Νέα

Το γκομενακι ειναι αβυζο......

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 445
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Θεωρω οτι ακομη σωστοτερο ειναι
ΣΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΑΜΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ
ΝΑ ΜΗΝ ΚΕΡΝΑΕΙ ΟΥΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΦΕ (του 1,50€).

Ισοτητα δεν εχουμε ; Τι στο διαολο.
Αναφερομαι παντα σε υποψηφιες γκομενες, οχι κολλητες, ξαδελφες, συνεργατιδες , πρωην κτλ.
 

tzakomo

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
478
Like
123
Πόντοι
1
κ τωρα τι κανουμε? τι θα εχουμε να συζηταμε?  :2funny:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Θεωρω οτι ακομη σωστοτερο ειναι
ΣΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΑΜΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ
ΝΑ ΜΗΝ ΚΕΡΝΑΕΙ ΟΥΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΦΕ (του 1,50€).

Ισοτητα δεν εχουμε ; Τι στο διαολο.
Αναφερομαι παντα σε υποψηφιες γκομενες, οχι κολλητες, ξαδελφες, συνεργατιδες , πρωην κτλ.

τυπε, επειδη στην αρχη μου μπηκε πολυ με το εσυ εισαι ο αντρας και πρεπει να με κανεις να νιωσω οτι ενδιαφερασαι για μενα, της ειπα οτι εχουμε ισοτητα και πρεπει και εκεινη να με κανει να νιωσω οτι ενδιαφερεται, και μου λεει ναι το καταλαβα οτι εισαι υπερ της ισοτητας

αχαχαχαχαχαα
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
κ τωρα τι κανουμε? τι θα εχουμε να συζηταμε?  :2funny:

τωρα τυπε παει το αβυζο μοντελε και παει και η αεροσυνοδος. Μας εμεινε η 43αρα....που βαριεμαι να ασχοληθω...

τζιφος αχαχαχααχα

 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Επειδη δεν το διαβασα ολο και για να μου λυθει η απορια,
εφοσον δεν εχεις προβλημα να απαντησεις.
Πως εγινε το κονε με την αεροσυνοδο ;
Λογικα αν ειχε εμφανιση τυπικης ελληνιδας αεροσυνοδου , δηλαδη απο ψιλομπανικια , ως αρκετα μπανικια , δεν θα εδινε τηλεφωνα στα φαναρια.
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
τωρα τυπε παει το αβυζο μοντελε και παει και η αεροσυνοδος. Μας εμεινε η 43αρα....που βαριεμαι να ασχοληθω...

τζιφος αχαχαχααχα

Με ένα 20ρικακι στην φυλής εισαι αρχοντας :wanker:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Με ένα 20ρικακι στην φυλής εισαι αρχοντας :wanker:

ακουστε κλαπαρχιδιες

ειχε δικο της αυτοκινητο αλλα δεν ηθελε να το χρησιμοποιει. Παρα μονο οταν εβγαινε με τις φιλες της.

Ρε τυποι,  ειμαι περιεργος ποσοι μουνοδουλοι θα το εχουν δεχθει αυτο και θα της κανουν τον ταξιτζη. Σιγουρα ειμαι ο πρωτος που την εκλασα και εφυγα. χαχαχαχαχααχ!!! απο την εκφραση της δεν το περιμενε οτι θα τολμαγα να την κλασω ...


αλλα ελα που της ετυχε η εξαιρ εση της εξαιρεσης αχααχαχ
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Προφανως μεχρι τωρα , κανεις δεν θα ηταν ο σπονσορας που ηθελε.
Αλλιως θα ειχε γκαστρωθει , ετσι ωστε να του τα παιρνει χοντρα
για τα επομενα 38 χρονια , μεχρι ο γονος του ερωτα τους, να παρει
2 πτυχια , 3 μεταπτυχιακα και ενα διδακτωρικο στο ισιωμα τριχων στο Χαρβαρντ ...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Πολυ σωστά ξηγηθηκες μύστη Village!!

:kneel: :kneel: :kneel:


Όντως από τα γραφόμενα σου καταλαβαίνω ότι αυτή πρέπει να έχει καλομαθει από τις ορδές των πιρφορων που παρελαζαν στη ζωή της. Έχω κάψει αμέτρητες τέτοιες.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ακουστε κλαπαρχιδιες

ειχε δικο της αυτοκινητο αλλα δεν ηθελε να το χρησιμοποιει. Παρα μονο οταν εβγαινε με τις φιλες της.

Ρε τυποι,  ειμαι περιεργος ποσοι μουνοδουλοι θα το εχουν δεχθει αυτο και θα της κανουν τον ταξιτζη. Σιγουρα ειμαι ο πρωτος που την εκλασα και εφυγα. χαχαχαχαχααχ!!! απο την εκφραση της δεν το περιμενε οτι θα τολμαγα να την κλασω ...


αλλα ελα που της ετυχε η εξαιρ εση της εξαιρεσης αχααχαχ

εγω δεν τα καταλαβαινω αυτα τυπε. εγω επιμενω να την παρω στο πρωτο ραντεβου για να ειμαι σιγουρος οτι θα γαμησω. εαν την αφηνεις να ερχεται με δικο της μεσο δε γαμας. φυσικα στα επομενα γαμησια ναι να παιρνει το αμαξι της ναρχεται, αλλα για το πρωτο γαμησι ειναι διασφαλιση το αυτοκινητο σου να ξερεις.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Λογικα αν ειχε εμφανιση τυπικης ελληνιδας αεροσυνοδου , δηλαδη απο ψιλομπανικια , ως αρκετα μπανικια , δεν θα εδινε τηλεφωνα στα φαναρια.

πο ρε φιλε τι μου θυμισες τωρα. πριν καμια δεκαρια χρονια εβγαλα γκομενα με μπιρι μπιρι ολα τα φαναρια απο παλιο φαληρο μεχρι τη βουλα για να παρω τηλεφωνο. μεχρι που της πεταξα το κινητο μου μεσα στο αμαξι.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Υπάρχει και η πιθανότητα αφού έρθει με δικο της μέσο στο πρώτο ραντεβού να την ξεμοναχιασει στο αμάξι του ή το δικό της. Αυτο δηλαδή δεν παίζει; Πάντως ναι, είναι μεγάλο συν το αμάξι και το ότι δεν έχω περιπλέκει τα πράγματα, γιατί η άλλη όταν δε σε ξέρει, δύσκολα σε ακολουθεί σπίτι. Αφού ψάχνω μήπως κάνω τη δουλειά μου σε τίποτα ερημιές έξω.  :grin:
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
Ρε χωριό εκεί όπως σου μιλούσε τι περίμενες και τις μιλούσες και με επιχειρήματα?

έπρεπε να την βάλεις κάτω και μετά ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ  :erection:  :dancing:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Υπάρχει και η πιθανότητα αφού έρθει με δικο της μέσο στο πρώτο ραντεβού να την ξεμοναχιασει στο αμάξι του ή το δικό της. Αυτο δηλαδή δεν παίζει; Πάντως ναι, είναι μεγάλο συν το αμάξι και το ότι δεν έχω περιπλέκει τα πράγματα, γιατί η άλλη όταν δε σε ξέρει, δύσκολα σε ακολουθεί σπίτι. Αφού ψάχνω μήπως κάνω τη δουλειά μου σε τίποτα ερημιές έξω.  :grin:

οχι δεν παιζει. το αμαξι το παιρνουν για ασφαλεια οι γκομενες. πρεπει να τις αφοπλιζουμε απο αυτην την ασφαλιστικη δικλειδα.
γκομενα που επιμενει να παρει το αμαξι της ξερω οτι δεν προκειται να γαμησω σε αυτη την εξοδο, καλυτερα να μην παω καν.
γκομενα που επιμενεις εσυ να ερθει με το αμαξι της δεν θα τη γαμησεις ποτε θα κρατησει πεισμα να το ξερεις και αυτο. νομος.
και καλα θα κανει κιολας, αντρες ειμαστε πρεπει να το κατακταμε το γαμησι. οχι με πιρφορισμους αλλα με τον τσαμπουκα.
αυτα τα "παρε εσυ το αμαξι σου να παρω το δικο μου" ειναι για πιτσιρικαδες.
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Επειδη δεν το διαβασα ολο και για να μου λυθει η απορια,
εφοσον δεν εχεις προβλημα να απαντησεις.
Πως εγινε το κονε με την αεροσυνοδο ;
Λογικα αν ειχε εμφανιση τυπικης ελληνιδας αεροσυνοδου , δηλαδη απο ψιλομπανικια , ως αρκετα μπανικια , δεν θα εδινε τηλεφωνα στα φαναρια.

ποια φαναρια ρε τυπε??  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αχαχααχ

εχω λιωσει στα γελια
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
εγω δεν τα καταλαβαινω αυτα τυπε. εγω επιμενω να την παρω στο πρωτο ραντεβου για να ειμαι σιγουρος οτι θα γαμησω. εαν την αφηνεις να ερχεται με δικο της μεσο δε γαμας. φυσικα στα επομενα γαμησια ναι να παιρνει το αμαξι της ναρχεται, αλλα για το πρωτο γαμησι ειναι διασφαλιση το αυτοκινητο σου να ξερεις.

τυπε, πολυ ζορικα μας τα λες με το συμπαθειο. Η τυπισα δεν σηκωνε χωσιματα στο 1ο ραντεβου. Οποτε δεν θα την γαμαγες ουτε εσυ στο πρωτο.

 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Καλό είναι όταν δεν ξέρουμε μια κατάσταση να μην το παίζουμε γαμιάδες. :)
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Ρε χωριό εκεί όπως σου μιλούσε τι περίμενες και τις μιλούσες και με επιχειρήματα?

έπρεπε να την βάλεις κάτω και μετά ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ  :erection:  :dancing:

τυποι, με το συμπαθειο αλλα ολοι οι γαμηκουλες εχουν μαζευτεοι εδω μεσα που γαμανε τα μουνια απο το πρωτο ραντεβου. Μονο μια φορα μου εχει τυχει αυτο.

Μαγκες, κατουριστε και λιγο που θα ητν καρφωνατε απο το πρωτο.

Δεν αφηνε λεμε τρατο. ΞΕΚΑΒΑΛΑΤΕ λοιπον , και ανταυτου πειτε τιποτα που στεκει.

:hi:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
τυποι, με το συμπαθειο αλλα ολοι οι γαμηκουλες εχουν μαζευτεοι εδω μεσα που γαμανε τα μουνια απο το πρωτο ραντεβου. Μονο μια φορα μου εχει τυχει αυτο.

Μαγκες, κατουριστε και λιγο που θα ητν καρφωνατε απο το πρωτο.

Δεν αφηνε λεμε τρατο. ΞΕΚΑΒΑΛΑΤΕ λοιπον , και ανταυτου πειτε τιποτα που στεκει.

:hi:
δεν υπαρχει περιπτωση απο πρωτο ραντεβου
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Πολυ σωστά ξηγηθηκες μύστη Village!!

:kneel: :kneel: :kneel:


Όντως από τα γραφόμενα σου καταλαβαίνω ότι αυτή πρέπει να έχει καλομαθει από τις ορδές των πιρφορων που παρελαζαν στη ζωή της. Έχω κάψει αμέτρητες τέτοιες.

Στανταρακι θα ειχε παγκο η γκομενα πολλους πιρφορους. Ψιλοκολλησε η μαλακο οταν της ειπα οτι δεν μου κανει.

Κοιταχτε, να παει στον αγυριστο χεστηκα, αλλωστε εγω της ειπα αντε γεια. Το θεμα ειναι οτι οταν σου πεφτουν ολο τετοιες (που ειναι οι περισσοτερες), τοτε πως θα την βγαλουμε μαγκες. Γιατι εγω τετοιες μαλακιες δεν μπορω να δεχθω να ακουω, ουτε να αντιμετωπιζω γμκομενες που δεν εχουν σαλιο να μου το παιζουν καρδιναλιες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom