Νέα

Το γκομενακι ειναι αβυζο......

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 445
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Μετά "Διαθέσιμοι" και πατάς πάνω στο "Ναι" δίπλα στο εικονίδιο του προφίλ σου για να το αλλάξεις σε "Όχι".

το εχει λιγο διαφορετικα , αλλα αυτη ειναι η ιδεα.

εθχαριστω!!!


τωρα με την δικαιολογια, τι λεω????
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16

οκ, ναι...δεν μπορω να πω...

απλα θα την παραξενεψει.....ολιγον.....


ξερεις, πρεπει να κανεις πραγματα που να ταιριαζουν στο προφιλ των κινησεων που κανει κανεις για να μην υποψιασει
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Είπες ότι κάνεις δουλειά με ακατάστατα ωράρια. Δεν μπορείς να προφασιστείς ότι κάτι έτυχε και πρέπει να πας αμέσως από κει;
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Είπες ότι κάνεις δουλειά με ακατάστατα ωράρια. Δεν μπορείς να προφασιστείς ότι κάτι έτυχε και πρέπει να πας αμέσως από κει;

δεν ειπα ακαταστατα, ειπα βαρβαρα....

τι εννοω...

αναγκαστικα επειδη ξυπναω πολυ πρωι, πρεπει να κοιμαμαι νωρις τις καθημερινες.....φαντασου τωρα το εχω γαμησει.....λογω αεροσυνοδου....θα επρεπε να κοιμομουν ηδη...και το ξερει η δικια μου αυτο το θεμα...

και ενας απο τους λογους που ηθελα και την απενεργοποιηση του Messnger χωρις να σβηνω τα δεδομενα του κινητου ειναι για να νομιζει οτι κοιμαμαι αλλα να μιλαω με την αεροσυνοδο και την 45αρα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Ε πέσε για ύπνο το μεσημέρι για να δικαιολογηθεί το να έχεις αϋπνίες το βράδυ. Προβλήματα που έχει ο κόσμος.  :2funny: :2funny:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Ε πέσε για ύπνο το μεσημέρι για να δικαιολογηθεί το να έχεις αϋπνίες το βράδυ. Προβλήματα που έχει ο κόσμος.  :2funny: :2funny:

ρε φιλε, που τα βρισκεις αχαχαχαα


παντως με εσωσες με την ρυθμιση....τωρα φαινεται οτι ειμαι ανενεργος στο Messnger ( αλλα επειδη δεν τα ξερει αυτα η δικια μου θα νομιζει οτι κοιμαμαι) και τωρα μου στελνει η 45αρα μηνυμα......της λεω σου αρεσαν τα φιλια...αλλα αναστατωθηκες και αποτραβηχθηκες.....και μου απανταει χαλαρωσε και κοιμησου γιατι αυριο εχεις πρωινο ξυπνημα.....


καργιολα!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Μαγκες, ευχαριστω για την βοηθεια

θα τα πουμε αυριο σε αυτο εδω το νημα για την συνεχεια με την αεροσυνοδο και την 45αρα

καληνυχτα....αργησααα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Απάντησέ της: "Κι εσύ το ίδιο. Προσπάθησε να μην έχεις πολλά υγρά όνειρα μαζί μου". Αν και για μένα είναι λάθος να το αναφέρεις στα μηνύματα.

Φίλε προβλήματα σαν τα δικά σου τα έχω για πρωινό. Ας είχα κι εγώ γκόμενα μια πλούσια μοντελέ γιατρίνα και ταυτόχρονα επιλογές μια αεροσυνοδό και μια μιλφάρα και μετά μπορώ να πεθάνω ευτυχισμένος  :2funny:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Καλησπερα στην παρεα....


Η ενημερωση συνεχιζεται....

Η αεροσυνοδος παιζει φουλ μηνυματα ...θελει να συναντηθουμε ειναι σαφες αυτο.....το θεμα ειναι να την στριμωξω στο πρωτο ραντεβου και να πεσουν γλωσσοφιλα τουλαχτιστον...καλα δεν λεω για πηδημα απο το πρωτο ραντεβου που λεει και ο φιλος παραπανω.


Η 45αρα το παιζει βαρυ πεπονι. Ακομα! Δωστε τα φωτα σας. Σε αυτην εδω χρειαζεται δυνατη αντιμετωπιση για να σπασει. Αλλα τι ειναι αυτο???


ΥΓ, η δικια μου θελει να παμε ολιγοημερο ταξιδακι στας εξωτερικας .....μας δουλευεις!!!!!!!!!!
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Απάντησέ της: "Κι εσύ το ίδιο. Προσπάθησε να μην έχεις πολλά υγρά όνειρα μαζί μου". Αν και για μένα είναι λάθος να το αναφέρεις στα μηνύματα.

Φίλε προβλήματα σαν τα δικά σου τα έχω για πρωινό. Ας είχα κι εγώ γκόμενα μια πλούσια μοντελέ γιατρίνα και ταυτόχρονα επιλογές μια αεροσυνοδό και μια μιλφάρα και μετά μπορώ να πεθάνω ευτυχισμένος  :2funny:

πλουσια δεν ειναι μαν

με την αεροσυνοδο κατσε να δουμε...

η μιλφαρα το παιζει ιστορια...

 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Η 45αρα το παιζει βαρυ πεπονι. Ακομα! Δωστε τα φωτα σας. Σε αυτην εδω χρειαζεται δυνατη αντιμετωπιση για να σπασει. Αλλα τι ειναι αυτο???
Ε μέσω μηνυμάτων περιμένεις να τη ρίξεις κι εσύ; Αν δεν έπεσε από κοντά, αυτό δε θα γίνει ούτε μέσω του γραπτού λόγου. Προσωπικά τα μηνύματα και το τηλέφωνο τα περιορίζω στο ελάχιστο και τα χρησιμοποιώ μόνο για να κανονίζω. Ξαναβγές και δες. Από τη στιγμή όμως που σου απαντάει ακόμα και δέχεται να βγείτε, the game is on  :thumbsup: Απλά θέλει υπομονή.. Αααν την έχεις!

ΥΓ, η δικια μου θελει να παμε ολιγοημερο ταξιδακι στας εξωτερικας .....μας δουλευεις!!!!!!!!!!
πλουσια δεν ειναι μαν
Οκ μας έπεισες!  :2funny: :2funny: :2funny:

Ενημέρωσέ μας πώς πήγε με την αεροσυνοδό.
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Καλησπερα τυποι!

Εχουμε εξελιξεις.....2


1η εξελιξη, την αεροσυνοδο την καλεσαν απο standby να πεταξει και δεν συναντηθηκαμε...ακομα.....ομως δειχνει προθυμοτατη να συναντηθουμε.

2η εξελιξη, με την δικια μου δωσαμε οριστικα τελος. Πλεον ελευθερος!!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: Ναπουμε την αλθεια , στεναχωρηθηκα ολιγον, αλλα δεν ξερω ρε τυποι ετσι μου βγηκε. Οποτε το μοντελε γκομενακι ειναι ελευθερο. Καλη επιτυχια στους συναγωνιστες!

ΥΓ. Μου πεταξε η δικια μου στο τελος οτι τωρα που ερχεται καλοκαιρι την χωριζω....γιατι το ειπε αυτο???????????

Σε ποιο νησι πανε καυλωμενες milf?????

 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Καλημερα σας...


Επανερχομαι με τις εξελιξεις....

1ον) εξοδο με αεροσυνοδο : Επεσαν γλωσσοφιλα...καλο του μουνακι....

2ον) στα καπακια μετα την αεροσυνοδο εξοδο με την 45αρα....επεσε γλυφιμο ρωγας και δαχτυλιασμα τρελλο....!! Νυσταζα και πηγα για υπνο.....δεν το συνεχισα να την γαμησω....

3ον) η δικια μου θελει να τα ξαναβρουμε...


:hi:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Ωραίος ο συναγωνιστής!! Πρέπει να παραδεχτείς ότι εγώ βοήθησα σε όλες αυτές τις εξελίξεις :grin:

Για μένα μαλακία που δεν το συνέχισες για σεξ.. Γυναίκες είναι αυτές, μπορεί αύριο να εξαφανιστεί ή να την πιάσουν οι τύψεις γι' αυτό που έκανε και να τα βροντήξει. Το προχωράς αμέσως με το που δεις ευκαιρία.. ΑΚΟΜΑ κι αν έχεις τη δυνατότητα να το αφήσεις για άλλη μέρα!

Την γκόμενά σου βιάστηκες που τη χώρισες. Στη θέση σου θα το έκανα μόνο αν είχα πηδήξει τη 45άρα δύο φορές. Εκτός κι αν είχε καταντήσει πολύ κουραστική. Τουλάχιστον σε παρακαλάει να τα ξαναβρείτε, οπότε έχεις πάλι τον έλεγχο  :thumbsup:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Ωραίος ο συναγωνιστής!! Πρέπει να παραδεχτείς ότι εγώ βοήθησα σε όλες αυτές τις εξελίξεις :grin:

Για μένα μαλακία που δεν το συνέχισες για σεξ.. Γυναίκες είναι αυτές, μπορεί αύριο να εξαφανιστεί ή να την πιάσουν οι τύψεις γι' αυτό που έκανε και να τα βροντήξει. Το προχωράς αμέσως με το που δεις ευκαιρία.. ΑΚΟΜΑ κι αν έχεις τη δυνατότητα να το αφήσεις για άλλη μέρα!

Την γκόμενά σου βιάστηκες που τη χώρισες. Στη θέση σου θα το έκανα μόνο αν είχα πηδήξει τη 45άρα δύο φορές. Εκτός κι αν είχε καταντήσει πολύ κουραστική. Τουλάχιστον σε παρακαλάει να τα ξαναβρείτε, οπότε έχεις πάλι τον έλεγχο  :thumbsup:

Δεν αντεχα συναγωνιστη να την πηδηξω. νυσταζα τρελλα!!! Δεν μου σηκωνοταν απο την νυστα. χαχαχααα!!!


 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Καλημερα σας...


Επανερχομαι με τις εξελιξεις....

1ον) εξοδο με αεροσυνοδο : Επεσαν γλωσσοφιλα...καλο του μουνακι....

2ον) στα καπακια μετα την αεροσυνοδο εξοδο με την 45αρα....επεσε γλυφιμο ρωγας και δαχτυλιασμα τρελλο....!! Νυσταζα και πηγα για υπνο.....δεν το συνεχισα να την γαμησω....




:hi:

Τύπε δεν πιστεύω να είναι και αυτές άβυζες έτσι?  :hi:  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom