Νέα

Το γκομενακι ειναι αβυζο......

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 445
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
φαντασου τωρα η δικια μου ειχε πεσει για υπνο γιατι εκανε εφημερια και τωρα ξυπνησε γι αλιγο και μου στελενι μηνυματα αν κοιμαμαι
Δώσε θάρρος στο χωριάτη...

"Έχει φάει ο φίλος σου χυλόπιτα ή μόλις χώρισε και θέλει κάποιον να τον παρηγορήσει".
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
9, δεκα το βραδυ μαν!

Με ζηλευει τυπε, την εχω ικανη να στησει παρακολουθηση εξω απο το σπιτι μου και να μην μπορω να παρω και το αυτοκινητο μαζι μου
Κατ' αρχην, οντως το 9-10 το βραδυ ειναι "κακη" ωρα, κι εγω ουδεποτε καταφερα τετοιες ωρες να κανω συναντήσεις.
Ειτε τις εκανα πρωι, ειτε πολυ αργα το βραδυ.
Η αεροσυνοδος δεν θα μπορουσε να κανει μια παραχωρηση για την ωρα?
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Κατ' αρχην, οντως το 9-10 το βραδυ ειναι "κακη" ωρα, κι εγω ουδεποτε καταφερα τετοιες ωρες να κανω συναντήσεις.
Ειτε τις εκανα πρωι, ειτε πολυ αργα το βραδυ.
Η αεροσυνοδος δεν θα μπορουσε να κανει μια παραχωρηση για την ωρα?


τι ωρα δηάδη???


της πεταξα μπανανοφλουδα οτι μονο αρκετα αργα μπορω
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Παντως αυτό το να γκομενίζεις οντας δεσμευμενος είναι πολύ εχτριμ σπορτ για εμενα. Ευτυχως που υπαρχουν και οι πουτανες για να αλλαζουμε παραστασεις εμεις οι λιγοψυχοι.
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
ρε μαγκες  για βοηθηστε με και σε κατι αλλο....

με την δικια μου επικοινωννουμε μεσω του messenger του facebook αντι να στελνουμε τεξτ μηνυματα, ενω με την αεροσυνοδο με τα τεξτ μηνυματα.

εντωμεταξυ βλεπει η δικια μου οτι το εχω ανοιχτο και στελνει μηνυματα, ενω εγω το εχω ανοιχτο για να μιλαω στην αεροσυνοδο αλλα και την 45αρα που μιλαμε μεσω viber. πως μπορω να φαινεται στο Messenger οτι δεν ειμαι online????? Πως το ρυθμιζω αυτο?? Ωστε να μιλαω στις αλλες δυο χωρις να με βλεπει η αλλη οτι ειμαι μεσα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
3ο tab στους Διαθέσιμους ρυθμίζεις αν θα φαίνεσαι online ή όχι. Πω μετά από τόση βοήθεια θα αρχίσω να χρεώνω  :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
ρε μαγκες  για βοηθηστε με και σε κατι αλλο....

με την δικια μου επικοινωννουμε μεσω του messenger του facebook αντι να στελνουμε τεξτ μηνυματα, ενω με την αεροσυνοδο με τα τεξτ μηνυματα.

εντωμεταξυ βλεπει η δικια μου οτι το εχω ανοιχτο και στελνει μηνυματα, ενω εγω το εχω ανοιχτο για να μιλαω στην αεροσυνοδο αλλα και την 45αρα που μιλαμε μεσω viber. πως μπορω να φαινεται στο Messenger οτι δεν ειμαι online????? Πως το ρυθμιζω αυτο?? Ωστε να μιλαω στις αλλες δυο χωρις να με βλεπει η αλλη οτι ειμαι μεσα.
Τύπε δίκοπο μαχαιρι αυτο. Ακομη κι αν γινεται (δεν ξερω αν γινεται), νομιζω οτι τοτε θα φαινεσαι οφλαιν σε ολες. Και θα ρωτανε οι αλλες "γιατι εισαι οφλαιν, απο ποια κρυβεσαι". Σου μιλαω εκ πειρας.
Μονη λυση η δημιουργια διαφορετικων προφιλ.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Παντως αυτό το να γκομενίζεις οντας δεσμευμενος είναι πολύ εχτριμ σπορτ για εμενα. Ευτυχως που υπαρχουν και οι πουτανες για να αλλαζουμε παραστασεις εμεις οι λιγοψυχοι.
Το εξτριμ ειναι να απατας και αυτην με την οποια απατας. Εκει να δεις χαμό.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Τύπε δίκοπο μαχαιρι αυτο. Ακομη κι αν γινεται (δεν ξερω αν γινεται), νομιζω οτι τοτε θα φαινεσαι οφλαιν σε ολες. Και θα ρωτανε οι αλλες "γιατι εισαι οφλαιν, απο ποια κρυβεσαι". Σου μιλαω εκ πειρας.
Μονη λυση η δημιουργια διαφορετικων προφιλ.
Ή φτιαχνει διαφορετικές λίστες φίλων στο facebook και μπαίνει από πισί.
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Τύπε δίκοπο μαχαιρι αυτο. Ακομη κι αν γινεται (δεν ξερω αν γινεται), νομιζω οτι τοτε θα φαινεσαι οφλαιν σε ολες. Και θα ρωτανε οι αλλες "γιατι εισαι οφλαιν, απο ποια κρυβεσαι". Σου μιλαω εκ πειρας.
Μονη λυση η δημιουργια διαφορετικων προφιλ.

νομιζω σε μπερδεψα

με την δικια μου επικοινωννουμε μονο με Messnger του facebook

με την αεροσυνοδο μονο με τεχτ, δεν εχουμε γινει φιλοι  μεσω facebook

με την 45αρα μονο με viber, δεν εχουμε γινει φιλοι στο facebook
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
νομιζω σε μπερδεψα

με την δικια μου επικοινωννουμε μονο με Messnger του facebook

με την αεροσυνοδο μονο με τεχτ, δεν εχουμε γινει φιλοι  μεσω facebook

με την 45αρα μονο με viber, δεν εχουμε γινει φιλοι στο facebook
Ε άρα πού το πρόβλημα; Θα ανοίγεις το Μέσσεντζερ μόνο για τη δικιά σου.  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom