Νέα

Το γκομενακι ειναι αβυζο......

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 445
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Ε μη βιάζεσαι κι εσύ να κρίνεις. Υπάρχουν περιπτωσάρες εκεί έξω.

Η μαλακια ειναι οτι δεν εχω και πολυ χρονο ελευθερο να παιξω μπαλα μαζι της γιατι το αβυζο γκομενακι με εχει σε στενη παρακολουθηση. ΑΛλα και παλι, εσυ λες οτι οι 40+ λυσανε για πουτσα, αλλα αυτη δεν κανει ετσι.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Ποσα ραντεβου η γαμιολα θελει , 45 χρονων μαλακο, για να φαει πουτσα???
Έχεις αμάξι; Αν ναι, βάλε την μέσα και ξεκίνα από το λαιμό, να πηγαίνεις στα βυζιά της και σιγά σιγά να πιο χαμηλά να της βάλεις δάχτυλο. Αυτά χωρίς να της βγάλεις κανένα ρούχο. Όταν δεχτεί το δάχτυλο, είναι έτοιμη. Συμβουλές του διαβόλου δίνω ο πούστης. :cheesy:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Έχεις αμάξι; Αν ναι, βάλε την μέσα και ξεκίνα από το λαιμό, να πηγαίνεις στα βυζιά της και σιγά σιγά να πιο χαμηλά να της βάλεις δάχτυλο. Αυτά χωρίς να της βγάλεις κανένα ρούχο. Όταν δεχτεί το δάχτυλο, είναι έτοιμη. Συμβουλές του διαβόλου δίνω ο πούστης. :cheesy:
Πάτε καλα ρε? Γι αυτο δεν γαματε. 45αρα στο αυτοκινητο λες και ειναι καμια εφηβη?

Σε ξενοδοχειο θα την πας. Ασυζητητι.
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Έχεις αμάξι; Αν ναι, βάλε την μέσα και ξεκίνα από το λαιμό, να πηγαίνεις στα βυζιά της και σιγά σιγά να πιο χαμηλά να της βάλεις δάχτυλο. Αυτά χωρίς να της βγάλεις κανένα ρούχο. Όταν δεχτεί το δάχτυλο, είναι έτοιμη. Συμβουλές του διαβόλου δίνω ο πούστης. :cheesy:

τυπε, αν πλησιασεις βυζια σου αποτραβιεται.....

αυτα που λες τα ξερω και εγω, αλλα δεν πιανουν σε αυτην


εδω τις εβαζα χερι απο χαμηλα το μπουτι , φοραγε μινι τρελο, και εφτασα χιλιοστο απο την μουνοτριχα της και τραβηχθηκε


εδω θελει παιχτη βαρβατο να
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Πάτε καλα ρε? Γι αυτο δεν γαματε. 45αρα στο αυτοκινητο λες και ειναι καμια εφηβη?

Σε ξενοδοχειο θα την πας. Ασυζητητι.
Δεν είπα απαραίτητα να τη γαμήσει μέσα στο αμάξι ρε έξυπνε, αν και δε βλέπω το κακό. Εκεί θα γίνει η αποπλάνηση. Ακόμα δε δέχτηκε πούτσα και θα τον ακολουθήσει μέχρι το ξενοδοχείο;  :idiot:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Πάτε καλα ρε? Γι αυτο δεν γαματε. 45αρα στο αυτοκινητο λες και ειναι καμια εφηβη?

Σε ξενοδοχειο θα την πας. Ασυζητητι.

τι ξενοδοχειο τυπε λες?? εδω δε σε αφηνει να ακουμπησεις τα βυζια της....φτανεις χιλιοστο απο την μουνοτριχα της και τραβιεται. Τι θα κανεις, θα οδηγησεις εξω απο ξενοδοχειο και θα της πεις κατεβα να σε γαμησω???
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
τυπε, αν πλησιασεις βυζια σου αποτραβιεται.....

αυτα που λες τα ξερω και εγω, αλλα δεν πιανουν σε αυτην


εδω τις εβαζα χερι απο χαμηλα το μπουτι , φοραγε μινι τρελο, και εφτασα χιλιοστο απο την μουνοτριχα της και τραβηχθηκε


εδω θελει παιχτη βαρβατο να
Δεν πιστεύω να πήγες κατευθείαν στα βυζιά, έτσι; Επέμεινε τότε λίγο περισσότερο σε λαιμό, αφτιά και γλείψιμο. Στην τελική, αν δεν έχεις κολλήματα, πούλα ης παραμύθι ότι σκέφτεσαι να χωρίσεις τη δικιά σου και ψάχνεις για κάτι πιο σοβαρό.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
τι ξενοδοχειο τυπε λες?? εδω δε σε αφηνει να ακουμπησεις τα βυζια της....φτανεις χιλιοστο απο την μουνοτριχα της και τραβιεται. Τι θα κανεις, θα οδηγησεις εξω απο ξενοδοχειο και θα της πεις κατεβα να σε γαμησω???
ΝΑΙ.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Δεν πιστεύω να πήγες κατευθείαν στα βυζιά, έτσι; Επέμεινε τότε λίγο περισσότερο σε λαιμό, αφτιά και γλείψιμο. Στην τελική, αν δεν έχεις κολλήματα, πούλα ης παραμύθι ότι σκέφτεσαι να χωρίσεις τη δικιά σου και ψάχνεις για κάτι πιο σοβαρό.
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Δεν πιστεύω να πήγες κατευθείαν στα βυζιά, έτσι; Επέμεινε τότε λίγο περισσότερο σε λαιμό, αφτιά και γλείψιμο. Στην τελική, αν δεν έχεις κολλήματα, πούλα ης παραμύθι ότι σκέφτεσαι να χωρίσεις τη δικιά σου και ψάχνεις για κάτι πιο σοβαρό.

τυπε, δεν ξερει οτι εχω αλλη....


 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
ναι ακομα. Γνωρισα εχθες μια αεροσυνοδο σε μπαρακι....., τσιμπισα τηλεφωνακι...να δουμε αν θα πεσει γαμησι....


Η αλλη η 45αρα , δεν εχει κατσει ακομα. Το παιζει ιστορια...οπως καθε μαλακισμενη ελλεηνιδα. Τ

Μολις μου εστειλε μηνυμα η αεροσυνοδος οτι επεστρεψε απο πτηση....πως περσα λεει και τα γνωστα....

Ελα που εγω θελω να ξεμουνιασω την 45αρα....μου τον εχει κανει πετρα η καργιολα...


Τωρα με την αεροσυνοδο θα εχει πολυ μπλα μπλα και σκασιμο χρηματος , και εγω δεν γουσταρω τιποτε απο τα δυο. Εγω θελω να την γαμησω , τη διαδορμη μεχρι να την γαμησω την βαριεμαι
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
τυπε, δεν ξερει οτι εχω αλλη....
Τόσο το καλύτερο τότε. Ρίξε ένα μονόλογο ότι έχεις υπάρξει παίκτης για πολύ καιρό στη ζωή σου αλλά σε έχει κουράσει αυτό και ψάχνεις κάτι καλό να νοικοκυρευτείς. Προσωπικά δε μου αρέσει να γαμάω με ψέματα, αλλά αν δεν κολλάς εκεί, όρμα.
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16

αμα ειναι να λεμε μαλακιες τυπε, ξερω και αλλους να μου τις πουν.


Σοαβαρα μαλακες, πως θα ξεπερασω τις μαλακιες της.....3ο ραντεβου και δεν την γαμησα...ε αρχιζω και σπαζομαι
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Τόσο το καλύτερο τότε. Ρίξε ένα μονόλογο ότι έχεις υπάρξει παίκτης για πολύ καιρό στη ζωή σου αλλά σε έχει κουράσει αυτό και ψάχνεις κάτι καλό να νοικοκυρευτείς. Προσωπικά δε μου αρέσει να γαμάω με ψέματα, αλλά αν δεν κολλάς εκεί, όρμα.

τυπε, υποκλινομαι!!

:hi: :kneel:

θεος!!!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Τωρα με την αεροσυνοδο θα εχει πολυ μπλα μπλα και σκασιμο χρηματος , και εγω δεν γουσταρω τιποτε απο τα δυο
Γιατί σώνει και καλά να σκάσεις χρήματα; Άντε έναν καφέ να κεράσεις και πολύ της είναι. Τώρα αν αυτή περιμένει πρώτο ραντεβού σε κανένα ακριβό εστιατόριο, να πάει να γαμηθεί.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
τυπε, υποκλινομαι!!

:hi: :kneel:

θεος!!!
Τύπε έχω πάρα πολλές ιδέες να τις κοροϊδέψω για σχέση. Μια φορά μάλιστα έριξα έτσι στο 5ο ραντεβού ένα πολύ δύσκολο 18χρονο. Το θέμα είναι ότι δεν είναι μαγκιά να γαμάς με ψέματα.
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Γιατί σώνει και καλά να σκάσεις χρήματα; Άντε έναν καφέ να κεράσεις και πολύ της είναι. Τώρα αν αυτή περιμένει πρώτο ραντεβού σε κανένα ακριβό εστιατόριο, να πάει να γαμηθεί.

δεν με καταλάβες. Οταν λεω θ απρεπει να σκξασω χρημα, εννοω οτι μεχρι - και ΑΝ - την γαμησω ΑΘΡΟΙΣΤΙΚΑ θα πρεπει να σκασω χρημα. Οχι με την μια!
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Τύπε έχω πάρα πολλές ιδέες να τις κοροϊδέψω για σχέση. Μια φορά μάλιστα έριξα έτσι στο 5ο ραντεβού ένα πολύ δύσκολο 18χρονο. Το θέμα είναι ότι δεν είναι μαγκιά να γαμάς με ψέματα.

Τυπε, εδω παιζεις με τις καργιες τις ελλεηνιδε ςπου δεν εχουν ντομπορσυνη, και εσυ λες για μαγκια??

Οχι ρε τυπε, να παν να γαμηθουν, εμπλοκη στο ψεμα



Η αεροσυνοδος ειναι της EMIRATES. Μουναρος!!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
δεν με καταλάβες. Οταν λεω θ απρεπει να σκξασω χρημα, εννοω οτι μεχρι - και ΑΝ - την γαμησω ΑΘΡΟΙΣΤΙΚΑ θα πρεπει να σκασω χρημα. Οχι με την μια!
Τύπε εγώ έχω έναν απαράβατο προσωπικό κανόνα. Δε βγαίνω πάνω από 2 ραντεβού ΠΟΤΕ. Όχι γιατί δεν έχω να χαλάσω λεφτά. Ούτε γιατί είμαι τόσο καλός που τις γαμάω από το πρώτο ραντεβού. Αλλά επειδή αλλιώς δεν το ευχαριστιέμαι και το θεωρώ χαζομάρα. Στο 1ο ραντεβού πάντα προσπαθώ να τις πάω σπίτι μου. Αν δεν έρθουν, δεν ξανα-επικοινωνώ εκτός κι αν στείλουν αυτές. Όταν στείλουν, χωρίς πολλά-πολλά κανονίζω αμέσως κοντά στο σπίτι μου ή τις καλώ σπίτι. Εννοείται ότι αν δεν ήμουν τόσο απόλυτος, ίσως να γαμούσα περισσότερες. Αλλά τι να κάνω, μόνο με αυτούς τους όρους το απολαμβάνω και δε δέχομαι να ακολουθήσω τους ρυθμούς τους.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
αμα ειναι να λεμε μαλακιες τυπε, ξερω και αλλους να μου τις πουν.


Σοαβαρα μαλακες, πως θα ξεπερασω τις μαλακιες της.....3ο ραντεβου και δεν την γαμησα...ε αρχιζω και σπαζομαι
Τύπε ξερεις τι θα γινει?
Θα παει και θα βρει κανεναν αλλον και θα του λεει "ειχα εναν προηγουμενο που δεν επαιρνε μπροστα με τιποτα...περιμενα να με παει στο ξενοδοχειο, τιποτα...σε ενα αυτοκινητο την βγαζαμε να μου βαζει χερι..."
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom