Νέα

Το ημερολόγιο των πρώην

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Κραταω κατι ωρες ρε μπας και παω αργοτερα καμια επελαση.

Παρολαυτα μπορω να στα δωσω αν χρειαζεσαι την πρωτεινη για διατροφικους σκοπους : )
καλα κρατα τα μη μπουρδουκλωθεις σε κανα πεζοδρομιο, σου φυγουν και λερωσεις το κυλοτακι σου.
τι χρωμα φορας αληθεια.... η' δε φορας ???
 
Τελευταία τροποποίηση:

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
390
Like
450
Πόντοι
21
καλα κρατα τα μην μπουρδουκλωθεις σε κανα πεζοδρομιο, σου φυγουν και λερωσεις το κυλωτακι σου.
τι χρωμα φορας αληθεια.... η' δε φορας ???
Χαχα τι υπουλη κατσαριδα που εισαι ρε παπαφυλης,αυτη η πολη δε μας χωραει και τους δυο
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.743
Πόντοι
4.365
Τι καθεστε κ ρωτατε για πρωην κλπ....?!!!!
Αφου μονο ψεματα λενε...
Παραδειγμα...
οτι 'νουμερο' -πρωην- σου πει.... πολλαπλασιαζεις επι 3.....
Και οταν της το χωσεις στο κωλο... μετα θα σου λεει οτι δεν το χω ξανακανει.. κ εισαι ο πρωτος.. κ τετοιες παπαριες!!!
Οποτε...
μην τα ρωτατε αυτα...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Εμένα μια πρώην μου μου εξομολογήθηκε μετά από κανένα 6μηνο ότι είχε κάνει σεξ με γυναίκα, το οποίο και τελικά δε την άφησε ευχαριστημένη. Μου ήρθε κατραπακιά. Όχι ότι περίμενα πως θα είμαι ο τρίτος της, αλλά όχι κι έτσι. Και δε βρίσκω κάτι καβλωτικό στο λεσβιακό. Απόρησε πως σοκάρομαι έτσι και της είπα "αν εγώ σου έλεγα ότι έχω πάει με άντρα, πώς θα σου φαινόταν;" Και δεν μπόρεσε να διαφωνήσει ότι υπάρχει double standard εκεί.

Εντωμεταξύ, δεν είναι τουλάχιστον αστείο αυτές που μόνο με σκύλο δεν έχουν δοκιμάσει σεξ να μας κάνουν τις δύσκολες μετά ότι δε θα έρθουν σπίτι μας από το πρώτο ραντεβού κλπ; Θα είχε πλάκα να τη ρωτήσω αν με εκείνη τη γυναίκα έκανε σεξ το πρώτο βράδυ ή την έψησε λίγο. :2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Αν η τύπισσα σε βλέπει σοβαρά θα μάθεις ένα 10 της 100, αν σε βλέπει για πλάκα θα μάθεις ένα 30 με 40 της 100.
Δηλαδη εμενα μια μου ειχε 3 η αλλη 2 η αλλη οτι ειναι παρθενα :grin: η αλλη 4 μια αλλη δεν μου ελεγε καθολου . Με βλεπανε ολες Σοβαρα? Ιδιως η παρθενα και αυτη πηγαινε διακοπες χωρις εμενα. Πλακα μου κανεις. ολες τα ιδια λενε ασχετα εαν σε βλεπουν σοβαρα η μη .
Η κολητη μιας πρωην μου οταν ζουσα μαζι τις κανα 6χρονο ειχε ανα χρονο σχεσεις μονο καμια 15 αντρες αυτο δεν ειναι πλακα . Χωρια τα πηδηματα τουλετα σε κλαμπακια τοτε τις ππες σε καποιον που τις γυαλυσε κτλ κτλ .
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Σιχαμένες, μόνο κτηνοβασία δεν έχουν κάνει (μπορεί κι αυτή), αλλά μετά παθαίνουν αμνησία και είναι κυρίες που δεν κάθονται από το πρώτο ραντεβού.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Η καθε γυναικα δικαιουται να εχει τις εμπειριες της. Το θεμα ειναι ,αν ειναι οκ απεναντι σου. Να καθεσαι να αγχωνεσαι για πρωην μονο ανασφαλεια βγαζει.


Οσο γι αυτο....
Ε και θυμαμαι μου τα χε κανει τσουρεκια η τυπισσα για εναν 50 αρη σουβλατζη που ηταν ο μονος που της χαρισε τον απολυτο οργασμο.
Πως να μην ενοχληθω;Πως να συνεχισω να τη βλεπω με το ιδιο ματι;
Κατι τετοιες μην σε αγχωνουν. Η τυπισσα γουσταρε το πιτογυρο. Τωρα πλεον ειναι χοντρη φακλανα παντρεμενη με αλλον σουβλατζη που κι αυτος την κερατωνει με πουτανες και αυτη σε βλεπει που γαμας ωραια fit μωρακια και χτυπιεται απο την αγαμια της.
:sunglasses:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
με ολες σχεδον τις πρωην γινεται αυτη η κουβεντα και μετα απο καμποσα γαμησια-καμποσο καιρο, που εχουμε δεθει πιο πολυ.

μοιραστηκαν τα κλασσικα.
ποσους ειχαν πριν απο μενα, τι σεξ κανανε, ποσο καλο η' κακο ηταν, αν την ειχε κανεις μεγαλυτερη απο μενα, αν δωσανε κωλο και γενικως τα γνωστα που ρωταμε ολοι μας πιστευω.
προσωπικα ειμαι της αποψης οτι, οταν ειμαι με καποια κοπελα (οχι γκομενα), δε με ενδιαφερει το τι εκανε πριν απο μενα.
με ενδιαφερει το τι κανει απο τη στιγμη που ειναι μαζι με μενα και μετα.
αρα ας πουμε οτι μηδενιζω το κοντερ της και δε με αφορα το παρελθον της.

οχι δεν τις ειδα με αλλο ματι και συνεχισα να ειμαι στο ιδιο mood, οπως τη γνωρισα και κατεληξα να ειμαι μαζι της.
δηλαδη αν σε πρωην εδινε κωλο και σε εσενα δεν δινει δεν σε ενοχλει?

εννοειται αν εισαι στο 90% των ανδρων που θελουμε κωλαρακι
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Η καθε γυναικα δικαιουται να εχει τις εμπειριες της. Το θεμα ειναι ,αν ειναι οκ απεναντι σου. Να καθεσαι να αγχωνεσαι για πρωην μονο ανασφαλεια βγαζει.


Οσο γι αυτο....

Κατι τετοιες μην σε αγχωνουν. Η τυπισσα γουσταρε το πιτογυρο. Τωρα πλεον ειναι χοντρη φακλανα παντρεμενη με αλλον σουβλατζη που κι αυτος την κερατωνει με πουτανες και αυτη σε βλεπει που γαμας ωραια fit μωρακια και χτυπιεται απο την αγαμια της.
:sunglasses:
Και να φανταστεις οτι με ειχε παει στο γυραδικο του Μακη μια φορα...
Πριν μου πει οτι τα χαν...
Ουτε να το φανταστω...
Ο Μακης καραφλας με κοιλια 50 αρης..
Τοτε με ειχε κερασει για το σπιτι μια εξτρα μεριδα γυρο με απ ολα μεσα...
Με ειχε περιποιηθει...
Και ειχα πει στην τοτε γκομενα μου
"Τι αρχοντας αυτος ο Μακης" και "ποσο μας προσεξε"
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
δηλαδη αν σε πρωην εδινε κωλο και σε εσενα δεν δινει δεν σε ενοχλει?

εννοειται αν εισαι στο 90% των ανδρων που θελουμε κωλαρακι
αν σε αλλο εδινε και σε εσενα οχι δεν χρειαζεται να σου οτι εισαι ηδη αρκετο καιρο εκει φυγε να σωθεις.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Και να φανταστεις οτι με ειχε παει στο γυραδικο του Μακη μια φορα...
Πριν μου πει οτι τα χαν...
Ουτε να το φανταστω...
Ο Μακης καραφλας με κοιλια 50 αρης..
Τοτε με ειχε κερασει για το σπιτι μια εξτρα μεριδα γυρο με απ ολα μεσα...
Με ειχε περιποιηθει...
Και ειχα πει στην τοτε γκομενα μου
"Τι αρχοντας αυτος ο Μακης" και "ποσο μας προσεξε"
Επρεπε να φαει απ του Παναγου στη Νικαια τα παλια τα χρονια τα καλα, να δει τι εστι βερυκοκο!!!
:grin:
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Παντως αν οντως θελετε να μαθετε ,πρεπει ν ανοιξετε κινητο κρυφα. Εγω με μια παρτολα που ημουν ειχα ανακαλυψει οτι ειχε κανει παρτουζα με δυο μπατσους και τους ειχε στειλει ,οτι της αρεσε,να το ξαναεπαναλαβουν
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
Παντως αν οντως θελετε να μαθετε ,πρεπει ν ανοιξετε κινητο κρυφα. Εγω με μια παρτολα που ημουν ειχα ανακαλυψει οτι ειχε κανει παρτουζα με δυο μπατσους και τους ειχε στειλει ,οτι της αρεσε,να το ξαναεπαναλαβουν
απο Ε το ονομα????
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Παντως αν οντως θελετε να μαθετε ,πρεπει ν ανοιξετε κινητο κρυφα. Εγω με μια παρτολα που ημουν ειχα ανακαλυψει οτι ειχε κανει παρτουζα με δυο μπατσους και τους ειχε στειλει ,οτι της αρεσε,να το ξαναεπαναλαβουν
Σε αλκοτεστ που τη σταματησαν ειχε γινει το κονε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom