Νέα

Το γκομενακι ειναι αβυζο......

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 445
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Εδώ πέρα θα πω ότι η Χριστίνα  Στο κολωνου 53Μεταξουργείο.έχει μια χαρά βυζο.αρκετά στητο.για όσους ταλαιπωρούνται  άδικος με αβυζες :orchestra:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
766
Πόντοι
146
Εδώ πέρα θα πω ότι η Χριστίνα  Στο κολωνου 53Μεταξουργείο.έχει μια χαρά βυζο.αρκετά στητο.για όσους ταλαιπωρούνται  άδικος με αβυζες :orchestra:
Βαλτο στην υπογραφή σου,θα το βλέπουν πιο πολλά ατομα!!!
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.151
Κριτικές
5
Like
12.679
Πόντοι
3.786
Καλησπεριζω τους απανταχου μπουρδελιαριδες , χυστες και γαμιαδες...!!


Εχω ενα θεμα τυποι να μοιραστω μαζι σας. Τους τελευταιους μηνες πηδαω ενα ωραιο γομενακι, με σωμα μοντελε ,ψηλο περι το 1,76 , αδυνατο, μελαχρινο με πρασινο ματακι. Ειναι και ιντελεκτουαλ για φαντασου....., μενει μονο του σε ιδιοκτητο οικημα, με το VW κάρο του και απο δουλεια δεν κολωνει, το βγαζει το 2.500 καθαρουμπα ανετα το μηνα.....(ετυχε και ειδα αποκομα προσφατης μηνιας μισθοδοσιας της να κειτεται αναμεσα στα βιβλια της).Η Αληθεια ειναι ομως οτι δουλευει τρελλες ωρες. Εγω μπροστα της ειμαι ο ξαπλοπουλος χαχαχαχαχ. Μαγειρευει , πλενει και μπαλκονια ....οταν ειδα αυτο το μουναρο να πλενει τα μπαλκονια και να βαζει γαντια να σφουγγαριζει με χλωρινη το οικημα της, σαστισα......ρε γινοτναι και τετοια σκεφτηκα. Και ειναι και υποτακτικη στο σεξ, δεν λεει θελω να πηδηχθουμε, λεει θελω να με πηδηξεις. Με εχει γεμισει και δωρα

ΟΜΩΣ ρε τυποι το γκομενακι ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΥΖΙ. Παρα πολυ μικρο ρε πουστη μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ...και εχω σοβαρο θεμα με το βυζι. Αν η γκομενα δεν εχει βυζι χαλιεμαι. Της ειπα στην απεξω, οταν καποια στιγμη ανεφερε το μεγεθους τους στηθους της, να κανει μια προσθετικη και αντεδρασε οτι ειναι καρκινογονα και δεν γουσταρει καθολου νυστερια και επεμβασεις.

Τυποι πως θα την πεισω να κανει επεμβαση γαμω την τρελα μου μεσα????????????????????
Έχει πλέον διαγραφεί ο τύπος,αλλά είναι χρήσιμο να το δουν άλλα τα μέλη του μπου.Σας έχει φάει η μαλακία με τις τσόντες και τα ψεύτικα βυζιά-πέτρα που είναι αντιαισθητικά σε αφή και όψη.Δηλαδή έχεις μια μουνάρα εργατική και καλλιεργημένη και ξενερώνεις επειδή δεν θέλει να βάλει πλαστικό στο σώμα της.Πόσο μαλάκες είναι μερικοί! Τους έχει καταστρέψει η πορνογραφία @webb2023
 
Τελευταία τροποποίηση:

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.954
Κριτικές
5
Like
8.054
Πόντοι
2.306
Πες τα τύπε ΓΤΧΜ με τους μαλάκες. Ανεβάζουν εδώ κάτι φωτογραφίες με πενηντάρες - εξηντάρες μόνο και μόνο γιατί έχουν αγελαδινά μαστάρια!
Και δωσ' του τα σχόλια λατρείας από κάτω. Πηγαίνετε πηδήξτε καμιά Λιλά Πάουζε στα ελβετικά λιβάδια τύποι μου, αν γουστάρετε τόσο τα υπερφυσικά!
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.954
Κριτικές
5
Like
8.054
Πόντοι
2.306
Εδώ είστε:
 

Συνημμένα

  • shopping (2).jpeg
    shopping (2).jpeg
    143,7 KB · Εμφανίσεις: 18

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.151
Κριτικές
5
Like
12.679
Πόντοι
3.786
Πες τα τύπε ΓΤΧΜ με τους μαλάκες. Ανεβάζουν εδώ κάτι φωτογραφίες με πενηντάρες - εξηντάρες μόνο και μόνο γιατί έχουν αγελαδινά μαστάρια!
Και δωσ' του τα σχόλια λατρείας από κάτω. Πηγαίνετε πηδήξτε καμιά Λιλά Πάουζε στα ελβετικά λιβάδια τύποι μου, αν γουστάρετε τόσο τα υπερφυσικά!
Οι φυσικές βυζάρες είναι ευπρόσδεκτες,γιατί ταιριάζουν με τα χυμώδη σώματα και δεν είναι υπερφυσικές.Αυτές που περιγράφεις τα έχουν πειράξει με το νυστέρι και λόγω ηλικίας,και είναι αντιαισθητικά.Αυτό που δεν καταλαβαίνουν κάποιοι είναι ότι η θηλυκότητα δεν εξαρτάται από τα μεγάλα βυζιά.Πού να το καταλάβουν όμως αν τους έχουν κάψει τον εγκέφαλο οι τσόντες με σιλικονάτες!
 
Τελευταία τροποποίηση:

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.953
Κριτικές
8
Like
2.980
Πόντοι
506
Οι φυσικές βυζάρες είναι ευπρόσδεκτες,γιατί ταιριάζουν με τα χυμώδη σώματα και δεν είναι υπερφυσικές.Αυτές που περιγράφεις τα έχουν πειράξει με το νυστέρι και λόγω ηλικίας,και είναι αντιαισθητικά.Αυτό που δεν καταλαβαίνουν κάποιοι είναι ότι η θηλυκότητα δεν εξαρτάται από τα μεγάλα βυζιά.Πού να το καταλάβουν όμως αν τους έχουν κάψει τον εγκέφαλο οι τσόντες!
Δεν είναι ότι δεν συμφωνώ μαζί σου, μου αρέσουν τα φυσικά. Απλά στην καύλα ο καθένας έχει τα γούστα του
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.954
Κριτικές
5
Like
8.054
Πόντοι
2.306
Τύπε οι φυσικές βυζάρες δεν είναι πάντα ευπρόσδεκτες. Ειδικά όταν η κάτοχος είναι η μέση αγύμναστη Ελληνίδα 30+
Πριν από 25 χρόνια είχα σχέση με προικισμένο κορίτσι 25 ετών. Πολύ προικισμένο όμως. Φαντάζεσαι πώς θα είναι σήμερα, μετά από 20 χρόνια δουλειά γραφείου, νοικοκυριό και δύο εγκυμοσύνες;;
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.151
Κριτικές
5
Like
12.679
Πόντοι
3.786
Τύπε οι φυσικές βυζάρες δεν είναι πάντα ευπρόσδεκτες. Ειδικά όταν η κάτοχος είναι η μέση αγύμναστη Ελληνίδα 30+
Πριν από 25 χρόνια είχα σχέση με προικισμένο κορίτσι 25 ετών. Πολύ προικισμένο όμως. Φαντάζεσαι πώς θα είναι σήμερα, μετά από 20 χρόνια δουλειά γραφείου, νοικοκυριό και δύο εγκυμοσύνες;;
Κατά σύμπτωση και εγώ τα είχα παλιότερα με μια πολύ βυζαρού 25χρονη λίγο γεματούλα @james tiberius kirk .Εντάξει,μετά από χρόνια γάμου κάνεις και μια υποχώρηση.Βλέπεις όμως και βυζαρούδες που το παλεύουν με διατροφή και γυμναστική
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.151
Κριτικές
5
Like
12.679
Πόντοι
3.786
Δεν είναι ότι δεν συμφωνώ μαζί σου, μου αρέσουν τα φυσικά. Απλά στην καύλα ο καθένας έχει τα γούστα του
Άλλο αυτό και άλλο να ξενερώνει και να χωρίζει κάποιος μια γκόμενα που δεν της λείπει τίποτα εκτός από μεγάλα βυζιά
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.954
Κριτικές
5
Like
8.054
Πόντοι
2.306
Για να πω και του στραβού το δίκιο, γκόμενα χωρίς βυζί δεν είχα ποτέ. Μόνο μια σύντομη περιπέτεια με άβυζη φίλη που έγινε για λίγο "φίλη με πλεονεκτήματα".
Κι εκεί όμως, δε με χάλασαν τα μικρά βυζιά της αλλά η μεγάλη της μύτη.
Κατά τα άλλα, στο σεξ ήταν πολύ δυνατή και το κορμί της ήταν αθλητικό!
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.954
Κριτικές
5
Like
8.054
Πόντοι
2.306
Τύπε, δεν νομίζω να είναι ανάμεσά μας πια ο τύπος.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.228
Like
16.064
Πόντοι
2.256
Για να πω και του στραβού το δίκιο, γκόμενα χωρίς βυζί δεν είχα ποτέ. Μόνο μια σύντομη περιπέτεια με άβυζη φίλη που έγινε για λίγο "φίλη με πλεονεκτήματα".
Κι εκεί όμως, δε με χάλασαν τα μικρά βυζιά της αλλά η μεγάλη της μύτη.
Κατά τα άλλα, στο σεξ ήταν πολύ δυνατή και το κορμί της ήταν αθλητικό!
Για εσένα δουλεύω ρε καυλιάρη James!!! :cheesy::cheesy::cheesy:
100_0048-1.JPG
processed-e8f7b20b-7417-4ae0-92de-c84181223320_4TmBl4h3-1.jpeg
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.954
Κριτικές
5
Like
8.054
Πόντοι
2.306
Ειλικρινά, θέλω να κάνω εμετό.
Αν το ξανακάνεις, θα σε μπλοκάρω.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.228
Like
16.064
Πόντοι
2.256

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom