Νέα

Το γκομενακι ειναι αβυζο......

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 445
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
τυποι, με το συμπαθειο αλλα ολοι οι γαμηκουλες εχουν μαζευτεοι εδω μεσα που γαμανε τα μουνια απο το πρωτο ραντεβου. Μονο μια φορα μου εχει τυχει αυτο.

Μαγκες, κατουριστε και λιγο που θα ητν καρφωνατε απο το πρωτο.

Δεν αφηνε λεμε τρατο. ΞΕΚΑΒΑΛΑΤΕ λοιπον , και ανταυτου πειτε τιποτα που στεκει.

:hi:

Εγω δεν μίλησα για το πρώτο ραντεβού αλλά για το 3ο  :hi:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
τυπε, πολυ ζορικα μας τα λες με το συμπαθειο. Η τυπισα δεν σηκωνε χωσιματα στο 1ο ραντεβου. Οποτε δεν θα την γαμαγες ουτε εσυ στο πρωτο.

νταξει συνεχισε την επιτυχημενη μεθοδο σου και το μονο που θα γαμησεις θαναι καμια απελπισμενη αδεσποτη χοντρη σαν αυτες που μαζευει ο χασοδικης απο δω μεσα.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Το θεμα ειναι οτι οταν σου πεφτουν ολο τετοιες (που ειναι οι περισσοτερες), τοτε πως θα την βγαλουμε μαγκες. Γιατι εγω τετοιες μαλακιες δεν μπορω να δεχθω να ακουω, ουτε να αντιμετωπιζω γμκομενες που δεν εχουν σαλιο να μου το παιζουν καρδιναλιες.

μπουρδελακι μαλακια η δαχτυλωτο πικερ οι επιλογες σου.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Στανταρακι θα ειχε παγκο η γκομενα πολλους πιρφορους. Ψιλοκολλησε η μαλακο οταν της ειπα οτι δεν μου κανει.

Κοιταχτε, να παει στον αγυριστο χεστηκα, αλλωστε εγω της ειπα αντε γεια. Το θεμα ειναι οτι οταν σου πεφτουν ολο τετοιες (που ειναι οι περισσοτερες), τοτε πως θα την βγαλουμε μαγκες. Γιατι εγω τετοιες μαλακιες δεν μπορω να δεχθω να ακουω, ουτε να αντιμετωπιζω γμκομενες που δεν εχουν σαλιο να μου το παιζουν καρδιναλιες.
Μην δίνεις σημασία στο τι λένε οι γκόμενες, μόνο στο τι κάνουν. Και συγκεκριμένα αν στην πράξη γαμιούνται εύκολα και γρήγορα χωρίς έξοδα, μπίρι μπίρι, σπάσιμο αρχιδιών κλπ. Παράδειγμα: Είχα βγει με μία που μου είπε ότι θέλει ο γκόμενός της να της μιλάει κάθε μέρα και να ασχολείται συνέχεια μαζί της. Από μέσα μου μου ανάψανε τα λαμπάκια γιατί κάτι τέτοιες ξέρω πόσο κουραστικές είναι. Το πέρασα απλά στα ψιλά και τη γάμησα την ίδια μέρα. Αν είχα δώσει σημασία, θα είχα αποθαρρυνθεί ότι θέλει πολύ ψήσιμο και δε θα έκανα τίποτα. Τώρα όταν πέφτεις συνεχώς σε τέτοιες, απλά θυμίσου ότι ζεις σε μία πόλη που το μουνί κοστίζει μόνο 10 ευρώ. Αν είναι να κάνουμε τόση προσπάθεια για κάτι που θα 'πρεπε να είναι πολύ απλό και για μια γκόμενα που το πιθανότερο να μην έχει τίποτα να μας δώσει, χίλιες φορές να σκάσω το 10ρικάκι και να τελειώνω.  :cheesy:
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
Καλησπεριζω τους απανταχου μπουρδελιαριδες , χυστες και γαμιαδες...!!


Εχω ενα θεμα τυποι να μοιραστω μαζι σας. Τους τελευταιους μηνες πηδαω ενα ωραιο γομενακι, με σωμα μοντελε ,ψηλο περι το 1,76 , αδυνατο, μελαχρινο με πρασινο ματακι. Ειναι και ιντελεκτουαλ για φαντασου....., μενει μονο του σε ιδιοκτητο οικημα, με το VW κάρο του και απο δουλεια δεν κολωνει, το βγαζει το 2.500 καθαρουμπα ανετα το μηνα.....(ετυχε και ειδα αποκομα προσφατης μηνιας μισθοδοσιας της να κειτεται αναμεσα στα βιβλια της).Η Αληθεια ειναι ομως οτι δουλευει τρελλες ωρες. Εγω μπροστα της ειμαι ο ξαπλοπουλος χαχαχαχαχ.  Μαγειρευει , πλενει και μπαλκονια ....οταν ειδα αυτο το μουναρο να πλενει τα μπαλκονια και να βαζει γαντια να σφουγγαριζει με χλωρινη το οικημα της, σαστισα......ρε γινοτναι και τετοια σκεφτηκα. Και ειναι και υποτακτικη στο σεξ, δεν λεει θελω να πηδηχθουμε, λεει θελω να με πηδηξεις. Με εχει γεμισει και δωρα

ΟΜΩΣ ρε τυποι το γκομενακι ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΥΖΙ. Παρα πολυ μικρο ρε πουστη μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ...και εχω σοβαρο θεμα με το βυζι. Αν η γκομενα δεν εχει βυζι χαλιεμαι. Της ειπα στην απεξω, οταν καποια στιγμη ανεφερε το μεγεθους τους στηθους της,  να κανει μια προσθετικη και αντεδρασε οτι ειναι καρκινογονα και δεν γουσταρει καθολου νυστερια και επεμβασεις.

Τυποι πως θα την πεισω να κανει επεμβαση γαμω την τρελα μου μεσα????????????????????


1. είσαι μαλάκας, τέτοιο κορίτσι και κολώνεις στο βυζί?
2. δεν είναι καρκινογόνα αντιθέτως αν εμφανίσεις κάτι με τα ενθέματα το προλαβαίνεις πιο εύκολα
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
1. είσαι μαλάκας, τέτοιο κορίτσι και κολώνεις στο βυζί?
2. δεν είναι καρκινογόνα αντιθέτως αν εμφανίσεις κάτι με τα ενθέματα το προλαβαίνεις πιο εύκολα

ειδαμε και τα δικα σου τα σταφιδιασμενα που τα τρομπαρες μπας και βρεις πουλι
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Εντωμεταξύ η άβυζη είναι πια ιστορία και η τύπισσα στο αρχικό ποστ έμεινε.  :uglystupid:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Δε την έχω δει αλλά κάτι θα ξέρει ο συναγωνιστής για να το λέει.  :2funny: :2funny:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
λοιπον, με την εν λογω εξελιξη εμεινα χωρις μουνι να γαμαω.

Οπερ πρεπει να το κοιταξω το θεμα τωρα.

Πως χωνομαστε τωρα σε νεα μουνια, χωρις παρεα διαθεσιμη να βγω εξω???

Αποφευγουν αν δουν αντρα μονο του στα μπαρ??? Κολονουν παραπανω απο οτι να βγει καποιος με φιλο του??
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Με τη μιλφ γιατί δεν ασχολείσαι;
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Με τη μιλφ γιατί δεν ασχολείσαι;

Ασχολουμαι , ειναι σημερα κουρασμενη και δεν εχει ορεξη για εξω.

Αλλα περα απο αυτο, πρεπει να βρω και κανενα αλλο. Οποτε για ριξε καμια ιδεα συναθλητη. Δεδομενου οτι οι παρεες μου πλεον ειναι ολες σε φαση παντρεμενοι και δεν βγαινουν.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Σε αυτό δεν μπορώ να σε βοηθήσω, γιατί δεν ασχολούμαι με παιχνίδι σε κλαμπ.
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Σε αυτό δεν μπορώ να σε βοηθήσω, γιατί δεν ασχολούμαι με παιχνίδι σε κλαμπ.

Νομιζω εχεις πει οτι την πεφτεις σε γκομενες στο δρομο/μετρο/εξω τελος παντων??? Και πιανει αυτο σε μεγαλο ποσοστο??

και τι τους λες τυπε??? εγω δεν εχω ιδεα τι να ητν σταματησω και να της πω
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Νομιζω εχεις πει οτι την πεφτεις σε γκομενες στο δρομο/μετρο/εξω τελος παντων??? Και πιανει αυτο σε μεγαλο ποσοστο??
Με άλλον με μπερδεύεις. Μόνο ίντερνετ παίζω.  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom