Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (0 μέλη και 37 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
συμφωνω κ σε θαυμαζω που εχεις την υπομονη να ασχοληθεις με ανθρωπους που φορουν παρωπιδες...εγω δε μπορω... :)
παντα ετσι κανω μεχρι που σηκωνω τα χερια ψηλα και σταματαω!
ξερεις ποσα ποστ εχω κανει παλια και εγραφα σαν τον μαλακα με τις ωρες! αρκετοι συμφωνουσανε αλλα......με τα καινουρια μελοι πλεον!
και η πλακα ξερεις ποια ειναι? οτι αυτοι που υποστηριζουνε τις παραπανω αποψεις ειναι και οι χειροτεροι μουνακηδες και μουνοδουλοι!
κοιτα που θε πεσουνε ολλοι τωρα να με φανε!
ασε τι λενε εδω μεσα!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
παντα ετσι κανω μεχρι που σηκωνω τα χερια ψηλα και σταματαω!
ξερεις ποσα ποστ εχω κανει παλια και εγραφα σαν τον μαλακα με τις ωρες! αρκετοι συμφωνουσανε αλλα......με τα καινουρια μελοι πλεον!
και η πλακα ξερεις ποια ειναι? οτι αυτοι που υποστηριζουνε τις παραπανω αποψεις ειναι και οι χοιροτεροι μουνακηδες και μουνοδουλοι!
κοιτα που θε πεσουνε ολλοι τωρα να με φανε!
ασε τι λενε εδω μεσα!
θανο μου κ γω τα λεω...αλλα εγω ειμαι ελλεηνιδα!!!αν εγω κ συ πουμε ΑΚΡΙΒΩΣ τα ιδια πραγματα εμενα θα με κραξουν κ σενα θα σου πουν:μπραβο ρε φιλε/ετσι ειναι κτ.λ...
και ισως ειναι καλυτερα μουνοδουλος οπως το λετε παρα μισογυνης...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
θανο μου κ γω τα λεω...αλλα εγω ειμαι ελλεηνιδα!!!αν εγω κ συ πουμε ΑΚΡΙΒΩΣ τα ιδια πραγματα εμενα θα με κραξουν κ σενα θα σου πουν:μπραβο ρε φιλε/ετσι ειναι κτ.λ...
και ισως ειναι καλυτερα μουνοδουλος οπως το λετε παρα μισογυνης...
καλα αυτο ισχυει και σε αλλα!
αν εγω παω με 10 ειμαι μαγκας και συ πουτανα!
και μετα λενε για τις ελλεηνιδες !! ολοι οι ανοιχτομυαλοι εδω μεσα μαζευτηκαν!
τουλαχιστον εγω δεν το παιζω ανοιχτομυαλος αλλα το λεω! καλα δεν εχω και παροπιδες!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
και ισως ειναι καλυτερα μουνοδουλος οπως το λετε παρα μισογυνης...
Το ίδιο πράγμα είναι Λουκρητία, το μίσος σημαίνει ότι ασχολείσαι. Το καλύτερο είναι να παρατήσεις ό,τι δε σου αρέσει και να πας για τα καλύτερα  :grin:
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Εγω καταλαβαινω οτι οι περισσοτεροι απο 'δω εχουν γυναικα-γκομενα Ελληνιδα και δε θελουν να λενε πολλα.........τους πειραζει.....
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
καλα αυτο ισχυει και σε αλλα!
αν εγω παω με 10 ειμαι μαγκας και συ πουτανα!
και μετα λενε για τις ελλεηνιδες !! ολοι οι ανοιχτομυαλοι εδω μεσα μαζευτηκαν!
τουλαχιστον εγω δεν το παιζω ανοιχτομυαλος αλλα το λεω! καλα δεν εχω και παροπιδες!
χαιρομαι που τουλαχιστον συννενοουμε με 3-4ατομα εδω μεσα... ;)αυτο λεω κ γω...
και γενικα πολλα εχω να πω αλλα ποιος θα καταλαβει...
νομιζω θα τα πω πριν την κανω κ γω....

Το ίδιο πράγμα είναι Λουκρητία, το μίσος σημαίνει ότι ασχολείσαι. Το καλύτερο είναι να παρατήσεις ό,τι δε σου αρέσει και να πας για τα καλύτερα  :grin:
βαριεμαι τους μισογυνηδες...η μαλλον τους λυπαμαι...τυλαχιστον ο μουνοδουλος(οχι ο δικος μας  :2funny:) ειναι απο χαριτωμενος μεχρι γελοιος...σε κανει να γελας..
ο μισογυνης δεν ειναι καν γ γελια...αν καταλαβαινεις τι εννοω...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Εγω καταλαβαινω οτι οι περισσοτεροι απο 'δω εχουν γυναικα-γκομενα Ελληνιδα και δε θελουν να λενε πολλα.........τους πειραζει.....
εμενα η σχεση μου ειναι ξενη!
αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν γουσταρω τις ελληνιδες!
και να σου ποω τι αλλο καταλαβαινω εγω?
οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται!  (αυτο τα λεει ολλα)

(και οποιος εχει την σφιγκα σφιγκεται) ασχετο αλλα ετσι τοπα! :2funny:
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Δεν είπα το αντίθετο, είπα άμα σε χαλάει το ότι θέλουν χρήματα άσε το 99% και ψάξε το 1%
Συμφωνούμε γιατί συζητάμε, την άλλη φορά εγώ αλλον είχα υπόψη μου, πετάχτηκες κι εσύ και σε πήραν τα σκάγια  :boobies:  :boobies:  :boobies:  :boobies:
no problem
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
θανο μου κ γω τα λεω...αλλα εγω ειμαι ελλεηνιδα!!!αν εγω κ συ πουμε ΑΚΡΙΒΩΣ τα ιδια πραγματα εμενα θα με κραξουν κ σενα θα σου πουν:μπραβο ρε φιλε/ετσι ειναι κτ.λ...
και ισως ειναι καλυτερα μουνοδουλος οπως το λετε παρα μισογυνης...

Όχι πια στις μικρότερες γενιές loukritia....

Θεωρείται π.χ. φυσιολογικό μία κοπέλα να "πυροβολεί" όποιο αγόρι (από μέτριο και πάνω) κινείται.

Βέβαια αν οι μεγαλύτεροι στη γειτονιά της το ήξεραν θα την έβγαζαν (με τα δικά τους μέτρα σύγκρισης) πουτάνα, αλλά και αυτό σιγά σιγά θα αλλάξει....
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
και ισως ειναι καλυτερα [size=15pt]μουνοδουλος[/size] οπως το λετε παρα μισογυνης...

Με φωνάξατε; :2funny: :-* :-* :-* :dancing:

Ααα, μεσιέ, δεν ξέρω, θέλει ψάξιμο το πράγμα...  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:

Έλαααααααααα
crying-baby-1.gif
crying-baby-1.gif
crying-baby-1.gif
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
απο προσωπικη μου εμπειρια λεω το εξης χωρις να ισχυει παντα το τονιζω!
οι περισσοτεροι και οχι ολλοι που γινονται μισογυνιδες ειναι απλα μια αμυνα επειδη εχουνε φαει κανα 2 χοντρες πικρες απο τις γκομενες!
απλα!
εχω φιλο που ειναι τοσο ανετος! (και σχεδον παντα εχει γυναικα) ποτε δεν μενει single και μου λεει
εγω ρε φιλε τις γυναικες τις αγαπαω! ολες! και ριχνω το γελιο!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Όχι πια στις μικρότερες γενιές loukritia....

Θεωρείται π.χ. φυσιολογικό μία κοπέλα να "πυροβολεί" όποιο αγόρι (από μέτριο και πάνω) κινείται.

Βέβαια αν οι μεγαλύτεροι στη γειτονιά της το ήξεραν θα την έβγαζαν (με τα δικά τους μέτρα σύγκρισης) πουτάνα, αλλά και αυτό σιγά σιγά θα αλλάξει....
πλακα κανεις τωρα??????μακαρι να ειχα την δυνατοτητα να σου εβαζα εδω ποστ ατομων απο εδω μεσα νεων ηλικιακα να δεις πως μιλανε γ τις κοπελες με εμπειριες....και αντιστοιχα γ τις κοπελες χωρις εμπειριες!!!ειναι να βαρας το κεφαλι σου!!! :headbang: :headbang: :headbang:
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
Ρε σεις οσο ημουν Ελλαδα συζουσα με αλλοδαπη μηνες ολοκληρους σχεδον ενα χρονο και να μην πιστευει κανεις ουτε με ορκους οτι ολα τα εξοδα μα ΟΛΑ, ενοικια, ποτα, κοινοχρηστα ΟΛΑ ΟΛΑ ηταν μισα μισα. Μεχρι και η βενζινη στο αυτοκινητο.

Εκει εχουμε καταντησει. Βρε 1000 φορες να ορκιζεσαι να προσπαθουν να στο βγαλουν οτι λες ψεμματα οτι δεν θες να το παραδεχτεις ....

Α ρε αθανατη Ελλαδα
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Ρε σεις οσο ημουν Ελλαδα συζουσα με αλλοδαπη μηνες ολοκληρους σχεδον ενα χρονο και να μην πιστευει κανεις ουτε με ορκους οτι ολα τα εξοδα μα ΟΛΑ, ενοικια, ποτα, κοινοχρηστα ΟΛΑ ΟΛΑ ηταν μισα μισα. Μεχρι και η βενζινη στο αυτοκινητο.

Εκει εχουμε καταντησει. Βρε 1000 φορες να ορκιζεσαι να προσπαθουν να στο βγαλουν οτι λες ψεμματα οτι δεν θες να το παραδεχτεις ....

Α ρε αθανατη Ελλαδα
δεν επιασα το ποιντ σου...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Ρε σεις οσο ημουν Ελλαδα συζουσα με αλλοδαπη μηνες ολοκληρους σχεδον ενα χρονο και να μην πιστευει κανεις ουτε με ορκους οτι ολα τα εξοδα μα ΟΛΑ, ενοικια, ποτα, κοινοχρηστα ΟΛΑ ΟΛΑ ηταν μισα μισα. Μεχρι και η βενζινη στο αυτοκινητο.

Εκει εχουμε καταντησει. Βρε 1000 φορες να ορκιζεσαι να προσπαθουν να στο βγαλουν οτι λες ψεμματα οτι δεν θες να το παραδεχτεις ....

Α ρε αθανατη Ελλαδα
μια απο τα ιδια!
αλλα δεν καθομαι να το εξηγησω!
ξερεις γιατι?
εχεις ακουσει αυτο που λενε αντε να αποδειξεις οτι δεν εισαι ελεφαντας!!
ψιλο στα αχυρα!
κατι τετοιο!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ρε σεις οσο ημουν Ελλαδα συζουσα με αλλοδαπη μηνες ολοκληρους σχεδον ενα χρονο και να μην πιστευει κανεις ουτε με ορκους οτι ολα τα εξοδα μα ΟΛΑ, ενοικια, ποτα, κοινοχρηστα ΟΛΑ ΟΛΑ ηταν μισα μισα. Μεχρι και η βενζινη στο αυτοκινητο.

Εκει εχουμε καταντησει. Βρε 1000 φορες να ορκιζεσαι να προσπαθουν να στο βγαλουν οτι λες ψεμματα οτι δεν θες να το παραδεχτεις ....

Α ρε αθανατη Ελλαδα
Εμ, ο καθένας έχει 2-3 εμπειρίες και νομίζει ότι αυτό καθορίζει όοοοοοοοολους τους άλλους και δε γίνεται τα πράγματα να είναι διαφορετικά
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
Γι αυτα που ειπωθηκαν πριν, οτι αν ειναι γυναικα πρεπει απαραιτητως να τα σκας, που ειπαν καποιοι.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
συγγνωμη ρε παιδια!!!!!!!οταν μενεις με καποιον δεν ειναι αυτονοητη η μοιρασια εξοδων????????????????????????????????????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom