Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Titswinger

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2020
Μηνύματα
42
Κριτικές
4
Like
273
Πόντοι
280
Με κάτι κοπελίτσες στο τιντερ (ξένες κυριως) οι οποίες σ πιάνουν κουβεντα κ μετα απο λιγο ζητανε να συνεχισετε σε WhatsApp, να υποθέσω είναι του χώρου ή απλα απατη?
Συνηθως ειναι απατη οικονομικη (κρυπτονομισματα ή πυραμιδα ). Το ιδιο και οσες ζητανε telegram. Το πιο πιθανο ειναι οτι κρυβεται καποιος ινδος σε call center απο πισω απο το λογαριασμο παρα οτι ειναι οντως οι κοπελες των φωτο
 

akinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
688
Κριτικές
1
Like
1.772
Πόντοι
206
Με κάτι κοπελίτσες στο τιντερ (ξένες κυριως) οι οποίες σ πιάνουν κουβεντα κ μετα απο λιγο ζητανε να συνεχισετε σε WhatsApp, να υποθέσω είναι του χώρου ή απλα απατη?
Απάτη. Αυτές είναι ξένες λογικά, τύπου Κίνα ή Σιγκαπούρη. Μακριά
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.434
Πόντοι
456
Με κάτι κοπελίτσες στο τιντερ (ξένες κυριως) οι οποίες σ πιάνουν κουβεντα κ μετα απο λιγο ζητανε να συνεχισετε σε WhatsApp, να υποθέσω είναι του χώρου ή απλα απατη?
Στείλε κινητό από εκείνα τα μουνόπανα που σε παίρνουν μεσημεριάτικα για ρεύμα και άλλες ευκαιρείες :jerking:. Έτσι θα σπαμάρει ο ένας τον άλλο:sunglasses:
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.907
Κριτικές
20
Like
26.860
Πόντοι
8.346
Στείλε κινητό από εκείνα τα μουνόπανα που σε παίρνουν μεσημεριάτικα για ρεύμα και άλλες ευκαιρείες :jerking:. Έτσι θα σπαμάρει ο ένας τον άλλο:sunglasses:
Τυπε μου.. μου θυμισες εκεινη την σκηνη με τν Μόργκαν Φριμαν.
What if we used 100% of our brain?
:hi:
 

Realgmer

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
49
Κριτικές
1
Like
127
Πόντοι
0
Γειά χαρά. Δύο τρεις απορίες έχω, χαζές ή μη.

1. "Έχεις ένα νέο μου αρέσει μέσω του tinder platinum". Τι ακριβώς σημαίνει αυτή η μαλακια; Μου έκανε κάποια like ή μέσω του platinum η εφαρμογή απλά έκανε τα δικά της(λόγω κοινών ενδιαφερόντων ξέρω γω);

2. Πώς γίνεται ένα match? Πρέπει να κάνετε ο ένας στον άλλο like πρώτα ή έχει να κάνει πάλι με κοινά ενδιαφέροντα;
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.984
Κριτικές
33
Like
7.750
Πόντοι
3.886
Γειά χαρά. Δύο τρεις απορίες έχω, χαζές ή μη.

1. "Έχεις ένα νέο μου αρέσει μέσω του tinder platinum". Τι ακριβώς σημαίνει αυτή η μαλακια; Μου έκανε κάποια like ή μέσω του platinum η εφαρμογή απλά έκανε τα δικά της(λόγω κοινών ενδιαφερόντων ξέρω γω);

2. Πώς γίνεται ένα match? Πρέπει να κάνετε ο ένας στον άλλο like πρώτα ή έχει να κάνει πάλι με κοινά ενδιαφέροντα;
Το πριμιουμ είναι απάτη...Το ματς γίνεται αν κάνει ο ένας λαικ στον άλλον ...Από εκεί κ πέρα ξεκινάς να μιλας
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
εχω μια απορια βρε παιδια στο tinder υπαρχουν γυναικες απο Αθηνα ή τουλαχιστον Ελλαδα που ψαχνονται για σχεση ; κι αν ειναι καλες αν βλεπονται δηλαδη απο αποψη ομορφιας κι αν θελουν σεξ. Ας απαντησει οποιος θελει. Κατατοπηστε με γιατι δεν ξερω απο tinder κι αν αξιζει να μπω για γνωριμιες
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
α κατι ξεχασα να ρωτησω. Υπαρχει κανα site που γνωριζεις γυναικες και σου απαντανε χωρις να γινει match χωρις να αντιστοιχιστητε ;
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
α κατι ξεχασα να ρωτησω. Υπαρχει κανα site που γνωριζεις γυναικες και σου απαντανε χωρις να γινει match χωρις να αντιστοιχιστητε ;
και να διαλεγεις οποια γουσταρεις οχι να σε διαλεγει αυτη
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
α κατι ξεχασα να ρωτησω. Υπαρχει κανα site που γνωριζεις γυναικες και σου απαντανε χωρις να γινει match χωρις να αντιστοιχιστητε ;
υπαρχει ναι και ειναι ολες γκομεναρες... το μπου ντοτ κομ.
καλως ηρθες απο τη χρονοκαψουλα του 2006 :hi:
 

bou-rookie

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
13
Like
10
Πόντοι
0
για ελλαδα λετε tinder, badoo ή καποια αλλη αντιστοιχη εφαρμογη αν υπαρχει;
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
951
Κριτικές
6
Like
1.275
Πόντοι
486

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
429
Κριτικές
4
Like
264
Πόντοι
1
παίδες δε ξέρω τι λέτε εσείς εγώ έχω γύρω στα 70 ματσαρίσματα και κάνω 3-4 καινούρια ανά εβδομάδα.
Έχω γαμήσει νομίζω 4 από τιντερ. επί το πλείστων χοντρούλες και η μία κορμάρα αλλά τίγκα στα ψυχολογικά.
νομίζω ότι μπορείς να φας αλλά θέλει υπομονή.
Σε 1 μήνα θα είμαι Αγγλία για δουλειά ελπίζω εκεί να απογειωθεί η κατάσταση έχω ακούσει από συνάδελφο που ζει εκεί ότι το έχουν πολύ πιο άνετα οι γυναίκες εκεί αυτόν το τρόπο γνωριμίας.
Θα φανεί
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96
Εγώ απο bubbles γνώρισα μια τύπισσα ελληνοαμερικανα Γλυφάδα μεριά καλό τυπακι σε πρόσωπο ωραία αλλά κάτω ήταν λίγο μπαμπατσικη έψαχνε όμως γαμπρό με λεφτά και μετά από 2 μήνες λακισα
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
429
Κριτικές
4
Like
264
Πόντοι
1
Εγώ απο bubbles γνώρισα μια τύπισσα ελληνοαμερικανα Γλυφάδα μεριά καλό τυπακι σε πρόσωπο ωραία αλλά κάτω ήταν λίγο μπαμπατσικη έψαχνε όμως γαμπρό με λεφτά και μετά από 2 μήνες λακισα
το ότι ψάχνουν σχέση από τίντερ και εφαρμογές μου φαίνεται πολύ αστείο πάντως
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
εχω μια απορια βρε παιδια στο tinder υπαρχουν γυναικες απο Αθηνα ή τουλαχιστον Ελλαδα που ψαχνονται για σχεση ; κι αν ειναι καλες αν βλεπονται δηλαδη απο αποψη ομορφιας κι αν θελουν σεξ. Ας απαντησει οποιος θελει. Κατατοπηστε με γιατι δεν ξερω απο tinder κι αν αξιζει να μπω για γνωριμιες

Απ'όλη την Ελλάδα υπάρχουν περιπτώσεις τύπε.. άλλες ψάχνουν γάμο, άλλες σχέση, οι περισσότερες τον μαλάκα χορηγό και πάει λέγοντας...
Όσον αφορά την εξωτερική εμφάνιση είναι υποκειμενικό.. ανάλογα τα "γούστα" του καθενός!
Τώρα όσον αφορά το ερωτικό κομμάτι.. είναι πού θα σου κάτσει η μπίλια..
* Π.χ. την προηγούμενη βδομάδα ματσάρω με τύπισσα 7αράκι καθαρό.. και επειδή έχω σιχαθεί τους ατέλειωτους διαλόγους που ΔΕΝ οδηγούν πουθενά στο τέλος την ρωτάω ευθύς εξαρχής: γαμιέσαι από το πρώτο ραντεβού;;;; :think:
Και μου πατάει μπλοκ! :dunno:
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96
το ότι ψάχνουν σχέση από τίντερ και εφαρμογές μου φαίνεται πολύ αστείο πάντως
Μη το λες , δυστηχως το φλερτ έξω έχει πεθάνει προ πολλού , το ίντερνετ και το φλερτ μέσω τσατ έχει εδραιωθεί ωποτε ποτέ δε ξέρεις... βέβαια οι σούπερ γκόμενες δε χρειάζεται να έχουν τιντερ αφού μέσω ινσταγκραμ και Facebook λαμβάνουν κάθε μέρα χιλιάδες μηνύματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom