Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 463K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (3 μέλη και 6 επισκέπτες)

akinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
689
Κριτικές
1
Like
1.777
Πόντοι
206
Θεωρώ πως είναι και θέμα τύχης. Εγώ που το έχω πολλούς μήνες ζήτημα να έχω πιάσει 5-6 like που προτού να στείλω μήνυμα καν, με έκαναν dislike
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Θεωρώ πως είναι και θέμα τύχης. Εγώ που το έχω πολλούς μήνες ζήτημα να έχω πιάσει 5-6 like που προτού να στείλω μήνυμα καν, με έκαναν dislike

Αυτά πάντα τυχαίνουν. Έχει τύχει να το κάνω κι εγώ σε τύπισσα που έκανα like κατά λάθος!!! Σε σχέση πάντως με τα υπόλοιπα dating sites νομίζω είναι το φθηνότερο. Με μια συνδρομή 20-30 ευρώ το μήνα για ένα 2μηνο-4μηνο, για να έχεις κάποια super likes παραπάνω και να βλέπεις ποιες σου κάνουν like, νομίζω ότι θα χαλάσεις πολύ λιγότερα από ότι στο Lunona, στο Badoo κι όλα αυτά και θα γνωρίσεις περισσότερες. Η δική μου στατιστική αυτό δείχνει πάντως.
 

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
533
Like
190
Πόντοι
6
Εγώ παντως 5 μερες που το χρησημοποιω μου έβγαλε δυο match έστειλα μηνύματα αλλά καμία δεν απάντησε . Τι να πω
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.990
Κριτικές
34
Like
7.781
Πόντοι
3.886
Το αστειο ειναο οτι σ βγάζει ατομα στην Βραζιλία Αμερική κ παρολο που εχω περιορισμό χλμ
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.793
Κριτικές
1
Like
5.797
Πόντοι
2.356
το τντερ εχει προγραμμα που σε καταλαβαινει οποτε τζαμπα δοκιμαζεις με αυτο το τροπο

ειχα δοκιμαει και εγω ετσι παλαια αλλα δυστυχως το λογισμικο του τιντερ σε καταλαβαινει

μερχρι το 2015 γινοταν ετσι αλλα τα τελευταια χρονια οχι
θα θελες μια χαρα δουλευει αρκει να εχεις παλιο ανδροιδ κινητο
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.901
Πόντοι
7.815
Το αστειο ειναο οτι σ βγάζει ατομα στην Βραζιλία Αμερική κ παρολο που εχω περιορισμό χλμ

δεν κανείς εσύ κάτι λάθος μαν, τα γκομενάκια έχουν την υπηρεσία passport και έχουν βάλει σαν επιλογή προορισμού τους, την Ελλάδα. Για αυτό κ τα βλέπεις.

Στην καραντίνα, είχε δωρεάν την υπηρεσία μέχρι 30.4 αν δεν κάνω λάθος.

Αυτή η υπηρεσία (passport) είναι στο πακέτο Gold (ή κάτι τέτοιο).

Επί τη ευκαιρία, μου φαίνεται ότι έχουν διπλασιαστεί οι συνδρομές (σαν αξίες) τόσο το πακέτο Gold, όσο κ το "Tinder plus",  ή κάνω εγώ λάθος και θυμάμαι άλλα ποσά ?
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
δεν κανείς εσύ κάτι λάθος μαν, τα γκομενάκια έχουν την υπηρεσία passport και έχουν βάλει σαν επιλογή προορισμού τους, την Ελλάδα. Για αυτό κ τα βλέπεις.

Στην καραντίνα, είχε δωρεάν την υπηρεσία μέχρι 30.4 αν δεν κάνω λάθος.

Αυτή η υπηρεσία (passport) είναι στο πακέτο Gold (ή κάτι τέτοιο).

Επί τη ευκαιρία, μου φαίνεται ότι έχουν διπλασιαστεί οι συνδρομές (σαν αξίες) τόσο το πακέτο Gold, όσο κ το "Tinder plus",  ή κάνω εγώ λάθος και θυμάμαι άλλα ποσά ?

Για δες τι μαθαίνει κανείς!!! Αυτά που είπες δεν τα ήξερα (με τα passport και τις ιστορίες αυτές), εγώ 2 φορές έχω χώσει φράγκα για ένα μήνα, το φθηνό πακέτο όχι premium και μαλακίες, και θυμάμαι ήταν €19,99. Τώρα νομίζω είναι €31,99. Μιλάμε για αύξηση 63%!!!
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.901
Πόντοι
7.815
Για δες τι μαθαίνει κανείς!!! Αυτά που είπες δεν τα ήξερα (με τα passport και τις ιστορίες αυτές), εγώ 2 φορές έχω χώσει φράγκα για ένα μήνα, το φθηνό πακέτο όχι premium και μαλακίες, και θυμάμαι ήταν €19,99. Τώρα νομίζω είναι €31,99. Μιλάμε για αύξηση 63%!!!

Φθηνό πακέτο, μάλλον θα εννοείς το tinder plus ..

To Gold είχε 54 euro (πανω κάτω) το 6μηνο, και τώρα έχει .. 124 euro !!!!  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

waikiki

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2017
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
0
Πήρα το Σίλβερ , plus 35 ευρώ περίπου για ένα χρόνο, με υπηρεσία πασπορτ. Θα το τσεκαρω το υπόλοιπο εξάμηνο καλύτερα αν αλλάξω γνώμη γιατί μέχρι τώρα δεν παίζει να το ανανεώσω. Προ ίντερνετ εποχή αν έλεγες σε κάποια τι ωραίο σώμα έχεις θα απαντούσε να με αξιολογήσεις γενικά σαν άνθρωπο. Τώρα με ένα κωλο φωτογραφία άνοιξαν μαγαζί
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.084
Πόντοι
3.446
Παιδιά άμα είσαι παντρεμένος πως παίζεις? Για δώστε κάνα σχέδιο δράσης!!  :happy:
 

The-Sex-Pistols

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
596
Like
113
Πόντοι
6
Παιδιά άμα είσαι παντρεμένος πως παίζεις? Για δώστε κάνα σχέδιο δράσης!!  :happy:
Βάλε φωτογραφίες γενικές, χωρίς να φαίνεται το πρόσωπο σου. Εφόσον αυτό αντιλαμβάνομαι ότι είναι το πρόβλημα.
Υπάρχουν και οι ανάλογες φωτογραφίες από παντρεμένες που δεν δείχνουν πρόσωπο, η δείχνουν προκλητικές φωτογραφίες από το ίντερνετ. Κάνετε match και ανταλλάσσεται φωτογραφίες.
Γενικά πάντως είναι δύσκολο το παιχνίδι, πόσο μάλλον δε, για την περίπτωση σου.
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2020
Μηνύματα
41
Like
185
Πόντοι
0
Παιδιά άμα είσαι παντρεμένος πως παίζεις? Για δώστε κάνα σχέδιο δράσης!!  :happy:

Καπελάκι,γυαλί ηλίου,αν έχεις σιξ πακ βγαλτο φόρα παρτίδα.επισης αν εχεις χιλιαρα μηχανή ή κάμπριο προσφέρουν πολλές δυνατότητες φωτογράφησης χωρίς να φαίνεται το πρόσωπο,κινοντας όμως την περιέργεια και το ενδιαφέρον της γκόμενας.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Φθηνό πακέτο, μάλλον θα εννοείς το tinder plus ..

To Gold είχε 54 euro (πανω κάτω) το 6μηνο, και τώρα έχει .. 124 euro !!!!  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Όχι ρε φίλε, δεν αξίζει... 250 φράγκα το χρόνο για online γνωριμίες? Με την καμία!!!!
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
Προσωπικα για μενα το Tinder το βρισκω μουφα..Οταν τεριαξεις με καποια γκομενα η μπουρουχα θα ειναι ,η απο χιλιαδες χιλιομετρα μακρια!..Οποτε τι να λεει..Μα καλα τι γινεται με ολες αυτες τις μουναρες ελληνιδες  που ειναι εκει μεσα και διθεν ψαχνωνται?Σε καμια δεν αρεσουμε?..Η μηπως πρεπει να χωσουμε το χρημα στο site για να αλλαξει κατι?..Ρωταω ,δεν ξερω.. :think:
 

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
533
Like
190
Πόντοι
6
Μάγκες την βοήθεια σας, μου έβγαλε δεύτερη φορά  ένα like και μου λέει ότι πρέπει για να βλέπω πρέπει να αναβάθμιστω σε gold. Τέλος πάντων δεν ξέρω πως το βλεπεις. Μου έβγαλε δυο match , μιλάμε από Βουλγαρία βέβαια. Δεν νομίζω να τις συναντήσω αλλά για την καυλαντα να περνάει η ώρα καλό είναι . Έγινε και ένα match με ελληνίδα αλλά το παίζει πολύ κυρία και εμ διέγραψε ήθελε γάμο ! Χαχαχ
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.027
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Παιδιά άμα είσαι παντρεμένος πως παίζεις? Για δώστε κάνα σχέδιο δράσης!!  :happy:

Βαλε κανονικες φωτο τυπε.

Κοιτα μονο μην πεσεις κατα λαθος πανω στη γυναικα σου....

:grin: :grin: :grin:
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.084
Πόντοι
3.446
Βάλε φωτογραφίες γενικές, χωρίς να φαίνεται το πρόσωπο σου. Εφόσον αυτό αντιλαμβάνομαι ότι είναι το πρόβλημα.
Υπάρχουν και οι ανάλογες φωτογραφίες από παντρεμένες που δεν δείχνουν πρόσωπο, η δείχνουν προκλητικές φωτογραφίες από το ίντερνετ. Κάνετε match και ανταλλάσσεται φωτογραφίες.
Γενικά πάντως είναι δύσκολο το παιχνίδι, πόσο μάλλον δε, για την περίπτωση σου.

Καπελάκι,γυαλί ηλίου,αν έχεις σιξ πακ βγαλτο φόρα παρτίδα.επισης αν εχεις χιλιαρα μηχανή ή κάμπριο προσφέρουν πολλές δυνατότητες φωτογράφησης χωρίς να φαίνεται το πρόσωπο,κινοντας όμως την περιέργεια και το ενδιαφέρον της γκόμενας.

Δηλαδη εχει παιχνιδι εδω Ελλαδα παιδια? Για να ξερετε δεν το εχω ξαναχρησημοποιησει ποτε...
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.084
Πόντοι
3.446
Περασαν τα χρονια και ξεχασα να κανω διπλες παραθεσεις σορυ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom