Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.406
Κριτικές
107
Like
7.884
Πόντοι
7.815
ναι οκ αλλά και η gold συνδρομή τι νόημα έχει, αν αυτή δεν έχει gold συνδρομή δεν μπορεί να σε δει
άμα δεν σε διαλέξει η ίδια η τύπισα από μόνη της επειδή σε θέλει και αυτή, τότε τι να το κάνεις το να έχει το gold ..
Εγώ όποτε το ενεργοποιώ και μου έρχονται ενημερώσεις από γκόμενες που με γουστάρουν, άμα δεν τις θέλω, δεν τις ματσάρω ..
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.907
Κριτικές
20
Like
26.860
Πόντοι
8.346
Γενικώς όπως μου είπε φίλος που πήγε να παίξει μπάλα, πολύ κλο κλο και αυγό τίποτα..
όλες ψάχνουν για γαμπρό
Είναι αλήθεια. Οι περισσότερες δν ξέρουν τι θέλουν. Καλη φάση ειναι το καλοκαίρι κ μονο που γεμίζει τουριστριες και αυτες δν στο παίζουν παρθενες. Ξέρουν τι θέλουν στο τιντερ. Τωρα που χειμωνιαζει και θα μείνουμε μεταξύ μας ,βραστα
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.458
Κριτικές
2
Like
5.723
Πόντοι
2.356

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
Τελίκα υπάρχει κάτι που παίζεις μπάλα απευθείας χωρίς μα μου σου του ?
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.458
Κριτικές
2
Like
5.723
Πόντοι
2.356
Τελίκα υπάρχει κάτι που παίζεις μπάλα απευθείας χωρίς μα μου σου του ?
On line δεν υπάρχει. Ή μάλλον υπάρχει, σε μεγάλο βαθμό, αν κάποιος είναι gay. Εκεί η φάση συνήθως γίνεται στα μπαμ μπαμ.
 

Vagra7

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
102
Like
235
Πόντοι
1
Τελικά οι Ελληνίδες πολλα ψυχολογικά αυτό έχω να πω .καλυτερα εσκορτς που σου λένε και ένα ευχαριστώ περνας και καλά ξέρουν και να πηδιουνται και δεν σε πρηζουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ALX4

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.458
Κριτικές
2
Like
5.723
Πόντοι
2.356
Τελικά οι Ελληνίδες πολλα ψυχολογικά αυτό έχω να πω .καλυτερα εσκορτς που σου λένε και ένα ευχαριστώ περνας και καλά ξέρουν και να πηδιουνται και δεν σε πρηζουν.
ΑΚΡΙΒΩΣ. ΕΙΔΙΚΆ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 30 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

υπάρχει σε μη ονλάιν ?
Δεν το γνωρίζω.
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
Τελικά οι Ελληνίδες πολλα ψυχολογικά αυτό έχω να πω .καλυτερα εσκορτς που σου λένε και ένα ευχαριστώ περνας και καλά ξέρουν και να πηδιουνται και δεν σε πρηζουν.
φίλε άμα είσαι ελεύθερος και κυκλοφορήσεις λίγο τρως άνετα και μετά λες τι μαλάκας ήμουνα που πλήρωνα τόσοκαιρό.
το θέμα είναι για τους δεσμευμένους ...
 

Vagra7

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
102
Like
235
Πόντοι
1
φίλε άμα είσαι ελεύθερος και κυκλοφορήσεις λίγο τρως άνετα και μετά λες τι μαλάκας ήμουνα που πλήρωνα τόσοκαιρό.
το θέμα είναι για τους δεσμευμένους ...
Γιατί αμα εχεις γκομενα δεν σου φευγουν λεφτά; και περισσοτερα κιόλας.
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
άμα δεν σε διαλέξει η ίδια η τύπισα από μόνη της επειδή σε θέλει και αυτή, τότε τι να το κάνεις το να έχει το gold ..
Εγώ όποτε το ενεργοποιώ και μου έρχονται ενημερώσεις από γκόμενες που με γουστάρουν, άμα δεν τις θέλω, δεν τις ματσάρω ..
ίσως εγώ δεν έχω καταλάβει καλά. όταν δεν έχεις συνδρομή και σου έρθει like δεν μπορείς να δεις το προφιλ ούτε να κάνεις και εσύ like επιτόπου. μόνο όταν ψάχνεις προφιλ και σου παρουσιαστεί τυχαία το συγκεριμένο προφιλ που σου έκανε like και πατήσεις και εσύ like τότε το βλέπεις. κάνω λάθος;
 

Vagra7

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
102
Like
235
Πόντοι
1
είναι αλλιώς όμως.. δε μιλάμε για μόνιμη σχέση
Ναι εντάξει συμφωνώ απλά μέσα στις εφαρμογές πραγματικα σου μιλάω μπαίνουν όλες που έχουν τέρμα ψυχολογικά και η πρωτη ερώτηση όλες μα όλες είναι "με τι ασχολείσαι" Τώρα οκ αμα είσαι ελευθερος κανεις τη τσάρκα σου βρίσκεις από όλα ψάχνονται πλέον πολυ.τωρα αμα είσαι σε σχέση πρέπει να βρεις κάτι μόνο με κοινωνικές επαφές και με προσοχη .ετσι πιστευω τώρα τι να σου πω δεν είμαι σχεσακιας εγω.
 

Vagra7

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
102
Like
235
Πόντοι
1
Το παλιο ένδοξο badoo άξιζε .προσωπικα είχα κάνει παρα πολλες συναντήσεις και περασα και καλά. Πλέον τα τελευταία 3 χρόνια δεν έχω βγει ουτε με μια από το badoo.
 

thanasis 2001

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2021
Μηνύματα
20
Like
22
Πόντοι
0
εγω κατα καιρους εκανα δουλιτσα στο tinder αλλα πολλες φορες ενω ξεκινουσα κουβεντα δεν γινοτανε κατι, τελευταια περσι που ασχοληθηκα δουλεψα facebook dating και βρηκα την τωρινη μου κοπελα με την οποια ειμαστε μαζι 8 μηνες και ειναι εξαιρετικο ατομο
επισης 2 σελιδες που εχουν ρωσιδες ουκρανες γεωργιανες και αρκετες μενουν και ελλαδα
το ενα ειναι το topface και το αλλο το mamba, το topface ιδιως ηταν το αγαπημενο μου το ειχα βαλει το 13 14 που δεν ηταν ακομη πολυ γνωστο και εκανα δουλιτσα, τα τελευταια χρονια ομως εχει μπει καθε καρυδιας καρυδι και εχει πολλους σκαμερς
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.863
Κριτικές
3
Like
818
Πόντοι
96

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.686
Κριτικές
183
Like
43.762
Πόντοι
21.896
Να ρωτήσω αν ξέρετε πλέον για να διαβάσεις τα μηνύματα σου στο τιντερ κ ενώ έχεις ματσαρει μαζί της χρειάζεται έξτρα πληρωμή; Μιλώ για το απλό τιντερ δίχως συνδρομή
 

TheDim

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2022
Μηνύματα
17
Like
35
Πόντοι
0
Να ρωτήσω αν ξέρετε πλέον για να διαβάσεις τα μηνύματα σου στο τιντερ κ ενώ έχεις ματσαρει μαζί της χρειάζεται έξτρα πληρωμή; Μιλώ για το απλό τιντερ δίχως συνδρομή
Οχι εφοσον ματσαρεις ειναι δωρεαν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom