Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Aneuthinos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2022
Μηνύματα
24
Like
21
Πόντοι
0
Καλησπέρα Μάγκες, μιλάω με μια στο Blindchat η οποία μου είπε έχει γκόμενο, αλλά ψάχνεται για εμπειριες κλπ . Μου έχει στείλει φωτογραφίες της , με Google lens δεν βγάζει τίποτα, και της ειπα να πάμε για καφέ να γνωριστούμε κλπ και δέχθηκε. Η μόνη επιφύλαξη είναι ότι όταν της ειπα να τα πούμε με άλλη εφαρμογή μου είπε όχι γιατί έχει αγόρι, λέτε να είναι φωλα; Βοηθήστε αν μπορείτε είναι λίγο επείγον
 

Mysthsxysths

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
127
Like
345
Πόντοι
21
Καλησπέρα Μάγκες, μιλάω με μια στο Blindchat η οποία μου είπε έχει γκόμενο, αλλά ψάχνεται για εμπειριες κλπ . Μου έχει στείλει φωτογραφίες της , με Google lens δεν βγάζει τίποτα, και της ειπα να πάμε για καφέ να γνωριστούμε κλπ και δέχθηκε. Η μόνη επιφύλαξη είναι ότι όταν της ειπα να τα πούμε με άλλη εφαρμογή μου είπε όχι γιατί έχει αγόρι, λέτε να είναι φωλα; Βοηθήστε αν μπορείτε είναι λίγο επείγον
Αν δεν εισαι σιγουρος οτι ειναι κοπελα , θα σου προτεινα να μην πας. Τοσα γινονται μεσω ιντερνετ. Αν δεν θελει να δωσει σοσιαλ , τοτε ζητα viber η whatsapp και πες να την δεις απο καμερα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Καλησπέρα Μάγκες, μιλάω με μια στο Blindchat η οποία μου είπε έχει γκόμενο, αλλά ψάχνεται για εμπειριες κλπ . Μου έχει στείλει φωτογραφίες της , με Google lens δεν βγάζει τίποτα, και της ειπα να πάμε για καφέ να γνωριστούμε κλπ και δέχθηκε. Η μόνη επιφύλαξη είναι ότι όταν της ειπα να τα πούμε με άλλη εφαρμογή μου είπε όχι γιατί έχει αγόρι, λέτε να είναι φωλα; Βοηθήστε αν μπορείτε είναι λίγο επείγον
βγες και αραξε σε ενα σημειο με το αμαξι ετσι ωστε να εχεις μια εικονα του ποια μπορει να ειναι στο περιπου.Μην δωσεις σημειο συναντησης μεσα σε καφε,δωσε καπου που να εχεις παρκαρει και να τη δεις απο μακρια.Αν σαρεσει χωσου κατευθειαν αυτη μαλλον θα αποφευγει τα πολλα σοσιαλ λογω γκομενου (αν ισχυει)
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Αν δεν εισαι σιγουρος οτι ειναι κοπελα , θα σου προτεινα να μην πας. Τοσα γινονται μεσω ιντερνετ. Αν δεν θελει να δωσει σοσιαλ , τοτε ζητα viber η whatsapp και πες να την δεις απο καμερα
σιγα μη δωσει νουμερο αν εχει γκόμενο..ειναι ομως μια λυση αν και δε νομιζω να δεχτει.Εγω με μια καποτε ειχα δωσει σημειο συναντησης εξω απο μια εκκλησια στο περιστερι...ειχα παρκαρει καπου ετσι ωστε να εχω ορατοτητα,και της εστειλα οτι ταχα μου εχω φτασει και σε περιμενω....αφου την ειδα απο μακρια οτι οντως ηταν αυτη (τελικα ηταν κητος ειχε βαλει παλιες φωτο στο φβ)....μου λεει "που εισαι δε σε βλεπω εχω φτασει και γω"...επιτοπου ξεπαρκαρω κια την κανω...υστερα μπλοκ σε ολα
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.941
Κριτικές
2
Like
5.918
Πόντοι
1.056
σιγα μη δωσει νουμερο αν εχει γκόμενο..ειναι ομως μια λυση αν και δε νομιζω να δεχτει.Εγω με μια καποτε ειχα δωσει σημειο συναντησης εξω απο μια εκκλησια στο περιστερι...ειχα παρκαρει καπου ετσι ωστε να εχω ορατοτητα,και της εστειλα οτι ταχα μου εχω φτασει και σε περιμενω....αφου την ειδα απο μακρια οτι οντως ηταν αυτη (τελικα ηταν κητος ειχε βαλει παλιες φωτο στο φβ)....μου λεει "που εισαι δε σε βλεπω εχω φτασει και γω"...επιτοπου ξεπαρκαρω κια την κανω...υστερα μπλοκ σε ολα

Εποχές mirc την είχα πατήσει δύο φορές και μετά ακολουθούσα την ίδια τακτική
 

Aneuthinos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2022
Μηνύματα
24
Like
21
Πόντοι
0
Αν δεν εισαι σιγουρος οτι ειναι κοπελα , θα σου προτεινα να μην πας. Τοσα γινονται μεσω ιντερνετ. Αν δεν θελει να δωσει σοσιαλ , τοτε ζητα viber η whatsapp και πες να την δεις απο καμερα
Πιστεύω είναι γυναίκα γιατί έστειλε διαφορετικές φωτογραφίες. Και έμοιαζε σε όλες. Θα κάνω αυτό που είπαν τα παιδιά από κάτω. Συνάντηση κάπου να την τσεκάρω πρώτα. Και μετά βλέπω. Ευχαριστω μάγκες, αν κάτσει θα γράψω update
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.023
Like
11.873
Πόντοι
2.256
Πιστεύω είναι γυναίκα γιατί έστειλε διαφορετικές φωτογραφίες. Και έμοιαζε σε όλες. Θα κάνω αυτό που είπαν τα παιδιά από κάτω. Συνάντηση κάπου να την τσεκάρω πρώτα. Και μετά βλέπω. Ευχαριστω μάγκες, αν κάτσει θα γράψω update

Αν οι φωτο ειναι ολες κοντινες πολυ σε προσωπο ή μονο βυζια ή τιποτα αφαιρετικές Χαρδαβέλλα style μη καψεις τσαμπα βενζινη
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.940
Κριτικές
5
Like
8.016
Πόντοι
2.306
Για ελληνικά sites γνωριμιών ποια η γνώμη σας;
Πχ sxeseis.gr
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.168
Like
2.054
Πόντοι
456
Οι περισσότερες το έχω για επιβεβαίωση.
Αξίζει μόνο σε περιοχές με τουρίστριες που μπορεί να γουστάρουν hookups αλλά απο ότι ακούω ακόμα και τα αλλοδαπά δε γαμιούντα πια σα τις σκήλες έχουν βλέπετε την επιβεβαίωση που θέλουν απο το instagram.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456

Vatrachos

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
135
Like
351
Πόντοι
21
Η εμπειρία μου με την εν λόγω εφαρμογή έπειτα από δύο χρόνια χρήσης. Θα μιλήσω αλληγορικά, είναι σα να πας στη λαϊκή να ψωνίσεις στο κλείσιμο. Τι θα βρεις εκείνη την ώρα; Ότι έχει περισσέψει, τα καλά και διαλεγμενα φεύγουν νωρίς. Ο καθένας ας δώσει τη δική του ερμηνεία για το "ότι έχει περισσέψει".
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
635
Like
229
Πόντοι
26
Τίντερ αξίζει να πληρώσεις πειοαλ για μια βδομάδα? Νομίζω σε μια βδομάδα δε θα κάνεις μια πολλά. Θέλεις αν μήνα σίγουρα. Για να πεις ότι βρήκες τουλάχιστον μια.. Άποψη μου είναι ότι αν κάνεις λαϊκ σε ολες.. Και εχεις συνδρομή. Μπορεί να βρεις κάνα μπαζο.. Χωρίς να πληρώνεις. Πως μπορείς να μιλάς με μουνια στο τίντερ?
εγω πληρωσα συνδρομη platinum για ενα μηνα και δεν εκανα τιποτα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Η εμπειρία μου με την εν λόγω εφαρμογή έπειτα από δύο χρόνια χρήσης. Θα μιλήσω αλληγορικά, είναι σα να πας στη λαϊκή να ψωνίσεις στο κλείσιμο. Τι θα βρεις εκείνη την ώρα; Ότι έχει περισσέψει, τα καλά και διαλεγμενα φεύγουν νωρίς. Ο καθένας ας δώσει τη δική του ερμηνεία για το "ότι έχει περισσέψει".
δε φευγουν,ξανα μπαινουν
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Τίντερ αξίζει να πληρώσεις πειοαλ για μια βδομάδα? Νομίζω σε μια βδομάδα δε θα κάνεις μια πολλά. Θέλεις αν μήνα σίγουρα. Για να πεις ότι βρήκες τουλάχιστον μια.. Άποψη μου είναι ότι αν κάνεις λαϊκ σε ολες.. Και εχεις συνδρομή. Μπορεί να βρεις κάνα μπαζο.. Χωρίς να πληρώνεις. Πως μπορείς να μιλάς με μουνια στο τίντερ?
Εσύ τυπε και κανένα 6μηνο να βάλεις να πληρώνεις, μόλις μιλήσεις με καμία και σε πάρει χαμπάρι ότι ζεις με 600ευρω θα εξαφανιστεί αμέσως!
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.292
Like
9.321
Πόντοι
2.306
Εσύ τυπε και κανένα 6μηνο να βάλεις να πληρώνεις, μόλις μιλήσεις με καμία και σε πάρει χαμπάρι ότι ζεις με 600ευρω θα εξαφανιστεί αμέσως!
Παίρνει τόσα ο τύπος;;;;;

Μπράβο προκοπή τα αλμπανα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Να πας να πλύνεις κάνα πιάτο. Στο τσαμπικισταν. Εκεί παίρνεις πιο πολλά 800ευρω δεν είναι λιγα
Έλα στο νησί να καθαρίσεις τα σπίτια των καθαριστριων κακομοίρη.
Θα σου δίνουν καλό τιπ.
 

dimitris(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
109
Like
113
Πόντοι
1
ξέρει κάποιος πως χρησιμοποιούμε το τίντερ στο εξωτερικό ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom