Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 453K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
δηλαδή ρε κοπελιά γιατί πιστεύεις ότι κάποιος θα σε ερωτευτεί παράφορα και θα πέσει στα πατώματα...

Φίλε σε αυτό δεν έχεις άδικο. Μου έχει τύχει να μιλάω με χωρισμένη (με ένα παιδί) από το Tinder, καλή μουνίτσα, not bad at all - την έσπρωχνα! Μιλούσαμε για κάνα 2βδόμαδο πριν βρεθούμε, είχαμε ανταλλάξει και φωτογραφίες. Από την πρώτη εβδομάδα αυτή να μου λέει καψουρόλογα, ότι θέλει πολύ να με γνωρίσει, ότι την βρίσκει μαζί μου, ότι, ότι, ότι...

Τελικά βρεθήκαμε πριν κάποιες ημέρες και λάκισε με την μία όταν κατάλαβε ότι είμαι καπνιστής! :tooth: Αφού καθίσαμε εκεί σε ένα παγκάκι (ήταν λίγο πριν ανοίξουν τα cafe) και τα είπαμε, στο τέλος μου λέει "οκ, δεν ξέρω... δεν είναι από κοντά όπως ήταν από το τηλέφωνο... άσε που μου μύρισε το τσιγάρο καθώς ερχόσουν προς τα εδώ!". "Κανένα πρόβλημα", της λέω κι εγώ, "και τι έγινε? άλλο από τηλεφώνου κι άλλο από κοντά! χάρηκα που τα είπαμε πάντως!". Και πήγε ο καθένας σπίτι του.

Ενα (μ)πούτσο της τον έριχνα ευχαρίστως! Είπα "θα πάω κι ότι γίνει" παρόλο που ήξερα ότι αυτή θα ήθελε να το πάει στο σοβαρό. Μπορεί αργότερα να μου καθόταν κι εμένα σοβαρό, δεν ξέρω...! Αλλά εμένα μου αρέσει πρώτα να μαθαίνω αν πηδιέται καλά και μετά κάποια άλλα στοιχεία του χαρακτήρα της για να αξιολογήσω και αν είναι να προχωρήσω σε σχέση! :grin:
 

temeteros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
143
Like
8
Πόντοι
1
Ναι, αυτό το ONS μου πήρε καμιά βδομάδα να το αποκρυπτογραφήσω από την πρώτη φορά που το είδα!!!! :tooth:

Οι γυναικες του Tinder φίλοι μου, λένε στο tinder αυτά που σκέφτονται στην πραγματικότητα. Διότι οι ίδιες είναι που μπαίνουν, δεν μπαίνουν εξωγήινες! Κι όπως γίνεται κι έξω, έτσι και στο Tinder είναι πολύ πιθανόν, υπό προϋποθέσεις, να μπαίνουν και για ONS!!!

Η λύση του Premium είναι μια καλή λύση, αλλά την θεωρώ "ακριβή" λύση. Οι περισσότερες εκεί μέσα είναι κάτω του 5-6 και βρίσκεις λίγες πάνω του 7 (με άριστα το 10 πάντα). Εγώ το βλέπω έτσι γιατί όπως έχω πει και σε άλλα threads δεν μπορώ όταν η γκόμενα είναι λίγο παχουλή. Οι περισσότερες είναι στα κιλά 60+. Εγώ είμαι του 60- (εκτός αν η γκόμενα είναι 1.80 που και πάλι δεν είναι στις προτιμήσεις μου!). Κι αυτό το "κανονικό" που βάζουν στο στοιχείο Σωματότυπος... είναι δεδομένο ότι θα είναι > 60!!! Για κάποιους άλλους τα λίγο παραπάνω κιλά μπορεί να μην είναι πρόβλημα, οπότε έχετε πολύ καλύτερες πιθανότητες από μένα. Προσωπικά δεν....!!! :grin:
γενικα στην ελλαδα οι γυναικες πανω απο 26-27 χρονων το χουν οτι ψαχνουν τον πριγκιπα του παραμυθιου και ειναι τρομερα κουραστικο να πουλας παπα συνεχεια οτι ψαχνεις κατι σοβαρο για να σπρωξεις
 

Duranggg95

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
I used Tinder for a wille, never worked, i find one girl but she olny wanna a friend, so i dont used anymore
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
γενικα στην ελλαδα οι γυναικες πανω απο 26-27 χρονων το χουν οτι ψαχνουν τον πριγκιπα του παραμυθιου και ειναι τρομερα κουραστικο να πουλας παπα συνεχεια οτι ψαχνεις κατι σοβαρο για να σπρωξεις

Ναι ακριβώς... τις περισσότερες φορές αν το παίξεις καλά το χαρτί σου θα σπρώξεις. Αν και να σου πω την αλήθεια δεν ασχολούμαι με αυτές που είναι ξεκάθαρο ότι είναι their last chance για οικογένεια και παιδιά... ξέρεις... κάτι 40-42 plus.
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.081
Πόντοι
3.446
Φίλε σε αυτό δεν έχεις άδικο. Μου έχει τύχει να μιλάω με χωρισμένη (με ένα παιδί) από το Tinder, καλή μουνίτσα, not bad at all - την έσπρωχνα! Μιλούσαμε για κάνα 2βδόμαδο πριν βρεθούμε, είχαμε ανταλλάξει και φωτογραφίες. Από την πρώτη εβδομάδα αυτή να μου λέει καψουρόλογα, ότι θέλει πολύ να με γνωρίσει, ότι την βρίσκει μαζί μου, ότι, ότι, ότι...

Τελικά βρεθήκαμε πριν κάποιες ημέρες και λάκισε με την μία όταν κατάλαβε ότι είμαι καπνιστής! :tooth: Αφού καθίσαμε εκεί σε ένα παγκάκι (ήταν λίγο πριν ανοίξουν τα cafe) και τα είπαμε, στο τέλος μου λέει "οκ, δεν ξέρω... δεν είναι από κοντά όπως ήταν από το τηλέφωνο... άσε που μου μύρισε το τσιγάρο καθώς ερχόσουν προς τα εδώ!". "Κανένα πρόβλημα", της λέω κι εγώ, "και τι έγινε? άλλο από τηλεφώνου κι άλλο από κοντά! χάρηκα που τα είπαμε πάντως!". Και πήγε ο καθένας σπίτι του.

Ενα (μ)πούτσο της τον έριχνα ευχαρίστως! Είπα "θα πάω κι ότι γίνει" παρόλο που ήξερα ότι αυτή θα ήθελε να το πάει στο σοβαρό. Μπορεί αργότερα να μου καθόταν κι εμένα σοβαρό, δεν ξέρω...! Αλλά εμένα μου αρέσει πρώτα να μαθαίνω αν πηδιέται καλά και μετά κάποια άλλα στοιχεία του χαρακτήρα της για να αξιολογήσω και αν είναι να προχωρήσω σε σχέση! :grin:

Πιθανότητα δεν είσαι καλλονος φίλε...
Έλα ρε με τις κάμπιες τώρα...
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.081
Πόντοι
3.446
Ο καθένας όπως τον γέννησε η μανούλα του, δεν είμαστε όλοι Brad Pitt :grin:

Εμένα η άλλη μου ζήτησε ολόσωμη φώτο... Δεν γαμιεται λέω πάρε μια...
Έχεις λίγο κοιλίτσα η μου φαίνεται λέει?
Έχω λίγη της λέω στα 43 μου που είμαι...
Ο σιξ-πακ πιτσιρικάς που θα γούσταρες βγάζει 7-8 χιλιάρικα το μήνα?
Τη ρωτάω...
Όχι δεν νομίζω μου λέει...
Και εγώ νομίζω ότι πρέπει να πας να γαμηθεις τσάμπα μαζί του της λέω...
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
504
Πόντοι
316
Εμένα η άλλη μου ζήτησε ολόσωμη φώτο... Δεν γαμιεται λέω πάρε μια...
Έχεις λίγο κοιλίτσα η μου φαίνεται λέει?
Έχω λίγη της λέω στα 43 μου που είμαι...
Ο σιξ-πακ πιτσιρικάς που θα γούσταρες βγάζει 7-8 χιλιάρικα το μήνα?
Τη ρωτάω...
Όχι δεν νομίζω μου λέει...
Και εγώ νομίζω ότι πρέπει να πας να γαμηθεις τσάμπα μαζί του της λέω...

οποίος βγάζει 7-8 χιλιάρικα το μήνα τύπε δεν ξέρει καν τι είναι το τιντερ  :S
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Εμένα η άλλη μου ζήτησε ολόσωμη φώτο... Δεν γαμιεται λέω πάρε μια...

Εντάξει, εγώ ΠΑΝΤΑ ζητάω ολόσωμη γιατί έχω θέμα με την, έστω, μικρή κοιλίτσα ή τα λίγα παραπανήσια κιλά. Η συγκεκριμένη, μάλλον θα ήταν στις εξαιρέσεις. Μην νομίζεις ότι οι γκόμενες κοιτάν πολύ την κοιλίτσα (όχι να μην βλέπει κάποιος το πουλί του από την κοιλιά, μιλάμε για απλή κοιλίτσα!).

By the way, αν σου ξαναπεί καμιά για κοιλίτσα, η καλύτερη απάντηση είναι "τα μεγάλα εργαλεία θέλουν και μεγάλα υπόστεγα κοπελιά!" :tooth:

Και για να σοβαρευόμαστε, εμφανισιακά μια χαρά είμαι, no worries! ;) Απλά οι περισσότερες ψάχνουν το τέλειο (που βέβαια δεν υπάρχει) και γι' αυτό καταλήγουν στο ράφι. Από τέτοιες περιπτώσεις, έχω να σου πω αράδες! Μην χαλιέσαι όμως γιατί έτσι κι αλλιώς περισσότερες είναι από εμάς. Θα την βρούμε την άκρη! :grin:
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.081
Πόντοι
3.446
οποίος βγάζει 7-8 χιλιάρικα το μήνα τύπε δεν ξέρει καν τι είναι το τιντερ  :S

Τι είπες τώρα?
Έχω ανοίξει τιντερ και λουνονα για να κάνω μια αλλαγή από τα κολ-γκιρλ από βαρεμάρα πιο πολύ.
Εάν παίξει κάτι ενδιαφέρον καλώς αν όχι πάλι καλώς
Τιντερ και λουνονα εγγραφές και λοιπά έξοδα τα πληρώνουν οι μεροκαματιαριδες άνθρωποι?
Δηλαδή εγώ που είμαι ναυτικός και γυρνάω Ελλάδα για 2 μήνες τι πρέπει να κάνω με αυτά τα λεφτά που μου περισσεύουν?
Να πληρώνω για μια βίζιτα 500 και 1000 την ώρα με μοντέλα?
Το έκανα...
Και μουτζωθηκα στον καθρέφτη 10 φορές...
Τι θα μου πρότεινες εσύ που ξέρεις να τα χαλάσεις σωστά...?
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.081
Πόντοι
3.446
Εντάξει, εγώ ΠΑΝΤΑ ζητάω ολόσωμη γιατί έχω θέμα με την, έστω, μικρή κοιλίτσα ή τα λίγα παραπανήσια κιλά. Η συγκεκριμένη, μάλλον θα ήταν στις εξαιρέσεις. Μην νομίζεις ότι οι γκόμενες κοιτάν πολύ την κοιλίτσα (όχι να μην βλέπει κάποιος το πουλί του από την κοιλιά, μιλάμε για απλή κοιλίτσα!).

By the way, αν σου ξαναπεί καμιά για κοιλίτσα, η καλύτερη απάντηση είναι "τα μεγάλα εργαλεία θέλουν και μεγάλα υπόστεγα κοπελιά!" :tooth:

Και για να σοβαρευόμαστε, εμφανισιακά μια χαρά είμαι, no worries! ;) Απλά οι περισσότερες ψάχνουν το τέλειο (που βέβαια δεν υπάρχει) και γι' αυτό καταλήγουν στο ράφι. Από τέτοιες περιπτώσεις, έχω να σου πω αράδες! Μην χαλιέσαι όμως γιατί έτσι κι αλλιώς περισσότερες είναι από εμάς. Θα την βρούμε την άκρη! :grin:
Συμφωνώ.
Παίζουν άπειρα πιπίνια που το δίνουν για μηνιαίο ποσό...
Αυτές ψάχνω...
Σεμι-προ που λένε...
Να το πηδανε μεν... Αλλά όχι 15 τη μέρα και να έχουμε και την άνεση μας χωρίς νταβαδες και γραφεία...
Για να πάρουν ιφον τα μουνακια σήμερα στο δίνουν χωρίς δεύτερη σκέψη...
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Μόλις μου έδωσε 10 super likes δώρο, τί παίχτηκε;;  :think:
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
504
Πόντοι
316
Τι είπες τώρα?
Έχω ανοίξει τιντερ και λουνονα για να κάνω μια αλλαγή από τα κολ-γκιρλ από βαρεμάρα πιο πολύ.
Εάν παίξει κάτι ενδιαφέρον καλώς αν όχι πάλι καλώς
Τιντερ και λουνονα εγγραφές και λοιπά έξοδα τα πληρώνουν οι μεροκαματιαριδες άνθρωποι?
Δηλαδή εγώ που είμαι ναυτικός και γυρνάω Ελλάδα για 2 μήνες τι πρέπει να κάνω με αυτά τα λεφτά που μου περισσεύουν?
Να πληρώνω για μια βίζιτα 500 και 1000 την ώρα με μοντέλα?
Το έκανα...
Και μουτζωθηκα στον καθρέφτη 10 φορές...
Τι θα μου πρότεινες εσύ που ξέρεις να τα χαλάσεις σωστά...?

είσαι ειδική περίπτωση τύπε αν είσαι ναυτικός
εγώ αν είχα αυτά τα εισοδήματα θα τα χαλούσα σε βίζιτες, call gilrs, citytours της τάξης 150-200ευρώ την ώρα όπου υπάρχει αφθονία και καλό επίπεδο.
και φυσικά θα φρόντιζα να κάνω ζημιές στις εξόδους, οι gold diggers - ερασιτεχνικά πουτανάκια σαν τους γύπες μυρίζονται τους χορηγούς
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.081
Πόντοι
3.446
είσαι ειδική περίπτωση τύπε αν είσαι ναυτικός
εγώ αν είχα αυτά τα εισοδήματα θα τα χαλούσα σε βίζιτες, call gilrs, citytours της τάξης 150-200ευρώ την ώρα όπου υπάρχει αφθονία και καλό επίπεδο.
και φυσικά θα φρόντιζα να κάνω ζημιές στις εξόδους, οι gold diggers - ερασιτεχνικά πουτανάκια σαν τους γύπες μυρίζονται τους χορηγούς

Εχω βαρεθει το απολυτα επαγγελματικο ρε φιλε...
Μια ωρα νταν...Δυο ωρες νταν...Τηλεφωνα...Ταξιτζηδες...Νταβαδες...
Και θα ειναι οκ? Και θα ειναι οι φωτογραφιες οκ? Και και και...
Ειμαστε και ευαισθητα παιδια εμεις της θαλασσας...
Ψαχνω να βρω κατι διαφορετικο...
Πως να το εξηγησω διαφορετικα δεν ξερω...
Και τα CG που λες και οι βιζιτες μου εχουν φαει πολυ χρημα γιατι εγω συνυπολογισε οτι πληρωνω και καλα ξενοδοχεια...
Δεν παω μπιλ και μεταξουργειο γενικα...
Να σου πω και μια αληθεια?
Περισσοτερο απο ολα ευχαριστιομουν ενα μωρακι απο εδω μεσα στα 80Ε την ωρα...
Μπουκια και συχωριο...Τετοια γλυκα και ναζι δεν βρηκα σε καμια απο γραφειο απο αυτες με τα 140-200 την ωρα...Αλλα χαθηκε...
Γενικα ειναι λαχειο η φαση...
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Εχω βαρεθει το απολυτα επαγγελματικο ρε φιλε...
Μια ωρα νταν...Δυο ωρες νταν...Τηλεφωνα...Ταξιτζηδες...Νταβαδες...
Και θα ειναι οκ? Και θα ειναι οι φωτογραφιες οκ? Και και και...
Ειμαστε και ευαισθητα παιδια εμεις της θαλασσας...
Ψαχνω να βρω κατι διαφορετικο...
Πως να το εξηγησω διαφορετικα δεν ξερω...
Και τα CG που λες και οι βιζιτες μου εχουν φαει πολυ χρημα γιατι εγω συνυπολογισε οτι πληρωνω και καλα ξενοδοχεια...
Δεν παω μπιλ και μεταξουργειο γενικα...
Να σου πω και μια αληθεια?
Περισσοτερο απο ολα ευχαριστιομουν ενα μωρακι απο εδω μεσα στα 80Ε την ωρα...
Μπουκια και συχωριο...Τετοια γλυκα και ναζι δεν βρηκα σε καμια απο γραφειο απο αυτες με τα 140-200 την ωρα...Αλλα χαθηκε...
Γενικα ειναι λαχειο η φαση...

Νομίζω τύπε μπήκες σε μια άλλη φάση της ζωής σου. Ακριβώς επειδή τα έφαγες με το κουτάλι όλα αυτά και θες κάτι διαφορετικό! Πρόσεχε βέβαια γιατί ο ζανούλης εδώ θα σε πει "αγαπούλα"!!! Αλλά δε βαριέσαι ρε αδερφέ, κάνε αυτό που γουστάρεις εσύ ο ίδιος κι άσε τους άλλους να λένε! :grin:
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.081
Πόντοι
3.446
Νομίζω τύπε μπήκες σε μια άλλη φάση της ζωής σου. Ακριβώς επειδή τα έφαγες με το κουτάλι όλα αυτά και θες κάτι διαφορετικό! Πρόσεχε βέβαια γιατί ο ζανούλης εδώ θα σε πει "αγαπούλα"!!! Αλλά δε βαριέσαι ρε αδερφέ, κάνε αυτό που γουστάρεις εσύ ο ίδιος κι άσε τους άλλους να λένε! :grin:

Ποιος ειναι ο ορισμος του αγαπουλα?
Και ποιος τον ορισε?
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Ποιος ειναι ο ορισμος του αγαπουλα?
Και ποιος τον ορισε?

Xμμμμμ... άσε! Long story! Θα πρέπει λίγο να ψάξεις τα νήματα περί μπουρδέλων!
Εγώ απλά σε προειδοποίησα... μην πέσεις από τα σύννεφα! :grin:
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.081
Πόντοι
3.446
Xμμμμμ... άσε! Long story! Θα πρέπει λίγο να ψάξεις τα νήματα περί μπουρδέλων!
Εγώ απλά σε προειδοποίησα... μην πέσεις από τα σύννεφα! :grin:

Δεν ξερω που πεφτουν τα νηματα περι μπουρδελων...
Ουτε και τα μπουρδελα ξερω που πεφτουν...
Του Ροτερνταμ εαν ρωτησεις, ξερω που πεφτουν...
Αλλα και σε αυτα εχω να παω απο δοκιμος 22 χρονων...
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Δεν ξερω που πεφτουν τα νηματα περι μπουρδελων...
Ουτε και τα μπουρδελα ξερω που πεφτουν...
Του Ροτερνταμ εαν ρωτησεις, ξερω που πεφτουν...
Αλλα και σε αυτα εχω να παω απο δοκιμος 22 χρονων...

Aπλά αυτό που θέλω να σου πω, είναι ότι υπάρχουν κάτι "brutal" τύποι εδώ που γαμάνε μόνο πουτάνες και ψέγουν τον άλλον αν θέλει να κάνει κανονική σχέση "με την κάθε ξεκωλιάρα ψώλα που κυκλοφορεί εκεί έξω και θέλει να σε παντρευτεί και να σου πάρει τα λεφτά και τα παιδιά και να σε αφήσει στον άσσο!!!".

Κατάλαβες? :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom