Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 463K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ρεεέεεεε τύποι θέλω τα φώτα σας!
Λοιπόν, τις τελευταίες ημέρες μ'έχουν κάνει match πώς σκατά τέλος πάντων λέγεται αυτό.. 3 τύπισσες αλλά καμιά τους ΔΕΝ μου μιλάει!
Τί σκατά μονάχα σε μένα συμβαίνει κάτι τέτοιο;;;;  :think:
Έχει τύχει σε κάποιον άλλον κάτι αντίστοιχο ;;

Εχεις στείλει και δεν απαντάνε?

Επίσης,εχεις το ''απλό'' ή το Gold?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.816
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Μάλλον είσαι λίγο άτυχος, έχω τύχει κι εγώ σε match να μην μιλάνε κάποιες, αλλά όχι 3 στα 3!!! Συνέχισε να στέλνεις like και super like (αν θες να πληρώσεις βέβαια).

Αυτό κάνω διότι έχω πεισμώσει με τις κάργες..
Στο κάτω κάτω εάν ΔΕΝ γουστάρεις ΜΗΝ πατάς like κούκλα μου!

Εχεις στείλει και δεν απαντάνε?

Επίσης,εχεις το ''απλό'' ή το Gold?

ΝΑΙ ρεεέεεεε φιλαράκι και με γράφουν..
Τί σκατά μου ανταπέδωσαν τότε από την στιγμή που ΔΕΝ γουστάρουν φάση...  :jerking:
Έχω Gold συνδρομή.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Αυτό κάνω διότι έχω πεισμώσει με τις κάργες..
Στο κάτω κάτω εάν ΔΕΝ γουστάρεις ΜΗΝ πατάς like κούκλα μου!

ΝΑΙ ρεεέεεεε φιλαράκι και με γράφουν..
Τί σκατά μου ανταπέδωσαν τότε από την στιγμή που ΔΕΝ γουστάρουν φάση...  :jerking:
Έχω Gold συνδρομή.


Τώρα να σου πω την γνώμη μου,τετοια site καλά είναι μέχρι ενός σημείου.
Μιας και πολλοί και πολλές εκεί μπαίνουν μόνο για το like=επιβεβαίωση.Επίσης,με πολλές δεν ξερεις τι παίζει.

Οπότε χαλαρωσε και μη σκας.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Ένα άλλο που μου έτυχε ήταν πριν 2-3 μέρες να μου δώσει εντελώς ξαφνικά (δεν κατάλαβα πως) 15 super likes και σήμερα μου έδωσε άλλα 13 super likes. Δεν έχω ιδέα πώς, έχει τύχει σε κανέναν άλλον? Την μόνη φορά που είχα πληρώσει για συνδρομή ήταν πριν κάνα χρόνο για ένα μήνα... :think:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.816
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Τώρα να σου πω την γνώμη μου,τετοια site καλά είναι μέχρι ενός σημείου.
Μιας και πολλοί και πολλές εκεί μπαίνουν μόνο για το like=επιβεβαίωση.Επίσης,με πολλές δεν ξερεις τι παίζει.

Οπότε χαλαρωσε και μη σκας.

Πες το ψέματα αδερφέ!
Θα κοιτάξω μήπως πράγματι ήμουν τόσο άτυχος όπως λέει και ο @Μπαρμπαπήδουλας διαφορετικά ΔΕ πα να γαμηθούν οι βρωμες...
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.816
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Ένα άλλο που μου έτυχε ήταν πριν 2-3 μέρες να μου δώσει εντελώς ξαφνικά (δεν κατάλαβα πως) 15 super likes και σήμερα μου έδωσε άλλα 13 super likes. Δεν έχω ιδέα πώς, έχει τύχει σε κανέναν άλλον? Την μόνη φορά που είχα πληρώσει για συνδρομή ήταν πριν κάνα χρόνο για ένα μήνα... :think:

Και σε μένα έστειλε μνμ η εφαρμογή πως επειδή είναι η εβδομάδα της Γης.. μου δίνει 10 super likes κι έτσι φάση..
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Πες το ψέματα αδερφέ!
Θα κοιτάξω μήπως πράγματι ήμουν τόσο άτυχος όπως λέει και ο @Μπαρμπαπήδουλας διαφορετικά ΔΕ πα να γαμηθούν οι βρωμες...

Χίλιες φορες real φαση παρά το ''μακρινό''
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.816
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
27
Like
2.391
Πόντοι
6.955
Είχα αμοιβαιότητα πριν λίγες μέρες με μια αλλά όταν απόσπασα το fb της για να την δω διαπίστωσα οτι ήταν ασχημούλα και την σούταρα.

Μου έδωκε κι εμενα 10 super likes ξαφνικά, ίσως να αλλάξανε πολιτική.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.901
Πόντοι
7.815
Ένα άλλο που μου έτυχε ήταν πριν 2-3 μέρες να μου δώσει εντελώς ξαφνικά (δεν κατάλαβα πως) 15 super likes και σήμερα μου έδωσε άλλα 13 super likes. Δεν έχω ιδέα πώς, έχει τύχει σε κανέναν άλλον? Την μόνη φορά που είχα πληρώσει για συνδρομή ήταν πριν κάνα χρόνο για ένα μήνα... :think:

10 σου έδωσε και μαζί με τα 5 που έχεις ανά μήνα πήγες στα 15.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.901
Πόντοι
7.815
Μου έδωκε κι εμενα 10 super likes ξαφνικά, ίσως να αλλάξανε πολιτική.

Κάτι πρέπει να παίζει αυτές τις ημέρες. Δική μου υπόθεση είναι ότι έχει χαλαρώσει το concept με τα  "super like" γιατί πολλά γκομενάκια το απεχθάνονται (το γραφουν στο bio).

Επίσης επειδή δώσανε σε όλο τον πλανήτη free την υπηρεσία passport μέχρι 30.4 (λόγω lockdown), ίσως να είναι ένα δωράκι για να "γλυκάνουν" τον κόσμο κ να συνεχισει το gold (εγώ για παράδειγμα που λήγει η gold συνδρομή στις 10 Mάη δεν πρόκειται να ανανεώσω διότι για την ίδια υπηρεσία κάποιοι πληρώναμε, ενώ κάποιοι δεν πλήρωναν).

Το πιο fair θα ήταν να δώσουν παράταση στους έχοντες gold συνδρομή για όσο διάστημα ήταν free η υπηρεσία passport.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
10 σου έδωσε και μαζί με τα 5 που έχεις ανά μήνα πήγες στα 15.

Σίγουρα δεν είχα αστέρια. Κι επίσης τα 13 που πήρε πως τα εξηγείς???

Τέλος πάντων, δεν με χάλασε γιατί έχω κονέ τώρα με 4! Η μία φαίνεται αρκετά καλή, κοντοπούτανο. Σκοπεύω να το φάω από βδομάδα, είναι αρκετά δεκτική σε συνάντηση και τέτοια. Θα ενημερώσω ανάλογα!!! :grin:
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.901
Πόντοι
7.815
Σίγουρα δεν είχα αστέρια. Κι επίσης τα 13 που πήρε πως τα εξηγείς???

Τέλος πάντων, δεν με χάλασε γιατί έχω κονέ τώρα με 4! Η μία φαίνεται αρκετά καλή, κοντοπούτανο. Σκοπεύω να το φάω από βδομάδα, είναι αρκετά δεκτική σε συνάντηση και τέτοια. Θα ενημερώσω ανάλογα!!! :grin:

καλό βόλι αδερφέ, αλλά όλοι έχουμε 5 αστερα (=super likes) είτε απλή είτε gold συνδεση (gold = 5 ανά ημέρα αν θυμάμαι καλά, και οι απλές συνδέσεις λιγοτερα)
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.816
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Σίγουρα δεν είχα αστέρια. Κι επίσης τα 13 που πήρε πως τα εξηγείς???

Τέλος πάντων, δεν με χάλασε γιατί έχω κονέ τώρα με 4! Η μία φαίνεται αρκετά καλή, κοντοπούτανο. Σκοπεύω να το φάω από βδομάδα, είναι αρκετά δεκτική σε συνάντηση και τέτοια. Θα ενημερώσω ανάλογα!!! :grin:

  :thumbsup:

 

galanis90

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2020
Μηνύματα
35
Like
8
Πόντοι
0
Εγω χρησιμοποιω το Tinder 3 χρονια και εχω γαμησει 3 μουνια στο συνολο. 1 τουριστρια, 1 Ελληνιδα μεγαλωμενη στη Γερμανια και ηρθε εδω για σπουδες στη Θεσσαλονικη, 1 μιλφαρα και με ενα ξανθο τραβελι με συλικονατο βυζι και χειλαρες πολυ ωραιο μουνακι γενικα αλλα δεν γαμαω τραβελια και δεν εγινε κατι.
Γενικα οι γκομενες ειναι για τον πουτσο στο Tinder παιδια, εχω πολλα ταιριασματα γενικα αλλα τιποτα δεν γινεται ουτε καν μιλανε βασικα οι μισες δεν ξερω αν αξιζει πραγματικα.
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.531
Like
11.674
Πόντοι
3.506
Εγω χρησιμοποιω το Tinder 3 χρονια και εχω γαμησει 3 μουνια στο συνολο. 1 τουριστρια, 1 Ελληνιδα μεγαλωμενη στη Γερμανια και ηρθε εδω για σπουδες στη Θεσσαλονικη, 1 μιλφαρα και με ενα ξανθο τραβελι με συλικονατο βυζι και χειλαρες πολυ ωραιο μουνακι γενικα αλλα δεν γαμαω τραβελια και δεν εγινε κατι.
Γενικα οι γκομενες ειναι για τον πουτσο στο Tinder παιδια, εχω πολλα ταιριασματα γενικα αλλα τιποτα δεν γινεται ουτε καν μιλανε βασικα οι μισες δεν ξερω αν αξιζει πραγματικα.

Προφανώς και δεν αξίζει τύπε... αν ξόδεψες κόπο και χρόνο για να γαμήσεις σε αναλογία μία ανά έτος...

Έχουν περάσει οι χρυσες εποχές του ιντερνετογαμησιού.
 

galanis90

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2020
Μηνύματα
35
Like
8
Πόντοι
0
Προφανώς και δεν αξίζει τύπε... αν ξόδεψες κόπο και χρόνο για να γαμήσεις σε αναλογία μία ανά έτος...

Έχουν περάσει οι χρυσες εποχές του ιντερνετογαμησιού.
Ναι αυτό βλέπω και εγώ δυστυχώς φίλε μου :/
Και το badoo τα ιδια σκατα είναι και χειρότερο πιστεύω γιατί από εκεί δεν έχω κάνει κάτι.
Υπάρχει βασικά καμία εφαρμογή/site που να αξίζει?
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Προφανώς και δεν αξίζει τύπε... αν ξόδεψες κόπο και χρόνο για να γαμήσεις σε αναλογία μία ανά έτος...

Έχουν περάσει οι χρυσες εποχές του ιντερνετογαμησιού.

Το έχω χρησιμοποιήσει κι εγώ,για να περάσει η ώρα.
Το χειρότερο είναι όταν κάποιες βάζουν αντί για πραγματική τους φώτο,γατάκια,σκυλάκια,διάφορα memes ή αποφθέγματα.

Ή το άλλο,δεν ψάχνω match,απλά να περάσω την ώρα μου.
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.665
Like
1.454
Πόντοι
216
Κατοπιν εμπεριστατωμενων μελετων μου, νομιζω οτι αυτες με τα γατακια, σκυλακια κλπ πρεπει να ειναι παντρεμενες, σε σχεση, πουστροτραβελα η κακασχημες
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Κατοπιν εμπεριστατωμενων μελετων μου, νομιζω οτι αυτες με τα γατακια, σκυλακια κλπ πρεπει να ειναι παντρεμενες, σε σχεση, πουστροτραβελα η κακασχημες

ότι και να είναι,εκεί φίλε πέφτει swipe left κατευθείαν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom