Νέα

Το γκομενακι ειναι αβυζο......

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 445
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Τα ειχα και γω με μια καποτεπου δεν ελεγε να ξυρισει με τιποτα το μουνι της. Και εχυνε σαν πυραυλος το μουνι της. Μιλαμε για ποσοτητα. Τα μουνοχειλα τα ξυριζε ομως. Μονο μια φορα το ξυρισε ολο. Και αυτο μου το εκανε και εκπληξη.

Ε αι σιχτιρι. Αφου σου λεει ο αλλος ξυρισε το. Τοσο δυσκολο ειναι??

Ε δεν ηταν και η σουπερ γκομεναρα. Οποτε πηρε ποδι.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Τα ειχα και γω με μια καποτεπου δεν ελεγε να ξυρισει με τιποτα το μουνι της. Και εχυνε σαν πυραυλος το μουνι της. Μιλαμε για ποσοτητα. Τα μουνοχειλα τα ξυριζε ομως. Μονο μια φορα το ξυρισε ολο. Και αυτο μου το εκανε και εκπληξη.

Ε αι σιχτιρι. Αφου σου λεει ο αλλος ξυρισε το. Τοσο δυσκολο ειναι??

Ε δεν ηταν και η σουπερ γκομεναρα. Οποτε πηρε ποδι. Ε ναι αν είναι και μπάσο και δεν ακουη υπάκουη..παίρνει ποδι άμεσος....αν είναι ωραίο Μούνι και δεν ακουη γαμας όσο γαμας και παλυ ποδι μετα απο κάνα 3μηνο που έχει στραγγιξη η πουτσα απο ανελέητο γαμηση....
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
1.76 και μοντελέ λογικό να μην έχει βυζιά
 

dracoumel

Ανώτατος
Εγγρ.
29 Ιουν 2012
Μηνύματα
823
Κριτικές
106
Like
5.565
Πόντοι
17.806
Καλησπεριζω τους απανταχου μπουρδελιαριδες , χυστες και γαμιαδες...!!


Εχω ενα θεμα τυποι να μοιραστω μαζι σας. Τους τελευταιους μηνες πηδαω ενα ωραιο γομενακι, με σωμα μοντελε ,ψηλο περι το 1,76 , αδυνατο, μελαχρινο με πρασινο ματακι. Ειναι και ιντελεκτουαλ για φαντασου....., μενει μονο του σε ιδιοκτητο οικημα, με το VW κάρο του και απο δουλεια δεν κολωνει, το βγαζει το 2.500 καθαρουμπα ανετα το μηνα.....(ετυχε και ειδα αποκομα προσφατης μηνιας μισθοδοσιας της να κειτεται αναμεσα στα βιβλια της).Η Αληθεια ειναι ομως οτι δουλευει τρελλες ωρες. Εγω μπροστα της ειμαι ο ξαπλοπουλος χαχαχαχαχ.  Μαγειρευει , πλενει και μπαλκονια ....οταν ειδα αυτο το μουναρο να πλενει τα μπαλκονια και να βαζει γαντια να σφουγγαριζει με χλωρινη το οικημα της, σαστισα......ρε γινοτναι και τετοια σκεφτηκα. Και ειναι και υποτακτικη στο σεξ, δεν λεει θελω να πηδηχθουμε, λεει θελω να με πηδηξεις. Με εχει γεμισει και δωρα

ΟΜΩΣ ρε τυποι το γκομενακι ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΥΖΙ. Παρα πολυ μικρο ρε πουστη μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ...και εχω σοβαρο θεμα με το βυζι. Αν η γκομενα δεν εχει βυζι χαλιεμαι. Της ειπα στην απεξω, οταν καποια στιγμη ανεφερε το μεγεθους τους στηθους της,  να κανει μια προσθετικη και αντεδρασε οτι ειναι καρκινογονα και δεν γουσταρει καθολου νυστερια και επεμβασεις.

Τυποι πως θα την πεισω να κανει επεμβαση γαμω την τρελα μου μεσα????????????????????

Δηλαδή κατά λεγόμενά σου βρήκες την τέλεια γκόμενα και αυτό που σε χαλάει είναι τα βυζιά... το έχεις τερματίσει το θέμα φίλος... :uglystupid:
 

xxxnikos69

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
211
Like
30
Πόντοι
1
Σόρυ φίλε, αβυζη γκόμενα θα πρέπει να την αφήσεις
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
συνηθως οι πολυ αδυνατες δενε χουν μεγαλο βυζι εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων... δεν μπορεις να τα εχεις ολα... δυστηχως...  αμα ειναι καλη σε ολα.... αυτο ειναι το λιγοτερο... οταν γινει μανα θα μεγαλωσει το στηθος της .... λιγακι μην αγχωνεσε :p
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Μέχρι τόσο άβυζες όσο αυτές, δεκτές. Όχι περισσότερο. :grin:

[youjizz]]

Καλημερα στους απανταζου μπουρδελιαριδεςςς


Τυπε, το γκομενακι εχει περισσοτερο βυζακι απο αυτες στο βιντεο. Αυτες ειναι τελειως αβυζες.

by the way, επεσε τρελλο στριμωγμα με την 43αρα τελος παντων.....η τυπισσα ξερει να στον σηκωνει αμεσως......καυλαααα
 

lapis lazuli

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Γυναίκα δίχως βύζους..εκκλησία δίχως jesus :-)
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Τελικά τι έγινε, ακόμα μαζί είστε;
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Τελικά τι έγινε, ακόμα μαζί είστε;

ναι ακομα. Γνωρισα εχθες μια αεροσυνοδο σε μπαρακι....., τσιμπισα τηλεφωνακι...να δουμε αν θα πεσει γαμησι....


Η αλλη η 45αρα , δεν εχει κατσει ακομα. Το παιζει ιστορια...οπως καθε μαλακισμενη ελλεηνιδα. Τ
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Λες αυτή που στο δεύτερο ραντεβού παίχτηκε φάσωμα και άρχισε τα παραληρήματα ότι δε θέλει να χάνει το χρόνο της; Νόμιζα ότι δεν ξαναβγήκατε.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
ναι ακομα. Γνωρισα εχθες μια αεροσυνοδο σε μπαρακι....., τσιμπισα τηλεφωνακι...να δουμε αν θα πεσει γαμησι....


Η αλλη η 45αρα , δεν εχει κατσει ακομα. Το παιζει ιστορια...οπως καθε μαλακισμενη ελλεηνιδα. Τ
Ρε μεγαλε δεν μας τα λες καλα. Εμενα η προσωπικη μου εμπειρια ειναι οτι οι πιο λυσσάρες και φορτικες για πούτσα ειναι οι 40+.
Ή κατι λαθος κάνεις ή εχεις πεσει σε περιπτωση.
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Λες αυτή που στο δεύτερο ραντεβού παίχτηκε φάσωμα και άρχισε τα παραληρήματα ότι δε θέλει να χάνει το χρόνο της; Νόμιζα ότι δεν ξαναβγήκατε.

ναο αυτη ακριβως. Καλα θυμασαι τυπε. Επειδη αντεδρασε ετσι δεν την ειδα για 2 μηνες, την ειχα ομως στα τηλεφωνα , να μην ξεκοψω τελειως. Και προσφατα ξαναβγηκαμε και επεσε παλι φασωμα, το 2ο, αλλα παλι πουτσα δεν επεσε. Στα 3 ραντεβου, τα 2 εχουν πεσει φασωμα. Η αληθεια ειναι οτι το φασωμα του 2ου ειναι πιο χοντρο απο του πρωτου. Αλλα πουτσα δεν της εριξα.

Ποσα ραντεβου η γαμιολα θελει , 45 χρονων μαλακο, για να φαει πουτσα???
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Ρε μεγαλε δεν μας τα λες καλα. Εμενα η προσωπικη μου εμπειρια ειναι οτι οι πιο λυσσάρες και φορτικες για πούτσα ειναι οι 40+.
Ή κατι λαθος κάνεις ή εχεις πεσει σε περιπτωση.

Μπορει να κανω και κατι λαθος. Δεν ειπα οτι το κατεχω το αθλημα καλα. Η μαλακια ειναι οτι δεν εχω και πολυ χρονο ελευθερο να παιξω μπαλα μαζι της γιατι το αβυζο γκομενακι με εχει σε στενη παρακολουθηση. ΑΛλα και παλι, εσυ λες οτι οι 40+ λυσανε για πουτσα, αλλα αυτη δεν κανει ετσι.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Ρε μεγαλε δεν μας τα λες καλα. Εμενα η προσωπικη μου εμπειρια ειναι οτι οι πιο λυσσάρες και φορτικες για πούτσα ειναι οι 40+.
Ή κατι λαθος κάνεις ή εχεις πεσει σε περιπτωση.
Ε μη βιάζεσαι κι εσύ να κρίνεις. Υπάρχουν περιπτωσάρες εκεί έξω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom