Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
ειμαστε υποχρεωμενοι να ασχολουμαστε με τις ελληνιδες ????????????

Δεν καταλαβαινω γιατι υποτιμας τα μπουρδελα-στουντιο.........
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Θέλοντας και μη είμαστε υποχρεωμένοι να ασχολούμαστε με τις Ελληνίδες (αυτές μας έλαχαν, τι να κάνουμε...). Προσωπικά δεν ρίχνω το μερίδιο ευθύνης αποκλειστικά στις Ελληνίδες για τον τραγικό τρόπο που συμπεριφέρονται κοινωνικά και ειδικά σε άντρες που δεν ανήκουν στην τσατσο-κλικαδούρα τους (που δεν θυμίζουν Μπραντ Πιτ και δεν έχουν μεγάλο Ε9 - παρεπιπτόντως πριν λίγο στην τράπεζα έβλεπα λαμογιο - γύφτουλα εμφανισιακά να κάνει ανάληψη 20.000 Ευρώ μπροστά μου και την αρκετά εμφανίσημη ταμία να χαριεντίζεται και να λιγώνεται μαζί του - γιατί προφανώς το λαμόγιο έκανε τακτικά τέτοιες αναλήψεις και το νουνάκι της έσταζε μπροστά στα τόσα λεφτα). Ανάλογο μερίδιο ευθύνης ρίχνω και στον Ελλέηνα, που έχει κάνει έτσι τις Ελλεηνίδες. Με το μπουρδέλο που έχει γίνει η χώρα μας τα τελευταία χρόνια μερίδιο ευθύνης έχουμε όλοι μας και σαφώς όχι μόνο οι Ελληνίδες. Αν υπήρχαν λιγότεροι Ελλέηνες θα υπήρχαν και λιγότερες Ελλεηνίδες....

Και κάτι άλλο, που πάει κόντρα στο πνεύμα αυτού του site. Ακόμη και στις μεγαλύτερες καύλες μου προσωπικά προτιμάω να το παλέψω μέχρι τέλους και με την πιο δύσκολη, ξυνή, κομπλεξική και δυσκοίλια Ελλεηνίδα παρά να πάω σε ..ρδέλο. Το πολύ εύκολο και έτοιμο με χαλάει....
Θα συμφωνήσω αλλά επέτρεψέ μου και να διαφωνήσω μαζί σου.
1. Ναι άμα δει μια τύπισσα κάποιον με λεφτά κάνει έτσι. Σωστή παρατήρηση.
2. Τον Έλληνα τον γεννάει και τον μεγαλώνει ημάνα του που αυτή τον εκπαιδεύει. Δεν φταίει ο άντρας αλλά η γυναίκα (και βάζω μέσα τη μάνα επίσης)
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
ρε παιδια βλεπω οτι καποιοι εχετε εμπειριες και απο το εξωτερικο!
1ον παρτε το χαμπαρι οτι ειστε ελλαδα και εχετε να κανετε με ελληνιδες και οχι σουηδεζες! οποιος θελει σουηδεζα π.χ ειναι ελευθερος να παει να ζησει και να παντρευτει σουηδεζα!
2ον κατι το οποιο διαβαζω συνεχεια και ακουω συνεχεια οτι κοιτανε το Ε9 τι αυτοκινητο και τι δουλεια εχει ο καθενας!! λογικο μου ακουγεται!
3ον απο πολυ μικρη μου εμπειρια στο εξωτερικο και απο μια συζητηση που ειχα τις προαλες με μια γαλιδα τεσπα καταλαβα οτι καποιοι κοιταν και τι δουλεια κανει η γυναικα........πλεον με εναν μισθο δεν τα βγαζεις περα!! απλα τα πραγματα!
εμεις εχουμε πιο πολλα θετικα απο οτι οι γυναικες!
δηλ οι γυναικες εχουνε ενα οριο...ΠΡΕΠΕΙ μεχρι μια ηλικια να κανουνε μια σοβαρη σχεση να αραβωνιαστουνε να παντρευτουνε και να κανουνε παιδια!!
αν ο αντρας προσεξει τον ευατο του λιγο και στοιχοιοδως μπορει να κανει παιχνιδι απο συνομιλικες εως μικροτερες! ο αντρας μπορει να παντρευτει και στα 28-30-35-40! αν η γυναικα δεν παντρευτει μεχρι τα 40......κλαφτα......
αν την γυναικα την παρατησεις στα 43της με παιδι ποιος θα την κοιταξει σοβαρα??? (υπαρχουνε και περιπτωσεις που ξαναπαντρευτηκανε και με παιδι)
ο αντρας ανετα χωριζει και ξαναπαντρευεται!!

μου ελεγε ο πατερας μου καποτε για μισθους.....(αν θα δουλευει η γυναικα δηλ ή οχι)
οτι με εναν μισθο δεν βγαινουν....μου ελεγε οτι πλεον τα διαζυγια βγαινουν για την πλακα!! καποτε οι γυναικες δεν ειχαν τοσο ανεξαρτησια.....δεν δουλευαν μια ζωη και αν δεν συμφωνουσαν στα 40 απλα η γυναικα εκανε τουμπεκι δεν μπορουσε να αφησει παιδια σπιτι και να γυρησει στους γερους γονεις της!! (τι θα λεγε και το χωριο)
πλεον αυτα δεν υπαρχουν! στα @@@@@@ μας τι θα πει ο κοσμος! οι 1οι ειμαστε ή οι τελευτεοι!??
αλλά η γυναικα δεν σηκωνει πλεον μυγα στο σπαθι της γιατι εχει την δουλιτσα της το αμαξακι της και σημαντικο τα λεφτα ΤΗΣ!!
δεν ειναι οτι δεν υπαρχει αγαπη στις μερες μας ΑΛΛΑ καποτε οι γονεις μας περασανε και κακουχιες και ξερανε τι θα πει ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ! εμεις ετσι οπως ειμαστε μεγαλωμενοι φλωρικα με ολλα μας τα κομφορ δεν αντεχουμε ουτε μπορουμε για να συνεχισει ο γαμος να περασουμε απο φτωχειες μεχρι να σταθουμε στα ποδια μας γιατι απλα απο τα σπιτια μας δεν ελειπε τιποτα!οποτε δεν θα παω εγω να παντρευρω για να μου λειψουν τοτε!
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1

  Kλεινοντας  θα  ηθελα   πω     κατι  σε σχεση με την  κριση (cost benefit analysis)


  Tο τι μας κοστιζει  η Ελληνιδα  οικονομικα  και  ψυχολογικα  ..

  Οσο και να μην θελεις  ..θα κανεις  παραπανω  κερασματα γιατι θα σε περασουν ..μαλακα!!

  Σου λεει  η γκομενα  ...(υποσυνειδητα ..) ..Με  γουσταρεις  χωστα ..εστω και με τροπο..

 
  Ποτα ..Καφεδες ..+++    βαλτε τα κατω ...  


  Οποτε εφοσον δεν υπαρχει  αισθημα  αλλα  καπιταλιστικη εκμεταλευση  ...

  ο ανδρας θα κοιταξει   ..το πηδημα με οικονομικους  ορους εφοσον τον εξωθησαν
  οι  γυναικες..

  6 πηδους  τον μηνα  Χ  40 σε studio  =240 euro..

  Eλληνιδα  ψυχοβγαλτης=  300 euro(και λιγα λεω +  πηδημα  μαπα..)..
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ρε παιδιά αυτό με το κέρασμα δεν το έχω καταλάβει... άμα δε γουστάρεις να πληρώνεις τη γκόμενά σου γιατί να το κάνεις;  :huh:
Ειδικά άμα δουλεύει (που οι περισσότερες δουλεύουν πια) θα είναι πολύ μαλακισμένη άμα περιμένει να της πληρώσει ο άντρας τον καφέ...
Και τέλος πάντων δεν μπορείτε να της το ξεκόψετε ευγενικά;
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Kαι γιατι να ασχοληθεις με Ελληνιδα?...........σονι και καλα να ασχοληθειτε μα τα μπαζα......καλα σας κανουν!
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
  Kλεινοντας  θα  ηθελα   πω     κατι  σε σχεση με την  κριση (cost benefit analysis)


  Tο τι μας κοστιζει  η Ελληνιδα  οικονομικα  και  ψυχολογικα  ..

  Οσο και να μην θελεις  ..θα κανεις  παραπανω  κερασματα γιατι θα σε περασουν ..μαλακα!!

  Σου λεει  η γκομενα  ...(υποσυνειδητα ..) ..Με  γουσταρεις  χωστα ..εστω και με τροπο..

 
  Ποτα ..Καφεδες ..+++    βαλτε τα κατω ...  


  Οποτε εφοσον δεν υπαρχει  αισθημα  αλλα  καπιταλιστικη εκμεταλευση  ...

  ο ανδρας θα κοιταξει   ..το πηδημα με οικονομικους  ορους εφοσον τον εξωθησαν
  οι  γυναικες..

  6 πηδους  τον μηνα  Χ  40 σε studio  =240 euro..

  Eλληνιδα  ψυχοβγαλτης=  300 euro(και λιγα λεω +  πηδημα  μαπα..)..
Φίλε συμφωνώ με την ανάλυση σου ΑΠΟΛΥΤΩΣ.
Δεν συμφέρει να βγαίνεις με γκόμενα πλέον.
Πρέπει στο κόστος να προσθέσεις και τα εξής:
1. Το καλό αμάξι που παίρνεις για να σε βλέπουν και να σε θαυμάζουν.
2. Τα συγκεκριμένα εστιατόρια ή μαγαζιά που πρέπει να μπεις μέχρι να βγάλεις γκόμενα.
3. Τον κύκλο ανθρώπων που πρέπει να συντηρείς ξοδεύοντας ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΜΗΣΕΙΣ.
Αυτά.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Kαι γιατι να ασχοληθεις με Ελληνιδα?...........σονι και καλα να ασχοληθειτε μα τα μπαζα......καλα σας κανουν!
Ααα, σ'αυτό συμφωνώ απολύτως, γιατί να ασχολείται κανείς με κάτι που τον χαλάει στο κάτω κάτω
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
ΠΟΤΕ μου δεν πληρωνα γκομενες συνεχεια! ΠΟΤΕ!!
σπανια κερνουσα κανα καφε κλπ!!
και παλι οταν εκανα κινηση να πληρωσω δεν δεχοταν.......
λογω αξιοπρεπειας!
καποιοι παλια μου λεγανε....εγω δεν εχω αφησει ποτε γκομενα να πληρωσει!! με καμαρι κιολας!
και απο μεσα μου ελεγα! αχ μαλακες που υπαρχουν! καλα κανουνκαι τους εκμεταλευονται!
αν η γκομενα δει οτι δεν την παιρνει να σε εκμεταλευτει και οτι δεν εισαι τετοιος τυπος την κανει με ελαφρα!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Kαι γιατι να ασχοληθεις με Ελληνιδα?...........σονι και καλα να ασχοληθειτε μα τα μπαζα......καλα σας κανουν!
και που να τις βρουμε τοσες ξενες στην ελλαδα ρε φιλε ωστε να μην ασχολιομαστε με ελληνιδες!
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Ρε παιδιά αυτό με το κέρασμα δεν το έχω καταλάβει... άμα δε γουστάρεις να πληρώνεις τη γκόμενά σου γιατί να το κάνεις;  :huh:
Ειδικά άμα δουλεύει (που οι περισσότερες δουλεύουν πια) θα είναι πολύ μαλακισμένη άμα περιμένει να της πληρώσει ο άντρας τον καφέ...

Συμφωνω  και  εγω  ...αυτο  με το κερασμα  δεν το εχω καταλαβει ...

:think:  :think: ΚΑΙ ..
επειδη τα πηρα  στο  κρανιο  ...(αλλα ειμαι και του διαβασματος)..

Εμαθα  Αγγλικα απταιστα, Ρωσικα  μετρια  , Σουηδικα -svenska II ,  εζησα  εξω  ..


Οποτε  παιζω   on a global  level   ...   στην Ελλαδα  και εγω  γνωρισει  καταπληκτικες

γυναικες  απο Ολλανδια-Σουηδια  κτλ...

 Και μετα  γελαω  με τις ελληνιδες  που  με κοιτανε  σαν χαζες!!!

 
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
και που να τις βρουμε τοσες ξενες στην ελλαδα ρε φιλε ωστε να μην ασχολιομαστε με ελληνιδες!
Όποιος θέλει βρίσκει ό,τι γουστάρει νομίζω. Καλύτερα είναι να ψάχνεις αυτό που γουστάρεις παρά να γκρινιάζεις για το μέτριο που σε χαλάει.
Όπως είπε και ένας ωραίος τύπος κάτι σελίδες πριν, προτιμάει να πληρώνει το καταπληκτικό για λίγο παρά να αρκείται στη μετριότητα και να του σπάει και τα @@  :grin:
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
και που να τις βρουμε τοσες ξενες στην ελλαδα ρε φιλε ωστε να μην ασχολιομαστε με ελληνιδες!

Το θεμα δεν ειναι που θα τις βρεις.........
Το θεμα ειναι τι αρχες εχεις ως αντρας........
Θα υποτιμησεις τοσο πολυ την αντρικη σου υποληψη ωστε να μπλεκεις με Ελληνιδες=τριμπαζα????

Γιατι τα στουντιο κλπ δε σου κανουν με τοσες ανατολικες γυναικαρες που εχουν?   [για ελλαδα μιλαμε]

Μηπως νομιζεις οτι με την Ελληνιδα θα γαμησεις τσαμπα?
Και τι θα λες.....γαμησα τσαμπα ενα μπαζο..........?


 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Το θεμα δεν ειναι που θα τις βρεις.........
Το θεμα ειναι τι αρχες εχεις ως αντρας........
Θα υποτιμησεις τοσο πολυ την αντρικη σου υποληψη ωστε να μπλεκεις με Ελληνιδες=τριμπαζα????

Γιατι τα στουντιο κλπ δε σου κανουν με τοσες ανατολικες γυναικαρες που εχουν?   [για ελλαδα μιλαμε]

Μηπως νομιζεις οτι με την Ελληνιδα θα γαμησεις τσαμπα?
Και τι θα λες.....γαμησα τσαμπα ενα μπαζο..........?
Σωστό αυτό για τις αρχές.
Η διαφορά αυτού που πάει πίσω από τις γκόμενες είναι ότι θέλει να τον αγαπάνε.
Εμείς μόνο να κάνουμε sex.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Μηπως νομιζεις οτι με την Ελληνιδα θα γαμησεις τσαμπα?
Και τι θα λες.....γαμησα τσαμπα ενα μπαζο..........?

Οι Ελληνίδες (κατά τη γνώμη μου) έχουν βελτιωθεί στο τομέα της εμφάνισης τα τελευταία χρόνια (εκτός κάποιων εξαιρέσεων βέβαια). Δυστυχώς, παραμένουν μπάζα στο μυαλό......
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Όποιος θέλει βρίσκει ό,τι γουστάρει νομίζω. Καλύτερα είναι να ψάχνεις αυτό που γουστάρεις παρά να γκρινιάζεις για το μέτριο που σε χαλάει.
Όπως είπε και ένας ωραίος τύπος κάτι σελίδες πριν, προτιμάει να πληρώνει το καταπληκτικό για λίγο παρά να αρκείται στη μετριότητα και να του σπάει και τα @@  :grin:

+1000000

Μην μπερδευομαστε ομως........
Σε μερικους μπορει να τους πειραζει που στις επαγγελματιες δινεις τα λεφτα και μπαινεις........αυτη η συνναλαγη ειναι καθαρη......παιρνεις αυτο που θες με λιγα χρηματα..........

Και οσοι ασχολουνται με Ελληνιδες απλως παιρνουν λιγα πραγματα και πληρωνουν πολλα χρηματα......ας το καταλαβουν καποτε
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Μην μπερδευομαστε ομως........
Σε μερικους μπορει να τους πειραζει που στις επαγγελματιες δινεις τα λεφτα και μπαινεις........αυτη η συνναλαγη ειναι καθαρη......παιρνεις αυτο που θες με λιγα χρηματα..........

Και οσοι ασχολουνται με Ελληνιδες απλως παιρνουν λιγα πραγματα και πληρωνουν πολλα χρηματα......ας το καταλαβουν καποτε
Άμα χαλάει κάποιον να πληρώνει είτε για να γαμήσει είτε κερνώντας τη γκόμενά του, εγώ λέω να ψάξει να βρει γκόμενα που να τον ικανοποιεί. Έλεος πια που για να έχεις γκόμενα πρέπει ΣΤΑΝΤΑΡ να την πληρώνεις, υπάρχουν γκόμενες που είναι μια χαρά οικονομικά και δεν περιμένουν από άλλους να πληρώνουν γι'αυτές (ελληνίδες και ξένες φυσικά)
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Το θεμα δεν ειναι που θα τις βρεις.........
Το θεμα ειναι τι αρχες εχεις ως αντρας........
Θα υποτιμησεις τοσο πολυ την αντρικη σου υποληψη ωστε να μπλεκεις με Ελληνιδες=τριμπαζα????

Γιατι τα στουντιο κλπ δε σου κανουν με τοσες ανατολικες γυναικαρες που εχουν?   [για ελλαδα μιλαμε]

Μηπως νομιζεις οτι με την Ελληνιδα θα γαμησεις τσαμπα?
Και τι θα λες.....γαμησα τσαμπα ενα μπαζο..........?
το οτι εσυ το θεωρεις οτι υποτιμας την αντρικη σου υποληψη δεν σημαινει οτι το ιδιο πιστευω και εγω!
εχω εμπειρια απο ξενες με σχεση και με ανατολικες γκομενες στα ιδια τους τα κρατη οχι στο εξωτερικο π.χ ελλαδα που κανουν οτι θελουν και ξερω!
τα εχω πει και τα εχω αναλυσει σε απειρες ωρες ποστ και παρα πολλοι εχουνε συμφωνησει μαζι μου!
οσο για την ελληνιδα!! εχω γαμησει ελληνιδα χωρις να την πληρωνω και ωραιο μουνακι και χωρις τουτου και στο τελος δεν ειπα γαμησα αλλο ενα ωραιο μπαζο αλλα ξερεις τι? γαμουσα ενα ωραιο μουνι που αλλοι οχι απλα το ονειρευονται.......ουτε με καλα αμξια και κερασματα δεν μπορουν να τις γαμησουν! (κατι χοντροι καραφλες)
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Άμα χαλάει κάποιον να πληρώνει είτε για να γαμήσει είτε κερνώντας τη γκόμενά του, εγώ λέω να ψάξει να βρει γκόμενα που να τον ικανοποιεί. Έλεος πια που για να έχεις γκόμενα πρέπει ΣΤΑΝΤΑΡ να την πληρώνεις, υπάρχουν γκόμενες που είναι μια χαρά οικονομικά και δεν περιμένουν από άλλους να πληρώνουν γι'αυτές (ελληνίδες και ξένες φυσικά)
Σε τι ποσοστό ισχύει αυτό στην Ελλάδα? 5% για να είμαι large?
Το 95% για να μην πω το 99% χρησιμοποιεί την ισότητα όπου την συμφέρει και πληρώνει πάντα ο λαλάκας ο Έλληνας.
Δες λίγο τα ποσοστά και πες μου αν λέω αλήθεια.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..[size=18pt]υπάρχουν γκόμενες που[/size] είναι μια χαρά οικονομικά και [size=18pt]δεν περιμένουν από άλλους να πληρώνουν γι'αυτές (ελληνίδες[/size] και ξένες [size=18pt]φυσικά)[/size]
αααα.... θα σε μαλωσω..

γιατι λες τα μισα ????
γιατι δε λες οτι πλεον τους βγαζουν και εξω (τους κοκκινιστούς) καθε σαββατο βραδυ πληρωνοντας και τα εξοδα (φαγητο, ποτα, βενζινες) και στο τελος οταν τους πανε στο fuckotel να τους γαμησουν, πληρωνουν ΚΑΙ το δωματιο ????  :tooth: :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom