Νέα

Το νέο Bourdela.Com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
Σου έστειλα pm και mail.
 

hornyasfuck

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα
4.111
Κριτικές
29
Like
27.875
Πόντοι
12.896
Πάλι δέ λαμβάνω ἐνημερωτικά μηνύματα γιά τὰ νήματα ποὺ παρακολουθῶ, ἀρχῆς γενομένης ἀπ'τὴν ἐνημέρωση ποὺ ΔΕΝ ἔλαβα γιά τὴν παράθεση τοῦ ποσταρίσματός μου καί τὴν ἀπάντηση τοῦ κυρίου σ'αὐτό τὸ νῆμα.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.490
Like
24.246
Πόντοι
6.256
Λοιπον σε firefox παρατηρειται το εξης ανεπαναληπτο...οταν γραφεις ενα κειμενο και πας να βαλεις πανω απο ενα emoticon σερι απο το 2ο και μετα κατεβαινουν αυτοματα στην απο κατω σειρα.Αυτο γινεται μονο σε firefox και οχι σε edge και chrome που δοκιμασα...
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
10.999
Πόντοι
3.556
Εχει εξαφανιστει το κουμπι (νομιζω ηταν καπως ετσι >>> σε γκριζο) για να πας κατευθειαν στο πιο προσφατο μηνυμα ενος θρεντ

1646553212968.png
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.129
Κριτικές
166
Like
26.946
Πόντοι
34.538
Γιατι δεν ανοιγουν οι ειδοποιησεις μου?
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
790
Like
1.408
Πόντοι
206
That makes three of us.
Ούτε σε εμένα εμφανίζονται οι ειδοποιήσεις
 

hornyasfuck

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα
4.111
Κριτικές
29
Like
27.875
Πόντοι
12.896
Καινούργιο πρόβλημα: κλικάρω δεξιά στό site σ' ἐκεῖνο τό νῆμα ποὺ ἔχει ἐνημερωθῆ καί παρακολουθῶ, σβήνει τό κόκκινο ἐνημερωτικό στὴν κορυφή, διαβάζω ὅ,τι προστεθῆ μετά τὴν τελευταία φορά πού τό διάβασα, δηλ. ἀνάμεσα στό χθές καί στό σήμερα, ἀλλά ὅταν ἐπιστρέφω στήν ἀρχική σελίδα, τὸ νῆμα εἶναι σάν νά μήν ἔχη διαβαστῆ καί ὅταν ξανακλικάρω μέ πάει σέ αὐτό ποὺ διάβασα χθές καί ὄχι ἐκεῖ πού σταμάτησα νά διαβάζω σήμερα!
 

hornyasfuck

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα
4.111
Κριτικές
29
Like
27.875
Πόντοι
12.896
Καί τώρα τό πρόσεξα: δέ σβήνει ἡ κόκκινη ἐνημέρωση ὅταν διαβάζουμε τὴν παράθεση τοῦ μηνύματός μας ἀπό κάποιον ἄλλο.
 

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
1
Like
3.565
Πόντοι
456
εμενα δεν το κανει !
 

hornyasfuck

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα
4.111
Κριτικές
29
Like
27.875
Πόντοι
12.896
Μάλιστα... Τώρα δέ μέ πάει ἐκεῖ ποὺ σταμάτησα νά διαβάζω, ἀλλά ἐκεῖ ποὺ σταμάτησα τελευταία φορά.... Τώρα ὅμως δέ δουλεύουν οἱ ἐνημερώσεις γιά τὰ νήματα... Ρέ, παιδιά...! ΥΓ: Σέ κάποια νήματα ὅμως ἰσχύει καί τὸ πρῶτο πρόβλημα ἀκόμη!
 
Τελευταία τροποποίηση:

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.045
Κριτικές
191
Like
51.719
Πόντοι
41.443
εμενα σημερα το απογευμα μου ζητησε μεχρι τωρα να συνδεθω ξανα τρεις φορες.
παω να ποσταρω καποιο μηνυμα και μου πεταει ενα ταμπελλακι και μου λεει κατι αρλουμπες να κανω ριφρες την σελιδα και να ξανασυνδεθω.
το κανω και μονο τοτε μπορω να στειλω το μηνυμα.
μας ματιασανε παιχτες. :2funny:
:2funny:

και τωρα που το ειδα παλι.
πατας δυο τρεις φατσουλες και απο την πρωτη και μετα ολες πανε απο κατω. :grin:
:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
 

hornyasfuck

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα
4.111
Κριτικές
29
Like
27.875
Πόντοι
12.896
Δέν τό λέω ὡς γκρίνια ἀλλ'ὡς ἀπορία καί μόνον.... Πάλι... Στὰ 5000 likes παίρνουμε 700 πόντους. Ἔχω φτάσει τὰ +6000 καί ἀκόμη νά πιστωθοῦν οἱ πόντοι. Κάποιος εἶπε ὅτι μπλοκάρονται τὰ likes τῶν κλώνων. Φυσικά, δέν ξέρω ἄν ἰσχύει, ἀλλά καί πάλι, δέ θά'πρεπε νά'χω ξεπεράσει τό ὅριο; :think::think: Κάποιοι μέ λιγώτερα likes καί ἐλάχιστα μεγαλύτερο ἀριθμό κριτικῶν ἔχουν περισσότερους πόντους... ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΝΤΕΝ ΚΑΝΤΑΛΑΜΠΑΙΝΩ! :think::think::think::think::think::think::think::think:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.490
Like
24.246
Πόντοι
6.256
Δέν τό λέω ὡς γκρίνια ἀλλ'ὡς ἀπορία καί μόνον.... Πάλι... Στὰ 5000 likes παίρνουμε 700 πόντους. Ἔχω φτάσει τὰ +6000 καί ἀκόμη νά πιστωθοῦν οἱ πόντοι. Κάποιος εἶπε ὅτι μπλοκάρονται τὰ likes τῶν κλώνων. Φυσικά, δέν ξέρω ἄν ἰσχύει, ἀλλά καί πάλι, δέ θά'πρεπε νά'χω ξεπεράσει τό ὅριο; :think::think: Κάποιοι μέ λιγώτερα likes καί ἐλάχιστα μεγαλύτερο ἀριθμό κριτικῶν ἔχουν περισσότερους πόντους... ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΝΤΕΝ ΚΑΝΤΑΛΑΜΠΑΙΝΩ! :think::think::think::think::think::think::think::think:
Τυπε νομιζεις οτι θα εξαργυρωσεις ποντους και θα πας κανενα ταξιδι;
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.490
Like
24.246
Πόντοι
6.256
ουτε σε καυσιμα τυπε ?
Κατσε τυπε να μας απαντησει τι νομιζει οτι ειναι οι ποντοι εδω μεσα και περιμενει να του πιστωθουν....μπορει να νομιζει οτι αμα βαζει περισπωμενες και οξειες στις λεξεις διπλασιαζονται οι ποντοι.
 

redgarland

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2021
Μηνύματα
776
Κριτικές
5
Like
2.404
Πόντοι
726
Καλημερα παιδια. Ειμαι σχετικα καινουργιο μελος ,αλλα δεν μπορω να ανεβασω κριτικη. Προφανως κανω κατι λαθος, αλλα δεν μπορω να καταλαβω τι..
Δηλαδη, συμπληρωνω τα απαραιτητα στοιχεια στη φορμα, γραφω την κριτικη, και μολις πατησω το "Υποβολη" βγαζει κατι σαν "invalid token", και η κριτικη δεν ανεβαινει...Τι σημαινει αυτο?
Συγνωμη κιολας αν γινομαι κουραστικος, αλλα δεν εχω μεγαλη εμπειρια στην χρηση του υπολογιστη, βλεπετε ειμαι και ανθρωπος του προηγουμενου αιωνα.. Ευχαριστω πολυ!
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
Καλημερα παιδια. Ειμαι σχετικα καινουργιο μελος ,αλλα δεν μπορω να ανεβασω κριτικη. Προφανως κανω κατι λαθος, αλλα δεν μπορω να καταλαβω τι..
Δηλαδη, συμπληρωνω τα απαραιτητα στοιχεια στη φορμα, γραφω την κριτικη, και μολις πατησω το "Υποβολη" βγαζει κατι σαν "invalid token", και η κριτικη δεν ανεβαινει...Τι σημαινει αυτο?
Συγνωμη κιολας αν γινομαι κουραστικος, αλλα δεν εχω μεγαλη εμπειρια στην χρηση του υπολογιστη, βλεπετε ειμαι και ανθρωπος του προηγουμενου αιωνα.. Ευχαριστω πολυ!
Οι κριτικές πάντα ανεβαίνουν μετά απο έγκριση του διαχειριστή , μήπως τα κάνεις όλα σωστά και το μηνυμα που σου βγάζει είναι αυτό οτι θα ανέβει μετά απο την έγκριση ;

Αλλιώς δες μήπως ξέχασες να συμπληρώσεις κάποιο απαραίτητο στοιχείο.
 

hornyasfuck

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα
4.111
Κριτικές
29
Like
27.875
Πόντοι
12.896
Καλημερα παιδια. Ειμαι σχετικα καινουργιο μελος ,αλλα δεν μπορω να ανεβασω κριτικη. Προφανως κανω κατι λαθος, αλλα δεν μπορω να καταλαβω τι..
Δηλαδη, συμπληρωνω τα απαραιτητα στοιχεια στη φορμα, γραφω την κριτικη, και μολις πατησω το "Υποβολη" βγαζει κατι σαν "invalid token", και η κριτικη δεν ανεβαινει...Τι σημαινει αυτο?
Συγνωμη κιολας αν γινομαι κουραστικος, αλλα δεν εχω μεγαλη εμπειρια στην χρηση του υπολογιστη, βλεπετε ειμαι και ανθρωπος του προηγουμενου αιωνα.. Ευχαριστω πολυ!

Συνήθως αὐτό σημαίνει ὅτι κάνεις πολύ χρόνο νά τὴ γράψης ἤ ὅτι ξέχασες κάποιο πεδίο. Καλύτερα νά γράψης τὴν κριτική πρῶτα στό word καί μετά copy-paste καί ἔλεγξε πρῶτα ὅλα τὰ πεδία...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom