Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (0 μέλη και 67 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
συγγνωμη ρε παιδια!!!!!!!οταν μενεις με καποιον δεν ειναι αυτονοητη η μοιρασια εξοδων????????????????????????????????????
Πας να ρίξεις στάχτη στα μάτια, τραγική ελεεινίδα;;;  :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny:

Προφανώς για όποιον έχει συζήσει με ΜΙΑ γκόμενα που δεν το θεωρούσε αυτονόητο, όχι, δεν είναι τα πράγματα όπως τα λες, όοοοοοολες οι γκόμενες θέλουν να τους πληρώνεις ΚΑΙ το σπίτι  :grin:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
συγγνωμη ρε παιδια!!!!!!!οταν μενεις με καποιον δεν ειναι αυτονοητη η μοιρασια εξοδων????????????????????????????????????
για μενα και για σενα ΝΑΙ!!!
αλλα για τους υπολοιπους οχι! γιατι και καλα τους τα τρωει η σιχαμερη ελλεινιδα!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Πας να ρίξεις στάχτη στα μάτια, τραγική ελεεινίδα;;;  :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny:

Προφανώς για όποιον έχει συζήσει με ΜΙΑ γκόμενα που δεν το θεωρούσε αυτονόητο, όχι, δεν είναι τα πράγματα όπως τα λες, όοοοοοολες οι γκόμενες θέλουν να τους πληρώνεις ΚΑΙ το σπίτι  :grin:
αααααααα!!!!!!!!!! θα το πω στον  δικο μου...κοροιδο τον πιανω τοσο καιρο...

οχι βεβαια !!!!

για ολα πλερωνουν τα τεμαχια..
:2funny: :2funny: :2funny:

για μενα και για σενα ΝΑΙ!!!
αλλα για τους υπολοιπους οχι! γιατι και καλα τους τα τρωει η σιχαμερη ελλεινιδα!
α ναι!!!ολο το ξεχναω αυτο!!!ενω η ξενη σου γραφει κ το σπιτι της...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Ρε παιδιά μου γιατί βασανίζεστε;
Αν κάποιος είναι ευτυχής με τα μπουρδέλα του ας είναι.
Αν κάποιος είναι ευτυχής με τις αλλοδαπές του το ίδιο.
Αν κάποιος προτιμάει ελληνίδες επίσης.
Ποιος νοιάζεται; Ποιος ο λόγος να βρίζεις κάτι με το οποίο δεν ασχολείσαι καν; εεεε;
Εμείς οι γυναίκες του σαιτ εκεί κολλάμε πάντως. Οχι στο οτι επιλέγουν κάποιοι αλλοδαπές, διότι αυτό ουδόλως μας ενδιαφέρει (τουλάχιστον εμενανε), αλλά στο ότι ενώ θεωρητικά είστε ευτυχισμένοι με τις αλλοδαπές, ασχολείστε με τις ελληνίδες .. Στο οτι ενώ είστε ευτυχισμένοι με τα μπουρδέλα σας, ξαφνικά σας φταίνε πάλι οι ελληνίδες..
Αυτό ειναι περίεργο και αντιφατικό. Αναρωτιέται κανείς γιατί; Και βέβαια ξέρετε ποιο συμπερασμα βγάζει..
Δεν μου κάνει εντύπωση να συγκρίνετε, το θεωρώ φυσιολογικό, μου κάνει εντύπωση όταν ισοπεδώνετε βρίζοντας όλους εκτός απο τις αδελφές και τις μάνες σας και όλο αυτό μοιάζει να γίνεται σοβαρα.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
συγγνωμη αλλα πρεπει να το σχολιασω!!!στο θρεντ ομορφο μοντελο η εξυπηρετηση διαβαστε την τελευταια απαντηση περι απατης!!!!!!αν αυτο το ελεγε γυναικα τι θα λεγατε???????????και αν εγω τωρα πω ακριβως αυτο που σκεφτομαι τι θα μου σουρουνε????????????


και να ζητησω κ ενα συγγνωμη απο τον ανθρωπο που ''χρησιμοποιω''την απαντηση του απλα προσπαθω να σας δειξω τι εννοω...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Ρε παιδιά μου γιατί βασανίζεστε;
Αν κάποιος είναι ευτυχής με τα μπουρδέλα του ας είναι.
Αν κάποιος είναι ευτυχής με τις αλλοδαπές του το ίδιο.
Αν κάποιος προτιμάει ελληνίδες επίσης.
Ποιος νοιάζεται; Ποιος ο λόγος να βρίζεις κάτι με το οποίο δεν ασχολείσαι καν; εεεε;
Εμείς οι γυναίκες του σαιτ εκεί κολλάμε πάντως. Οχι στο οτι επιλέγουν κάποιοι αλλοδαπές, διότι αυτό ουδόλως μας ενδιαφέρει (τουλάχιστον εμενανε), αλλά στο ότι ενώ θεωρητικά είστε ευτυχισμένοι με τις αλλοδαπές, ασχολείστε με τις ελληνίδες .. Στο οτι ενώ είστε ευτυχισμένοι με τα μπουρδέλα σας, ξαφνικά σας φταίνε πάλι οι ελληνίδες..
Αυτό ειναι περίεργο και αντιφατικό. Αναρωτιέται κανείς γιατί; Και βέβαια ξέρετε ποιο συμπερασμα βγάζει..
Δεν μου κάνει εντύπωση να συγκρίνετε, το θεωρώ φυσιολογικό, μου κάνει εντύπωση όταν ισοπεδώνετε βρίζοντας όλους εκτός απο τις αδελφές και τις μάνες σας και όλο αυτό μοιάζει να γίνεται σοβαρα.
μου αρεσει που χτυπας στο τελος και απλα ..........respect!!!!!!!
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
Ρε παιδιά μου γιατί βασανίζεστε;
Αν κάποιος είναι ευτυχής με τα μπουρδέλα του ας είναι.
Αν κάποιος είναι ευτυχής με τις αλλοδαπές του το ίδιο.
Αν κάποιος προτιμάει ελληνίδες επίσης.
Ποιος νοιάζεται; Ποιος ο λόγος να βρίζεις κάτι με το οποίο δεν ασχολείσαι καν; εεεε;
Εμείς οι γυναίκες του σαιτ εκεί κολλάμε πάντως. Οχι στο οτι επιλέγουν κάποιοι αλλοδαπές, διότι αυτό ουδόλως μας ενδιαφέρει (τουλάχιστον εμενανε), αλλά στο ότι ενώ θεωρητικά είστε ευτυχισμένοι με τις αλλοδαπές, ασχολείστε με τις ελληνίδες .. Στο οτι ενώ είστε ευτυχισμένοι με τα μπουρδέλα σας, ξαφνικά σας φταίνε πάλι οι ελληνίδες..
Αυτό ειναι περίεργο και αντιφατικό. Αναρωτιέται κανείς γιατί; Και βέβαια ξέρετε ποιο συμπερασμα βγάζει..
Δεν μου κάνει εντύπωση να συγκρίνετε, το θεωρώ φυσιολογικό, μου κάνει εντύπωση όταν ισοπεδώνετε βρίζοντας όλους εκτός απο τις αδελφές και τις μάνες σας και όλο αυτό μοιάζει να γίνεται σοβαρα.

να κ κάτι καλό σε αυτό το thread..
 

Επισκέπτης
Ρε σεις οσο ημουν Ελλαδα συζουσα με αλλοδαπη μηνες ολοκληρους σχεδον ενα χρονο και να μην πιστευει κανεις ουτε με ορκους οτι ολα τα εξοδα μα ΟΛΑ, ενοικια, ποτα, κοινοχρηστα ΟΛΑ ΟΛΑ ηταν μισα μισα. Μεχρι και η βενζινη στο αυτοκινητο.

Εκει εχουμε καταντησει. Βρε 1000 φορες να ορκιζεσαι να προσπαθουν να στο βγαλουν οτι λες ψεμματα οτι δεν θες να το παραδεχτεις ....

Α ρε αθανατη Ελλαδα

Απο περιεργεια απο ποια χωρα ηταν;
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Ρε παιδιά μου γιατί βασανίζεστε;
Αν κάποιος είναι ευτυχής με τα μπουρδέλα του ας είναι.
Αν κάποιος είναι ευτυχής με τις αλλοδαπές του το ίδιο.
Αν κάποιος προτιμάει ελληνίδες επίσης.
Ποιος νοιάζεται; Ποιος ο λόγος να βρίζεις κάτι με το οποίο δεν ασχολείσαι καν; εεεε;
Εμείς οι γυναίκες του σαιτ εκεί κολλάμε πάντως. Οχι στο οτι επιλέγουν κάποιοι αλλοδαπές, διότι αυτό ουδόλως μας ενδιαφέρει (τουλάχιστον εμενανε), αλλά στο ότι ενώ θεωρητικά είστε ευτυχισμένοι με τις αλλοδαπές, ασχολείστε με τις ελληνίδες .. Στο οτι ενώ είστε ευτυχισμένοι με τα μπουρδέλα σας, ξαφνικά σας φταίνε πάλι οι ελληνίδες..
Αυτό ειναι περίεργο και αντιφατικό. Αναρωτιέται κανείς γιατί; Και βέβαια ξέρετε ποιο συμπερασμα βγάζει..
Δεν μου κάνει εντύπωση να συγκρίνετε, το θεωρώ φυσιολογικό, μου κάνει εντύπωση όταν ισοπεδώνετε βρίζοντας όλους εκτός απο τις αδελφές και τις μάνες σας και όλο αυτό μοιάζει να γίνεται σοβαρα.
εγω πλεον δε βασανιζομαι.τα μπουρδελα ειναι αναγκη και καποιες φορες λειτουργει και ως υποκαταστατο.Δεν σημαινει οτι οι αλλοδαπες δεν εχουν τα κουσουρια τους αλλα το SEX δεν ειναι ταμπου και δεν εχουν τη γονικη μητροπαροδωτη εξαρτηση που εχουν οι ελληνιδες και τουλαχιστον θα σου πουνε και θα μιλησεις για κατι αλλο κατι διαφορετικο.ΔΕΝ βαζω ολες τις ελληνιδες στο ιδιο καζανι αλλα πλεον λεω και προτιμω να φαει ο ενας τη μαλακια του αλλου αλλα τουλαχιστον να ειναι διαφορετικη γιατι με .τις ελληνιδες παντα η ιδια συνταγη.οι μανες και οι αδελφες δε ειναι αμοιρες των ευθυνων τους και για την αναχρονιστικη και για την υπερπροστατευτικη νοοτροπια που μαγαλωνουν τα παιδια τους ΗΜΟΥΝ τυχερος που συα 18 μου εφυγα και εκοψα καθε οιδοιποδιο και μεχρι τωρα δε το μετανιωσα.ΜΕ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ :o :sunglasses: :sunglasses:ΕΝΑΣ ex greeklover
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Ρε παιδιά μου γιατί βασανίζεστε;
Αν κάποιος είναι ευτυχής με τα μπουρδέλα του ας είναι.
Αν κάποιος είναι ευτυχής με τις αλλοδαπές του το ίδιο.
Αν κάποιος προτιμάει ελληνίδες επίσης.
Ποιος νοιάζεται; Ποιος ο λόγος να βρίζεις κάτι με το οποίο δεν ασχολείσαι καν; εεεε;
Εμείς οι γυναίκες του σαιτ εκεί κολλάμε πάντως. Οχι στο οτι επιλέγουν κάποιοι αλλοδαπές, διότι αυτό ουδόλως μας ενδιαφέρει (τουλάχιστον εμενανε), αλλά στο ότι ενώ θεωρητικά είστε ευτυχισμένοι με τις αλλοδαπές, ασχολείστε με τις ελληνίδες .. Στο οτι ενώ είστε ευτυχισμένοι με τα μπουρδέλα σας, ξαφνικά σας φταίνε πάλι οι ελληνίδες..
Αυτό ειναι περίεργο και αντιφατικό. Αναρωτιέται κανείς γιατί; Και βέβαια ξέρετε ποιο συμπερασμα βγάζει..
Δεν μου κάνει εντύπωση να συγκρίνετε, το θεωρώ φυσιολογικό, μου κάνει εντύπωση όταν ισοπεδώνετε βρίζοντας όλους εκτός απο τις αδελφές και τις μάνες σας και όλο αυτό μοιάζει να γίνεται σοβαρα.


συμφωνω με την ερι....


μιλας ακριβως οπως θα ηθελα να μιλησω κι εγω!!!!!!!!! :grin: :grin: :grin:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Αυτο το θρεντ οφειλει στον εαυτο του να φτασει τις 2000 σελιδες και να γονατησει τον σερβερ :2funny:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
νιτσα σ αγαπαω τακης  :2funny:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Αυτο το θρεντ οφειλει στον εαυτο του να φτασει τις 2000 σελιδες και να γονατησει τον σερβερ :2funny:


μονο 2.000????

βαλε κι αλλο βαλε κι αλλο!!!!!!!


ολο θα λενε οτι ειμαστε οπως ειμαστε κι ολο εδω θα ειναι να γραφουν ξανα και ξανα και ξανα.....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
νιτσα σ αγαπαω τακης  :2funny:


με τις μασελες σου εισαι????? ή χωρις????? :P :P


μονο 2.000????

βαλε κι αλλο βαλε κι αλλο!!!!!!!


ολο θα λενε οτι ειμαστε οπως ειμαστε κι ολο εδω θα ειναι να γραφουν ξανα και ξανα και ξανα.....


παιδι μου ανα εξαμηνο οποτε θα βλεπεις αυτο το θρεντ θα νιωθεις ενα dejza vu>....γιαυτο εχει τετοιο σουξε.....καθε εξαμηνο διαβαζεις τα ιδια απλως απο αλλους ανθρωπους.......δεν ειναι γαματο? ζεις μια μεταθανατια εμπειρια σχεδον :2funny:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
που να φας τη γλωσσα σου , δε φοραω μασελα νεο παιδι...
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Αυτο το θρεντ οφειλει στον εαυτο του να φτασει τις 2000 σελιδες και να γονατησει τον σερβερ :2funny:
και δεκα χιλιαδες να φτασει και να αναυιναχτει ο σερβερ καλο ειναι να μπει και να μεινει κατι στο μυαλο αλλιως ολα ειναι για να εχουμε να λεμε. :think:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
με τις μασελες σου εισαι????? ή χωρις????? :P :P



παιδι μου ανα εξαμηνο οποτε θα βλεπεις αυτο το θρεντ θα νιωθεις ενα dejza vu>....γιαυτο εχει τετοιο σουξε.....καθε εξαμηνο διαβαζεις τα ιδια απλως απο αλλους ανθρωπους.......δεν ειναι γαματο? ζεις μια μεταθανατια εμπειρια σχεδον :2funny:

Ζήσε εσύ μια μεταθανάτια εμπειρία ΑΛΛΑ μην γυρίσεις πίσω να την πεις! Κοινώς : Ψόφα!
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
με τις μασελες σου εισαι????? ή χωρις????? :P :P



παιδι μου ανα εξαμηνο οποτε θα βλεπεις αυτο το θρεντ θα νιωθεις ενα dejza vu>....γιαυτο εχει τετοιο σουξε.....καθε εξαμηνο διαβαζεις τα ιδια απλως απο αλλους ανθρωπους.......δεν ειναι γαματο? ζεις μια μεταθανατια εμπειρια σχεδον :2funny:


ματαθανατια εμπειρια????? χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!! ναι ναι ετσι!!!!!  ε στο επομενο εξαμηνο δεν θα μπαινω στη διαδικασια να απαντω πλεον....... εσυ που εισαι τοσα χρονια εδω πως δεν εχεις αρχισει να τρελλενεσαι μα τοσα ντεζαβου????
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Πέπη... Πέπούλα μ'... Πες μου πως με κάνεις πλάκα...
Πως μου πως με τα λες αυτά για να γελάσουμε...
Πέπη... Πεπούλα μ'... Τα φουντούκια μ'

(Νύχτα Γάμου)
Μεγάλε Βουτσά τα είπες όλα!!!!!!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom