Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (0 μέλη και 36 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Σε τι ποσοστό ισχύει αυτό στην Ελλάδα? 5% για να είμαι large?
Το 95% για να μην πω το 99% χρησιμοποιεί την ισότητα όπου την συμφέρει και πληρώνει πάντα ο λαλάκας ο Έλληνας.
Δες λίγο τα ποσοστά και πες μου αν λέω αλήθεια.
μην εισαι τοσο απολυτος!
ποια ποσοστα?
μην τα βαζεις ολα σε ενα σακι!
αν εσυ,οι γνωστοι σου και ο Μπαμπης ο σουγιας και πεταλουδας το κανετε αυτο δεν μπορεις να μου λες μετα οτι το 95% ετσι κανει! επειδη αυτους ξερεις εσυ!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Σε τι ποσοστό ισχύει αυτό στην Ελλάδα? 5% για να είμαι large?
Το 95% για να μην πω το 99% χρησιμοποιεί την ισότητα όπου την συμφέρει και πληρώνει πάντα ο λαλάκας ο Έλληνας.
Δες λίγο τα ποσοστά και πες μου αν λέω αλήθεια.
Και 1% να είναι, υπάρχουν. Δεν είπα ότι όλες είναι έτσι, είπα ότι άμα δε θες τον αγοραίο έρωτα και δε θες να πληρώνεις την γκόμενά σου να ψάξεις να βρεις αυτό που θες.
Δεν υπάρχει λόγος να χαλιέται κανείς με γκόμενες (ή γκόμενους) που δε γουστάρει, αυτό υποστηρίζω εγώ, δεν είπα κάτι παράλογο. Και δε μιλάω για ελληνίδες μόνο, δόξα τω θεώ μια χαρά πάμε κι από ξένες εδώ.

αααα.... θα σε μαλωσω..

γιατι λες τα μισα ????
γιατι δε λες οτι πλεον τους βγαζουν και εξω (τους κοκκινιστούς) καθε σαββατο βραδυ πληρωνοντας και τα εξοδα (φαγητο, ποτα, βενζινες) και στο τελος οταν τους πανε στο fuckotel να τους γαμησουν, πληρωνουν ΚΑΙ το δωματιο ????  :tooth: :tooth:
Εσένα δε σε καταλαβαίνω μεσιέ, κάνεις λες και είμαι σε σταυροφορία...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Εσένα δε σε καταλαβαίνω μεσιέ, κάνεις λες και είμαι σε σταυροφορία...
βασικα εγω χαβαλε κανω, μη χαλιέσαι.. μια χαρα σε/σας βρισκω..  :)







[size=7pt]αρκει να τον παιρνετε βαθια, ακατάπαυστα και ποικιλοτρύπως..[/size]
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Άμα χαλάει κάποιον να πληρώνει είτε για να γαμήσει είτε κερνώντας τη γκόμενά του, εγώ λέω να ψάξει να βρει γκόμενα που να τον ικανοποιεί. Έλεος πια που για να έχεις γκόμενα πρέπει ΣΤΑΝΤΑΡ να την πληρώνεις, υπάρχουν γκόμενες που είναι μια χαρά οικονομικά και δεν περιμένουν από άλλους να πληρώνουν γι'αυτές (ελληνίδες και ξένες φυσικά)

Περιμενετε απο γυναικα να σας πει οτι υπαρχουν γυναικες που δε θελουν να τις πληρωνουν????
ελεος ελεος ελεος...
Ολες ειναι διπροσωπες, υποκριτριες, συμφεροντολογες........
ουστ απο εδω φολες.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
ας ηξερα σε ποιον πλανητη ζειτε καποιοι....ας ηξερα μονο...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Περιμενετε απο γυναικα να σας πει οτι υπαρχουν γυναικες που δε θελουν να τις πληρωνουν????
ελεος ελεος ελεος...
Ολες ειναι διπροσωπες, υποκριτριες, συμφεροντολογες........
ουστ απο εδω φολες.
Ναι ρε, είμαι ο νταβατζής των απανταχού ελληνίδων και πρέπει να διαφημίσω το προϊόν μου (τις μπαγιάτικες μπριζόλες μπουαχαχααα) Α παράτα μας

βασικα εγω χαβαλε κανω, μη χαλιέσαι..
Μπαχ, τότε μη δίνεις σημασία, έχω περίοδο σήμερα  :2funny:

[size=7pt]αρκει να τον παιρνετε βαθια, ακατάπαυστα και ποικιλοτρύπως..[/size]
Ουχουχουχουχουυ α να χαθείς, σάτυρε!!  :boobies: :boobies: :boobies:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
εχω ενα φιλο που μου χει πρηξει τα π@π@ρι@ συνεχως με τις γυναικες και λεγοντας μου οτι που ζεις δεν υπαρχει αληθηνος ερωτας κλπ κλπ! και του λεω τι θα κανεις ρε μαστορα οταν θα μεγαλωσεις? παιδια δεν θες να χαρεις?εχω τα ανηψια μου! δεν θελω να μου τα τρωει καμια! αν θελω να πηδαω εχω τις πουτανες! ποια θα σε προσεχει στα γεραματα? θα παρω γυναικα να πληρωνω!
και μετα απο μια ωρα συζητηση που μουτα χε κανει τουμπανα λεω κοιτα να δεις τον πουστη δεν μπορω να τον πιασω απο πουθενα!! για καθε ερωτηση εχει και μια ετοιμη απαντηση!!
και του λεω αν βρεις μια γυναικα να σε αγαπησει και τυγχανει να χει περισσοτερα λεφτα απο σενα τοτε θα πειστεις οτι για κανεναν λογο δεν θα σε χει παντρευτει για τα κωλολεφτα σου? (δεν εχει τα τρεκλα λεφτα)
εκει χαμογελασε και δεν απαντησε!
μου λεει αυτα ειναι σπανιες περιπτωσεις και εξαιρεσεις!
απο την στιγμη που υφισταται κατι τετοιο και δεν μιλαμε θαωρητικα αλλα και στην πραξη σημαινει οτι υπαρχουν καθε καρυδιας καρυδι!
και ετσι καταφερα να τον κανω να το βουλωσει (με την καλη την ενοια)
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
^^^^^^ Μα κι εσύ γιατί προσπαθούσες να τον πείσεις; Άμα δε θέλει γκόμενα, γάμους, οικογένειες, ιστορίες, δε θέλει ο άνθρωπος, δεν είναι κακό  :huh:
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Ναι ρε, είμαι ο νταβατζής των απανταχού ελληνίδων και πρέπει να διαφημίσω το προϊόν μου (τις μπαγιάτικες μπριζόλες μπουαχαχααα) Α παράτα μας
Μπαχ, τότε μη δίνεις σημασία, έχω περίοδο σήμερα  :2funny:
Ουχουχουχουχουυ α να χαθείς, σάτυρε!!  :boobies: :boobies: :boobies:

μπριζολα εισαι και εσυ, μπριζολες θα διαφημιζεις.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
^^^^^^ Μα κι εσύ γιατί προσπαθούσες να τον πείσεις; Άμα δε θέλει γκόμενα, γάμους, οικογένειες, ιστορίες, δε θέλει ο άνθρωπος, δεν είναι κακό  :huh:
δεν καταλαβες!
δεν προσπαθω να του αλαξω γνωμη! απλα να του εξηγησω οτι υπαρχουν........
ειναι τοσο ξεροκεφαλος που εχει πεισει τον ευατο του και δεν μπα να λες εσυ και εγω και ολοι!
προσπαθει μεχρι τελευτεας πνοης να σου περασει την αποψη του! και του το χω πει!! δεν θα σ αφησω να το κανεις!εδω θα συζηταμε μεχρι αυριο! χρησιμοποιει τετοια επιχειρηματολογια που προσπαθει να σου κανει το ασπρο μαυρο! και φυσικα δινουμε ρεσιταλ οποτε συναντιομαστε!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
δεν καταλαβες!
δεν προσπαθω να του αλαξω γνωμη! απλα να του εξηγησω οτι υπαρχουν........
ειναι τοσο ξεροκεφαλος που εχει πεισει τον ευατο του και δεν μπα να λες εσυ και εγω και ολοι!
προσπαθει μεχρι τελευτεας πνοης να σου περασει την αποψη του! και του το χω πει!! δεν θα σ αφησω να το κανεις!εδω θα συζηταμε μεχρι αυριο! χρησιμοποιει τετοια επιχειρηματολογια που προσπαθει να σου κανει το ασπρο μαυρο! και φυσικα δινουμε ρεσιταλ οποτε συναντιομαστε!
συμφωνω κ σε θαυμαζω που εχεις την υπομονη να ασχοληθεις με ανθρωπους που φορουν παρωπιδες...εγω δε μπορω... :)
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
ας ηξερα σε ποιον πλανητη ζειτε καποιοι....ας ηξερα μονο...

Πες τα ρε Λουκ όλοι στην κοσμάρα τους είναι!!! :dancing:


Εσύ boomb καλό μου κορίτσι, Honda δεν είσαι; Αλλά και να μην είσαι, δεν πειράζει καθόλου μπες εδώ και γίνε!!! :-* :-* :-*
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Και 1% να είναι, υπάρχουν. Δεν είπα ότι όλες είναι έτσι, είπα ότι άμα δε θες τον αγοραίο έρωτα και δε θες να πληρώνεις την γκόμενά σου να ψάξεις να βρεις αυτό που θες.
Δεν υπάρχει λόγος να χαλιέται κανείς με γκόμενες (ή γκόμενους) που δε γουστάρει, αυτό υποστηρίζω εγώ, δεν είπα κάτι παράλογο. Και δε μιλάω για ελληνίδες μόνο, δόξα τω θεώ μια χαρά πάμε κι από ξένες εδώ.
Το ότι υπάρχει 1% σημαίνει ότι το 99% λειτουργεί βάσει χρημάτων.
Επίσης Δεν χαλιόμαστε απλά μοιραζόμαστε απόψεις.
Και είναι η πρώτη φορά που συμφωνούμε boomb οπότε είναι ευχάριστο.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Το ότι υπάρχει 1% σημαίνει ότι το 99% λειτουργεί βάσει χρημάτων.
Επίσης Δεν χαλιόμαστε απλά μοιραζόμαστε απόψεις.
Και είναι η πρώτη φορά που συμφωνούμε boomb οπότε είναι ευχάριστο.
Δεν είπα το αντίθετο, είπα άμα σε χαλάει το ότι θέλουν χρήματα άσε το 99% και ψάξε το 1%
Συμφωνούμε γιατί συζητάμε, την άλλη φορά εγώ αλλον είχα υπόψη μου, πετάχτηκες κι εσύ και σε πήραν τα σκάγια  :boobies:  :boobies:  :boobies:  :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom