Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 69 άτομα (0 μέλη και 69 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
γιατι δεν γυρνας στο κοσμοφορουμ????εδω ειναι λιγο βαρυ για σενα,και δεν παει με τα κιλα να ξερεις...
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Τρώμε cut,τρώμε cut τίποτα δεν θα μείνει!!! :grin:
Τζάμπα έγραφα τόση ώρα!!! :cheesy:
Loukritia μπας και έχεις γκόμενο κανένα mods και δεν μας το λες;;; :2funny: :2funny: :2funny:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Γιατί δε βγαίνει αυτός που "έκοψε" να πει γιατί?
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
βουλωμενο γραμμα διαβαζεις!!! :2funny: :2funny: :2funny:
και δε σπαμαραμε!!!εγω ειμαι ελλεηνιδα κ εσεις με βριζετε!εντος θεματος ημαστε!

Εκανεs πλατη στην Ερη και την κοπανησε........
Ερηηηηη   αστονα τον ανθρωπο....μουλιασε!!!!!!! :2funny: :2funny:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Τι να πω...
Οτιδήποτε σχετικό με ελλεεινίδες & χαβαλέ, το μεταφέρουν εδώ και εμείς που είμαστε on topic μας κόβουν. :think:

Γιατί δε βγαίνει αυτός που "έκοψε" να πει γιατί?

Λέτε να είναι η erinal από πίσω? :think: :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
γιατι δεν γυρνας στο κοσμοφορουμ????εδω ειναι λιγο βαρυ για σενα,και δεν παει με τα κιλα να ξερεις...
ειμαι στο κοσμοφορουμ δεν εφυγα!!!καλα ειναι μωρε κ ω...λιγο στρωσιμο θελετε! :2funny:
Τρώμε cut,τρώμε cut τίποτα δεν θα μείνει!!! :grin:
Τζάμπα έγραφα τόση ώρα!!! :cheesy:
Loukritia μπας και έχεις γκόμενο κανένα mods και δεν μας το λες;;; :2funny: :2funny: :2funny:
αν ειχα δε θα με πρασσινιζαν...και επισης εχω ειπαμε!!!!!οχι μοντ βεβαια αλλα εχω.... ;)
Τι να πω...
Οτιδήποτε σχετικό με ελλεεινίδες & χαβαλέ, το μεταφέρουν εδώ και εμείς που είμαστε on topic μας κόβουν. :think:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Έλα ντε, ούτε την προηγούμενη φορά το κατάλαβα.
Τουλάχιστον ας βάλουν μια προειδοποίηση του τύπου "το thread θα καθαριστεί"  μη γράφουμε τζάμπα.
Τώρα θα μιλήσουμε σοβαρά...
Λοιπόν αγαπητοί ποια λύση βλέπετε για την επίλυση του Κυπριακού ζητήματος μιας και ο Κόφι Ανάν απέτυχε να την βρει;;;!!! :grin:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Παιδιά καλώς ή κακώς όσο και να θεωρείτε σοβαρό ή γελοίο το θρεντ, έχει συγκεκριμένο θέμα. Δεν είναι για να κάνετε διαλόγους- chat. Για το σκοπό αυτό υπάρχει το τσατ.
Εάν παρόλα αυτά θέλετε μια χαλαρή τέτοιου είδους κουβέντα, μπορείτε να την κάνετε σε κάποιο από τα σχετικά ήδη υπάρχοντα στο θέμα "Κοινότητα" ή να ανοίξετε κάποιο άλλο σχετικό εκεί.
Δε γίνεται επειδή έχουμε κάτι μαζί σας ή με αυτά που λέτε, αλλά καθαρά για λόγους σωστής κατανομής και ταξινόμησης των θεμάτων στο φόρουμ. Το θέμα καλώς ή κακώς είναι συγκεκριμένο. Αν δεν έχετε κάτι να πείτε επ αυτού, καλύτερα να μη γράφετε καθόλου, παρά να γράφετε άσχετα ποστ-διαλόγους που το καταστρέφουν.
Άμα συνεχιστεί αυτό στο παρόν θρεντ, αυτό θα κλειδωθεί.
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
ειμαι στο κοσμοφορουμ δεν εφυγα!!!καλα ειναι μωρε κ ω...λιγο στρωσιμο θελετε! :2funny:αν ειχα δε θα με πρασσινιζαν...και επισης εχω ειπαμε!!!!!οχι μοντ βεβαια αλλα εχω.... ;) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Εγώ δεν σε βλέπω πράσινη;;;!!! :grin:
Μπας και έχεις και σήμερα μπήκε μετά από καιρό;;;!!!! :cheesy:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Μεγάλη μαγκιά να σβήνουν πόστ του κόσμου! eagle eye βγήκαν οι τύποι! Πολύ μαλάκωσε το site από την ώρα που άνοιξε πάλι. Στράβωσα πολύ μιλάμε
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
ανοιγω θρεντ στο''γενικη συζητηση!''!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Λοιπόν αγαπητοί ποια λύση βλέπετε για την επίλυση του Κυπριακού ζητήματος μιας και ο Κόφι Ανάν απέτυχε να την βρει;;;!!! :grin:


Απλα αφηνουμε το προβλημα με τιs προβληματικεs κι εμειs στη δουλεια μαs
με τιs Ρωσιδεs........Να γινουνε λεσβιεs ολεs...... :headbang:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Παιδιά καλώς ή κακώς όσο και να θεωρείτε σοβαρό ή γελοίο το θρεντ, έχει συγκεκριμένο θέμα. Δεν είναι για να κάνετε διαλόγους- chat. Για το σκοπό αυτό υπάρχει το τσατ.
Εάν παρόλα αυτά θέλετε μια χαλαρή τέτοιου είδους κουβέντα, μπορείτε να την κάνετε σε κάποιο από τα σχετικά ήδη υπάρχοντα στο θέμα "Κοινότητα" ή να ανοίξετε κάποιο άλλο σχετικό εκεί.
Δε γίνεται επειδή έχουμε κάτι μαζί σας ή με αυτά που λέτε, αλλά καθαρά για λόγους σωστής κατανομής και ταξινόμησης των θεμάτων στο φόρουμ. Το θέμα καλώς ή κακώς είναι συγκεκριμένο. Αν δεν έχετε κάτι να πείτε επ αυτού, καλύτερα να μη γράφετε καθόλου, παρά να γράφετε άσχετα ποστ-διαλόγους που το καταστρέφουν.
Άμα συνεχιστεί αυτό στο παρόν θρεντ, αυτό θα κλειδωθεί.

Μπράβο Chevalier Fidèle που έδωσες μία εξήγηση γιατί μείναμε λίγο μαλάκες.
Αν δε βαριέσαι, πρότεινέ μας ένα thread της Γενικής Συζήτησης να πάμε εκεί.
Το φαινόμενο αυτό υπάρχει και σε άλλα thread (λιγότερο βέβαια) όπου δεν έχω αντίστοιχη δράση μέχρι στιγμής.
Αν είναι για τη σωστή κατανομή και ταξινόμηση του forum τότε φυσικά πάω πάσο.
Η όποιες αντιρρήσεις που (πιστεύω ότι) έχουμε είναι γιατί ξαφνικά έγινε ότι έγινε μετά από 1200 σελίδες.
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
ειμαι στο κοσμοφορουμ δεν εφυγα!!!καλα ειναι μωρε κ ω...λιγο στρωσιμο θελετε! :2funny:αν ειχα δε θα με πρασσινιζαν...και επισης εχω ειπαμε!!!!!οχι μοντ βεβαια αλλα εχω.... ;) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

γιατι δε στρωνεστε εσεις πρωτα και πρεπει να στρωσετε εμας δηλαδη.

κριμα που μου τα εσβησαν και ειχα οιστρο :headbang:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Παιδιά καλώς ή κακώς όσο και να θεωρείτε σοβαρό ή γελοίο το θρεντ, έχει συγκεκριμένο θέμα. Δεν είναι για να κάνετε διαλόγους- chat. Για το σκοπό αυτό υπάρχει το τσατ.
Εάν παρόλα αυτά θέλετε μια χαλαρή τέτοιου είδους κουβέντα, μπορείτε να την κάνετε σε κάποιο από τα σχετικά ήδη υπάρχοντα στο θέμα "Κοινότητα" ή να ανοίξετε κάποιο άλλο σχετικό εκεί.
Δε γίνεται επειδή έχουμε κάτι μαζί σας ή με αυτά που λέτε, αλλά καθαρά για λόγους σωστής κατανομής και ταξινόμησης των θεμάτων στο φόρουμ. Το θέμα καλώς ή κακώς είναι συγκεκριμένο. Αν δεν έχετε κάτι να πείτε επ αυτού, καλύτερα να μη γράφετε καθόλου, παρά να γράφετε άσχετα ποστ-διαλόγους που το καταστρέφουν.
Άμα συνεχιστεί αυτό στο παρόν θρεντ, αυτό θα κλειδωθεί.
Tέλοσπαντων το δέχομαι (αν και δεν νομίζω ότι είμασταν εκτός θέματος τόσο πολύ ούτε ότι το θέμα δεν σηκώνει πλάκα) και απλά αποχωρώ!!!
Υ.Γ.Κύριε mod Chevalier Fidèle καλό καθάρισμα(έχεις πολύ δουλειά)!!! :grin:
 

Επισκέπτης
Μπράβο Chevalier Fidèle που έδωσες μία εξήγηση γιατί μείναμε λίγο μαλάκες.
Αν δε βαριέσαι, πρότεινέ μας ένα thread της Γενικής Συζήτησης να πάμε εκεί.
Το φαινόμενο αυτό υπάρχει και σε άλλα thread (λιγότερο βέβαια) όπου δεν έχω αντίστοιχη δράση μέχρι στιγμής.
Αν είναι για τη σωστή κατανομή και ταξινόμηση του forum τότε φυσικά πάω πάσο.
Η όποιες αντιρρήσεις που (πιστεύω ότι) έχουμε είναι γιατί ξαφνικά έγινε ότι έγινε μετά από 1200 σελίδες.
Απο πέρσι υπάρχει για αυτό τον λόγο!
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Για πες τίτλο να μην ψάχνουμε μία ώρα;;; :think:

Ελλεεινίδες ΙΙ: Τhe Revenge


Χαχα, ευχαριστώ Ταράτσα. Δεν το είχα προσέξει μέχρι στιγμής μάλλον επειδή ο τίτλος του είναι ότι να'ναι.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Tέλοσπαντων το δέχομαι (αν και δεν νομίζω ότι είμασταν εκτός θέματος τόσο πολύ ούτε ότι το θέμα δεν σηκώνει πλάκα) και απλά αποχωρώ!!!
Υ.Γ.Κύριε mod Chevalier Fidèle καλό καθάρισμα(έχεις πολύ δουλειά)!!! :grin:

το θέμα όμως είναι ότι οι τελευταίες 20 σελίδες ήταν διάλογοι. Πλάκα να γίνεται αλλά σε βαθμό να μη καταστρέφεται ένα θρεντ. Δεν υπάρχει λόγος να γίνεται από τη στιγμή μάλιστα που υπάρχει κάθε δυνατότητα και άνεση να ανοίξει κάποιο θρεντ αποκλειστικά για αυτό ( δηλαδή πλάκα κλπ).  Δε γίνεται για τα συγκεκριμένα θέματα, ανεξαρτήτως θέματος. Για λόγους καθαρά "τάξης" του φόρουμ και ευκολίας. Να ξέρει κάποιος όταν μπείνει κάπου τι να περιμένει να διαβάσει. Απλό είναι και λογικό νομίζω δεν είναι κάτι το "αυταρχικό".
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom