Νέα

Το γκομενακι ειναι αβυζο......

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 445
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Μετά αναρωτιέστε μερικοί γιατί δε γαμάτε.  :jerking:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
τι εννοείς μεγάλε?
Ε τι εννοώ. Τη μια σας φταίει ότι δεν είναι σωστός ο τρόπος (λες και μπορείς να ορίσεις τον σωστό), την άλλη ότι δε θα πιάνει συχνά την παράλλη ότι καις τον εγκέφαλό σου, ενώ η προσέγγιση που προανέφερα είναι πολύ απλή... Τι νας σας πω από κει και πέρα! Αν δε δοκιμάσεις κάτι διαφορετικό από αυτά που έχεις συνηθίσει, μην περιμένεις και διαφορετικά αποτελέσματα. Όσοι φοβούνται το ρίσκο, 9 στις 10 φορές μένουν με το πουλί στο χέρι.
 

Gamias_1988

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2014
Μηνύματα
345
Like
48
Πόντοι
1
καμια φωτο θα δουμε να κρινουμε??η και αυτο το θεμα ειναι ακομα ενας λογος να καψεις κυτταρα και ωρα??
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ε τι εννοώ. Τη μια σας φταίει ότι δεν είναι σωστός ο τρόπος (λες και μπορείς να ορίσεις τον σωστό), την άλλη ότι δε θα πιάνει συχνά την παράλλη ότι καις τον εγκέφαλό σου, ενώ η προσέγγιση που προανέφερα είναι πολύ απλή... Τι νας σας πω από κει και πέρα! Αν δε δοκιμάσεις κάτι διαφορετικό από αυτά που έχεις συνηθίσει, μην περιμένεις και διαφορετικά αποτελέσματα. Όσοι φοβούνται το ρίσκο, 9 στις 10 φορές μένουν με το πουλί στο χέρι.
κοίταξε. γαμαμε οτι δεν θέλει  σχεδόν καθόλου προσπάθεια. Αρκετες ξενες ας πουμε πολυ πιο vfm.Η φαση ειναι οτι οταν καποιος δοκιμαζει κατι διαφορετικο συνήθως  έρχεται  και με μεγάλες χασουρες ειδικά στην Ελλάδα μικρη απόδοση.αθλιες συμπεριφορες.ελλεινιδες και Τα γνωστά.τα ξέρεις.27χρονων ειμαι.εχω παει με καμια 200αρια πορνες ως τωρα.η προσωπικη μου απαντηση στον ψευτοφεμινομαλακισμο της χωρας μου.πάντως thanks για το ενδιαφερον
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
τυποι, βγηκα χθες με την αεροσυνοδο.....επαιξα το παιχνιδι της οπως ειπε ο φιλος vril. Επσε τρελλα γλωσοφιλα, και πλεον και κολο ΟΛΟΝΝΝΝΝ.....

το παω πιο χαλαρα απο τον τυπο vril....δεν μου βγαινει για παμε σπιτι σου τωρα να σε γαμσησω.....


το επομενο ειναι το 3ο ραντεβου...παμε για βυζι ρωγα....

Ακριβως αυτη την σειρα ακολουθησα με την 45αρα. στο 3ο ραντεβου εβγαλα βυζι εξω και δαχτυλιασμα....

 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
τυποι, βγηκα χθες με την αεροσυνοδο.....επαιξα το παιχνιδι της οπως ειπε ο φιλος vril. Επσε τρελλα γλωσοφιλα, και πλεον και κολο ΟΛΟΝΝΝΝΝ.....

το παω πιο χαλαρα απο τον τυπο vril....δεν μου βγαινει για παμε σπιτι σου τωρα να σε γαμσησω.....


το επομενο ειναι το 3ο ραντεβου...παμε για βυζι ρωγα....

Ακριβως αυτη την σειρα ακολουθησα με την 45αρα. στο 3ο ραντεβου εβγαλα βυζι εξω και δαχτυλιασμα....

Βρίσκεστε μόνο για γλωσόφιλα και μετά ο καθένας σπίτι του?

Βρε χωριό συγκεντρώσου!  :think: :jerking:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Βρίσκεστε μόνο για γλωσόφιλα και μετά ο καθένας σπίτι του?

Βρε χωριό συγκεντρώσου!  :think: :jerking:

Τυπε, ειναι 2ο ραντεβου....εκτος σπιτιου. Τι να κανω δηλαδη στο 2ο ραντεβου??? Να της πω παμε να σε γαμησω τωρα??? αφου δεν εδινει τρατο για γαμησι ( ασε που δεν ειχα ορεξη...νυσταζα....προτιμουσα να παω να κοιμηθω.... :hi:)

:kneel: :kneel:
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
Τυπε, ειναι 2ο ραντεβου....εκτος σπιτιου. Τι να κανω δηλαδη στο 2ο ραντεβου??? Να της πω παμε να σε γαμησω τωρα??? αφου δεν εδινει τρατο για γαμησι ( ασε που δεν ειχα ορεξη...νυσταζα....προτιμουσα να παω να κοιμηθω.... :hi:)

:kneel: :kneel:

Το χέρι σου τι έκανε?  :grin:

Τύπε κανε κάτι με τον ύπνο αλλιώς σε βλέπω να κοιμάσαι ενω την έχεις στα 4  :huh:

Θέλει ψυχή η δουλειά..  :erection:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Το χέρι σου τι έκανε?  :grin:

Τύπε κανε κάτι με τον ύπνο αλλιώς σε βλέπω να κοιμάσαι ενω την έχεις στα 4  :huh:

Θέλει ψυχή η δουλειά..  :erection:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τυπε, σηκωνομαι απο τα αγρια μεσανυχτα....οποτε κουραζομαι...τι να σου κανω.... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Τυπε, ειναι 2ο ραντεβου....εκτος σπιτιου. Τι να κανω δηλαδη στο 2ο ραντεβου??? Να της πω παμε να σε γαμησω τωρα??? αφου δεν εδινει τρατο για γαμησι ( ασε που δεν ειχα ορεξη...νυσταζα....προτιμουσα να παω να κοιμηθω.... :hi:)

:kneel: :kneel:
άμα ήταν ξένη  μάλλον τώρα θα άνοιγες  το δεύτερο  κουτί με τις ακαποτες.Μην το ψάχνεις ελλεινιδες.που λένε και εδω.
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
άμα ήταν ξένη  μάλλον τώρα θα άνοιγες  το δεύτερο  κουτί με τις ακαποτες.Μην το ψάχνεις ελλεινιδες.που λένε και εδω.

Συμφωνω αποτυτα. Εν προκειμενω ομως, ημουνα τοσο ΠΑΛΙ κουρασμενος που δεν την παλευα
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
Συμφωνω αποτυτα. Εν προκειμενω ομως, ημουνα τοσο ΠΑΛΙ κουρασμενος που δεν την παλευα

Την επόμενη φορά μπές στο γήπεδο κάνε παιχνίδι ρε χωριό και άσε τα κουρουφέξαλα  :rockon: :knockinb:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Χθες το βραδυ μου λεει η αεροσυνοδος, θα βγουμε εξω ???? Της λεω ειμαι κουρασμενος. και δεν βγηκα....και μου λεει μαλλον δεν με πολυ γουσταρεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
τυποι, βγηκα χθες με την αεροσυνοδο.....επαιξα το παιχνιδι της οπως ειπε ο φιλος vril. Επσε τρελλα γλωσοφιλα, και πλεον και κολο ΟΛΟΝΝΝΝΝ.....

το παω πιο χαλαρα απο τον τυπο vril....δεν μου βγαινει για παμε σπιτι σου τωρα να σε γαμσησω.....
Εισαι λίγο ξενέρωτος τελικά :P

Τουλάχιστον μείνατε στο αμάξι όπως σου είχα υποδείξει;
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Εισαι λίγο ξενέρωτος τελικά :P

Τουλάχιστον μείνατε στο αμάξι όπως σου είχα υποδείξει;


Καταρχην φιλε, η τυπισα αποτραβιταν οσο της χωνομουνα....αρα και εσυ θα επαιρνες ακυρο απο αυτην. Αυτη θελει να παιξεις το παιχνιδι ΤΗΣ, δηλαδη να σε κανει ο,τι θελει στον χρονο που θελει.

Τωρα παμε στην Ενημερωση στους συναγωνιστες....

Την εκλασα ολιγον την αεροσυνοδο το πσκ, και την εκανα για ταξιδακι. χααχαχ!! Εδειξε οτι τσαντικστηκε ....στα αρχιδια μου.

Παμε τωρα στο δια ταυτα. Εχθες απο το τηλεφωνο αρχισε να με ρωταει κατι κουλα περι οικονομικων...και επεμενε. Της λεω, με 3 φορες που εχουμε συναντηθει ( και σημειωτεων μου το πηγαινε πολυ αργα και ακομα δεν την εχω πηδηξει) ειναι αδιακρισια να ρωτας τετοια. Τσαντιστηκε το μαλακισμενο, οτι εγω ειμαι υπερβολικος. Μαλλον της λεω θες να σου δωδω το Ε1 και Ε9 για να ειμαστε οκ.Εκει το επαιξε τσαντισμενη και θυγμενη και μου λεει δεν μου αρεσει καθολου το υπονουμενο σου. οποτε της λεω κοιτα να δεις υπαρχουν 2 προβληματα. Πρωτον ρωτας πραγματα που δεν σε αφορουν και δευτερον θελεις να επιβαλει ςεσυ τον ρυθμο σου (εννοουσα για το γαμησι, εκεινη ηθελε λεει να την κανω να ερθει κοντα μου.....και κατι τετοια κουλα) και το πας πολυ αργα σαν τα κοριτσακια του γυμνασιου. Της διευκρινησα οτι ειναι πολυ υπερτιμημενο, και δεν με ενδιαφερει να με σερνει, σιγουρα της ειπα θα βρεις πολλους μουνοδουλους οποτε και την αποχαιρετησα for good. Και με ρωταει συγκεκριμενα, πες αν δεν σου κανω να το ληξουμε εδω, και της λεω ναι δεν μου κανεις ειμαστε σε αλλα μηκη κυματος. Και εκει σφυριξα την ληξη για παντα.

Συμπερασμα, 3 εξοδους με την αεροσυνοδο και πηδημα δεν επεσε. Ηθελε λεει ο αντρας να ενδιαδερθει για εκεινη και να την φερει κοντα του. Μαλιστα τολμησε και μου ειπε οτι στο χερι μου ειναι ποσο καλος ειμαι στο να την φερω κοντα μου ωστε να το πετυχω αυτο που θελω οσο πιο γρηγορα μπορω.

Και εκει της ειπα οτι ειναι υπερτιμημενο ( εκει ηθελα να συμπληρωσω "αυτο που πουλας" αλλα δεν το ειπα )


Επιβεβαιωνεται ο κανονας, οτι οι ελλεηνιδες ψαχνουν για χορηγο. Το οποιο της αποσαφηνισα οτι χορηγος δεν ειμαι!!

Οποτε αεροσυνοδος τελος.


Σαστησε η αληθεια ειναι η ελλεηνιδα αεροσυνοδος που την αφησα με δικη μου πρωτοβουλια και δεν με αφησε εκεινη. Προφανως θωρουσε οτι ημουν αλλος ενας Ελληνας μουνοδουλος αλλα ελα που δεν ειμαι! Και μαλιστα μου ειπε στο τελος, λιγο προ της πω το αντε γεια, οτι ειμαι πολυ διαφορετικος απο τους υπολοιπους αντρες. Εμ βεβαια, ολοι οι μουνοδουλοι εσκυβαν το κεφαλι. Κανεις δεν θα της ειχε φερει αντιρηση.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Συμπερασμα, 3 εξοδους με την αεροσυνοδο και πηδημα δεν επεσε. Ηθελε λεει ο αντρας να ενδιαδερθει για εκεινη και να την φερει κοντα του. Μαλιστα τολμησε και μου ειπε οτι στο χερι μου ειναι ποσο καλος ειμαι στο να την φερω κοντα μου ωστε να το πετυχω αυτο που θελω οσο πιο γρηγορα μπορω.

Και εκει της ειπα οτι ειναι υπερτιμημενο ( εκει ηθελα να συμπληρωσω "αυτο που πουλας" αλλα δεν το ειπα )


Επιβεβαιωνεται ο κανονας, οτι οι ελλεηνιδες ψαχνουν για χορηγο. Το οποιο της αποσαφηνισα οτι χορηγος δεν ειμαι!!

Οποτε αεροσυνοδος τελος.

Λεφτα χαλασες ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ;
Εννοω αν την κερασες κτλ.
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Λεφτα χαλασες ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ;
Εννοω αν την κερασες κτλ.

2 φορες, και πολλες ηταν. Και μια φορα εκεινη.

Ειπαμε, ΧΟΡΗΓΟΣ τυπε ΔΕΝ ειμαι!!!!

:hi:

ΥΓ, οπως ειπε και ο συναγωνιστης vril, το πολυ στο 3ο πρεπει να επεφτε πουτσα. Τι θα εκανα εγω, θα προχωραγα μονο με τα κερασματα?? ε οχι !! αντε γεια της ειπα λοιπον!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom