Νέα

Το γκομενακι ειναι αβυζο......

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 445
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Τύπε ξερεις τι θα γινει?
Θα παει και θα βρει κανεναν αλλον και θα του λεει "ειχα εναν προηγουμενο που δεν επαιρνε μπροστα με τιποτα...περιμενα να με παει στο ξενοδοχειο, τιποτα...σε ενα αυτοκινητο την βγαζαμε να μου βαζει χερι..."
[/quote0]

μπορει και οχι
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Τύπε ξερεις τι θα γινει?
Θα παει και θα βρει κανεναν αλλον και θα του λεει "ειχα εναν προηγουμενο που δεν επαιρνε μπροστα με τιποτα...περιμενα να με παει στο ξενοδοχειο, τιποτα...σε ενα αυτοκινητο την βγαζαμε να μου βαζει χερι..."
Οπότε γνώμη σου είναι να της πει να πάνε σε ξενοδοχείο να τη γαμήσει... Κι όταν του πει ΟΧΙ, τι πρέπει να κάνει; Να της ρίξει μια στο κεφάλι, να τη ρίξει αναίσθητη και να τη βιάσει;
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Τύπε εγώ έχω έναν απαράβατο προσωπικό κανόνα. Δε βγαίνω πάνω από 2 ραντεβού ΠΟΤΕ. Όχι γιατί δεν έχω να χαλάσω λεφτά. Ούτε γιατί είμαι τόσο καλός που τις γαμάω από το πρώτο ραντεβού. Αλλά επειδή αλλιώς δεν το ευχαριστιέμαι και το θεωρώ χαζομάρα. Στο 1ο ραντεβού πάντα προσπαθώ να τις πάω σπίτι μου. Αν δεν έρθουν, δεν ξανα-επικοινωνώ εκτός κι αν στείλουν αυτές. Όταν στείλουν, χωρίς πολλά-πολλά κανονίζω αμέσως κοντά στο σπίτι μου ή τις καλώ σπίτι. Εννοείται ότι αν δεν ήμουν τόσο απόλυτος, ίσως να γαμούσα περισσότερες. Αλλά τι να κάνω, μόνο με αυτούς τους όρους το απολαμβάνω και δε δέχομαι να ακολουθήσω τους ρυθμούς τους.

Για τα δικα μου δεδομενα να τις παρω απο το 1ο ραντεβουσ το σπιτι μου, το θεωρω εξωπραγματικο. Αφου τα καταφερνεις, οχι με ολες, αλλα με οσες καταφερνεις μπραβο σου. Εγω ποτε δεν το εχω προσπαθησει γιατι πολυ απλα απεχω πολυ για να κανω κατι τετοιο απο το πρωτο ραντεβου
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Οπότε γνώμη σου είναι να της πει να πάνε σε ξενοδοχείο να τη γαμήσει... Κι όταν του πει ΟΧΙ, τι πρέπει να κάνει; Να της ρίξει μια στο κεφάλι, να τη ρίξει αναίσθητη και να τη βιάσει;
Της λεει "ευχαριστω πολυ, σε παω σπιτι σου, καλη συνεχεια με τον επομενο".
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Για τα δικα μου δεδομενα να τις παρω απο το 1ο ραντεβουσ το σπιτι μου, το θεωρω εξωπραγματικο. Αφου τα καταφερνεις, οχι με ολες, αλλα με οσες καταφερνεις μπραβο σου. Εγω ποτε δεν το εχω προσπαθησει γιατι πολυ απλα απεχω πολυ για να κανω κατι τετοιο απο το πρωτο ραντεβου
Εξωπραγματικο γιατι? Εμενα μου συμβαινει μαλλον συχνα. Τους το προτεινετε ή περιμενετε να το πουν αυτες????
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Εξωπραγματικο γιατι? Εμενα μου συμβαινει μαλλον συχνα. Τους το προτεινετε ή περιμενετε να το πουν αυτες????

Απο το πρωτο ραντεβου να τις παιρνεις σπιτι σου συμβαινει συχνα???

οκ!

:hi:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
η αεροσυνδος προτεινε να βγουμε αυριο βραδυ.....

τι δικαιολογια λεω στην δικια μου????


οσοι εχουν πλακα τα γαλονια σε αυτο το θεμα να δωσουν απαντηση βαρβατη
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Της λεει "ευχαριστω πολυ, σε παω σπιτι σου, καλη συνεχεια με τον επομενο".
Εντάξει, μπορεί και να το πάει πιο λάου-λάου, όπως να τη δαχτυλιάσει πρώτα μέσα στο αυτοκίνητο όπως είπα ή να της πει πχ να πάνε στο ξενοδοχείο χωρίς απαραίτητα να γαμηθούν αλλά όπως τους βγει. Αυτό που προτείνεις είναι πιο ρίσκο. Αλλά στην τελική όλα καταλήγουν στο πόση ενέργεια, χρόνο και προσοχή είναι διατεθειμένος να αφιερώσει ο καθένας. Άλλος δε θέλει να βγαίνει πάνω από ένα ραντεβού και άλλος μπορεί να μην έχει πρόβλημα να βγαίνει ένα χρόνο χωρίς να γαμάει. Whatever makes you happy.
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Εντάξει, μπορεί και να το πάει πιο λάου-λάου, όπως να τη δαχτυλιάσει πρώτα μέσα στο αυτοκίνητο όπως είπα ή να της πει πχ να πάνε στο ξενοδοχείο χωρίς απαραίτητα να γαμηθούν αλλά όπως τους βγει. Αυτό που προτείνεις είναι πιο ρίσκο. Αλλά στην τελική όλα καταλήγουν στο πόση ενέργεια, χρόνο και προσοχή είναι διατεθειμένος να αφιερώσει ο καθένας. Άλλος δε θέλει να βγαίνει πάνω από ένα ραντεβού και άλλος μπορεί να μην έχει πρόβλημα να βγαίνει ένα χρόνο χωρίς να γαμάει. Whatever makes you happy.

Λαβετε υποψιν σας οτι με την 45αρα ειμαστε στον ιδιο επαγγελματικο χωρο. Να της βγαλω την πουτσα και να της πω ρουφα τον δεν παιζει, γιατι δεν μου εχει δειξει οτι τα σηκωνει αυτα.


Τυπε, πως να την δαχτυλίασω που αποτραβιεται....ενω εχω ανεβασει το χερι μου ενα εκατοστο πριν την μουνοτρυχα της ....και μαζευεται μετα...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
η αεροσυνδος προτεινε να βγουμε αυριο βραδυ.....

τι δικαιολογια λεω στην δικια μου????


οσοι εχουν πλακα τα γαλονια σε αυτο το θεμα να δωσουν απαντηση βαρβατη
Να βγεις με φίλους σου δεν παίζει; Πες ότι κατέβηκε φίλος από επαρχία, φεύγει αύριο και δεν προλαβαίνεις άλλη ώρα να τον δεις.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Απο το πρωτο ραντεβου να τις παιρνεις σπιτι σου συμβαινει συχνα???

οκ!

:hi:
Ρε τύπε, μα το θεο δεν σας καταλαβαινω. 14χρονα ειμαστε? Οταν καποια συμφωνει να με συναντησει, σημαινει οτι ερχεται προδιατεθειμενη να πηδηχτει. Πλακα κανουμε? Απο εκει και περα αν αρχισουμε τους δισταγμους, τα ψησιματα, τις κωλυσιεργιες, καπου ξενερωνει και η αλλη, "μηπως δεν του αρεσω" κλπ κλπ.
Παντως δεν τις παιρνω παντα σπιτι μου, με παιρνουν και στο δικο τους.
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Να βγεις με φίλους σου δεν παίζει; Πες ότι κατέβηκε φίλος από επαρχία, φεύγει αύριο και δεν προλαβαίνεις άλλη ώρα να τον δεις.

ξερει οτι δεν εχω φιλους απο επαρχια
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
η αεροσυνδος προτεινε να βγουμε αυριο βραδυ.....

τι δικαιολογια λεω στην δικια μου????


οσοι εχουν πλακα τα γαλονια σε αυτο το θεμα να δωσουν απαντηση βαρβατη
Αν δεν ξερει τους γονείς σου, επικαλέσου οικογενειακη υποχρεωση.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Απο το πρωτο ραντεβου να τις παιρνεις σπιτι σου συμβαινει συχνα???

οκ!

:hi:
Πιο παλιά που ήμουν σε καλή φόρμα γαμούσα 1 στις 3. Οι μισές ήταν από σεξ στο 1ο ραντεβού. Τώρα τελευταία τα ποσοστά μου έχουν χαλάσει και δεν ξέρω τι φταίει. Βγαίνουν περισσότερο σε φάση αναγνωριστική να με μάθουν, να δουν πως θα πάει και  :tired:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Ποσο αργα το βραδυ δηλαδη? Αν ειναι τοσο αργα, ας την καληνυχτισει οτι παει για υπνο και ας βγει μετα.
9, δεκα το βραδυ μαν!

Με ζηλευει τυπε, την εχω ικανη να στησει παρακολουθηση εξω απο το σπιτι μου και να μην μπορω να παρω και το αυτοκινητο μαζι μου
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
ειναι λιγο κομπλικε αυτο...


καμια αλλη ιδεα???
Κι εσύ ρε τύπε πολύ της έχεις ανοιχτεί. Επικαλέσου οποιονδήποτε έχει ανέβει εκτάκτως Αθήνα (συμφοιτητή, συγγενή κλπ) που δεν προλαβαίνεις να τον δεις. Ή έστω βγαίνεις μεσοβδόμαδα με την παρέα σου. Πού είναι το περίεργο;
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Κι εσύ ρε τύπε πολύ της έχεις ανοιχτεί. Επικαλέσου οποιονδήποτε έχει ανέβει εκτάκτως Αθήνα (συμφοιτητή, συγγενή κλπ) που δεν προλαβαίνεις να τον δεις. Ή έστω βγαίνεις μεσοβδόμαδα με την παρέα σου. Πού είναι το περίεργο;

τυπε ενα χρονο σχεδον ειμαι με την δικια μου....εε οσο ναναο θα ξερει πεντε πραγματα

εχεις τα δικια σου δικε μου, αλλα η δουλεια μου εχει βαρβαρα ωραρια και δεν βγαινω μεσοβδομαδα ποτε.

φαντασου τωρα η δικια μου ειχε πεσει για υπνο γιατι εκανε εφημερια και τωρα ξυπνησε γι αλιγο και μου στελενι μηνυματα αν κοιμαμαι


και εντω μεταξυ η αεροσυνοδος στελνει τεχτ για αυριο βραδυ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom