Νέα

Το γκομενακι ειναι αβυζο......

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 445
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Ωραίος ο συναγωνιστής!! Πρέπει να παραδεχτείς ότι εγώ βοήθησα σε όλες αυτές τις εξελίξεις :grin:

Για μένα μαλακία που δεν το συνέχισες για σεξ.. Γυναίκες είναι αυτές, μπορεί αύριο να εξαφανιστεί ή να την πιάσουν οι τύψεις γι' αυτό που έκανε και να τα βροντήξει. Το προχωράς αμέσως με το που δεις ευκαιρία.. ΑΚΟΜΑ κι αν έχεις τη δυνατότητα να το αφήσεις για άλλη μέρα!

Την γκόμενά σου βιάστηκες που τη χώρισες. Στη θέση σου θα το έκανα μόνο αν είχα πηδήξει τη 45άρα δύο φορές. Εκτός κι αν είχε καταντήσει πολύ κουραστική. Τουλάχιστον σε παρακαλάει να τα ξαναβρείτε, οπότε έχεις πάλι τον έλεγχο  :thumbsup:

Η αληθεια ειναι,το ξαναλεω τυποι, οτι στεναχωρηθηκε που την χωρισα. Αλλα με ειχε κουρασει παρα πολυ. Εχθες τυποι ηταν 3 ωρες εξω απο το σπιτι μου να με παρακολουθει που θα παω. Γαμησετα !!! Απροκαλυπτα, απεξω περιμενε μεσα στο αυτοκινητο της.
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Προς ενημερωση του κοινου...


Τελικα ειχα δικιο οτι η αεροσυνοδος ειναι φαντασμενη. Μεσα στην γκρινια ειναι, και γιατι αυτο και γιατι εκεινο κτλ...και ο αντρας πρεπει να με κανει να τον πεθυμησω!!!! Οριστεε????? Ναι, ετσι ειπε!!! Τι αλλη μαλακια θα ακουσω!!!! Το παιζει δηθεν δυναμικη αλλα κατα τα αλλα δεν εχει φραγκο!!! Δυναμικη με αρχιδια αλλουνου , δεν λεγεται δυναμικη αλλα ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΑΣ!  Αλλη μια ελλεηνιδα που νομιζε οτι βρηκε το αντρα που θα καταπιει τις μαλακιες της απλα για να της γαμαει το μουνι. Οποτε στην χθεσινη της ερωτηση εαν θα συναντηθουμε σημερα, της ειπα οτι εχω καποια εκκρεμοτητα και απο το να σε στησω καλυτερα να κανονισεις κατι αλλο. Και μου απαντησε, τα κοριτσια δεν τα αφηνουν να περιμενουν. Της λεω συμφωνω οτι ειναι γυφτια (ετσι ακριβως το ειπα) να στηνεις τον αλλον , ειτε αντρας ειτε γυναικα. χαχαχ!!! Και εν ολιγοις μου λεει, καλα θα κανονισω κατι αλλο. Και της λεω, ναι κανονισε καλυτερα!! χαχχαχαα!!!! Στην πουτσα μου!! Εννοειται οτι δεν θα την ξαναδω, απλα θα την παιξω λιγο με τα ραντεβου αν θελησει να συναντηθπουμε.....και τελικα ολο θα της λεω οτι εχω κατι αλλο να κανω.....θα γουσταρω τρελλα.!!!

Οποτε, χωσιμο στην 45αρα που εξηγηται πολυ καλυτερα τελικα απο την μαλακισμενη την αεροσυνοδο (ετων 30).
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Βρε συ VILLAGE, με γυναίκα έχεις να κάνεις, μην το ξεχνάς. 9 στα 10 πράγματα που θα πει για τις σχέσεις θα είναι μαλακίες. Εσύ απλά το παίζεις μαλάκας σαν να μην ειπώθηκε τίποτα, απέχεις από το να τοποθετηθείς και αλλάζεις θέμα. Δεν μπαίνεις καν σε συζήτηση! Γιατί να εκνευριστείς και να προσπαθήσεις να της αλλάξεις γνώμη; Γενικά αποφεύγεις να θίξεις το θέμα 'σχέση' όσο ακόμα δε την έχεις πηδήξει. Καταλαβαίνω ότι είναι πολύ δύσκολο γιατί δεν υπάρχουν και πολλά θέματα να συζητήσεις σε ένα ραντεβού. Αλλά αν θέλεις να γλυτώσεις τον εαυτό σου από περιττό αρνητισμό, κάνε το. Περιστατικά σαν τέτοια σε ραντεβού θα χάσω το μέτρημα αν ξεκινήσω να αναφέρω. Στη θέση σου θα κοιτούσα απλά να γαμήσω και ό,τι βλακεία θέλει ας πιστεύω για το πως πρέπει να είναι ο άντρας. Απλά ας βρει το κορόιδα να τα κάνει, δε θα είμαι εγώ αυτός. ;)


Μπορεί να έχεις επηρεαστεί λίγο από τα μονογαμικά ήθη της κοινωνίας που πας να την κάψεις για χάρη της 45άρας. Αλλά θα σου πω κάτι και βάλε το καλά στο μυαλό σου: Η μονογαμία οδηγεί στην αγαμία ;)
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Εσείς που υποτίθεται  οτι την βγάζετε με γκομενακια.πως την βγάζετε  και οικονομικα.αντέχει η τσέπη σας? :hi:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Εσείς που υποτίθεται  οτι την βγάζετε με γκομενακια.πως την βγάζετε  και οικονομικα.αντέχει η τσέπη σας? :hi:
Εγώ το πολύ έναν καφέ θα κεράσω στο πρώτο ραντεβού. Μέχρι εκεί. Άμα της ξινίσει που δε χάλασα παραπάνω φράγκα για την πάρτη της, να πάει να γαμηθεί. Προσωπικά μόνο μια φορά μου έχει τύχει με μια 40άρα να μου κάνει σκηνικό που δεν κέρασα κι έχω πολύ μεγάλο δείγμα. Ότι θέλουν κεράσματα είναι κυρίως στο μυαλό μας κι αυτό μας κάνει να τις κακομαθαίνουμε. Τώρα άμα τραβήξει σε πιο σοβαρά, πολύ πιθανό να αρχίσεις να ξοδεύεσαι σε καφέδες (δεν εννοώ να κεράσεις) ή ταξίδια που περιμένει να πηγαίνετε. Γι' αυτό με κάτι τέτοιες το αποκλείεις το σοβαρό.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Εγώ το πολύ έναν καφέ θα κεράσω στο πρώτο ραντεβού. Μέχρι εκεί. Άμα της ξινίσει που δε χάλασα παραπάνω φράγκα για την πάρτη της, να πάει να γαμηθεί. Προσωπικά μόνο μια φορά μου έχει τύχει με μια 40άρα να μου κάνει σκηνικό που δεν κέρασα κι έχω πολύ μεγάλο δείγμα. Ότι θέλουν κεράσματα είναι κυρίως στο μυαλό μας κι αυτό μας κάνει να τις κακομαθαίνουμε. Τώρα άμα τραβήξει σε πιο σοβαρά, πολύ πιθανό να αρχίσεις να ξοδεύεσαι σε καφέδες (δεν εννοώ να κεράσεις) ή ταξίδια που περιμένει να πηγαίνετε. Γι' αυτό με κάτι τέτοιες το αποκλείεις το σοβαρό.
σωστό σε βρίσκω.αλλά μετά τι?είσαστε στο χαλαρό και σεξακι μόνο χωρίς πολλά πολλα.έχεις αμάξι?τις πηγαίνεις βόλτες κτλπ?.Αυτό που τις κακομαθαινουν ισχυει.νιώθουν  οτι δεν επαρκεί  Η παρέα τους.Έτσι τους έχει περαστει
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
σωστό σε βρίσκω.αλλά μετά τι?είσαστε στο χαλαρό και σεξακι μόνο χωρίς πολλά πολλα.έχεις αμάξι?τις πηγαίνεις βόλτες κτλπ?.Αυτό που τις κακομαθαινουν ισχυει.νιώθουν  οτι δεν επαρκεί  Η παρέα τους.Έτσι τους έχει περαστει
Μηχανάκι έχω. Μόνο για χαλαρό σεξάκι τις έχω και άμα μπορώ να κάνω κουβέντα, για κανένα καφέ. Σας έχουν κάνει πλύση εγκεφάλου ότι αν δε τις πηγαίνεις βόλτες με το αμάξι, δεν μπορείς να τις κρατήσεις, κι έτσι έχουν βολευτεί καλά. Μετά αναπαράγετε την πλύση εγκεφάλου μεταξύ σας και πάει κλαίγοντας.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Μηχανάκι έχω. Μόνο για χαλαρό σεξάκι τις έχω και άμα μπορώ να κάνω κουβέντα, για κανένα καφέ. Σας έχουν κάνει πλύση εγκεφάλου ότι αν δε τις πηγαίνεις βόλτες με το αμάξι, δεν μπορείς να τις κρατήσεις, κι έτσι έχουν βολευτεί καλά. Μετά αναπαράγετε την πλύση εγκεφάλου μεταξύ σας και πάει κλαίγοντας.
μας έχουν κάνει πλύση ποιοι?
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Όλη η κοινωνία. Μερικές γυναίκες την κάνουν στους άντρες επειδή τις βολεύει και μετά οι άντρες μεταξύ τους.
ισχύει  νομίζω.πέφτει πολύ  προπαγάνδα.πώς τις γνωρίζεις αν επιτρέπεται ?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Η αληθεια ειναι,το ξαναλεω τυποι, οτι στεναχωρηθηκε που την χωρισα. Αλλα με ειχε κουρασει παρα πολυ. Εχθες τυποι ηταν 3 ωρες εξω απο το σπιτι μου να με παρακολουθει που θα παω. Γαμησετα !!! Απροκαλυπτα, απεξω περιμενε μεσα στο αυτοκινητο της.
Ειχες μια τρελη εξω απο το σπιτι σου να σου την εχει στησει 3 ωρες και το λες ετσι απλα? Αν δεν τρολαρεις εισαι τουλαχιστον απερισκεπτος που δεν λαβαινεις μετρα.
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Ειχες μια τρελη εξω απο το σπιτι σου να σου την εχει στησει 3 ωρες και το λες ετσι απλα? Αν δεν τρολαρεις εισαι τουλαχιστον απερισκεπτος που δεν λαβαινεις μετρα.
Δεν τρολαρω τυπε. Πηγα στην αστυνομια, και με ακολουθησε κλεινοντας μου τον δρομο με το αμαξι της. Μπηκε και μεσα στο αστυνομικο τμημα μαζι με εμενα να κανει το κομματι της. Απιστευτο θρασσος. Ο αστυνομικος της ελεγε να σεβαστειται την αποφαση του κυριου οτι δεν θελει να συνεχισει μαζι σας. Και μου ειπε ο αστυνομικος οτι απο την στιγμη που δεν μπηκ στο σπιτι σας, δνε χτυπαγε κουδουνια αλλα απλα ηταν στον δημοσιο δρομο εξω απο το σπιτι σου, η αστυνομια δεν μπορει να κανει κατι. Θα πρεπει να παω λεει σε δικηγορο να κανω ασφαλιστικα μετρα.
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Βρε συ VILLAGE, με γυναίκα έχεις να κάνεις, μην το ξεχνάς. 9 στα 10 πράγματα που θα πει για τις σχέσεις θα είναι μαλακίες. Εσύ απλά το παίζεις μαλάκας σαν να μην ειπώθηκε τίποτα, απέχεις από το να τοποθετηθείς και αλλάζεις θέμα. Δεν μπαίνεις καν σε συζήτηση! Γιατί να εκνευριστείς και να προσπαθήσεις να της αλλάξεις γνώμη; Γενικά αποφεύγεις να θίξεις το θέμα 'σχέση' όσο ακόμα δε την έχεις πηδήξει. Καταλαβαίνω ότι είναι πολύ δύσκολο γιατί δεν υπάρχουν και πολλά θέματα να συζητήσεις σε ένα ραντεβού. Αλλά αν θέλεις να γλυτώσεις τον εαυτό σου από περιττό αρνητισμό, κάνε το. Περιστατικά σαν τέτοια σε ραντεβού θα χάσω το μέτρημα αν ξεκινήσω να αναφέρω. Στη θέση σου θα κοιτούσα απλά να γαμήσω και ό,τι βλακεία θέλει ας πιστεύω για το πως πρέπει να είναι ο άντρας. Απλά ας βρει το κορόιδα να τα κάνει, δε θα είμαι εγώ αυτός. ;)


Μπορεί να έχεις επηρεαστεί λίγο από τα μονογαμικά ήθη της κοινωνίας που πας να την κάψεις για χάρη της 45άρας. Αλλά θα σου πω κάτι και βάλε το καλά στο μυαλό σου: Η μονογαμία οδηγεί στην αγαμία ;)

Τα λες πολυ σωστα συναθλητη, ΟΜΩΣ ελα που εγω δεν μπορω να ακουω μαλακιες. Δεν μπορω να κανω τον μαλακα απλα για να πετυχω να την γαμησω. Εχω χασει γκομενες ετσι επειδη τους την ειπα χοντρα και φυσικα μετα χαλασε η φαση.

παρεπιπτωντος, η αεροσυνοδος μου εστειλε σημερα μηνυμα. Παροτι της μιλησα ετσι εχθες. Δεν το περιμενα. Και της απαντησα κοφτα οτι εχω δουλεια και δεν ξερ ωτι ωρα θα τελειωσω.αχαχαχαχχχ. Εγω αν ημουν σητν θεση της, ετσι οπως της μιλησα, δεν θα ξαναεστελνα μηνυμα.

 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Δεν τρολαρω τυπε. Πηγα στην αστυνομια, και με ακολουθησε κλεινοντας μου τον δρομο με το αμαξι της. Μπηκε και μεσα στο αστυνομικο τμημα μαζι με εμενα να κανει το κομματι της. Απιστευτο θρασσος.

τυπε απο τις τρελες γλυτωνεις με γροθια στο συκωτι η στα πλευρα. δεν αφηνει σημαδια για καταγγελια και ειναι εκπαιδευτικα επιπονο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom