Νέα

Το ημερολόγιο των πρώην

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thefemalecoach89

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2019
Μηνύματα
239
Like
320
Πόντοι
21
καλησπερα.σημασια εχει να καταλαβουν και τα κοριτσια και τα αγορια οτι οταν ξεκινανε κατι καινουριο μονο κακο κανουν
με αναφορες στο ενδοξο παρελθον.
αφου περνουσαν τοσο καλα γιατι εφυγαν απο το οποιο παρελθον?
φιλικα παντα.
ακριβώς, το πρόβλημα βρίσκεται και στις δύο πλευρές. Η μόνη διαφορά είναι ότι οι γυναίκες τείνουν να αναφέρονται στο άδοξο/τραυματικό παρελθόν τους τύπου "ο πρωήν μου ήταν ένας νάρκισσος μακάκας αλλά κατά βάθος δεν τον έχω ξεπεράσει" ενώ οι άνδρες στο "ένδοξο" ερωτικό τους παρελθόν για να το παίξουν σόνει και καλά ιστορία και γαμιάδες. Και υπάρχουν και oρισμένοι τύποι (έχει τύχει και σε μένα και σε φίλες) που ρωτάνε από μόνοι τους μια γυναίκα για το παρελθόν της γιατί περιμένουν από την γκόμενα να τους περιγράψει σεξουαλική φάση και καυλαντίζονται--αλλά στο τέλος μένουν με το πουλί στο χέρι.
9 στα 10 ραντεβού κάποια αναφορά στο παρελθόν, έστω και από την μια μεριά μόνο, είναι αναπόφευκτη αλλά οι αχρειάστες επαναλαμβανόμενες λεπτομέρειες δεν οδήγουν πουθενά.

Quiz: Οταν βρέθεστε με γκόμενα την ρωτάτε άμεσα ή έμμεσα για τις εμπειρίες της ή κάνετε τον κινέζο (αλήθεια πείτε);
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Ποτέ δεν την ρωτάω και όταν παίρνει πρωτοβουλία να μου αρχίσει κουβέντα την κόβω ευγενικά.Οποια μου λέει άλλες πίπες, στρίβω.Το τελευταίο που μου πε μια, όταν της είπα να κόψει όποια αναφορά στον πρώην της, ήταν ότι είμαι ανασφαλής και ζηλιάρης.Δρομος, διαγραφή και μπλόκ ήταν το αποτέλεσμα
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.372
Πόντοι
6.955
Το να μαθαίνεις πράγματα από πρώην επιβήτορες της γυναίκας που συναναστρέφεσαι αυτή τη στιγμή είναι ψυχοφθόρο και μπορεί να μην είσαι ικανός να χειριστείς το αίσθημα της ζήλιας. Προσοχή λοιπόν όταν ξεκινάτε τέτοιες συζητήσεις διότι έχουμε στρατηγικό μειονέκτημα. Επίσης είναι πασιφανές ότι εάν η γκόμενα είναι όμορφη έχει πολλαπλάσιες εμπειρίες από γαμιάδες από αυτές που θα σου πει πως έχει.

Στο προκείμενο τώρα, πληροφορίες από το ημερολόγιο γυναικών που εγώ έχω βγει μαζί τους.
1) Πώς έχει πηδηχτεί με άνδρα bi κι ευτυχώς χρησιμοποίησε προφυλακτικό.
2) Πως ζησούσε με κάποιον σε έναν σπίτι με τον οποίο χωρίσανε κι ήθελε να μαζέψει τα πράγματα της και να φύγει χωρίς να τον δει. Από αυτό φάνηκε ο προβληματικός της χαρακτήρας που επιβεβαιώθηκε λίγο αργότερα.
3) Μια 44 ετών που γάμησα από τον κώλο πως ήταν η πρώτη φορά που τον δίνει! Όταν της είπα να κόψει το δούλεμα έκανε ορθή επανάληψη, έχω να τον δώσω τρία χρόνια είπε.
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.503
Like
11.490
Πόντοι
3.506
Θέλουν απλά έναν άνδρα που να κατανοεί την ασταθή ψυχολογική φύση τους, να αναγνωρίζει τον ρόλο τους και να υπομένει ως ένα σημείο χωρίς να γίνεται μακάκας/μουνόδουλλος γιατί ξέρουν και οι ίδιες κατά βάθος ότι δεν τους αξίζει τέτοιος άνδρας γιατί είναι ατελείς.
Ας τον βρούνε λοιπόν. Εγώ το μαλάκα τον έκανα μία φορά στη ζωή μου και ευτυχώς που ξύπνησα εγκαίρως,
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.209
Like
3.478
Πόντοι
1.706
Θέλουν απλά έναν άνδρα που να κατανοεί την ασταθή ψυχολογική φύση τους, να αναγνωρίζει τον ρόλο τους και να υπομένει ως ένα σημείο χωρίς να γίνεται μακάκας/μουνόδουλλος γιατί ξέρουν και οι ίδιες κατά βάθος ότι δεν τους αξίζει τέτοιος άνδρας γιατί είναι ατελείς.

Δεν είναι θέμα φύσης, αλλά κοινωνικού ρόλου που της επιβλήθηκε από το πατριαρχικό σύστημα. Η πατριαρχία θα εκλείψει σιγά σιγά και θα ισορροπήσει η κατάσταση. Ήδη σε ένα business περιβάλλον, όπου οι γυναίκες έχουν θέσεις ευθύνης δεν φαίνεται πια καμμία διαφορά που να σχετίζεται με το φύλο.
 

themaster

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2018
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
159
Πόντοι
0
Κάνεις σχέση με μια τύπισσα και σε κάποια φάση ξεκινάτε κουβέντα για εμπειρίες του παρελθόντος

Πόσο συχνά σας έχει συμβεί αυτό και έχει τύχει να σας σοκάρουν οι αποκαλύψεις;
Τί μοιράστηκαν μαζί σας;
Τις είδατε με άλλο μάτι μετά τις κοπέλες σαν τσουλιά πχ ή σας απέτρεψε από το να νοιώσετε για εκείνες πράγματα;
Σε σχεση, μιας και δεν πολυκανω σχεσεις, το πιο ακραιο που εχω ακουσει ηταν οτι ειχε τσιμπουκωσει δυο ας πουμε "διασημους" οταν ηταν ανηλικη στα 15 της (οχι ταυτοχρονα λολ) και μια αλλη ειχε κανει παρτουζα, την σιχαινομουν φουλ μετα απο αυτο ουτε να την αγγιξω δεν ηθελα.

Τωρα απο κοπελες που πηδαω απο δω και απο κει χωρις δεσμευσεις η που εχω στον κυκλο μου εχω ακουσει οτι μπορεις να φανταστεις. Ακραιοι εξεφτιλισμοι, παρτουζες, να πουλανε γυμνες τους φωτο ονλαιν, στραπονιασματα, ναρκωτικα, βρωμοξυλο, καταπιωματα και ακαποτο σε περιστασιακο σεξ, οτι θες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Το ειχα ανοιξει κι εγω σε μια τυπισσα που την ειχα ψιλοπατησει
Και ηταν ενας που της ελεγε
"Μου λειψε η μουναρα σου η μαυρη..."
Κι αυτη του λεγε "ειμαι σε σχεση χοντροψωλη μου...δε μπορω να κερατωσω το αγορι μου..."
Της ελεγε αυτος μετα "αποψε θα την παιξω για παρτη σου μουναρε μου...για τη ροζ ξεσκισμενη μουνα σου"
Και του απανταγε αυτη "αχ μη γαιδαροψωλη μου ειμαι πιστη δε γινεται να σου δωσω το μουνι μου οπως παλια που το καυλι σου το ανοιγε σα τριανταφυλλο και μουλιαζαν τ αρχιδια σου απο το μουνοχυμα μου"
Δε ξερω τι επαθα
Ενα μειγμα ενοχλησης αλλα και καυλας...
Το τι γαμησαρα καναμε μετα με την κοπελα μου δε λεγεται...
Στο τελος μαλιστα,της εριξα ενα δυνατο κρεμπιε και μετα επεσα σε ναρκη
Το πρωι που σηκωθηκα διπλα της της αμολησα μια πορδη διαρκειας με ενταση δυναμη και μυρωδια...
Τι απολαυση...
Επος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Quiz: Οταν βρέθεστε με γκόμενα την ρωτάτε άμεσα ή έμμεσα για τις εμπειρίες της ή κάνετε τον κινέζο (αλήθεια πείτε);
Εννοειται. Ολα τα ζηταω και με λεπτομερειες
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
ακριβώς, το πρόβλημα βρίσκεται και στις δύο πλευρές. Η μόνη διαφορά είναι ότι οι γυναίκες τείνουν να αναφέρονται στο άδοξο/τραυματικό παρελθόν τους τύπου "ο πρωήν μου ήταν ένας νάρκισσος μακάκας αλλά κατά βάθος δεν τον έχω ξεπεράσει" ενώ οι άνδρες στο "ένδοξο" ερωτικό τους παρελθόν για να το παίξουν σόνει και καλά ιστορία και γαμιάδες. Και υπάρχουν και oρισμένοι τύποι (έχει τύχει και σε μένα και σε φίλες) που ρωτάνε από μόνοι τους μια γυναίκα για το παρελθόν της γιατί περιμένουν από την γκόμενα να τους περιγράψει σεξουαλική φάση και καυλαντίζονται--αλλά στο τέλος μένουν με το πουλί στο χέρι.
9 στα 10 ραντεβού κάποια αναφορά στο παρελθόν, έστω και από την μια μεριά μόνο, είναι αναπόφευκτη αλλά οι αχρειάστες επαναλαμβανόμενες λεπτομέρειες δεν οδήγουν πουθενά.

Quiz: Οταν βρέθεστε με γκόμενα την ρωτάτε άμεσα ή έμμεσα για τις εμπειρίες της ή κάνετε τον κινέζο (αλήθεια πείτε);
τρωω σαντουιτσαρα και σου στελνω γιατι ηπια 2 τουμπα λιμπρε και μου θερισαν τα αντερα.
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
963
Like
4.022
Πόντοι
446
εγω γουσταρω να μου λεει η γυναικα μου πως την πηδουσαν οι πρωην της. μια φορα μ ειπε οτι ο πρωην της πριν απο μενα την ειχε βαλει σε ενα μπουρδελοξενοδοχειο στη γλυφαδα που την πηδουσε συχνα να μπουσουλαει γυμνη στα 4 εξω απο το δωματιο. την ειδε λεει ενα ζευγαρι που εμπαινε σε καποιο διπλανο δωματιο κ μετα οταν γυρισε στο πρωην της την πηδηξε στα 4 κ την εφτυσε στη μουρη. Μου φυγανε τα χυσια στο λεπτο μολις μου το ειπε! θα ηθελα να συναντησω τον πρωην της να μ πει κ αλλα που της εκανε κ αυτη δεν μ τα λεει
 
Τελευταία τροποποίηση:

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
ακριβώς, το πρόβλημα βρίσκεται και στις δύο πλευρές. Η μόνη διαφορά είναι ότι οι γυναίκες τείνουν να αναφέρονται στο άδοξο/τραυματικό παρελθόν τους τύπου "ο πρωήν μου ήταν ένας νάρκισσος μακάκας αλλά κατά βάθος δεν τον έχω ξεπεράσει" ενώ οι άνδρες στο "ένδοξο" ερωτικό τους παρελθόν για να το παίξουν σόνει και καλά ιστορία και γαμιάδες. Και υπάρχουν και oρισμένοι τύποι (έχει τύχει και σε μένα και σε φίλες) που ρωτάνε από μόνοι τους μια γυναίκα για το παρελθόν της γιατί περιμένουν από την γκόμενα να τους περιγράψει σεξουαλική φάση και καυλαντίζονται--αλλά στο τέλος μένουν με το πουλί στο χέρι.
9 στα 10 ραντεβού κάποια αναφορά στο παρελθόν, έστω και από την μια μεριά μόνο, είναι αναπόφευκτη αλλά οι αχρειάστες επαναλαμβανόμενες λεπτομέρειες δεν οδήγουν πουθενά.

Quiz: Οταν βρέθεστε με γκόμενα την ρωτάτε άμεσα ή έμμεσα για τις εμπειρίες της ή κάνετε τον κινέζο (αλήθεια πείτε);
σταματα να θυματοποιεις τις γυναικες το ετος 2021.
σταματα να προσπαθεις να με πεισεις οτι η γυναικα ειναι το θυμα της υποθεσης συνεχεια.
σταματα να βαζεις ολο τον κοσμο σε ενα τσουβαλι αδιακριτως.
σταματα να προσπαθεις να με πεισεις οτι ο αντρας ειναι ο κακος της υποθεσης και ο φαλλοκρατης.
λογικα εισαι μικρουλα σε ηλικια αν κρινω απο τις ερωτησεις-απαντησεις.
το αν εχεις γνωρισει και 10 μαλακες αρσενικους και εγω εχω γνωρισει 20 πατσαβουρες που ηταν μονο για να σκουπιζω τον πουτσο μου.τι μ'αυτο?
τι προσπαθεις να πεις οτι τι?
βλεπεις περιτρανα οτι ακολουθεις την φυση σου?
βλεπεις οτι και το καλυτερο αλανι να σου ερθει (δεν μιλαω προσωπικα μιλαω γενικα) θα το στειλεις αδιαβαστο και ακλαφτο ξερεις γιατι?
γιατι εισαι γυναικα και αυτο δεν θα αλλαξει ποτε.η ανωμαλια εχει βγαλει ριζες μεσα σου.
δεν σου αρεσει η ηρεμια και η οικογενειακη ζωη.θες για το κοινωνικο προφιλ εναν μαλακα (συμφωνα με σενα ενα πραο και λογικο παιδι
συμφωνα με μενα) και θες και εναν αλητακο απιαστο ονειρο που θα σε τυρανναει.
λεω πολλα ψεματα?
ισως...
η ζωη αυτα εχει δειξει και συνεχιζει να δειχνει.
βρειτε τα πρωτα με τους εαυτους σας με τον κοσμο γυρω σας και μετα θα δειτε ξαφνικα
οτι και καλα παιδια παιζουν και μαλακες και τα παντα.

δυστυχωςη ζωη ετσι ειναι και ευτυχως που υπαρχει και το bou. για να τα λεμε και να διορθωνομαστε.
συγνωμη αν κουρασα δεν το ηθελα.

το κειμενο συνταχθηκε υπο τους ηχους απαλου πιανου.

κουταβουλιας-το ατομο παρφαι.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Δεν σε υποχρεώνει κανένας/καμία να ανέχεσε τέτοιου είδους συμπεριφορές όπως λες και κάνεις τρομερό λάθος με το να νομίζεις ότι η γυναίκα δεν προσπαθεί καθόλου και τα θέλει όλα στο πιάτο. Η μέση γυναίκα κάνει ένα εκατομμύριο πράγματα ταυτόχρονα και ευτυχώς ή δυστυχώς ζούμε στην εποχή ώπου πολλές γυναίκες ζουν και μόνες τους ή χρησιμοποιούν τους άνδρες μόνο ως μέσο αναπαραγωγής/τεκνοποιήσης.
Οι γυναίκες δεν θέλουν ούτε ψέματα, ούτε δόλιες τεχνικές ούτε τα πάντα στο πιάτο. Θέλουν απλά έναν άνδρα που να κατανοεί την ασταθή ψυχολογική φύση τους, να αναγνωρίζει τον ρόλο τους και να υπομένει ως ένα σημείο χωρίς να γίνεται μακάκας/μουνόδουλλος γιατί ξέρουν και οι ίδιες κατά βάθος ότι δεν τους αξίζει τέτοιος άνδρας γιατί είναι ατελείς. Θέλουν ένα άνδρα γνήσιο και αυθεντικό που κάνει στην πράξη όσα λέει. Τόοοοοσο δύσκολο είναι;

Τώρα αν εσύ σαν μέσος άνδρας ΔΕΝ έχεις γερά νεύρα να αντέξεις ή να κατανοήσεις τα ψυχολογικά τερτίπια της κάθε μιας και θές απλά να γαμήσεις, καλές είναι και οι πληρωμένες προφανώς.
Οι καύλες μου με υποχρεώνουν να ασχοληθώ μαζί σας
Αν οι αρχιδοσακούλες μου δε διαμαρτύρονταν να αδειάσουν κάθε τόσο ούτε καλημέρα δε θα σας έλεγα...
Δυστυχώς ή ευτυχώς υπάρχετε και σας χρησιμοποιώ ακριβώς για αυτό το λόγο,χωρίς πολλά πολλά.
Για μένα δεν υπάρχει διαχωρισμός σε πληρωμένες και απλήρωτες.
Άλλωστε όταν επισκέπτομαι στανταράκι μου αδιάφορο μου είναι αν θα οδηγήσω με τη μηχανή ως τη Φυλής ή ως τη Φιλαδέλφια πχ στο σπίτι μιας "απλήρωτης"(αφού θες να τις διαχωρίσουμε ντε και καλά)

Έχω πλεον μάθει να σας αγνοώ με το γάντι και να αποφεύγω να εμπλέκομαι στα πολύ προσωπικά σας.
Μόλις φάω το μεζέ μου,κάθομαι λιγάκι κάνω 2 τσιγαράκια και με.ευγένεια αποχωρώ...
Τις όποιες αστάθειες ή ψυχικές σας ανάγκες έχω μάθει έντεχνα να γειώνω με ευγένεια χωρίς εντάσεις.
Πχ εσύ θα θες να μου μιλήσεις για ένα πρωην που σε πλήγωσε ή θα έχεις νεύρα;
Θα σου βάλω μια ταινία θα δούμε τα πρώτα 20 λεπτά και μετά θα φύγω προφασιζόμενος μια δικαιολογία.
Αυτό αν έχω χορτάσει γαμήσι.
Αν δεν έχω θα σου λέω "έχεις δίκιο" "είσαι σωστή" "είσαι η καλύτερη" όπου πρέπει μέχρι η καυλωμένη μου πούτσα να βουλώσει το στοματάκι σου...
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
565
Πόντοι
81
εγω γουσταρω να μου λεει η γυναικα μου πως την πηδουσαν οι πρωην της. μια φορα μ ειπε οτι ο πρωην της πριν απο μενα την ειχε βαλει σε ενα μπουρδελοξενοδοχειο στη γλυφαδα που την πηδουσε συχνα να μπουσουλαει γυμνη στα 4 εξω απο το δωματιο. την ειδε λεει ενα ζευγαρι που εμπαινε σε καποιο διπλανο δωματιο κ μετα οταν γυρισε στο πρωην της την πηδηξε στα 4 κ την εφτυσε στη μουρη. Μου φυγανε τα χυσια στο λεπτο μολις μου το ειπε! θα ηθελα να συναντησω τον πρωην της να μ πει κ αλλα που της εκανε κ αυτη δεν μ τα λεει
Το φτύσιμο στην μούρη, και συγκεκριμένα μέσα στο στόμα κάποιες τις κάνει να τρελαίνονται στην καβλα.
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
963
Like
4.022
Πόντοι
446
για να τα δεχοταν τα γουσταρε η γυναικα μου
 
Εγγρ.
21 Απρ 2019
Μηνύματα
438
Like
969
Το φτύσιμο στην μούρη, και συγκεκριμένα μέσα στο στόμα κάποιες τις κάνει να τρελαίνονται στην καβλα.
μονο τον δημητρη μ θα άφηνα να μου το κανει.. αλλά δεν είναι καθόλου προστυχος... :(
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
565
Πόντοι
81
ναι δεν γινεται να τρως καθε μερα φακες.. :(
Οχι απο αυτη την πλευρα, γιατι και οι φακες γινονται με πανω απο εναν τροπο. Το θεμα ειναι αν δεχεται ο αλλος να δοκιμασει και τους αλλους τροπους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom