Νέα

Το γκομενακι ειναι αβυζο......

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 445
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
Συναθλητη, αν ειχα τα μυαλα σου ΣΙΓΟΥΡΑ δεν θα ειχα χασει τοσες στρωμενες περπτωσεις. Αλλα πως να ακουω την μαλακια της του  στυλ, ελα να με παρεις απο εδω για να βγουμε (εγω δεν τα κανω αυτα, αν θες μωρη γαμιολα παρε μετρο και ελα) , ή οι αντρες δεν στηνουν τις κοπελες ( τι λες μωρη γαμιολα, ενω οι κοπελες στηνουν τους αντρες???). ε τυπε, μολις ακουω κατι τετοια τα περνω στο κρανιο και αρχιζω και χωνω....οποτε χαλαει η φαση.

Συγκεντρώσου στον στόχο  ;)  :knockinb:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Όχι, σε αυτό έχεις απόλυτο δίκιο. Και αμάξι να είχα, δε θα πήγαινα να την πάρω, έλεος. Τι απαιτήσεις είναι αυτές; Το άλλο οκ μπορούσες να το γυρίσεις στην πλάκα. Τώρα που την έψησες κάμποσο ίσως έχει βάλει νερό στο κρασί της.  :thumbsup:

Ακουσε τυπε τι της ειπα εχθες

1) ειμαι υπερ της ισοτητας...αχαχαχαχ ...υπονοωντας οτι δεν εχει μαλακιες να πλγηρωνω εγω ή να ερχομαι να σε παιρνω εγω.χαχαχα!! Και μου λεει, ναι το καταλαβα αυτο.
2) η καργια, ενω εχει δικο της αυτοκινητο δεν το χρησιμοποιει παρα μονο για να βγει βραδυ (με τις φιλες της). Παροτι εχει αμαξι μου ειπε εμενα να παω να την παρω. Το εκανα μονο επειδη ηταν η πρωτη φορα αντιπροχθες. Χθες της λεω στο τηλεφωνο οτι δεν γουσταρω να οδηγω στην Αθηνα μεσα λογω κινισης και παω με τα μεσα μεταφορας. αχαχχαχαχαχ!! για να μην μου φορτωνεται..χαχαχαχαχχαα
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
τυπε, δεν εχω γνωσεις νομικες να ξερω πως να προστατυεθω ΝΟΜΙΜΑ (οχι να αρχιζω το ξυλο και τις δολιοφθορες σπασιμο αυτοκινητου κτλ), και πηγα πρωτα εκει να μου πουν.
τυπε κλειστης ένα ραντεβού δήθεν να τα πείτε  και πήγαινε την σε καμία ερημια και ξηγησου όπως σου λέει ο λοπεζ αν θες να μη σου ζαλίζει τα αρχίδια. ....
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Συγκεντρώσου στον στόχο  ;)  :knockinb:

καλα τα λες και εσυ. Αλλα εγω τα εχω παρει και δεν της στελνω μηνυμα. Ειμαι διαστροιφικος, το νιωθω. Και μονο που πηρα τι τηλεφωνο της απο το μπαρ την Κυριακη, ειχε χαθει το ενδιαφερον. Το ιδιο εχει γινει και με την 45αρα που στην αρχη μου το επαιζε ιστορια και μετα που της εγλυψα την ρωγα και την δαχτυλιασα δεν με νοιαζει να την γαμησω.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
καλα τα λες και εσυ. Αλλα εγω τα εχω παρει και δεν της στελνω μηνυμα. Ειμαι διαστροιφικος, το νιωθω. Και μονο που πηρα τι τηλεφωνο της απο το μπαρ την Κυριακη, ειχε χαθει το ενδιαφερον. Το ιδιο εχει γινει και με την 45αρα που στην αρχη μου το επαιζε ιστορια και μετα που της εγλυψα την ρωγα και την δαχτυλιασα δεν με νοιαζει να την γαμησω.

Τότε την βρίσκεις με τα προκαταρκτικά, δεν σε ενδιαφέρει να γίνει η πράξη.. αρκείσαι σε αυτό...κατανοητό
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
τυπε κλειστης ένα ραντεβού δήθεν να τα πείτε  και πήγαινε την σε καμία ερημια και ξηγησου όπως σου λέει ο λοπεζ αν θες να μη σου ζαλίζει τα αρχίδια. ....

αχαχαχα


Ο φιλος μου μου λεει οτι του ειπε οτι φοβαται μην την πλακωσω στο ξυλο. Και η απορια ειναι η εξης: Μα αφου ΕΓΩ δεν κανω καμια κινηση να της μιλησω/δω, τοτε για να την πλακωσω στο ξυλο θα γινει εαν ΕΚΕΙΝΗ επιδιωξει να συναντηθουμε. Μα ειμαστε σοβαροι???
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Τότε την βρίσκεις με τα προκαταρκτικά, δεν σε ενδιαφέρει να γίνει η πράξη.. αρκείσαι σε αυτό...κατανοητό

Νομιζω ειναι στο κεφαλι μου πως το εκλαμβανω, δηλαδη θεωρω οτι την εχω καταφερει και δεν ασχολουμαι παραπερα.


Αρρωστια τυποι ειναι αυτο  αλλα τι να κανω, ετσι ειμαι χαχααχααχ  :kneel: :kneel:
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
Νομιζω ειναι στο κεφαλι μου πως το εκλαμβανω, δηλαδη θεωρω οτι την εχω καταφερει και δεν ασχολουμαι παραπερα.


Αρρωστια τυποι ειναι αυτο  αλλα τι να κανω, ετσι ειμαι χαχααχααχ  :kneel: :kneel:

Ψυχολογικά μιλώντας, την βρίσκεις μονο και μονο που νιώθεις πώς την κατέκτησες οπόταν ο στόχος είναι η κατάκτηση όχι η συνουσία.  :orchestra:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Ακουσε τυπε τι της ειπα εχθες

1) ειμαι υπερ της ισοτητας...αχαχαχαχ ...υπονοωντας οτι δεν εχει μαλακιες να πλγηρωνω εγω ή να ερχομαι να σε παιρνω εγω.χαχαχα!! Και μου λεει, ναι το καταλαβα αυτο.
2) η καργια, ενω εχει δικο της αυτοκινητο δεν το χρησιμοποιει παρα μονο για να βγει βραδυ (με τις φιλες της). Παροτι εχει αμαξι μου ειπε εμενα να παω να την παρω. Το εκανα μονο επειδη ηταν η πρωτη φορα αντιπροχθες. Χθες της λεω στο τηλεφωνο οτι δεν γουσταρω να οδηγω στην Αθηνα μεσα λογω κινισης και παω με τα μεσα μεταφορας. αχαχχαχαχαχ!! για να μην μου φορτωνεται..χαχαχαχαχχαα
Έκανες ήδη τη μαλακία... Τώρα πληρώνεις τις συνέπειες.  :P Μία φορά να το κάνεις και κακομαθαίνουν, δε θέλουν άλλη.  :thumbsup:

edit: Βέβαια μπορείς να το παίξεις και αλλιώς. Να πας να την πάρεις μεν με το αμάξι, αλλά να μη βγείτε ποτέ από αυτό.  ;)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Εγω  θα  επαιρνα  την πρωτη τυχουσα  και θα φιλιομουνα με παθοs συνεχεια μπροστα τηs , μεχρι παρεξηγησεωs
Χτυπα την αρρωστεια τηs , στο καταλληλο σημειο
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Συναθλητη, αν ειχα τα μυαλα σου ΣΙΓΟΥΡΑ δεν θα ειχα χασει τοσες στρωμενες περπτωσεις. Αλλα πως να ακουω την μαλακια της του  στυλ, ελα να με παρεις απο εδω για να βγουμε (εγω δεν τα κανω αυτα, αν θες μωρη γαμιολα παρε μετρο και ελα) , ή οι αντρες δεν στηνουν τις κοπελες ( τι λες μωρη γαμιολα, ενω οι κοπελες στηνουν τους αντρες???). ε τυπε, μολις ακουω κατι τετοια τα περνω στο κρανιο και αρχιζω και χωνω....οποτε χαλαει η φαση.
πόσες τέτοιες  ειναι άραγε?χαράς το κουράγιο σας.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Α ρε VILLAGE αυτή παίζει να σε καλούσε έμμεσα σπίτι της κι εσύ κοιμόσουν όρθιος! Θέλει λίγη ετοιμότητα για να βλέπεις τα σημάδια.  :2funny:

Λοιπόν, υποχώρησε στην 'απαίτησή' της να την πάρεις από το σπίτι, αλλά με τους δικούς σου όρους. Μόλις μπει στο αμάξι, πες της και καλά ότι δεν έχεις πολλή όρεξη για έξω οπότε να τα πείτε καλύτερα μέσα. Μίλα της για 10 λεπτά και μετά ξεκίνα ολομέτωπη επίθεση όπως με τη 45άρα. Αφού τη δαχτυλώσεις, της λες να ανέβετε σπίτι της. Αν παρολ' αυτά επιμένει να συνεχίσετε έξω, καληνύχτισέ την.
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Ψυχολογικά μιλώντας, την βρίσκεις μονο και μονο που νιώθεις πώς την κατέκτησες οπόταν ο στόχος είναι η κατάκτηση όχι η συνουσία.  :orchestra:

Το ειπες οπως ακριβως ειναι!!!

:hi:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Α ρε VILLAGE αυτή παίζει να σε καλούσε έμμεσα σπίτι της κι εσύ κοιμόσουν όρθιος! Θέλει λίγη ετοιμότητα για να βλέπεις τα σημάδια.  :2funny:

Λοιπόν, υποχώρησε στην 'απαίτησή' της να την πάρεις από το σπίτι, αλλά με τους δικούς σου όρους. Μόλις μπει στο αμάξι, πες της και καλά ότι δεν έχεις πολλή όρεξη για έξω οπότε να τα πείτε καλύτερα μέσα. Μίλα της για 10 λεπτά και μετά ξεκίνα ολομέτωπη επίθεση όπως με τη 45άρα. Αφού τη δαχτυλώσεις, της λες να ανέβετε σπίτι της. Αν παρολ' αυτά επιμένει να συνεχίσετε έξω, καληνύχτισέ την.

Οχι τυπε, δεν ηταν απο το σπιτι της. Ηταν απο ασχετη περιοχη που ειχε παει για καφε. Τον σοφερ ηθελε να της κανω
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Οχι τυπε, δεν ηταν απο το σπιτι της. Ηταν απο ασχετη περιοχη που ειχε παει για καφε. Τον σοφερ ηθελε να της κανω
Δεν πειράζει, εσύ παίξε το με τον ίδιο τρόπο την επόμενη φορά. Ή ρίσκαρέ το ακόμα περισσότερο και πες της να κάτσετε σπίτι να μαγειρέψετε/ δείτε ταινία/ ό,τι μαλακία σου κατέβει. Αν αρχίσει τα "δε σε ξέρω/δε νιώθω άνετα", γράψε την στις @@ρες σου όπως την έχεις γραμμένη τώρα. Σκοπός είναι να ασχοληθείς με την μικρότερη δυνατή προσπάθεια.  :thumbsup:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Δεν πειράζει, εσύ παίξε το με τον ίδιο τρόπο την επόμενη φορά. Ή ρίσκαρέ το ακόμα περισσότερο και πες της να κάτσετε σπίτι να μαγειρέψετε/ δείτε ταινία/ ό,τι μαλακία σου κατέβει. Αν αρχίσει τα "δε σε ξέρω/δε νιώθω άνετα", γράψε την στις @@ρες σου όπως την έχεις γραμμένη τώρα. Σκοπός είναι να ασχοληθείς με την μικρότερη δυνατή προσπάθεια.  :thumbsup:

Τυπε, ποσο ετων εισαι και τα λες αυτα?? Πιανουν σε σενα και με τι ποσοστο???
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Τυπε, ποσο ετων εισαι και τα λες αυτα?? Πιανουν σε σενα και με τι ποσοστο???
Τι σημασία έχει η ηλικία; Έχει πιάσει 1-2 φορές αλλά δε μου έχει τύχει και πολλές φορές να με κηνυγάει γκόμενα και να τη γειώνω. Ξέρω εκ πείρας πως όταν η γκόμενα μετά από ραντεβού στέλνει μόνη της, κατά 99% θέλει να πηδηχτεί. Εξάλλου ρε φίλε όταν δε σε νοιάζει αν θα τη κάψεις, μπορείς να το τραβήξεις όσο θέλεις.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ρε παιδιά.αν είναι Νας καεί  το μυαλό η κάθε μια με την τρέλα της και τα καπρίτσια  της.Γιατί να μη πάτε σε ένα μπουρδελο να ξεμπερδεψετε? :think:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Ρε παιδιά.αν είναι Νας καεί  το μυαλό η κάθε μια με την τρέλα της και τα καπρίτσια  της.Γιατί να μη πάτε σε ένα μπουρδελο να ξεμπερδεψετε? :think:
Σωστό κι αυτό, δε θα διαφωνήσω.  :thumbsup: Αν και εγώ του είπα να μην το πολυψάχνει, να την καλέσει σπίτι του κι ας πέσει η πρόταση στο κενό.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Σωστό κι αυτό, δε θα διαφωνήσω.  :thumbsup: Αν και εγώ του είπα να μην το πολυψάχνει, να την καλέσει σπίτι του κι ας πέσει η πρόταση στο κενό.
τι το κυνηγάτε τόσο.όποια ειναι να γαμηθει ας γαμηθει.δεν πάμε καλά καθόλου.Μόνο ως τρολαρισμα τα παιρνω αυτά που ακούω εδω.δίνουμε το μυνημα για το φικι.φικι με σωστό τρόπο και  όποια θέλει  ας το δεχτεί.Μια μαλάκια να τραβαγατε καλύτερα  θα ηταν από αυτό το πράγμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom