Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (0 μέλη και 58 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Όχι ντάρλιγκ, φυσικό είναι να με περνάς για άντρα, εγώ απλώς το λέω για να μην μπερδευόμαστε  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Και πρέπει να πω ότι το αβαταρ σου με τρελαίνει!!!

Α  ρε τι μαs κανειs!!!!!!!!!
Επιτηδεs να μαs τρελανειs ολουs
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Καλυτερα να γραψη μπουμπ-μπομπουλα-σεξοβομβουλα :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Mπααααααααααααααααααα       ετσι θα φυλαγομαστε......Ξερει αυτη τι κανει  εννοια σου
Δεστην πωs χαμογελαει !!!!!!!!  Σαρδονιο χαμογελο :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Mπααααααααααααααααααα       ετσι θα φυλαγομαστε......Ξερει αυτη τι κανει  εννοια σου
Δεστην πωs χαμογελαει !!!!!!!!  Σαρδονιο χαμογελο :2funny: :2funny: :2funny:
Να μην ετοιμαζει επιθεση μαζι με την ..νιτσα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Επίσης εγώ δεν έχω δει γυναίκες τύφλα στην Αθήνα... ρε, μήπως πάτε σε τίποτα προχωρημένα μπαράκια;;

τι λες? :P :P

ειναι πολλες και ειναι τραγικες :2funny:

γενικα οι πιωμενες γυναικες ειναι τραγικες.....
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Τώρα είστε πιωμένες;
Γιατί για τραγικές σας κόβω σίγουρα  :grin:
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
 Eπαναφερω  το  thread  στην  βαση  του ....

 Παραθετω  γραμμα  αγανακτισμενου  Νεοελληνα ...

"Γεροντοκόρες 30φευγα! Όλες ψάχνονται να βρουν άντρα. Όλοι οι άντρες ψάχνουν να βρουν καμία της προκοπής και όμως δεν γίνεται τίποτα.

Γιατί; Τι άλλαξε;

Γεμίσαμε γεροντοκόρες. Βγαίνεις να πιεις ένα ποτό και τις βλέπεις όλες λυσσασμένες να ψάχνουν να βρουν - κατά πρώτη φάση - χαρά στα σκέλια τους,(..τα σκελια  ανοιγουν   αναλογα
με το ποσο  καγκουρας ..και  ματσο  ειναι  ο  αντρας..-παραθεση δικη μου-)
και στην συνέχεια γαμπρό να παντρευτούν!

Πας στα μπουζούκια και δεν βλέπεις πια αντροπαρέες αλλά γυναίκες που ψάχνονται απεγνωσμένα.

Οι γυναίκες σήμερα δεν έχουν ανάγκη τους άντρες. Έχουν το σπίτι τους, το αμάξι τους, την δουλειά τους, δεν είναι κοινωνική κατακραυγή πια να βγούνε γυναίκες έξω για καφέ/ ποτό/ μπουζούκια και ίσως - δεν είναι και κατακραυγή πια να αλλάζουν τους γκόμενους κάθε βδομάδα.

Την πέφτουν στεγνά στους άντρες(ΔΙΑΦΩΝΩ..ελαχιστες  την πεφτουν στεγνα..οι περισσοτερες
οχυρωνονται  πισω απο το φαινομενο παρεα-)
με πρώτο πράγμα στο μυαλό τους το sex, και δεύτερο τον γάμο γιατί το μόνο που δεν έχετε καταφέρει να αντικαταστήσετε - και ούτε πρόκειται - είναι το σπέρμα μας για να κάνετε παιδία.

Οι άντρες ξενερώνουν, πο*τάνες τις ανεβάζουν... πο*τάνες τις κατεβάζουν!


Όσο τις βλέπουν να λυσσάνε και να είναι έτοιμες για τα πάντα με ένα ποτό άξιας 10 € ευρώ, τόσο ξενερώνουν ακόμα περισσότερο. Όσο τις βλέπουν λόγο ανταγωνισμού να ξεβρακώνονται και πιο εύκολα, έρχεται και λίγη ακόμα ξενερα...

Τελικά μπλέκουν, γιατί το sex είναι γλυκό!

Αν τύχει και σου έρθει κάποιος ok, που θα σε προσέχει και θα νοιάζεται για σένα, όπως σίγουρα θα έχει γίνει ήδη στην ζωή σου, θα βαρεθείς, θα τον πηδήξεις ψυχολογικά, και θα τον χωρίσεις με την δικαιολογία ότι είναι καλό παιδί και δεν σου κάνει κλικ.
Είναι σχεδόν δικαιολογημένο σε ηλικίες μικρές. Όχι στην δικιά σου!!!

Αντίστοιχα θα κολλήσεις με τον επόμενο που θα είναι καμένος, θα σε τρέξει ανελέητα όχι φυσικά επειδή το θέλει, απλά δεν θα θέλει να ασχοληθεί πια με γυναίκες, και θα έρθει κάποια στιγμή που θα είσαι πάνω από 30, το σίτεμα θα έχει εμφανιστεί, η κυτταρίτιδα θα κάνει πάρτι, ο γυναικολόγος σου θα φωνάζει ότι πρέπει να γίνεις μάνα καθότι οι σημερινές γυναίκες στο μεγαλύτερο ποσοστό έχετε και γυναικολογικά προβλήματα, και τότε όλοι όσοι θα σε κοιτάνε και θα κοιτάς θα είναι καμένοι με κανένα ενδιαφέρον να ασχοληθούν πια, όχι με σένα αποκλειστικά αλλά γενικά με τις γυναίκες!

Αντί όμως τότε να ρίξεις τις απαιτήσεις σου, να πατήσεις στην γη και να καταλάβεις ότι δεν μπορείς να τα έχεις όλα στην ζωή σου, τότε εντελώς παράλογα ζητάς τα πάντα!

Και καλός, και κακός, και μαλακάκος για να τσιτώνεις λιγάκι, και καλός εραστής και πλούσιος και όμορφος και με καλή δουλεία και να είναι πάντα και μόνο όταν θέλεις εκεί, γιατί αλλιώς γίνεται πιεστικός και σε πνίγει, και να σε πηδάει ΜΟΝΟ και ΟΤΑΝ το θέλεις εσύ, γιατί αλλιώς είναι ή σεξομανης ή gay, με αποτέλεσμα να έχεις μπει σε ένα φαύλο κύκλο που δεν βγάζει πουθενά.

Αντίθετα οι αντίστοιχοι άντρες έχουν ωριμάσει και έχουν καταλάβει ότι δεν μπορείς να τα έχεις όλα.
Και καλό πήδημα, και ερωτά, και έξυπνη και σπιρτόζα και παράλληλα να είναι και καλό παιδί, και καλή νοικοκυρά, και προίκα, και σωστή μάνα για τα παιδιά σου, και προσγειωμένη, να νιώθεις ασφάλεια και να ξέρεις ότι όσο το δυνατόν θα είναι πίστη και θα βρίσκεται εκεί.

Και επειδή για να ανοίξεις σπίτι χρειάζονται τα τελευταία μετά το "παράλληλα" , και όχι τα πρώτα που είναι πολύ καλά για την Γκόμενα που θα έχεις δίπλα σου και όχι την Γυναίκα σου, αυτά διαλέγεις και απλά βρίσκεις και μια γκόμενα για να έχεις και το καλό πήδημα, και τις ζαρτιέρες σου, και τα ξεβρακώματα σου.

Αυτά είναι το 99% από τα σημερινά ζευγάρια.

Όποια μου πει ότι ψάχνει να βρει το 1%, έχω να της πω ότι είναι μόνο λόγια, και το ράφι να κοιτάξουμε να το κάνουμε γερό να αντέχει!

Ελπίδα για αμοιβαίους έρωτες, υπάρχει μόνο σε σχέσεις που έχουν ξεκινήσει σε μικρές ηλικίες που τότε είσαι πιο αθώος και άκαυτος ακόμα.

Όταν έχουν περάσει 10 τουλάχιστον σχέσεις από την ζωή σου, που δεν άξιζαν, δεν ασχολείσαι άλλο...
Είναι θέμα επιβίωσης! ή αυτές ή εγώ!

Λύση; Υπάρχει...! Προσγειωθείτε!

Κόψτε το Fame Story! Μάθετε ποιες είστε , τι αξίζετε και τι μπορείτε να έχετε σε αυτή την ζωή, και μάθετε να συμβιβάζεστε!

Όλες οι σχέσεις σε αυτή την ζωή, είτε ερωτικές είτε φιλικές είτε επαγγελματικές είναι ένας συμβιβασμός.
Μην νομίζετε ότι η κάθε μια που κυκλοφορεί στον δρόμο, με το παντελόνι των 200ευρω και την διαστημική τεχνολογία που σου φτιάχνει τον τέλειο ****, σε κάνει Σκλεναρίκοβα σε έκδοση Δούλα στην Κουζίνα, κυρία στο Σαλόνι και Πουτάνα στο κρεβάτι και πύργο στο Λονδίνο!

Μια γυναίκα νορμάλ είσαι, που συνήθως δεν έχεις στον ήλιο μοίρα και ψάχνεις τα πάντα, από αυτόν που έχεις δίπλα σου.

Λυπάμαι... δεν γίνεται. Ατύχησες!

Εξάλλου είστε περισσότερες, και αν βγάλεις και τους gay, θα μείνετε ΠΟΛΛΕΣ στο ράφι.

Χειραφέτηση, φεμινισμός...Βάλατε τα χεράκια και βγάλατε τα ματάκια σας.

Οι άντρες αν εξαιρέσεις ότι έχουν γίνει λίγο πιο φλώροι δεν έχουν αλλάξει πολύ.

Οι γυναίκες αλλάξατε...
Και αλλάξατε προς το χειρότερο και για τους δυο μας.

Φιλάκια!

Και λίγα γραφει ο τύπος..ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ ρε παιδια,ΜΠΟΥΧΤΙΣΑΜΕ,πως το λενε?
Ξερω απο μεσα σας θα λετε τι λεει ο τυπος κ τι του καναν κλπ
ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΤΙΠΟΤΑ,ολα καλα,ολα πολυ καλα θα ελεγα αλλα ΣΑΣ ΣΙΧΑΘΗΚΑΜΕ..
ΞΕΚΟΛΛΑΤΕ,ΞΕΚΑΒΑΛΑΤΕ,επειδη γεννηθηκατε στην Ελλαδα που τα 9/10 ειμαστε λιγουρια κ μουνοδουλοι,δεν σημαινει οτι εισαστε κατι ή οτι μετρατε σαν γυναικες..
Εμενα με πειραζει που αυτη η νοοτροπια εχει υιοθετηθει απο τις 15-30..Σου λενε 'ΟΚ θα χορτασω σεξ με 3131 εραστες κ στο τελος θα βρω εναν μαλακα-καλο παιδι το λενε μεταξυ τους- να τον παντρευτω κ να μην τον ενοχλει το παρελθον μου,τα χουγια μου,το οτι ειμαι ξυλο απελεκητο κλπ '(κ πολλες φορες το καταφερνουν γιατι στην ελλαδα ειμαστε ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ οι ανδρες,μα ΤΟΣΟ μαλακες,που δεν ειναι δυσκολο να το καταφερουν..)
ΠΡΟΣΓΕΙΩΘΕΙΤΕ..Σκεφτειτε κ κατι αλλο εκτος του σεξ κ πως θα γεμισετε την τσεπη και το..
Δεν ειναι ολα σεξ κ λεφτα..Αι σιχτιρ,μετα στα 40 σας θα κλαιγοσαστε που ΄δεν υπαρχουν αντρες',τι να σας κανουμε μωρε τοσο ανεραστες,κομπλεξικες,γκρινιαρες,κατινες,με μυαλο νερομπομπας ΚΑΙ ΠΑΡΤΟΛΕΣ που εχετε καταντησει?
Να γινουμε ο 21ος ανδρας της ζωης σας και να σας τρωμε στην μαπα ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ?Δεν σφαξανε..Ποιος θελει μια τετοια γυναικα μωρε?Να την κανει ΤΙ?Τι να σας κανουν,μου λετε ?
Ολες καβαλησαν το καλαμι λες κ ειναι κατι σπουδαιο..Απο την πρωτη μεχρι την τελευταια..
Και να σου οι απαιτησεις κ δωστου τα 'εγω θελω αυτο', 'εγω θελω εκεινο'..
ΤΙ ΕΣΥ ΤΡΟΜΑΡΑ ΣΟΥ,ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ?
Ενας ανθρωπος με αιδοιο αντι για μοριο εισαι,αι σιχτιρ μαζεψε τα μυαλα σου,βρηκες τους μαλακες τους λιγδιαρηδες τους ελληνες κ την ειδες θεα..


ΕΛΛΕΕΙΝΙΔΑ..


και  μετα  αρχιζουν  τα  Prozac /Lexotanil ... πιοτο  και  τα λεσβιακα..

Οι αντρες  τα CT/CG/brothels/strip  etc
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Θα μπαινω πρωτα σαν επισκεπτηs....θα ρωταω....μουν καλε μουν   εισαι εδω?????
Και θα ....φευγω.........αμα παιρνω ναι :2funny: :2funny: :2funny:

ρωτησες? πηρες τις προφυλαξεις σου? μπηκες ως επισκεπτης?? δε νομιζωωωωωωωωωωωωω
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ρωτησες? πηρες τις προφυλαξεις σου? μπηκες ως επισκεπτης?? δε νομιζωωωωωωωωωωωωω
Αμαν!!!!  με πιασανε.....ωχ ωχ
Εγκο τουριστα εγκο  γκιαπονεζο
ντεν μιλαο καλα εληνικα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom