Νέα

Το γκομενακι ειναι αβυζο......

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 445
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Δεν τρολαρω τυπε. Πηγα στην αστυνομια, και με ακολουθησε κλεινοντας μου τον δρομο με το αμαξι της. Μπηκε και μεσα στο αστυνομικο τμημα μαζι με εμενα να κανει το κομματι της. Απιστευτο θρασσος. Ο αστυνομικος της ελεγε να σεβαστειται την αποφαση του κυριου οτι δεν θελει να συνεχισει μαζι σας. Και μου ειπε ο αστυνομικος οτι απο την στιγμη που δεν μπηκ στο σπιτι σας, δνε χτυπαγε κουδουνια αλλα απλα ηταν στον δημοσιο δρομο εξω απο το σπιτι σου, η αστυνομια δεν μπορει να κανει κατι. Θα πρεπει να παω λεει σε δικηγορο να κανω ασφαλιστικα μετρα.
τυπε άμα ξανά έρθει πάρε ένα κουτί κροτίδες άνοιξε το παράθυρο και άρχισε να τις πετάς κάτω από το αμαξι
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
τυπε απο τις τρελες γλυτωνεις με γροθια στο συκωτι η στα πλευρα. δεν αφηνει σημαδια για καταγγελια και ειναι εκπαιδευτικα επιπονο.

πηγε να με τρακαρει. με κυνηγαγε απο πισω κορναροντας, αντιθετα ρευματα, αναπαοδες στροφες. Μιλαμε , τρελλα μεγαλη.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
πηγε να με τρακαρει. με κυνηγαγε απο πισω κορναροντας, αντιθετα ρευματα, αναπαοδες στροφες. Μιλαμε , τρελλα μεγαλη.

νεφρα ηθελα να γραψω οχι πλευρα. ριχτης τυπε να διπλωθει. θα βρει τα λογικα της στο υπογραφω θα σηκωθει λογικη.
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
νεφρα ηθελα να γραψω οχι πλευρα. ριχτης τυπε να διπλωθει. θα βρει τα λογικα της στο υπογραφω θα σηκωθει λογικη.
να υποθεσω το εχεις δοκιμασει σε γκομενα σου και βρηκε τα λογικα της???
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Δεν τρολαρω τυπε. Πηγα στην αστυνομια, και με ακολουθησε κλεινοντας μου τον δρομο με το αμαξι της. Μπηκε και μεσα στο αστυνομικο τμημα μαζι με εμενα να κανει το κομματι της. Απιστευτο θρασσος. Ο αστυνομικος της ελεγε να σεβαστειται την αποφαση του κυριου οτι δεν θελει να συνεχισει μαζι σας. Και μου ειπε ο αστυνομικος οτι απο την στιγμη που δεν μπηκ στο σπιτι σας, δνε χτυπαγε κουδουνια αλλα απλα ηταν στον δημοσιο δρομο εξω απο το σπιτι σου, η αστυνομια δεν μπορει να κανει κατι. Θα πρεπει να παω λεει σε δικηγορο να κανω ασφαλιστικα μετρα.
Μα όλες οι ελλεεινίδες λόξα κουβαλάνε; Τι διάολο γίνεται τέλος πάντων;  :idiot: :uglystupid:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Μα όλες οι ελλεεινίδες λόξα κουβαλάνε; Τι διάολο γίνεται τέλος πάντων;  :idiot: :uglystupid:

Της ελεγα μεσα στο αστυνομικο τμημα οτι δεν θελω ρε παιδι μου αλλο να ειμαστε μαζι και να μην με ενοχλει, και απαντασει μπροστα στον αστυνομικο χεσε μας και ελα εξω να μιλησουμε. Ο αστυνομικος εμεινε καγκελο. αχαχαχα! Και της λεει , κυρια μου να σεβαστειται την αποφαση του κυριου, δεν θελει να εχετε αλλες επαφες. Τιποτα αυτη! Μεσα στο αστυνομικο τμημα εκανε το κομματι της.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
Της ελεγα μεσα στο αστυνομικο τμημα οτι δεν θελω ρε παιδι μου αλλο να ειμαστε μαζι και να μην με ενοχλει, και απαντασει μπροστα στον αστυνομικο χεσε μας και ελα εξω να μιλησουμε. Ο αστυνομικος εμεινε καγκελο. αχαχαχα! Και της λεει , κυρια μου να σεβαστειται την αποφαση του κυριου, δεν θελει να εχετε αλλες επαφες. Τιποτα αυτη! Μεσα στο αστυνομικο τμημα εκανε το κομματι της.

Και στο είχε πει θυμωμένα ε? Η αξία φταίει τους δίνουμε πολύ αξία απτην αρχή και μετά τραβάμε!  :uglystupid:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Και στο είχε πει θυμωμένα ε? Η αξία φταίει τους δίνουμε πολύ αξία απτην αρχή και μετά τραβάμε!  :uglystupid:

ποιο να μου ειπε θυμωμενα, το χεσε μας?? Ναι φουλ θυμωμενα.

Ειναι η πολλη αξια που τους εχουμε δωσει, αυτο σιγουρα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Της ελεγα μεσα στο αστυνομικο τμημα οτι δεν θελω ρε παιδι μου αλλο να ειμαστε μαζι και να μην με ενοχλει, και απαντασει μπροστα στον αστυνομικο χεσε μας και ελα εξω να μιλησουμε. Ο αστυνομικος εμεινε καγκελο. αχαχαχα! Και της λεει , κυρια μου να σεβαστειται την αποφαση του κυριου, δεν θελει να εχετε αλλες επαφες. Τιποτα αυτη! Μεσα στο αστυνομικο τμημα εκανε το κομματι της.
Ρε δεν πάνε καθόλου καλά. Τι να την κάνεις τη μόρφωση και τα πτυχία αν η άλλη δεν έχει επίπεδο και είναι θεοπάλαβη; Το σκηνικό μου θυμίζει μια πρώην μου που όταν μου έκανε απρόκλητη σκηνή ζηλοτυπίας ή πάθαινε κρίση, πήγαινα να φύγω και έμπαινε μπροστά μου, με τράβαγε και δε με άφηνε. Πιο light κατάσταση βέβαια. Όταν όμως η μέση ελληνίδα έχει ψυχολογικά προβλήματα, δεν υπάρχει και κάποια τακτική να τη χειριστείς.

Ένα τεράστιο ρισπέκτ στα @@ σου παρεμπιπτόντως να τη στείλεις από κει που ήρθε και να προχωρήσεις.  :thumbsup:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Εγώ δεν έχω καταλάβει στην αστυνομια τι πηγές να κάνεις?
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Ρε δεν πάνε καθόλου καλά. Τι να την κάνεις τη μόρφωση και τα πτυχία αν η άλλη δεν έχει επίπεδο και είναι θεοπάλαβη; Το σκηνικό μου θυμίζει μια πρώην μου που όταν μου έκανε απρόκλητη σκηνή ζηλοτυπίας ή πάθαινε κρίση, πήγαινα να φύγω και έμπαινε μπροστά μου, με τράβαγε και δε με άφηνε. Πιο light κατάσταση βέβαια. Όταν όμως η μέση ελληνίδα έχει ψυχολογικά προβλήματα, δεν υπάρχει και κάποια τακτική να τη χειριστείς.

Ένα τεράστιο ρισπέκτ στα @@ σου παρεμπιπτόντως να τη στείλεις από κει που ήρθε και να προχωρήσεις.  :thumbsup:

Thnx τυπε  :hi:

Ακουστε η καργια τι εκανε στην συνεχεια.....ανοιξε τηλεφωνικο καταλογο ΟΤΕ , βρηκε απο το επιθετο ενα φιλο μου που της ειχα συστησει σε μια κοινη εξοδο ( την ειχα δει οτι κατι δεν πηγαινε καλα  και δεν της γνωριζα αλλους φιλους μου) και τον πηρε τηλεφωνο και με κακολογει και παει να τον παρει με το μερος της. Στανταρ το κανει αυτο για να με πληγωσει. Και ο μαλακας ο φιλος μου κοντευει να πεσει στην παγιδα.
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Εγώ δεν έχω καταλάβει στην αστυνομια τι πηγές να κάνεις?

τυπε, δεν εχω γνωσεις νομικες να ξερω πως να προστατυεθω ΝΟΜΙΜΑ (οχι να αρχιζω το ξυλο και τις δολιοφθορες σπασιμο αυτοκινητου κτλ), και πηγα πρωτα εκει να μου πουν.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
τυπε, δεν εχω γνωσεις νομικες να ξερω πως να προστατυεθω ΝΟΜΙΜΑ (οχι να αρχιζω το ξυλο και τις δολιοφθορες σπασιμο αυτοκινητου κτλ), και πηγα πρωτα εκει να μου πουν.

Εάν δέν παραβιάσει προσωπικό χώρο δέν μπορείς να κάνεις κάτι γιατί θεωρούνται όλα υποψίες  :headbang:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Thnx τυπε  :hi:

Ακουστε η καργια τι εκανε στην συνεχεια.....ανοιξε τηλεφωνικο καταλογο ΟΤΕ , βρηκε απο το επιθετο ενα φιλο μου που της ειχα συστησει σε μια κοινη εξοδο ( την ειχα δει οτι κατι δεν πηγαινε καλα  και δεν της γνωριζα αλλους φιλους μου) και τον πηρε τηλεφωνο και με κακολογει.
Ελα ντάξει, γράψ' την στα @@ σου. Θα βαρεθεί και θα σε αφήσει ήσυχο. Ο φίλος σου θα έχει τη στοιχειώδη νοημοσύνη να καταλάβει ποιος είναι ο μαλάκας της υπόθεσης.

Γνώμη μου είναι να ξεκολλήσεις με την αεροσυνοδό και να βγεις να της σκίσεις τον πάτο. Αρκετά την έψησες, φτάνει.  :P
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Εάν δέν παραβιάσει προσωπικό χώρο δέν μπορείς να κάνεις κάτι γιατί θεωρούνται όλα υποψίες  :headbang:

Ναι τυπε, αυτο μου ειπε ο αστυνομος. Μονο περιοριστικα μετρα μπορεις να βγαλεις απο δικαστηριο, οποτε χαιρετα μου τον πλατανο.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
Ναι τυπε, αυτο μου ειπε ο αστυνομος. Μονο περιοριστικα μετρα μπορεις να βγαλεις απο δικαστηριο, οποτε χαιρετα μου τον πλατανο.

Μην το πας μέχρι εκεί.. δεν σου συμφέρει γιατί στην περίπτωση σου έχει και τα κωνέ τις...  :tickedoff:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Ελα ντάξει, γράψ' την στα @@ σου. Θα βαρεθεί και θα σε αφήσει ήσυχο. Ο φίλος σου θα έχει τη στοιχειώδη νοημοσύνη να καταλάβει ποιος είναι ο μαλάκας της υπόθεσης.

Γνώμη μου είναι να ξεκολλήσεις με την αεροσυνοδό και να βγεις να της σκίσεις τον πάτο. Αρκετά την έψησες, φτάνει.  :P

Συναθλητη, αν ειχα τα μυαλα σου ΣΙΓΟΥΡΑ δεν θα ειχα χασει τοσες στρωμενες περπτωσεις. Αλλα πως να ακουω την μαλακια της του  στυλ, ελα να με παρεις απο εδω για να βγουμε (εγω δεν τα κανω αυτα, αν θες μωρη γαμιολα παρε μετρο και ελα) , ή οι αντρες δεν στηνουν τις κοπελες ( τι λες μωρη γαμιολα, ενω οι κοπελες στηνουν τους αντρες???). ε τυπε, μολις ακουω κατι τετοια τα περνω στο κρανιο και αρχιζω και χωνω....οποτε χαλαει η φαση.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Συναθλητη, αν ειχα τα μυαλα σου ΣΙΓΟΥΡΑ δεν θα ειχα χασει τοσες στρωμενες περπτωσεις. Αλλα πως να ακουω την μαλακια της του  στυλ, ελα να με παρεις απο εδω για να βγουμε (εγω δεν τα κανω αυτα, αν θες μωρη γαμιουλα παρε μετρο και ελα) , ή οι αντρες δεν στηνουν τις κοπελες ( τι λες μωρη γαμιολα, ενω οι κοπελες στηνουν τους αντρες???). ε τυπε, μολις ακουω κατι τετοια τα περνω στο κρανιο και αρχιζω και χωνω....οποτε χαλαει η φαση.
Όχι, σε αυτό έχεις απόλυτο δίκιο. Και αμάξι να είχα, δε θα πήγαινα να την πάρω, έλεος. Τι απαιτήσεις είναι αυτές; Το άλλο οκ μπορούσες να το γυρίσεις στην πλάκα. Τώρα που την έψησες κάμποσο ίσως έχει βάλει νερό στο κρασί της.  :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom