Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (0 μέλη και 45 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Μια χαρα ειναι οι Ελληνιδες ρε.......................
Ξεκολληστε...........................................
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166


To Barbecue: Σ'αυτήν την δραστηριότητα αξιοποιούνται τα ταλέντα της μαγειρικής ενός αληθινού άνδρα. Μόλις ένας άνδρας δηλώσει εθελοντής να κάνει αυτό το είδος μαγειρικής, η αλυσίδα γεγονότων ακολουθεί ως εξής: Ο ΑΝΔΡΑΣ
1. Ο άνδρας βγάζει την ψησταριά και τα κάρβουνα.



Η ΓΥΝΑΙΚΑ 2. Η γυναίκα πλένει την σχάρα.
3. Η γυναίκα παει στο μπακάλικο.
4. Η γυναίκα παει στο χασάπικο.
5. Η γυναίκα παει στο ζαχαροπλαστείο.
6. Η γυναίκα ετοιμάζει την σαλάτα και τα λαχανικά.
7. Η γυναίκα ετοιμάζει τα κρέατα για το ψήσιμο.
8. Η γυναίκα βάζει σε ένα δίσκο τα κρέατα με τα σχετικά μπαχαρικά και τα εργαλεία του ψησίματος.
9. Η γυναίκα φέρνει την σχάρα καθαρή και το δίσκο στον άνδρα που είναι ξαπλωμένος δίπλα στην ψησταριά απολαμβάνοντας την μπύρα του.



10. Ο άνδρας βάζει το κρέας πάνω στην σχάρα.


11. Η γυναίκα μπαίνει στο σπίτι να στρώσει το τραπέζι. 12. Η γυναίκα ρίχνει μια ματιά στα λαχανικά που βράζουν.
13. Η γυναίκα ετοιμάζει το επιδόρπιο.
14. Η γυναίκα ξανά βγαίνει έξω να πει στον άνδρα της ότι καίγεται το κρέας.



15. Ο άνδρας βγάζει το κρέας που παρά ψήθηκε από την σχάρα και το παει στην γυναίκα του.


16. Η γυναίκα ετοιμάζει τα πιάτα και τα βάζει στο τραπέζι.



17. Ο άνδρας βάζει να πιούνε.


18. Η γυναίκα ξεστρώνει το τραπέζι και ετοιμάζει τον καφέ. 19. Η γυναίκα σερβίρει τον καφέ και το επιδόρπιο.
20. Μετά το γεύμα, η γυναίκα μαζεύει το τραπέζι και το τραπεζομάντιλο.
21. Η γυναίκα πλένει τα πιάτα και συμμαζεύει την κουζίνα.



22. Ο άνδρας αφήνει την ψησταριά όπως είναι γιατί ακόμη καίγονται τα κάρβουνα. 23. Ο άνδρας ρωτάει την γυναίκα του αν χάρηκε που δεν μαγείρεψε σήμερα.
24. με ένα απορημένο ύφος ο άνδρας βγάζει συμπέρασμα ότι οι γυναίκες δεν είναι ποτέ ευχαριστημένες.








μουαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
To Barbecue: Σ'αυτήν την δραστηριότητα αξιοποιούνται τα ταλέντα της μαγειρικής ενός αληθινού άνδρα. Μόλις ένας άνδρας δηλώσει εθελοντής να κάνει αυτό το είδος μαγειρικής, η αλυσίδα γεγονότων ακολουθεί ως εξής: Ο ΑΝΔΡΑΣ
1. Ο άνδρας βγάζει την ψησταριά και τα κάρβουνα.



Η ΓΥΝΑΙΚΑ 2. Η γυναίκα πλένει την σχάρα.
3. Η γυναίκα παει στο μπακάλικο.
4. Η γυναίκα παει στο χασάπικο.
5. Η γυναίκα παει στο ζαχαροπλαστείο.
6. Η γυναίκα ετοιμάζει την σαλάτα και τα λαχανικά.
7. Η γυναίκα ετοιμάζει τα κρέατα για το ψήσιμο.
8. Η γυναίκα βάζει σε ένα δίσκο τα κρέατα με τα σχετικά μπαχαρικά και τα εργαλεία του ψησίματος.
9. Η γυναίκα φέρνει την σχάρα καθαρή και το δίσκο στον άνδρα που είναι ξαπλωμένος δίπλα στην ψησταριά απολαμβάνοντας την μπύρα του.



10. Ο άνδρας βάζει το κρέας πάνω στην σχάρα.


11. Η γυναίκα μπαίνει στο σπίτι να στρώσει το τραπέζι. 12. Η γυναίκα ρίχνει μια ματιά στα λαχανικά που βράζουν.
13. Η γυναίκα ετοιμάζει το επιδόρπιο.
14. Η γυναίκα ξανά βγαίνει έξω να πει στον άνδρα της ότι καίγεται το κρέας.



15. Ο άνδρας βγάζει το κρέας που παρά ψήθηκε από την σχάρα και το παει στην γυναίκα του.


16. Η γυναίκα ετοιμάζει τα πιάτα και τα βάζει στο τραπέζι.



17. Ο άνδρας βάζει να πιούνε.


18. Η γυναίκα ξεστρώνει το τραπέζι και ετοιμάζει τον καφέ. 19. Η γυναίκα σερβίρει τον καφέ και το επιδόρπιο.
20. Μετά το γεύμα, η γυναίκα μαζεύει το τραπέζι και το τραπεζομάντιλο.
21. Η γυναίκα πλένει τα πιάτα και συμμαζεύει την κουζίνα.



22. Ο άνδρας αφήνει την ψησταριά όπως είναι γιατί ακόμη καίγονται τα κάρβουνα. 23. Ο άνδρας ρωτάει την γυναίκα του αν χάρηκε που δεν μαγείρεψε σήμερα.
24. με ένα απορημένο ύφος ο άνδρας βγάζει συμπέρασμα ότι οι γυναίκες δεν είναι ποτέ ευχαριστημένες.








μουαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Τοσα πολλα??????????
ασε θα φαμε απ εξω....ντελιβερυ :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
Απο τα λιγα που διαβασα στο θεμα, ειναι οτι οι Ελληνιδες και καλα ειναι για σχεση ενω οι υπολοιπες μονο για σεξ...

Εγω παλι γιατι οποτε κατεβαινω Ελλαδα κανω ΜΟΝΟ χαβαλε με Ελληνιδες (προσοχη , δεν μπαινω καν στη διαδικασια φλερτ, βαρεθηκα πλεον) και σχεσεις μπορω να κανω μονο με ξενες...

Τα τελευταια 6 χρονια ειχα 2 ξεπετες με Ελληνιδες, μια με μια φοιτητρια και μια με μια τραγουδιστρια και θα ειχα με παραπανω τραγουδιστριες αν εντομεταξυ δεν ειχα σχεση και εμφανιζα τη δικια μου.

Οσο για το τι εμπειριες ειχα τα τελευταια χρονια με ξενες (προσοχη, οχι επι πληρωμη) ειλικρινα δεν θυμαμαι , δεν εχω μπει στη διαδικασια να μετρησω.

Ζω μονιμα σε χωρα της Α. Ευρωπης πλεον, εχω βρει την υγεια μου , εχω σοβαρη σχεση με κοπελα ΑΣΤΕΡΙ (εμφανισιακα μοντελο, οσοι αγαπουν τη Τζουλια Αλεξανδρατου με καταλαβαινουν..., εσωτερικα ΑΝΘΡΩΠΟΣ)και οταν τυχει και κανενα τυχερο δεν λεμε και οχι. Η μεγαλυτερη φαση προσφατα που εχω ζησει ειναι να ερθει φιλικο ζευγαρι απο Ελλαδα για Χριστουγεννα εδω. Η τυπισσα κλασσικη κομπλεξικη, φερτα μου ολα στα ποδια, δεν μαγειρευω, δεν ειναι αυτα για μενα κτλ. Το παλικαρι δεν ηξερε τι επαιζε εξωτερικο. Επαθε πλακα, να βλεπει τη δικια μου να μαγειρευει, να ζυμωνει ψωμι (ΨΩΜΙ μια τυπισσα των 'κυβικων' Αλεξανδρατου, ουτε σε ταινιες επιστημονικης φαντασιας στην Ελλαδα αυτα) και οταν βγαινουμε εξω να μεταμορφωνεται σε πεταλουδα της νυχτας, να γυρναν ολα τα βλεμματα των γυρω.. Γυναικα να σε κανει να νιωθεις Β α σ ι λ ι α ς . Ε που λετε με τα πολλα..Με το που φευγουν τα παιδια απο δω, στο καπακι ο τυπος τη χωριζει την επομενη μερα μετα απο 2 χρονια γιατι λεει ... ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΡΕΖΙΛΙ και ΤΟΝ ΜΕΙΩΝΕ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ...

Θα μου μεινουν αξεχαστοι και οι 2. Η καλυτερη επιβεβαιωση της σαπιλας της ελληνικης κοινωνιας.

Μια λεπτομερεια, η παραπανω κοπελα, εχει δικη της δουλεια, και οποτε τελειωνει ερχεται να με βοηθησει στη δικη μου δουλεια που ειναι μεχρι αργα, ΑΜΜΙΣΘΙ .

Οι Ελληνιδες δεν ειναι ουτε κακες, ουτε παραλογες ουτε τιποτα. Ειναι απλα υπερτιμημενες αξιες εξαιτιας των Ελληνων ανδρων.

Το τι πολεμο εχει αντιμετωπισει η κοπελα μου οταν με συνοδευει Ελλαδα δε λεγεται.(...Δεν ειναι για σοβαρα..Ειναι ψευτικη σαν Μπαρμπι..Ηλιθια επιχειρηματα τελειως. Που να δειτε τι μπαζολες τα εχουν ξεστομισει αυτα θα γελατε μια ζωη . Μπαζολες γενικως ,οχι εμφανισιακα.)

Και απο την αλλη μερια το γλειψιμο σε μαγαζια εξω, σφηνακια και καλα κερασμενα απο μαγαζια, και καλα εκει που εχω χτισει μαγαζια και το παιζαν Γερμανοι, με τη μια να ρθουν να με γνωρισουν τα αφεντικα κτλ..Αηδιασα.

Τα καλοκαιρια δηλαδη που κατεβαινω κανω ΤΡΕΛΛΟ χαβαλε με την κατασταση που επικρατει. Συμβουλευω τους παντες που μπορουν, να εξαφανιστουν απο τη χωρα και να μετακομισουν για το καλο τους. Θα βρουν την υγεια τους.

Ευχαριστω το Θεο πραγματικα μερικες φορες , γιατι με αυτα που εχω περασει, τα ψυχοφθορα χρονια της ταλαιπωριας , δακρυων κτλ ειναι παρελθον. ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ !
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Απο τα λιγα που διαβασα στο θεμα, ειναι οτι οι Ελληνιδες και καλα ειναι για σχεση ενω οι υπολοιπες μονο για σεξ...

Εγω παλι γιατι οποτε κατεβαινω Ελλαδα κανω ΜΟΝΟ χαβαλε με Ελληνιδες (προσοχη , δεν μπαινω καν στη διαδικασια φλερτ, βαρεθηκα πλεον) και σχεσεις μπορω να κανω μονο με ξενες...

Τα τελευταια 6 χρονια ειχα 2 ξεπετες με Ελληνιδες, μια με μια φοιτητρια και μια με μια τραγουδιστρια και θα ειχα με παραπανω τραγουδιστριες αν εντομεταξυ δεν ειχα σχεση και εμφανιζα τη δικια μου.

Οσο για το τι εμπειριες ειχα τα τελευταια χρονια με ξενες (προσοχη, οχι επι πληρωμη) ειλικρινα δεν θυμαμαι , δεν εχω μπει στη διαδικασια να μετρησω.

Ζω μονιμα σε χωρα της Α. Ευρωπης πλεον, εχω βρει την υγεια μου , εχω σοβαρη σχεση με κοπελα ΑΣΤΕΡΙ (εμφανισιακα μοντελο, εσωτερικα ΑΝΘΡΩΠΟΣ)και οταν τυχει και κανενα τυχερο δεν λεμε και οχι. Η μεγαλυτερη φαση προσφατα που εχω ζησει ειναι να ερθει φιλικο ζευγαρι για Χριστουγεννα εδω. Η τυπισσα κλασσικη κομπλεξικη, φερτα μου ολα στα ποδια, δεν μαγειρευω, δεν ειναι αυτα για μενα κτλ. Το παλικαρι δεν ηξερε τι επαιζε εξωτερικο. Επαθε πλακα, να βλεπει τη δικια μου να μαγειρευει, να ζυμωνει ψωμι (ΨΩΜΙ το μοντελο, ουτε σε ταινιες επιστημονικης φαντασιας στην Ελλαδα αυτα) και οταν βγαινουμε εξω να μεταμορφωνεται σε πεταλουδα της νυχτας, να γυρναν ολα τα βλεμματα των γυρω.. Ε που λετε με τα πολλα..Με το που φευγουν τα παιδια απο δω, στο καπακι ο τυπος τη χωριζει την επομενη μερα μετα απο 2 χρονια γιατι λεει ... ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΡΕΖΙΛΙ και ΤΟΝ ΜΕΙΩΝΕ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ...

Θα μου μεινουν αξεχαστοι και οι 2. Η καλυτερη επιβεβαιωση της σαπιλας της ελληνικης κοινωνιας.
...


+1,000,000 


Ειχα  γραψει  παλια  οτι  στην  Ελλαδα  πασχουμε  στο  " Value  for money".

Mε ορους Marketing  ..υπαρχει  ενα  κοινωνικο ρευμα  στην  Ελλαδα  απο τις Ελληνιδες οπου  θεωρουν σε γενικες γραμμες τον Ελληνα  μαλακα  .. και  υπαρχουν  οι  καγκουρες  που  το  επιβεβαιωνουν το μοντελο  αυτο ..

Οποτε  πρεπει ο Ελληνας :

1) Nα εχει  τεραστια αποθεματα υπομονης  ..

2) Οικονομικη ανεση (θεωρειται  ....Must) 

3)  Να ειναι ευελικτος  και λιγο μακακας ΄..


  ΓΙΑ ΝΑ ικανοποιησει  τα κομπλεξ  μια ανεγκεφαλης  Ελληνιδας  που εχει χασει την μπαλα..

 
  Οποτε τα μπουρδελα ..CT , CG  ,  μασαζ  ...χτυπανε  τρελλα  νουμερα .. 


 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε μου μπαινω καιρο εδω και εχω διαβασει τι γραφεις και τι σου γραφουν , αλλα μολις σημερα εκανα εγγραφη.

Αυτο που παρελειψα παραπανω να πω ειναι οτι η κοπελα εχει και εγκεφαλο που κατοικειται, μπορεις να κανεις και σοβαρες συζητησεις μαζι της. Δεν εχει σχεση με lifestyle περιοδικα, δεν πινει (ισως 1-2 φορες το χρονο) και καπνιζει ελαχιστα. Και ειναι ΓΥΝΑΙΚΑ, ξερει πως να ξυπναει το αντρικο ζωο οταν πρεπει. Οσο για μεσα στο σπιτι... Τα σχολια ειναι περιττα. Η μανα μου που ειναι κλασσικη ελληνιδα μανα, περιεργη και κολλημενη στο γιοκα, ενω στην αρχη ειχε προβλημα λογω εθνικοτητας και τετοια, τωρα εχουν γινει οι καλυτερες φιλες.

Τωρα που γραφω αυτες τις γραμμες εχει βγει εξω για να κανει δικη μου δουλεια 'Επειδη κοιμηθηκες αργα και εισαι κουρασμενος, δεν πειραζει, θα παω εγω' :)

 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Συμβουλευω τους παντες που μπορουν, να εξαφανιστουν απο τη χωρα και να μετακομισουν για το καλο τους. Θα βρουν την υγεια τους.

Σωστος......
Οποιος ασχολειται με ελληνιδες ειναι το λιγοτερο.....ασχετος.


Eσυ σε τι ηλικια εφυγες?
Ποσο γρηγορα αφομοιωθηκες στην ξενη χωρα?
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Επαναλαμβάνω: Γιατί μια Σουηδέζα να θέλει να το παίξει ελλεεινίδα? :headbang: :headbang: :headbang:

Μυριστηκε οτι στην Ελλαδα δεν υπαρχουν γυναικες..........
Το εχω πει πολλες φορες.............το τελευταιο μπαζο ξενη στη χωρα της εδω ειναι θεα..........και γινεται ευκολα τραγουδιστρια playmate.....κλπ κλπ............
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1


  Αγαπητε  ΑQ7 ,

  Οι  Ελληνιδες  δεν προκειται  να  καταλαβουν  τι λεω  ....
  Αν  δεν επισκεφτουν  10  χωρες  (Ολλανδια, Σουηδια, Δανια , Κυπρο-εζησα 6 μηνες-,
  Αυστραλια -εζησα 5 χρονια  - κτλ) ,  και δεν ζησουν  εξω  ..αποκλειεται  να καταλαβουν
  για τι μιλαμε ...

  Υπαρχουν  και καλες  Ελληνιδες αλλα ειναι  μετρημενες  στα δαχτυλα ...

  Ξερω  καλα  παιδια  που  ψαχνουν  ματαια να βρουνε μια Ελληνιδα  της προκοπης..

  Εγω  τωρα τρεχω με κληρονομικα  και Κτηματολογιο ..

  Ειλικρινα  , λυπαμαι  για το καταντημα  της Ελληνιδας .. 

  Το  μετακατοχικο συνδρομο  δεν  λεει να φυγει  (μουνι-αμαξι-κυριλε δουλεια) ...

  Οποτε ολα  εχουν  βγει  στο  auction ...Ποσο  κανει  το μουνακι σου??

  Βλεπω  οτι  οι Ελληνιδες ειναι  φοβισμενες , ξυνοφατσες  -σε γενικες γραμμες- ,
  ξενερωτες και  κουτοπονηρες ...

  Οποιος εχει  ζησει εξω  βλεπει  αμεσως την διαφορα ...

  Εγκλωβιζονται  σε παρεειστικες  νοοτροπιες  και σε ηλιθιες  συμπεριφορες..

  Μου εχει τυχει  να βγω με Ολλανδεζες, Ρωσιδες , Γερμανιδες στην Ελλαδα
  και να μου την πεφτουν  στην  καφετερια Ελληνιδες  οταν  η Ολλανδεζα παει στην  τουαλετα!!!

  Ελεος!!!! 

  Και  οταν  βγαινεις μονος η με φιλαρακι ..εισαι  ανυπαρκτος!!!
 
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Φταινε και οι Ελληνες κατα 50%........
Οι περισσοτεροι ειναι σαβουρομαλακες λιγουρηδες που τους εχιε φαει η αγαμια.......εχουν κανει τα μπαζα θεες.
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
 

  ιλικρινα  , λυπαμαι  για το καταντημα  της Ελληνιδας .. 

  Το  μετακατοχικο συνδρομο  δεν  λεει να φυγει  (μουνι-αμαξι-κυριλε δουλεια) ...

  Οποτε ολα  εχουν  βγει  στο  auction ...Ποσο  κανει  το μουνακι σου??

  Βλεπω  οτι  οι Ελληνιδες ειναι  φοβισμενες , ξυνοφατσες  -σε γενικες γραμμες- ,
  ξενερωτες και  κουτοπονηρες ...

  Οποιος εχει  ζησει εξω  βλεπει  αμεσως την διαφορα ...

  Εγκλωβιζονται  σε παρεειστικες  νοοτροπιες  και σε ηλιθιες  συμπεριφορες..

   Μου εχει τυχει  να βγω με Ολλανδεζες, Ρωσιδες , Γερμανιδες στην Ελλαδα
   και να μου την πεφτουν  στην  καφετερια Ελληνιδες  οταν  η Ολλανδεζα παει στην  τουαλετα!!!

   Ελεος!!!! 

   Και  οταν  βγαινεις μονος η με φιλαρακι ..εισαι  ανυπαρκτος!!!
 

+ 10000000000000000000000000000000000000000000000 φίλε!

Έχω ζήσει και γω πολλά χρόνια έξω και εδώ στην Ελλάδα τρώω σαν σκατά στη μούρη την ξυνή και κουτο-πονηρο-βλάχικη συμπεριφορά της Ελλεηνίδας. Αδιαφορία αν δεν είσαι στην τσατσο-κλικαδορο-παρέα της (παρεκτός και φέρνεις σε Μπραντ Πιτ, οπότε τότε στάζει το νουνάκι τους) και αν δεν ξέρει το Ε9 σου και χοντρό πέσιμο αν σε δούνε να σου δίνουν σημασία άλλες γυναίκες ή αν μάθουν ότι μετράς επαγγελματικά ή κοινωνικά...  
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Καλα ρε παλιε.....ζουσες εξω και ηρθες εδω?

 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Καλα ρε παλιε.....ζουσες εξω και ηρθες εδω?

Μεγάλη ΜΑΛΑΚΙΑ μου! Και τώρα στις χώρες που ζούσα έχει τεράστια κρίση, που δεν έχει έρθει ακόμη στην Ελλάδα. Μόλις χοντρύνει το πράγμα και εδώ (που σίγουρα θα χοντρύνει) την έκανα....
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
 Αγαπητε  παλιε ,

 Υπαρχει  survial  guide -Οδηγος επιβιωσης  στην Ελλαδα.

 1) Να μην  ασχολουμαστε  με  Ελληνιδες  ..παρα μονο  οταν  παιζει  το ματι τους
     (αν και αυτο ειναι  αμφιλεγομενο!!) η οταν βλεπουμε  οτι  αξιζει ο κοπος!!


 2) Μην το παιρνετε  προσωπικα  (Ελληνιδες =κομπλεξ ...δεν φταιω εγω για τα χαλια της!!)


 3) Μαθετε ξενες γλωσσες (Αγγλικα , Ρωσικα κτλ ..) Αξιζει τον κοπο (70 μορια στον
    ΑΣΕΠ  η αριστη γνωση της ξενης γλωσσας ..)

 4) Πασχα και μετα  αρχιστε τις βολτες  οπου υπαρχει τουρισμος..


 5) Η πιο αξιοπρεπης λυσης ..μπουρδελο ...τουλαχιστον ξερεις τι παιρνεις..
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
  Sorry ηθελα να πω survival  guide!!
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
 Αγαπητε  παλιε ,

 Υπαρχει  survial  guide -Οδηγος επιβιωσης  στην Ελλαδα.

 1) Να μην  ασχολουμαστε  με  Ελληνιδες  ..παρα μονο  οταν  παιζει  το ματι τους
     (αν και αυτο ειναι  αμφιλεγομενο!!) η οταν βλεπουμε  οτι  αξιζει ο κοπος!!


 2) Μην το παιρνετε  προσωπικα  (Ελληνιδες =κομπλεξ ...δεν φταιω εγω για τα χαλια της!!)


 3) Μαθετε ξενες γλωσσες (Αγγλικα , Ρωσικα κτλ ..) Αξιζει τον κοπο (70 μορια στον
    ΑΣΕΠ  η αριστη γνωση της ξενης γλωσσας ..)

 4) Πασχα και μετα  αρχιστε τις βολτες  οπου υπαρχει τουρισμος..


 5) Η πιο αξιοπρεπης λυσης ..μπουρδελο ...τουλαχιστον ξερεις τι παιρνεις..


Θέλοντας και μη είμαστε υποχρεωμένοι να ασχολούμαστε με τις Ελληνίδες (αυτές μας έλαχαν, τι να κάνουμε...). Προσωπικά δεν ρίχνω το μερίδιο ευθύνης αποκλειστικά στις Ελληνίδες για τον τραγικό τρόπο που συμπεριφέρονται κοινωνικά και ειδικά σε άντρες που δεν ανήκουν στην τσατσο-κλικαδούρα τους (που δεν θυμίζουν Μπραντ Πιτ και δεν έχουν μεγάλο Ε9 - παρεπιπτόντως πριν λίγο στην τράπεζα έβλεπα λαμογιο - γύφτουλα εμφανισιακά να κάνει ανάληψη 20.000 Ευρώ μπροστά μου και την αρκετά εμφανίσημη ταμία να χαριεντίζεται και να λιγώνεται μαζί του - γιατί προφανώς το λαμόγιο έκανε τακτικά τέτοιες αναλήψεις και το νουνάκι της έσταζε μπροστά στα τόσα λεφτα). Ανάλογο μερίδιο ευθύνης ρίχνω και στον Ελλέηνα, που έχει κάνει έτσι τις Ελλεηνίδες. Με το μπουρδέλο που έχει γίνει η χώρα μας τα τελευταία χρόνια μερίδιο ευθύνης έχουμε όλοι μας και σαφώς όχι μόνο οι Ελληνίδες. Αν υπήρχαν λιγότεροι Ελλέηνες θα υπήρχαν και λιγότερες Ελλεηνίδες....

Και κάτι άλλο, που πάει κόντρα στο πνεύμα αυτού του site. Ακόμη και στις μεγαλύτερες καύλες μου προσωπικά προτιμάω να το παλέψω μέχρι τέλους και με την πιο δύσκολη, ξυνή, κομπλεξική και δυσκοίλια Ελλεηνίδα παρά να πάω σε ..ρδέλο. Το πολύ εύκολο και έτοιμο με χαλάει....

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom