Νέα

Το γκομενακι ειναι αβυζο......

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 445
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Δε μπορω να καταλαβω γιατι καθεσαι και απολογεισαι στους πιρφορους εδω μεσα,και γω το ιδιο θα κανα με σενα,εννοειται οτι καλα εκανες.
Και τι πιστευεις οτι αν την γαμουσαν μια φορα οι πιρφοριδες εδω μεσα που σου λεγαν να κανεις αυτο το πραγμα,θα την στελναν μετα ,παπαρια σκυλακι της θα γινοντουσαν μπας και ξαναγαμησουν.
Κρατα ενα επιπεδο και μην επιτρεπεις καμια να συμπεριφερεται σκατα,εφοσον μετρας σαν αντρας φυσικα,αν εισαι οπως υποθετω εμφανισιμος,αν εισαι οπως ειναι οι καημενοι που δινουν εδω συμβουλες  :helpplea: αλλαζει το πραγμα

Τυπε, σιγα μην απολογηθω. Στα μπελε μου τυπε τι θα πει ο καθε μαλακοπιτουρας αγαμητος εδωμεσα. Φαινονται ποιοι δεν το παιζουν ,και ειναι σωστοι και μετρανε.

Οσο για το 90% των  :jerking: εδωμεσα, σιγουρακι θα τους ειχε κανει το σκυλακι της. Ανετα και σενια.


 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Village ποσο χρν εισαι πουλακι μου?

Αν εισαι απο 15 εως 24 βαρια παω πασο


Αν εισαι πανω απο 25 , τι θεματα ανασφαλειας και κομπλεξισμου εχεις ρε? Επιβεβαιωση ακομα ψαχνεις.....

Μαλλον εχεις χασει το τοπικ. Τι σχεση εχει η επιβεβαιωση με το οτι την εστειλα επειδη ελεγε μαλακιες.

:huh: :huh:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
μα ρε σεις ο ανθρωπος ουτε να γαμησει θελει...


Το μονο που τον νοιαζει ειναι αν θα προλαβει να στειλει αυτος τις γκομενες.

με κουρασε και μονο που τον διαβαζα λες και διαβαζα το ημερολογιο ενος κομπλεξικου 15χρονου που γραφει ποσο μαγκας ειναι και τι αλανι και ουαου.

Αν ειναι πανω απο 25 αυτα τα θεματα θα επρεπε να τα ειχε λυσει


Μαλλον ετσι παραμυθιαζεστε και περιμενετε να σας κυνηγανε.

Βρε ΟΥΣΤ ΖΩΑ. Δεν σας δινω λεπτο απο τον χρονο μου αλλα και απο την τσεπη μου. αχαχαχαχ! Φυσικα τα εχω λυσει. 38 ειμαι και τις στελνω απο την αρχη.....ΟΞΩ ΖΩΑ ΠΟΡΝΙΔΙΑΑΑΑ

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Γιατι να σε γαμησει μωρη πατσαβουρα,να φας το κλασιμο να βαλεις μυαλο να μη το παιζεις γκομενα,νακαταληξεις στο τελος να γαμηθεις με το πυρφορο που δε βλεπεται οπου καταληγετε στο τελος ολες σας με το καλο που εχετε στον εγκεφαλο  :uglystupid:
....και που πιθανοτατα δεν θα εχει και μια τσακιστη.

Ειδε η γαμιολα που την πηρα με Mercedes...αλλα ειπαμε ΟΥΣΤ ρε ΖΩΑ....

Φραγκα μπορει να εχω, οχι καραβιες χρηματων αλλα ειμαι ανετος. Εεεε, απλα σε αυττα τα μαλαλκισμενα εγω τους δειχνω πορτα , σουτ και οξωωωωωω αχαχαχααχα. Απαξιωση τελειως, να την διωξεις πριν κανω την γαμησεις. Αχαχαχαχα. Και να της λες ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ. αχαχαχαα!! Ετσι , ΗΤΤΑ λιμαδια....αχαχαχαχα!!! ΟΥΣΤΤΤΤΤ αχααχααχα....θα βρεθει αλλη που θα σεβεται....και αυτη θα ειναι η κερδισμενη  :rockon: :rockon:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Οχι.Διαφωνω σ αυτο που λες.

 Ξεκιναμε με το να κερασεις ενα καφε 2-3 φορες η ενα φαγητο η να τη πας σπιτι της αν εναι βραδυ δεν εγινε και τιποτα ρε παιδια.  Δεν ειπα να εισαι ο χορηγος αλλα σιγα αν ξοδεψεις 40 ευρω συνολικα σε μια νεα γνωριμια σε μια κοπελα που σ ενδιαφερει, ΤΙ ΕΓΙΝΕ? Και ας μην σου κατσει, γουσταρες προσπαθησες. Και εγω ως γυναικα εχω κερασει αντρα, και εχω στηριξει σχεση μου οταν ηταν δυσκολα οικονομικα και τι εγινε? Γουσταρα και το κανα. Αν φτασουμε να μετραμε ποσα ευρω εδωσα μην ξοδεψω αλλα ειναι καρμιρια.

  Μετα, απο τη μια θελετε οι γυναικες να μην ειναι πουτανες και να γαμιουνται απο δω κ εκει, απο την αλλη αν μια θελει λιγο να το ψαξει παραπανω με ποιον θα γαμηθει, αν θελει σαν αντρας και αυτος να δειξει οτι την γουσταρει για να της κερασει ενα καφε η να περιμενει λιγο μεχρι να τη γαμησει ειναι καργιολα. Η αεροσυνοδος κτλ εφοσον φασωθηκε μαζι του κατα 90% θα του καθοταν.

 Και οχι δεν θα ισιωσει τωρα. Απλα θα αυξησει περισσοτερο τις αμυνες της
 
 

Καταρχην γιατι να την παω σπιτι της???? Να παει να γαμηθει και να βρει τροπο να παει. Εγω πως βρηκα δηλαδη?? ¨Περιμενει τον μαλακα που θα της κανει τον σοφερ?? Οχι μωρη γαμιολα, να κανεις την σουφρα σου ΝΑ και να βρεις τροπο να παρεις οχημα ή παρε ΜΜΜ . Γαμιολα!

Δευτερο, κατα 90% θα μου καθοταν, ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ???? Οταν αποφασιζε η γαμιολα.....!! Βρε ΟΥΣΤΤΤΤΤΤΤ λιμαδια πορνιδια!! Προτιμω προσωπικα αυτες που γαμιοντα ασυστολα με πολλους παρα οσες θελουν να επιβαλλουν ποτε θα τυην γαμησω.

ΟΥΣΤ ΛΙΜΑΔΙΑ ...... τουμπα στο διευρω κανετε


Οσο για το τι θα κανει απο εδω και περα, στις πουτσοτριχες μου....

:rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Υπαρχουν πολλες αβυζες που με τρελαινουν.

Π.χ.

4mJxZ.jpg

τυπε, καπως ετσι ειναι το αβυζο γκομενακι. Ρε φιλε θελω βυζη , μασταριιιιιιιιιιιιιιιι
 

billgl

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2015
Μηνύματα
113
Like
63
Πόντοι
1
τυποι, βγηκα χθες με την αεροσυνοδο.....επαιξα το παιχνιδι της οπως ειπε ο φιλος vril. Επσε τρελλα γλωσοφιλα, και πλεον και κολο ΟΛΟΝΝΝΝΝ.....

το παω πιο χαλαρα απο τον τυπο vril....δεν μου βγαινει για παμε σπιτι σου τωρα να σε γαμσησω.....


το επομενο ειναι το 3ο ραντεβου...παμε για βυζι ρωγα....

Ακριβως αυτη την σειρα ακολουθησα με την 45αρα. στο 3ο ραντεβου εβγαλα βυζι εξω και δαχτυλιασμα....

Χαχαχα. Αυτο το θρεντ ειναι 150% χρυσος. Πες μας την αληθεια παικτη - εισαι πανω απο 16 χρονων;
 

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
9
Πόντοι
6
....και που πιθανοτατα δεν θα εχει και μια τσακιστη.

Ειδε η γαμιολα που την πηρα με Mercedes...αλλα ειπαμε ΟΥΣΤ ρε ΖΩΑ....

Φραγκα μπορει να εχω, οχι καραβιες χρηματων αλλα ειμαι ανετος. Εεεε, απλα σε αυττα τα μαλαλκισμενα εγω τους δειχνω πορτα , σουτ και οξωωωωωω αχαχαχααχα. Απαξιωση τελειως, να την διωξεις πριν κανω την γαμησεις. Αχαχαχαχα. Και να της λες ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ. αχαχαχαα!! Ετσι , ΗΤΤΑ λιμαδια....αχαχαχαχα!!! ΟΥΣΤΤΤΤΤ αχααχααχα....θα βρεθει αλλη που θα σεβεται....και αυτη θα ειναι η κερδισμενη  :rockon: :rockon:

Μαλιστα.... Το ποστ ενος ωριμου 38αρη, χωρις κανενα θεμα ανασφαλειας, κομπελξισμου 
 

Ironhead

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2015
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
Βέβαια το θέμα είναι πολύ σοβαρό
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Μαλιστα.... Το ποστ ενος ωριμου 38αρη, χωρις κανενα θεμα ανασφαλειας, κομπελξισμου 
ναι ενω αμα εγραφε οτι την πηγε για καφε, για φαγητο, για ποτο, για σινεμα, της πηρε κι ενα δωρακι και τη δεκατη φορα την πηγε βαρκαδα στο φεγγαροφως με το ιδιωτικο του σκαφος στα ανοιχτα οπου εδωσαν το πρωτο φιλι (η γκομενα δεν αφησε κατι παραπανω) θα ηταν ενας ωριμος ακοπλεξαριστος μιστερ περφεκτ
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
ναι ενω αμα εγραφε οτι την πηγε για καφε, για φαγητο, για ποτο, για σινεμα, της πηρε κι ενα δωρακι και τη δεκατη φορα την πηγε βαρκαδα στο φεγγαροφως με το ιδιωτικο του σκαφος στα ανοιχτα οπου εδωσαν το πρωτο φιλι (η γκομενα δεν αφησε κατι παραπανω) θα ηταν ενας ωριμος ακοπλεξαριστος μιστερ περφεκτ

:hi:

Τυπε, τα πραγαμτα ειναι απλα. ΟΙ γυναικες ετσι θα στο πουλησουν περι κομπλεξ κτλ. Αλλιως πως θα κανουν την δουλεια τους???

Ε, απλα η απαντηση ειναι , ναι εγω που εχω καποια λιγα φραγκα (αλλα και να μην ειχα στο καβλι μου πα΄λι το ιδιο θα εκανα) δεν θα ασχοληθω με εσενα στραβοχυμενο ψωλοχυμα . Ποδι με την μια. ΟΥΣΤ λιμαδι πεινασμενο.

ΥΓ. Οι περισσοτερες απο τις ελλεηνιδες ειναι και αφραγες ...οχι μονο αυτες αλλα και οι γονεις τους. Ρε δεν σας δινω σεντ!!! αχαχχαα!!! Ποδι οσες ειναι με το χερι ανοιχτο...αχαχαχαα


Εντωμεταξυ για να καταλαβουμε την κατασταση τους , εγω μετα την δουλεια που επεστρεφα τουλαχιστον τις μισες μερες διαβαζω για την δουλεια μου  ΕΝΩ εκεινη κανει βολτες. Ε , κατσε μαλακα τωρα εσυ που γαμιεσαι μπας και προοδευσεις να στα φαει η ΣΟΥΛΑΤΣΑΔΟΡΙΣΑ που οταν της ελεγα εχω διαβασμα μου ελεγε παλι δεν θα βγουμε. αχαχαχ. Δεν εχουν και βουληση να βελτιωθει η κατασταση τους με προσωπικη τους καταξιωση. ΟΧΙΙΙΙΙΙ αχαχαχα , θελουν να τους τα παρεχει ο ΜΑΛΑΚΑΣ!!! Εγω γαμιεμαι απο το πρωι μεχρι το βραδυ για να τα τρωνε τα ΛΙΜΑΔΙΑ.

:kneel: :kneel: :kneel:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Μαλιστα.... Το ποστ ενος ωριμου 38αρη, χωρις κανενα θεμα ανασφαλειας, κομπελξισμου  

Η Ανασφαλεια φαινεται απο το ερωτημα που μου εκανε......"ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΩ"???

αχαχαχαχαχαχα


Ρομπες ξεκουμπωτες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:hi:


Τουλαχιστον το αβυζο γκομενακι ηταν πραγματικα ετη φωτος μπροστα απο το λιμαδι την αεροσυνοδο


αχααχ

 

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
9
Πόντοι
6
Δηλαδη να γραφει ενας 38αρης ολη την ωρα αχαχαχαχαχ ουστ ξουτ χαχαχαχαχα οχι ετσι ηττα λιμαδια χαχαχαχχαχα ουστ χαχαχαχχα


Ειναι εκφρασεις ενος καθολου κομπλεξικου ατομου...
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Δηλαδη να γραφει ενας 38αρης ολη την ωρα αχαχαχαχαχ ουστ ξουτ χαχαχαχαχα οχι ετσι ηττα λιμαδια χαχαχαχχαχα ουστ χαχαχαχχα


Ειναι εκφρασεις ενος καθολου κομπλεξικου ατομου...

Μην ανησυχεις....εσυ δεν προκειται ποτε....  ;)

:2funny: :2funny: :2funny:
 

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
9
Πόντοι
6
  Ρε ξεκολατε..

δεν υπαρχει καποιο ειδος αντιπαλοτητας αναμεσα σε γυναικες και αντρες.

Οκ θα υπαρχουν και μαλακισμενες γυναικες οπως και μαλακισμενοι αντρες.


Αλλα το θεμα ειναι να ξεκινας μια γνωριμια με καλη προθεση.

Τωρα αν ξεκινας μια γνωριμια με τη σκεψη αυτη θελει να μου τα φαει, θελω να τη γαμησω και να εξαφανιστω πρωτος πριν με αφησει αυτη και ολα αυτα , και ενα παιχνιδι εγωισμου, δεν ειναι τυχαιο να πεφτεις συνεχεια σε μαλακισμενες η να τις κανεις να σου φερθουν μαλακισμενα
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Θάνατος στις ελλεινηδες.όπου τις βρίσκεται  φτύσιμο στη μάπα.μην τις λυπάστε  ειναι ζωα οι περισσότερες..  :orchestra:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
  Ρε ξεκολατε..

δεν υπαρχει καποιο ειδος αντιπαλοτητας αναμεσα σε γυναικες και αντρες.

Οκ θα υπαρχουν και μαλακισμενες γυναικες οπως και μαλακισμενοι αντρες.


Αλλα το θεμα ειναι να ξεκινας μια γνωριμια με καλη προθεση.

Τωρα αν ξεκινας μια γνωριμια με τη σκεψη αυτη θελει να μου τα φαει, θελω να τη γαμησω και να εξαφανιστω πρωτος πριν με αφησει αυτη και ολα αυτα , και ενα παιχνιδι εγωισμου, δεν ειναι τυχαιο να πεφτεις συνεχεια σε μαλακισμενες η να τις κανεις να σου φερθουν μαλακισμενα

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δακρυσα απο τα γελια

:shit: :shit: :shit:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
 Ρε ξεκολατε..

δεν υπαρχει καποιο ειδος αντιπαλοτητας αναμεσα σε γυναικες και αντρες.

Οκ θα υπαρχουν και μαλακισμενες γυναικες οπως και μαλακισμενοι αντρες.


Αλλα το θεμα ειναι να ξεκινας μια γνωριμια με καλη προθεση.

Τωρα αν ξεκινας μια γνωριμια με τη σκεψη αυτη θελει να μου τα φαει, θελω να τη γαμησω και να εξαφανιστω πρωτος πριν με αφησει αυτη και ολα αυτα , και ενα παιχνιδι εγωισμου, δεν ειναι τυχαιο να πεφτεις συνεχεια σε μαλακισμενες η να τις κανεις να σου φερθουν μαλακισμενα
οξω.διακριτικες πορνες.εδω ειναι μονο για δηλωμενες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom