Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 463K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Για τους πιο ''γνώστες'' του Tinder,μια ερώτηση:

Αν εσύ ορίσεις στις ρυθμίσεις ανακάλυψης ως μέγιστο π.χ. τα 30χλμ,πως γίνεται μερικές φορές να σου βγάζει κάποιες σε μεγαλύτερη απόσταση?
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
5.406
Για τους πιο ''γνώστες'' του Tinder,μια ερώτηση:

Αν εσύ ορίσεις στις ρυθμίσεις ανακάλυψης ως μέγιστο π.χ. τα 30χλμ,πως γίνεται μερικές φορές να σου βγάζει κάποιες σε μεγαλύτερη απόσταση?
Γιατι αυτές έχουνε βάλει ως κέντρο τον δικό σου προορισμο.
Συμπίπτουν οι αναζητήσεις σας και άντε με το καλό να συμπίπτουν και τα πόδια σας!
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.665
Like
1.454
Πόντοι
216
Παντως τελευεταια βγαζει πολλες γκομενες απο εξωτερικο. πρεπει να εχει πηξει η μουνα τους και ψαχνουν τροπο για διακοπες και καταλυμα στην Ελλαδα.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.816
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Κατοπιν εμπεριστατωμενων μελετων μου, νομιζω οτι αυτες με τα γατακια, σκυλακια κλπ πρεπει να ειναι παντρεμενες, σε σχεση, πουστροτραβελα η κακασχημες

Θεωρώ πως η πλάστιγγα γέρνει στην τελευταία κατηγορία κατά πλειοψηφία!
Τα πουστράκια απ'ότι βλέπω προσωπικά έχουν απελευθερωθεί πλήρως και ΔΕΝ κρύβονται!
Ίσα ίσα που στέλνουν άνετα δίχως δισταγμό!
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.901
Πόντοι
7.815
Παντως τελευεταια βγαζει πολλες γκομενες απο εξωτερικο. πρεπει να εχει πηξει η μουνα τους και ψαχνουν τροπο για διακοπες και καταλυμα στην Ελλαδα.

είναι γιατί έχει free την υπηρεσία passport μέχρι και 30.4 οπότε ενόψη του καλοκαιριού η Ελλάδα είναι περιζήτητος προορισμός
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Παντως τελευεταια βγαζει πολλες γκομενες απο εξωτερικο. πρεπει να εχει πηξει η μουνα τους και ψαχνουν τροπο για διακοπες και καταλυμα στην Ελλαδα.

Μην ασχολείσαι με αυτές καθόλου.
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
για ομοφυλοφιλους είναι οτι πρέπει
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Φρέσκια ενημέρωση:
Μόλις πήρα άλλα 10 super likes δώρο. Επίσης δεν πήρα χαμπάρι πως έγινε, καμία ειδοποίηση!
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Φρέσκια ενημέρωση:
Μόλις πήρα άλλα 10 super likes δώρο. Επίσης δεν πήρα χαμπάρι πως έγινε, καμία ειδοποίηση!

Το Τιντερ δίνει 10 superlikes τη μέρα, μέχρι 5 Μαΐου.

Τύποι χρησιμοποιώ το Τιντερ πάρα πολυ συχνά επειδή ταξιδεύω. Επειδή ακριβώς ταξιδεύω με βολεύει αρκετά. Για κάποιον όμως που μένει μόνιμα κάπου και δεν είναι στο τοπ5% των ανδρών εμφανισιακά, δεν αξίζει. Εκτός αν είστε ικανοποιημένοι με στατιστικά του στυλ 1-2 γκόμενες το έτος...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.070
Κριτικές
184
Like
44.713
Πόντοι
22.266
Το Τιντερ δίνει 10 superlikes τη μέρα, μέχρι 5 Μαΐου.

Τύποι χρησιμοποιώ το Τιντερ πάρα πολυ συχνά επειδή ταξιδεύω. Επειδή ακριβώς ταξιδεύω με βολεύει αρκετά. Για κάποιον όμως που μένει μόνιμα κάπου και δεν είναι στο τοπ5% των ανδρών εμφανισιακά, δεν αξίζει. Εκτός αν είστε ικανοποιημένοι με στατιστικά του στυλ 1-2 γκόμενες το έτος...
που εισαι χαμενες εσυ ρε καρντασι;; καιρο εχουμε να τα πουμε

συμφωνω απολυτα με το τιντερ κ πλεον χαλαι και ασια

ενω λατινικη γινεται ο χαμος
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.990
Κριτικές
34
Like
7.781
Πόντοι
3.886
Μηπως υπάρχει καμια νεα εφαρμογή για τετοια κολπα..περα απο μπαντου..
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Η απάντηση στο θέμα του νήματος είναι "ναι"!!! :grin:

Δείτε παρακάτω την φωτογραφία. Μέσα στις τελευταίες 2-3 ημέρες που παίρνω 10 superlikes την ημέρα (έχω πάρει δηλαδή 30 superlikes) έχω ήδη 9 matches με τις οποίες έχω κανονίσει συνάντηση από τις επόμενες ημέρες που λήγει η καραντίνα... ΚΑΙ με τις 9!

Άρα άχουμε και λέμε:
Στα 30 superlikes, 9 matches. Ποσοστό επιτυχίας περίπου 30%
Αν υποθέσουμε ότι το ποσοστό για το ψηστήρι για πούτσα θα είναι λίγο λιγότερο, ένα 20% ας πούμε, τότε θα "φάω" 1-2 από δαύτες!!!

Θα ενημερώσω ανάλογα!!! :grin:

Ίσως είναι και η καραντίνα που παίζει ρόλο κι έχουν αραχνιάσει τα μουνιά τους... δεν ξέρω!!!
 

Συνημμένα

  • Tinder.JPG
    Tinder.JPG
    129 KB · Εμφανίσεις: 103

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
674
Like
299
Πόντοι
26
Η απάντηση στο θέμα του νήματος είναι "ναι"!!! :grin:

Δείτε παρακάτω την φωτογραφία. Μέσα στις τελευταίες 2-3 ημέρες που παίρνω 10 superlikes την ημέρα (έχω πάρει δηλαδή 30 superlikes) έχω ήδη 9 matches με τις οποίες έχω κανονίσει συνάντηση από τις επόμενες ημέρες που λήγει η καραντίνα... ΚΑΙ με τις 9!

Άρα άχουμε και λέμε:
Στα 30 superlikes, 9 matches. Ποσοστό επιτυχίας περίπου 30%
Αν υποθέσουμε ότι το ποσοστό για το ψηστήρι για πούτσα θα είναι λίγο λιγότερο, ένα 20% ας πούμε, τότε θα "φάω" 1-2 από δαύτες!!!

Θα ενημερώσω ανάλογα!!! :grin:

Ίσως είναι και η καραντίνα που παίζει ρόλο κι έχουν αραχνιάσει τα μουνιά τους... δεν ξέρω!!!

Φίλε μου νομίζω ότι έχεις και μια άλφα καλή εμφάνιση λογικά βοηθάει και αυτό απο μόνα τους τα superlikes δε κάνουν δουλειά
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.816
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Η απάντηση στο θέμα του νήματος είναι "ναι"!!! :grin:

Δείτε παρακάτω την φωτογραφία. Μέσα στις τελευταίες 2-3 ημέρες που παίρνω 10 superlikes την ημέρα (έχω πάρει δηλαδή 30 superlikes) έχω ήδη 9 matches με τις οποίες έχω κανονίσει συνάντηση από τις επόμενες ημέρες που λήγει η καραντίνα... ΚΑΙ με τις 9!

Άρα άχουμε και λέμε:
Στα 30 superlikes, 9 matches. Ποσοστό επιτυχίας περίπου 30%
Αν υποθέσουμε ότι το ποσοστό για το ψηστήρι για πούτσα θα είναι λίγο λιγότερο, ένα 20% ας πούμε, τότε θα "φάω" 1-2 από δαύτες!!!

Θα ενημερώσω ανάλογα!!! :grin:

Ίσως είναι και η καραντίνα που παίζει ρόλο κι έχουν αραχνιάσει τα μουνιά τους... δεν ξέρω!!!


Σ'ωραιός ρεεέεεεε @Μπαρμπαπήδουλας!
    :hi:
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
268
Πόντοι
1
Η απάντηση στο θέμα του νήματος είναι "ναι"!!! :grin:

Δείτε παρακάτω την φωτογραφία. Μέσα στις τελευταίες 2-3 ημέρες που παίρνω 10 superlikes την ημέρα (έχω πάρει δηλαδή 30 superlikes) έχω ήδη 9 matches με τις οποίες έχω κανονίσει συνάντηση από τις επόμενες ημέρες που λήγει η καραντίνα... ΚΑΙ με τις 9!

Άρα άχουμε και λέμε:
Στα 30 superlikes, 9 matches. Ποσοστό επιτυχίας περίπου 30%
Αν υποθέσουμε ότι το ποσοστό για το ψηστήρι για πούτσα θα είναι λίγο λιγότερο, ένα 20% ας πούμε, τότε θα "φάω" 1-2 από δαύτες!!!

Θα ενημερώσω ανάλογα!!! :grin:

Ίσως είναι και η καραντίνα που παίζει ρόλο κι έχουν αραχνιάσει τα μουνιά τους... δεν ξέρω!!!
'

Συναγωνιστή εγώ το κατέβασα πάλι πριν κάνα μήνα ενόψι καραντίνας και έχω 23 match και 10 κρυφούς θαυμαστές.
Αυτό που με παρεξενεύει όμως είναι ότι από τα 23 match οι ελληνίδες είναι 5 ενώ οι άλλες από την Ευρώπη.
Ξες γιατί συνέβει αυτό?
 

Hawk1678

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2020
Μηνύματα
30
Like
284
Πόντοι
20
Εμένα μια χαρά με βολεύει λόγω ταξιδιών ... ειδικά όταν είμαι Αθήνα ... γίνεται καλό παιχνίδι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom