Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Nα βαζουμε και...προσωπικεs ιστοριεs εδω?????
Τι θελειs δλδ???
Να γραψειs απομνημονευματα ???
δεν προκειται να γινουμε και γνωστοι
Καλώς η κακώς αυτό διαπύστωσα και εγώ οπότε οι mods έχουν πολύ σβήσιμο!!! :grin:
Υ.Γ.Τωρά γιατί το θυμήθηκαν μετά από 1800 σελίδες........ :huh: :huh: :huh:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Δεν είπα ρε να βάζουμε προσωπικές ιστορίες. Πριν από ένα χρόνο το θρεντ ανοίχτηκε γι' αυτό αλλά πλέον κανείς δεν το κάνει-εκτός του Παλιού. Αυτό είπα.  :huh:

Τουλαχιστον ετσι γραφειs πιο πανω.....Ουτε κατα διανοια δεν εχει σχεση το παρον θρεντ με προσωπικεs ιστοριεs και αν τυχον καποιοs εβαλε κατι απλα ηταν τυχαιο η μεμονωμενο....Απο μονο του το θρεντ σιγουρα δεν παραπεμπει στην ωραιοποιηση ουτε σε κοσμοφουριστικη λογικη....Απο την στιγμη που και μονο ο τιτλοs περιεχει τη λεξη Ελλεηνιδεs τι θαπρεπε να περιμενει κανειs???
 

Επισκέπτης
Σε παρακαλώ πάρα πολύ μεσιέ, οι τελευταίες 50 σελίδες μόνο τέτοια έχουν!! :tickedoff:
Ναι αλλά με λάθος τρόπο!
Μέσω συζήτησης και όχι μέσω chat που το κάνετε εσείς!
Είπα και πριν αν θέλετε αλλα νταλον συζητήσεις υπάρχει ειδικό θέμα!
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Αν γυρίσεις λίγο πίσω θα δεις και τις καλύτερες από την συγγραφική ομάδα Kαινούργιος/Boomb!!! :grin:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Τουλαχιστον ετσι γραφειs πιο πανω.....Ουτε κατα διανοια δεν εχει σχεση το παρον θρεντ με προσωπικεs ιστοριεs και αν τυχον καποιοs εβαλε κατι απλα ηταν τυχαιο η μεμονωμενο....Απο μονο του το θρεντ σιγουρα δεν παραπεμπει στην ωραιοποιηση ουτε σε κοσμοφουριστικη λογικη....Απο την στιγμη που και μονο ο τιτλοs περιεχει τη λεξη Ελλεηνιδεs τι θαπρεπε να περιμενει κανειs???
:uglystupid:
Το λινκ που παράθεσα είναι το πρώτο ποστ του freddie krueger που άνοιξε το θρεντ ρε:
Κατοπιν πολλαπλων συζητησεων σε διαφορα θρεντ εχει γινει αναφορα ουκ ολιγες φορες στη ρατσα που ακουει στο ονομα ελλεεινιδες!!!!Καλω να καταθεσουμε προσωπικες μας εμπειριες με αυτες πικριες απογοητευσεις αλλα και ομορφες αναμνησεις!!!οποιος τολμα απο μας!!!! Wink

Δεν το είπα εγώ, το είπε αυτός που άνοιξε το θρεντ

Edit: Αλλά συμφωνώ απόλυτα με την τελευταία φράση!!  :boobies:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Τελικά τι θα κάνουμε τώρα εμείς? :think: :2funny:
Αυτο ειναι ωραια ιδεα.....αλλα θα πρεπει να υπαρξει συμφωνια για το αν θα βριζουμε η θα κανουμε διαλογο....με επιχειρηματα βεβαια
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Ναι αλλά με λάθος τρόπο!
Μέσω συζήτησης και όχι μέσω chat που το κάνετε εσείς!
Είπα και πριν αν θέλετε αλλα νταλον συζητήσεις υπάρχει ειδικό θέμα!

Φίλε άμα δεις την αρχή(1 σελίδα) ούτε αυτό που λες είναι σωστό.
Πίκρες και καημούς από τις Ελληνίδες καταγράφεις και σχολιάζεις!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
:uglystupid:
Το λινκ που παράθεσα είναι το πρώτο ποστ του freddie krueger που άνοιξε το θρεντ ρε:
Κατοπιν πολλαπλων συζητησεων σε διαφορα θρεντ εχει γινει αναφορα ουκ ολιγες φορες στη ρατσα που ακουει στο ονομα ελλεεινιδες!!!!Καλω να καταθεσουμε προσωπικες μας εμπειριες με αυτες πικριες απογοητευσεις αλλα και ομορφες αναμνησεις!!!οποιος τολμα απο μας!!!! Wink

Δεν το είπα εγώ, το είπε αυτός που άνοιξε το θρεντ


Στην αρχη ναι...πιθανον να ξεκινησε ετσι...αλλα απο τοτε μεταλαχτηκε....κατι που δεν εβγαινε συμπερασμα κατι που επεσε σε τελμα και αδιεξοδο κατι η ρουτινα κατι τονα κατι τ αλλο...Τι περιμενεs μετα απο 1000+   σελιδεs??? Αφου δεν βγηκε μεχρι τωρα αποτελεσμα συμπερασμα........
 

Επισκέπτης
Φίλε άμα δεις την αρχή(1 σελίδα) ούτε αυτό που λες είναι σωστό.
Πίκρες και καημούς από τις Ελληνίδες καταγράφεις και σχολιάζεις!!!
Στις τελευταίες 100 σελίδες αυτό κάνετε?
Εμένα δεν με πειράζει, έτσι και αλλιώς δεν το διαβάζω αυτό το θέμα... στην ηλικία που είμαι το έχω εξαντλήσει αυτό το θέμα προ πολλού!
Απλά προσπαθώ να σας εξηγήσω γιατί σβήνονται κάποια ποστ σας!
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Αυτο ειναι ωραια ιδεα.....αλλα θα πρεπει να υπαρξει συμφωνια για το αν θα βριζουμε η θα κανουμε διαλογο....με επιχειρηματα βεβαια

Το ξαναγράφω εδώ:

Λέτε να κάνουμε ένα thread στην ενότητα "Κοινότητα" (μιας και θα μιλάμε μέλη για μέλη) που να ονομάζεται "Προσπαθώντας να καταλάβουμε τις ελλεεινίδες του site" ώστε να συνεχιστεί το τζέρτζελο χωρίς να ενοχλούμε τους mods & τα άλλα μέλη του site?
:think:

Εδώ θα γίνεται γενική συζήτηση με ιστορίες/διηγήσεις/εμπειρίες και μετά σχολιασμό, ενώ το καινούργιο θα βασίζεται στην έρευνα για τις ελλεεινίδες του forum όπου τα πορίσματα θα προκύπτουν ύστερα από διάλογο.
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Στις τελευταίες 100 σελίδες αυτό κάνετε?Εμένα δεν με πειράζει, έτσι και αλλιώς δεν το διαβάζω αυτό το θέμα... στην ηλικία που είμαι το έχω εξαντλήσει αυτό το θέμα προ πολλού!
Απλά προσπαθώ να σας εξηγήσω γιατί σβήνονται κάποια ποστ σας!
Κατάλαβα βρε τον ρόλο σου.
Απλά δεν είναι μόνο 100 προβληματικές σελίδες αλλά πιο πολλές και σου ανέφερα ακριβώς το θέμα: πίκρες,χαρές καημοί από τις Ελληνίδες!!!
Y.Γ.Κανονικά αφού οι mods βρήκαν φάουλ ας το σφυρίξουν,σωστά όμως(δηλαδή ας σβήσουν όλες τις λάθος σελίδες)!!! :rockon:
Τώρα αν έσβησαν ότι έσβησαν με εμάς και τα μοίρια όσα άσχετα μείνουν είναι τζάμπα μάγκες και πουλάνε εξουσία!!! :tickedoff:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Το ξαναγράφω εδώ:

Λέτε να κάνουμε ένα thread στην ενότητα "Κοινότητα" (μιας και θα μιλάμε μέλη για μέλη) που να ονομάζεται "Προσπαθώντας να καταλάβουμε τις ελλεεινίδες του site" ώστε να συνεχιστεί το τζέρτζελο χωρίς να ενοχλούμε τους mods & τα άλλα μέλη του site?
:think:

Εδώ θα γίνεται γενική συζήτηση με ιστορίες/διηγήσεις/εμπειρίες και μετά σχολιασμό, ενώ το καινούργιο θα βασίζεται στην έρευνα για τις ελλεεινίδες του forum όπου τα πορίσματα θα προκύπτουν ύστερα από διάλογο.
Πλάκα με κάνεις,έρευνα για το τίποτα και το απόλυτο κενό!!! :grin:
 

Επισκέπτης
Τώρα αν έσβησαν ότι έσβησαν με εμάς και τα μοίρια όσα άσχετα μείνουν είναι τζάμπα μάγκες και πουλάνε εξουσία!!! :tickedoff:
Ααααα για αυτό δεν ξέρω, δεν τα έσβησα εγώ! :grin:
Αν και δύσκολο να σβηστούν όλα, δεν μπορούν σε τόσες σελίδες να παρακολουθούν τα πάντα και παντού! ;)
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Ααααα για αυτό δεν ξέρω, δεν τα έσβησα εγώ! :grin:
Αν και δύσκολο να σβηστούν όλα, δεν μπορούν σε τόσες σελίδες να παρακολουθούν τα πάντα και παντού! ;)
Αυτό ωφείλουν για να είναι απόλυτα σωστοί!!! :rockon:
Τώρα αν είναι να κάνουν μισές δουλειές.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom