Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 463K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
361
Κριτικές
6
Like
672
Πόντοι
361
Η απάντηση στο θέμα του νήματος είναι "ναι"!!! :grin:

Δείτε παρακάτω την φωτογραφία. Μέσα στις τελευταίες 2-3 ημέρες που παίρνω 10 superlikes την ημέρα (έχω πάρει δηλαδή 30 superlikes) έχω ήδη 9 matches με τις οποίες έχω κανονίσει συνάντηση από τις επόμενες ημέρες που λήγει η καραντίνα... ΚΑΙ με τις 9!

Άρα άχουμε και λέμε:
Στα 30 superlikes, 9 matches. Ποσοστό επιτυχίας περίπου 30%
Αν υποθέσουμε ότι το ποσοστό για το ψηστήρι για πούτσα θα είναι λίγο λιγότερο, ένα 20% ας πούμε, τότε θα "φάω" 1-2 από δαύτες!!!

Θα ενημερώσω ανάλογα!!! :grin:

Ίσως είναι και η καραντίνα που παίζει ρόλο κι έχουν αραχνιάσει τα μουνιά τους... δεν ξέρω!!!

Μπαρμπαπηδουλα κανενα νεο ?
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.609
Κριτικές
2
Like
6.101
Πόντοι
2.356
Μια μαλακία είναι το TINDER. Ψυχωτικές είναι εκεί μέσα. Απλά να περνάει η ώρα τους.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Το τιντερ ειναι μια μαλακια και μιση προσφερει τη ψευδαισθηση του ευκολου σεξ στους αντρες και ικανοποιει τη ματαιοδοξια των γυναικων.

Αξιζει μονο για καμια πορνοεκδρομη Ουκρανια.
 

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
533
Like
190
Πόντοι
6
Βρίσκομαι αυτές τις μερες στην κομοτηνη για επαγγελματικούς λόγους. Μιας και βαριέμαι κατέβασα την εν λόγο εφαρμογή . Καλά το τι μου βγάζει από Βουλγαρία που είναι διπλα άσε ! Τι γίνετε ρε ‘σείς , το θέμα είναι ότι είναι κλειστά τα σύνορα γαμω την τύχη μου.. Τίνα πω ήδη έχω ματσαρισμα...
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Θα τις πηδηξε κ τις 9 μορτη!

Xαχαχααχ είχα καιρό να μπω σε αυτό το thread! Λοιπόν, ακούστε τα νέα:

Καταρχάς, ΔΕΝ έχω γαμήσει ακόμα. Από τις 9 που βλέπετε έχουν μείνει μόνο 2 κι έχουν προστεθεί και 3 καινούργιες. Έχω βρεθεί με 2 μέχρι στιγμής (από τις αρχικές 9), η μία δεν μου άρεσε και δεν προχώρησα και η άλλη ήταν ψιλοκαλή, γαμήσιμη αλλά πολύ φανατική αντικαπνίστρια και δεν γούσταρε εκείνη!!! :tooth: Της μύρισα λέει με το που πλησίαζα! Δεν πειράζει, δεν χάσαμε και κάτι το φοβερό.

Έχω λοιπόν μία από τις καινύργιες με την οποία θα βρεθώ την Παρασκευή, το κλείσαμε σήμερα. Η τύπισσα είναι 37, μάνα διδύμων 9 χρονών. Από τις φωτογραφίες φαίνεται σχετικά όμορφη στο πρόσωπο με γαμάτο όμως σώμα. Διαζευγμένη χρόνια τώρα, με τον πρώην της καλές σχέσεις, χώρισαν εξωδικαστικά (συναινετικά δηλαδή). Μιλάω 1-2 βδομάδες μαζί της, αλλά σπάνια, δεν είναι πολύ fan του viber. Έχουμε μιλήσει και τηλεφωνικά. Την Παρασκευή θα έχω περισσότερα νέα!

Πάντως εμένα τα extra αστεράκια με βοήθησαν να γνωρίσω περισσότερες. Τώρα έχουμε πάλι 1 την ημέρα οπότε οι πιθανότητες μειώνονται! :grin:
 

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
533
Like
190
Πόντοι
6
Xαχαχααχ είχα καιρό να μπω σε αυτό το thread! Λοιπόν, ακούστε τα νέα:

Καταρχάς, ΔΕΝ έχω γαμήσει ακόμα. Από τις 9 που βλέπετε έχουν μείνει μόνο 2 κι έχουν προστεθεί και 3 καινούργιες. Έχω βρεθεί με 2 μέχρι στιγμής (από τις αρχικές 9), η μία δεν μου άρεσε και δεν προχώρησα και η άλλη ήταν ψιλοκαλή, γαμήσιμη αλλά πολύ φανατική αντικαπνίστρια και δεν γούσταρε εκείνη!!! :tooth: Της μύρισα λέει με το που πλησίαζα! Δεν πειράζει, δεν χάσαμε και κάτι το φοβερό.

Έχω λοιπόν μία από τις καινύργιες με την οποία θα βρεθώ την Παρασκευή, το κλείσαμε σήμερα. Η τύπισσα είναι 37, μάνα διδύμων 9 χρονών. Από τις φωτογραφίες φαίνεται σχετικά όμορφη στο πρόσωπο με γαμάτο όμως σώμα. Διαζευγμένη χρόνια τώρα, με τον πρώην της καλές σχέσεις, χώρισαν εξωδικαστικά (συναινετικά δηλαδή). Μιλάω 1-2 βδομάδες μαζί της, αλλά σπάνια, δεν είναι πολύ fan του viber. Έχουμε μιλήσει και τηλεφωνικά. Την Παρασκευή θα έχω περισσότερα νέα!

Πάντως εμένα τα extra αστεράκια με βοήθησαν να γνωρίσω περισσότερες. Τώρα έχουμε πάλι 1 την ημέρα οπότε οι πιθανότητες μειώνονται! :grin:
Από που εισια ρε τύπε και έχει τόσα match?
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
268
Πόντοι
1
θα πω πάλι πως μάλλον όχι.και τι εννοώ.
ενώ έχω 27 ματς οι 4 είναι μόνο Ελληνίδες.
Με τη μια που μιλάω και είναι καλό την έφαγε ο κολλητός μου από το ίνστα οπότε δε ξέρω καν αν μπω.
οι άλλες 3 είναι ψίλο σάπιες οπότε δε μου πολύ κάνουν αίσθηση.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ποιος εχει fake gps που μπορεις να φαινεσαι στο τιντερ πως εισαι σε αλλη τοποθεσια?
Το εχω κανει εγκατασταση αλλα δεν μου δουλευει εμενα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.070
Κριτικές
184
Like
44.713
Πόντοι
22.266
Ποιος εχει fake gps που μπορεις να φαινεσαι στο τιντερ πως εισαι σε αλλη τοποθεσια?
Το εχω κανει εγκατασταση αλλα δεν μου δουλευει εμενα
το τντερ εχει προγραμμα που σε καταλαβαινει οποτε τζαμπα δοκιμαζεις με αυτο το τροπο

ειχα δοκιμαει και εγω ετσι παλαια αλλα δυστυχως το λογισμικο του τιντερ σε καταλαβαινει

μερχρι το 2015 γινοταν ετσι αλλα τα τελευταια χρονια οχι
 

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.515
Like
143
Πόντοι
16
Τα εχουμε πει, στην Ελλαδα ψοφια πραγματα, στο εξωτερικο αξιζει.

Οποτε κατεβαινω Ελλαδα και λεω να δοκιμασω να δω τι παιζει πεφτω σε κατι ψοφιες που λενε οτι μπηκαν μονο για τσαταρισμα, να γνωριστουμε πρωτα σιγα σιγα και βλεπουμε. Μαλακιες και χασιμο χρονου δηλαδη.
 

memo

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
αρχιδια αξίζει. Μόνο με τουριστριες. Οι Ελληνίδες δεν ξερουν τι θελουν.
 

pervert_74

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
το τντερ εχει προγραμμα που σε καταλαβαινει οποτε τζαμπα δοκιμαζεις με αυτο το τροπο

ειχα δοκιμαει και εγω ετσι παλαια αλλα δυστυχως το λογισμικο του τιντερ σε καταλαβαινει

μερχρι το 2015 γινοταν ετσι αλλα τα τελευταια χρονια οχι
Υπαρχει αλλο κολπο που βαζει τοποθεσια που θελεις. Δουλευει μεσω opera browser. oποιος θελει pm για πληροφοριες (δε ξερω αν επιτρεπεται εδω)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom