Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 453K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.081
Πόντοι
3.446
Aπλά αυτό που θέλω να σου πω, είναι ότι υπάρχουν κάτι "brutal" τύποι εδώ που γαμάνε μόνο πουτάνες και ψέγουν τον άλλον αν θέλει να κάνει κανονική σχέση "με την κάθε ξεκωλιάρα ψώλα που κυκλοφορεί εκεί έξω και θέλει να σε παντρευτεί και να σου πάρει τα λεφτά και τα παιδιά και να σε αφήσει στον άσσο!!!".

Κατάλαβες? :grin:

Ποιος ειπε οτι θελω να παντρευτω η να κανω σχεση με βιζιτα?
Μια με το μηνα θελω, να την πηδαω με την ησυχια μου και να εχω το κεφαλι μου ησυχο...
Αυτη να βγαζει τα λεφτα της, εγω να παιρνω αυτο που θελω...
Και εαν βαρεθω και θελω αλλη, τη σταματαω και αλλαζω...
Ουτε πως με λενε δεν θα ξερει, ουτε που μενω, και το κινητο πακιστανικο θα ειναι...
Αυτο το ντιλ με κανει αγαπουλα?
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Ποιος ειπε οτι θελω να παντρευτω η να κανω σχεση με βιζιτα?
Μια με το μηνα θελω, να την πηδαω με την ησυχια μου και να εχω το κεφαλι μου ησυχο...
Αυτη να βγαζει τα λεφτα της, εγω να παιρνω αυτο που θελω...
Και εαν βαρεθω και θελω αλλη, τη σταματαω και αλλαζω...
Ουτε πως με λενε δεν θα ξερει, ουτε που μενω, και το κινητο πακιστανικο θα ειναι...
Αυτο το ντιλ με κανει αγαπουλα?

Δεν μπορώ να μιλήσω εκ μέρους του! Ρώτα τον! :tooth:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Ενημερώνω ότι σχετικά με τα 10 αστεράκια, μου ήρθε μήνυμα σήμερα που έλεγε ότι θα δίνει καθημερινά 10 αστεράκια μέχρι τις 24 Ιουνίου!

Καλοφαγωτα! :grin:
 

Professor007

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2019
Μηνύματα
18
Like
3
Πόντοι
0
Ποιος ειπε οτι θελω να παντρευτω η να κανω σχεση με βιζιτα?
Μια με το μηνα θελω, να την πηδαω με την ησυχια μου και να εχω το κεφαλι μου ησυχο...
Αυτη να βγαζει τα λεφτα της, εγω να παιρνω αυτο που θελω...
Και εαν βαρεθω και θελω αλλη, τη σταματαω και αλλαζω...
Ουτε πως με λενε δεν θα ξερει, ουτε που μενω, και το κινητο πακιστανικο θα ειναι...
Αυτο το ντιλ με κανει αγαπουλα?

Αυτό το ντιλ φίλε  σε κάνει SugarDaddy που ψάνει για το sugarbaby του. Από την δική μου εμπειρία δεν ειναι για το Tinder καλύτερα να έβλεπες σε σαιτσ οπως το  seekingarrangment.com
εκεί θα βρεις την πιτσιρίκα σου θα τις καλύπτεις τα έξοδα με τον μήνα και ανάλογα το ντιλ μπορεί να είσαι και ο μοναδικός της.

Προσοχή όμως λιγάκι στην αρχή γιατί τα κοριτσόπουλα δεν χαρίσουν κάστανα τα ποίο πολλά δεν έχουν μπέσα οπότε κάνε pay per meet ppm για ένα-δύο μήνες και μετά πάρτην με τον μήνα monthly arrangement/allowance.

επίσης θέλει πολύ προσοχή επειδή θα την βλέπεις 4-6 φορές τον μήνα, θα κάνεται τις βόλτες σας, θα κοιμάστε παρεούλα, μπορεί να πατε την εκδρομούλα σας, ή και διακοπές παρέα, θα σου κάνει όλα τα κέφια και θα σε έχει στα οπο όπα να μην ξεχάσεις ότι ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΙΑ!!! ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΑΔΕΛΦΕ......
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.081
Πόντοι
3.446
Αυτό το ντιλ φίλε  σε κάνει SugarDaddy που ψάνει για το sugarbaby του. Από την δική μου εμπειρία δεν ειναι για το Tinder καλύτερα να έβλεπες σε σαιτσ οπως το  seekingarrangment.com
εκεί θα βρεις την πιτσιρίκα σου θα τις καλύπτεις τα έξοδα με τον μήνα και ανάλογα το ντιλ μπορεί να είσαι και ο μοναδικός της.

Προσοχή όμως λιγάκι στην αρχή γιατί τα κοριτσόπουλα δεν χαρίσουν κάστανα τα ποίο πολλά δεν έχουν μπέσα οπότε κάνε pay per meet ppm για ένα-δύο μήνες και μετά πάρτην με τον μήνα monthly arrangement/allowance.

επίσης θέλει πολύ προσοχή επειδή θα την βλέπεις 4-6 φορές τον μήνα, θα κάνεται τις βόλτες σας, θα κοιμάστε παρεούλα, μπορεί να πατε την εκδρομούλα σας, ή και διακοπές παρέα, θα σου κάνει όλα τα κέφια και θα σε έχει στα οπο όπα να μην ξεχάσεις ότι ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΙΑ!!! ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΑΔΕΛΦΕ......

Ναι έχεις δίκιο σε όσα λες και για το πλάνο και για την προσοχή.
Τα όρια στο μυαλό του άντρα σε μια τέτοια περίπτωση μπορεί να μπερδευτούν.
Πες λοιπόν ότι εγώ δεν έχω πρόβλημα και δεν τα ξεπερνάω μέσα μου.
Εάν τα ξεπεράσει αυτή τι γίνεται?
 

Professor007

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2019
Μηνύματα
18
Like
3
Πόντοι
0
Αφού έχεις εξασφαλίσει ανωνυμία...
Γίνεται όμως?

φίλε μου ανωνυμία σε τέτοιου είδου σχέσεις δεν θα κρατήσει περαν του μήνα άντε δύο όσο να την τεστάρεις ότι μπορείτε να βρείτε τον βηματισμό σας. Μετά σε ξέρει και την ξέρεις....Αλλά θα ήθελε η κοπελία να μάθει η οικογένεια της και οι φιλοι της ότι την έχεις με τον μήνα? Δεν νομίζω!

Κοιτα και εσύ ευλογημένε μην μπλέξεις με καμιά αλλανιάρα. Βρές μια φοιτητριούλα, μια κοπελίτσα μου να έχει και λίγη τσίπα πάνω της. Να φαίνεται να ντρέπεται και λιγάκι για το ότι γίνεται. Επίσης να της φερθείς με σεβασμό της κοπελιάς εσύ.

Φυσικά και πας στην επόμενη όταν αυτή θα αλλάξει το σενάριο αδελφέ. Βεβαια αυτό εξαρτάται πρώτα απ'όλα από το ποιά είναι η δική σου κατάσταση που δεν την ξέρω.

Αλλά δύο είναι η περιπτώσεις....

1.) Εάν είσαι παντρεμένος/εχεις μακροχρόνια σχέση κλπ και την κάνεις αυτή την δουλειά με την πιτσιρίκα, θα σε συμβούλευα πριν από την μικρούλα να επενδυες σε σύμβουλο γάμου με την κυρά σου. Να τα λεγατε ανοιχτα και έξω απο τα δόντα, εσύ τα δικά σου και εκείνη τα δικά της και να προσπαθουσατε να τα βρείτε. Αν δεν θα κόλαγε το γιαλί....τα κοριτσόπουλα εκεί θα είναι να στα πάρουνε τα λεφτά σου δεν θα φύγουνε...

2.) Εάν είσαι μόνο σου πιο το πρόβλημα, δεν το κατάλαβα? Δύο ενήλικες αποφάσισαν να περνάνε όμορφα την ώρα τους η κοπελιά έβαλε την τσαχπινία της, τα νειάτα της, την ομορφιά της και την καλή της διαθεση να σε έχει πασά στα Γιάννενα. Εσυ έβαλες τον σεβασμό σου απέναντι της, τον χρόνο σου, τις καλές σου συμβουλές για να τις μάθεις πράγματα για την ζωή και φυσικά .....τα λεφτά σου! 
Οταν δε την θέλεις άλλο ή όταν για κάποιο λόγο κρίνεις ότι πρέπει να διακόψετε, τις το λές και από εδώ παν και άλλοι. 'Αμα ήταν και καλή κοπέλα και σου ΄φερθηκε όμορφα , δώσεις και 2-3 μήνες καιρό να βρεί τον επόμενο.

Φυσικά σε κάθε περίπτωση θα πρέπει ΕΣΥ να μην ερωτευθείς το λουλουδάκι, γιατί αυτό παίζει πολύ περισσότερο από ότι η περίπτωση που αναφέρεις.
Επίσης είναι καλό να της έχει εξηγήσει ότι όλα καλά κουκλίτσα μου αλλά είμαστε 2-3 ΣΚ το μήνα κλπ. Μόλις την δείς να στο παίζει διαφορετικά...κόψτο μαχαίρι. Πιο πολυ θέατρο θα είναι για να πάρει κάτι παραπάνω θα σου κάνει η κοπελίτσα συνάδελφε!


 
  • Like
Αντιδράσεις: skef11

EH2018

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2009
Μηνύματα
126
Like
100
Πόντοι
1
καλημερα σε ολους οποιος μπορει να βοθησει ετυχε να με βρει μια κινεζα αλλα κανει ταξιδια στην ευρωπη και θα ερθει μου λεει τον αυγουστο στην κρητη ενω μιλαμε μεσω whatsup στεκει να λεει αληθεια η παιζει να ειναι μουφα αν εχετε ανολογει εμπειρια τι λεω οτι οταν ερθει να βρεθουμε και μου βεβαιως τι βλεπω πολυ περιποιμενη παιζει να κανει καμια βιζιτα λεω τωρα,πειτε γνωμες και τι  κινηση να κανω.ευχαριστω :heavymetalbig:
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.948
Κριτικές
27
Like
2.387
Πόντοι
6.955
Τα προφίλ με κινέζες είναι όλα μούφα και επιδιώκουν να μάθουν τον αριθμό του κινητού σου μέσω whatsup.
 

EH2018

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2009
Μηνύματα
126
Like
100
Πόντοι
1
οποτε  φιλε τι προτινεις να μην ασχοληθω η αλλιως πως να τσεκαρω οτι ειναι οκ να ζητησω facebook η μια βιντεο κληση για να μην χανω χρονο.ευχαριστω
 

EH2018

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2009
Μηνύματα
126
Like
100
Πόντοι
1
οκ και που εδωσα το νουμερο μονο μιλαμε απο εκει τιαλλο να γινει να ζητησει χρηματα πηρε το μπουλο και την εκανα κιολας :walkingpenis:οποτε μου λες να μην ασχοληθω καθολου.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
καλημερα σε ολους οποιος μπορει να βοθησει ετυχε να με βρει μια κινεζα αλλα κανει ταξιδια στην ευρωπη και θα ερθει μου λεει τον αυγουστο στην κρητη ενω μιλαμε μεσω whatsup στεκει να λεει αληθεια η παιζει να ειναι μουφα αν εχετε ανολογει εμπειρια τι λεω οτι οταν ερθει να βρεθουμε και μου βεβαιως τι βλεπω πολυ περιποιμενη παιζει να κανει καμια βιζιτα λεω τωρα,πειτε γνωμες και τι  κινηση να κανω.ευχαριστω :heavymetalbig:

Επειδή έχω πέσει κι εγώ σε πολλές κινέζες, θα σου έλεγα να τις προσέχεις. Δεν ξέρω ποιες είναι οι βλέψεις τους αλλά όλες το παίζουν επιχειρηματίες (κινεζάκι 23 χρονών CEO εταιρείας!!!) και εμένα τουλάχιστον μια από αυτές μου συζητούσε για κάποια πλατφόρμα επένδυσης (της πούτσας) και μόλις της είπα ότι ξέρω από αυτά και να μην μου λέει μούφες με άρχισε στα "εισαι φτωχος, εγω βγαζω λεφτά" και κάτι τέτοιες πούτσες!
 

EH2018

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2009
Μηνύματα
126
Like
100
Πόντοι
1
σε ευχαριστω φιλε φοβαμαι οτι παιζει κατι τετοιο γιατι μου πεταξε κατι τετοιο στην αρχη οποτε να προσεχω να εισαι καλα που μου ειπες πως παει το πραμα οποτε δρομο, :heavymetalbig:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
σε ευχαριστω φιλε φοβαμαι οτι παιζει κατι τετοιο γιατι μου πεταξε κατι τετοιο στην αρχη οποτε να προσεχω να εισαι καλα που μου ειπες πως παει το πραμα οποτε δρομο, :heavymetalbig:

Παρακαλώ φιλαράκι!
Εξάλλου αυτός είναι κι ο σκοπός του site! Βοηθάτε αλλήλους!!! :grin:
 

TakarosR9

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2020
Μηνύματα
45
Like
13
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Εχει κάνα παλικάρι κανα τηλέφωνο ή κανα λινκ να δώσει; ασχολούμαι με τα dating sites απο την αρχη της καραντινας και ενω ειμαι 19 χρονών εμφανισιμος δε βρισκω τιποτα. Μιλάω σαν άνθρωπος για να προλάβω τους καλοπροαίρετους.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Copy-Paste από προφίλ τύπισσας που πέτυχα πρίν λίγο... τιμάς τα παντελόνια που φοράς και δεν έχεις τατουάζ,δεν απαιτείς πριν τον γάμο ερωτική σχέση και εχεις υπομονή.
Μετά απορούμε γιατί έχουν τέτοιες συμπεριφορές οι Ελληνίδες, ψάχνουμε την αιτία που ΔΕΝ μας δίνουν σημασία ούτε καν στα social και συνήθως αρκετοί από εμάς στο τέλος ρίχνουμε το φταίξιμο στον εαυτό μας..!

  :S :S
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Copy-Paste από προφίλ τύπισσας που πέτυχα πρίν λίγο... τιμάς τα παντελόνια που φοράς και δεν έχεις τατουάζ,δεν απαιτείς πριν τον γάμο ερωτική σχέση και εχεις υπομονή.
Μετά απορούμε γιατί έχουν τέτοιες συμπεριφορές οι Ελληνίδες, ψάχνουμε την αιτία που ΔΕΝ μας δίνουν σημασία ούτε καν στα social και συνήθως αρκετοί από εμάς στο τέλος ρίχνουμε το φταίξιμο στον εαυτό μας..!

  :S :S

Μην χαλιέσαι ρε φίλε. Άστη την κοπέλα, θα σκουπίζει ράφια σε κάποια στιγμή. Κι εσένα τι σε νοιάζει? Επόμενη! :grin:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Καλησπέρα συναγωνιστές. Εχει κάνα παλικάρι κανα τηλέφωνο ή κανα λινκ να δώσει; ασχολούμαι με τα dating sites απο την αρχη της καραντινας και ενω ειμαι 19 χρονών εμφανισιμος δε βρισκω τιποτα. Μιλάω σαν άνθρωπος για να προλάβω τους καλοπροαίρετους.

Ωραία και πες ότι σου δίνουμε τηλέφωνο. Θα πάρεις και θα πεις τι? Ότι "βρήκα το τηλέφωνό σου από κάπου και θέλω να τα πούμε"??? Και πιστεύεις ότι θα σου απαντήσει? Λάθος το πας μεγάλε, εντελώς λάθος!
 

nik neos kosmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
295
Like
149
Πόντοι
1
Στην Ελλάδα δεν αξίζει καθόλου.
Έχω μεταφέρει το προφίλ μου σε άλλη πόλη κ συγκεκριμένα Κίεβο και έχω καμια 40 matches. Πρακτικά είναι αδύνατο να παίξεις μπάλα με όλες. Αν ζούσα Ουκρανία θεωρώ οτι θα γαμούσα ασταμάτητα μέσω της εφαρμογής.
καλα κρασα κιεβο ειχα τιντερ και μπαντου ειχα τρελαθει στα ματσ και με μουναρες αλλα ολες αυτες μου το πηγαινανε στο να φυγουν μαζι μ για ελλαδα.και αν καταλαβουν οτι εχεις παει για σεξοτουρισμο,ξενερωνουν..το κιεβο ειναι σαν ενα μεγαλο κωλομπαρο
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom