την επιμέλεια. Μένει στη μάνα της. Ο Πατέρας πληρώνει child support, αυτή ανακαλύπτει πως ο τυπάς γυρνάει φιλμ πορνό, ΑΡΑ βγάζει περισσότερα λεφτά, και ζητάει αύξηση του ποσού. Η Δικαστής τη ρωτάει αν εργάζεται (μετά το 4.30), αυτή απαντάει όχι, γιατί να το κάνω; μένω με τη μάνα μου, δεν πληρώνω νοίκι και φαγητό, είναι τσάμπα, χρησιμοποιώ τα λεφτά που δίνει για το παιδί και ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ. Θα μπορούσα να δουλέψω, αλλά δεν θέλω. Το παιδί είναι 11 χρονών και πάει σχολείο, αλλά γιατί να πάει να δουλέψει; ΣΤΗ ΜΟΥΝΑΡΑ ΤΗΣ, προτιμάει να μην κάνει τίποτα. Η εν λόγω Δικαστής αποδείχτηκε σωστή, δεν δέχτηκε ισχυρισμούς αφού δεν υπήρχαν στοιχεία και δεν ανέβασε τη διατροφή, πλην όμως το γεγονός παραμένει. Η ίδια η γυναίκα είπε πως ζει εκμεταλλευόμενη τη μάνα της και τα λεφτά που δίνει ο πατέρας για το παιδί, και αυτό είναι αποδεκτό. Αν αποδείκνυε πως ο πατέρας έβγαζε περισσότερα χρήματα, η Δικαστής βάσει Νόμου θα ανέβαζε τη διατροφή. Για να περνάει καλύτερα η γυναίκα, με τα λεφτά του Μαλάκα. Καλά ξυπνητούρια.
παρα πολλες τετοιες ρε μαν
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
μα τα ιδια περναμε πολλοι ανδρες ειναι το συνηθες

παρα πολλες τετοιες ρε μαν
εγω δεν ειχα τετοια και εαν ειχα εβρισκα εστω και καμμενες . Απλα ισως τωρα στα 44 μου να φταει αυτο δεν ξερω.


Ναι μαν εχει γεμισει τετοιες παντου . Προσεχεις πλεον που την βαζεις . Βαζεις κανα λαστιχο .

παλια οι γκομενες λεγανε να βαζλεις λαστιχο για να μην κανουν παιδι πλεον στην ηλικια μας βαζουμε εμεις για να μην πληρωνουμε.
Ελλαδα δεν εχει τετοια .
Εξωτερικο εχει γαμισετα .
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Ψόφα μωρή χρυσαυγίτικη λούγκρα.
εσυ να φοφησεις ρε καθαρμα που καταστρεψατε την ελλαδα,φερατε τον δημοσιουπαλληλισμο και την γυναικεια χειραφετηση,ψοφο γαμο τη πρασινη συμμορια σας

που κατεντησε ο αγγλοσαξονικος κοσμος που καποτε ηταν υποδειγμα για το πως πρέπeι να φερονται στις γυναικες

nagging-1.jpeg
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
εγω δεν ειχα τετοια και εαν ειχα εβρισκα εστω και καμμενες . Απλα ισως τωρα στα 44 μου να φταει αυτο δεν ξερω.


Ναι μαν εχει γεμισει τετοιες παντου . Προσεχεις πλεον που την βαζεις . Βαζεις κανα λαστιχο .

παλια οι γκομενες λεγανε να βαζλεις λαστιχο για να μην κανουν παιδι πλεον στην ηλικια μας βαζουμε εμεις για να μην πληρωνουμε.
Ελλαδα δεν εχει τετοια .
Εξωτερικο εχει γαμισετα .
δεν εχεις ιδεα τι ναυαγια ειναι εδω απο τα 35 και μετα που δεν εχουν κανει ακομα γαμο και παιδι...
 
  • Like
Αντιδράσεις: azurus

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
by the way
λεει αρκετα που ειναι αληθεια.
Απο τοτε που μενω Γερμανια εχω μαθει πολλα για τις σχεσεις που ελλαδα ουτε καν θα τα εβλεπα .
Τα μαθαινεις για να προσεχεις.
Να προσεχεις να προσεχεις.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δνε εχεις ιδεα τι ναυαγια ειναι εδω απο τα 35 και μετα που δεν εχουν κανει ακομα γαμο και παιδι...
ναι γιαυτο τα βλεπω και Γερμανια και Ελλαδα . Γιαυτο ειμαι μονος . ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
by the way
λεει αρκετα που ειναι αληθεια.
Απο τοτε που μενω Γερμανια εχω μαθει πολλα για τις σχεσεις που ελλαδα ουτε καν θα τα εβλεπα .
Τα μαθαινεις για να προσεχεις.
Να προσεχεις να προσεχεις.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ναι γιαυτο τα βλεπω και Γερμανια και Ελλαδα . Γιαυτο ειμαι μονος . ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ
απλα προσπαθεις,γαμας και αν ειναι καριολα δρομο
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
εσυ να φοφησεις ρε καθαρμα που καταστρεψατε την ελλαδα,φερατε τον δημοσιουπαλληλισμο και την γυναικεια χειραφετηση,ψοφο γαμο τη πρασινη συμμορια σας


που κατεντησε ο αγγλοσαξονικος κοσμος που καποτε ηταν υποδειγμα για το πως πρέπeι να φερονται στις γυναικες

nagging-1.jpeg
εχω γραψει ξανα και ξανα οι αγγλοφωνες χωρες ειναι οι χειροτερες για τους αντρες. Επισης οι αντρες σε αυτες τις χωρες ειναι για τον πουτσο.
Παραδειγμα αγγλια . αρκετοι αγγλοι δεν εχουν προβλημα να πηδιεται η γυναικα τους να εχει boyfriend δηλαδη .
ο λογος για να ειναι δικαιοι . οι αγγλοφωνοι ειναι το ονειρο των γυναικων .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom