Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Επισκέπτης
Εγώ πάντως αυτές τις middle-class ελληνίδες που προσπαθούν να ξεπεράσουν το κόμπλεξ τους με την L.V. τσαντούλα (το μικρό μέγεθος που κάνει όσο ο μισθός τους από την Eurobank), που έχουνε πάντα φτιαγμένο νυχάκι + μαλλάκι και που ασχολούνται όλη μέρα με το που θα πάνε διακοπές γουστάρω τρελά να τις πηδάω και να χύνω στα βυζάκια τους...

είστε όλοι πολύ μαγκάκια και γαμιάδες και έχω εκστασιαστεί τουντέι.. :P :P :grin:
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Εγω μετα απο τοσα φορουμ που βριζουν τις ελληνιδες εχω καταλαβει κατι. Και εγω τις βριζω , αλλα για τελειως διαφορετικους λογους αποτι οι υπολοιποι.  Και σιγα σιγα καταλαβαινω γιατι εγιναν και ετσι.
Αν καταλαβαινω το δικο σας προβλημα ειναι οτι οι ελληνιδες δεν πηδιουνται με τον οποιονδηποτε απο το πρωτο ραντεβου ; Αυτο ειναι το προβλημα ; Εγω θεωρω οτι αυτο ειναι το σωστο.  Το μονο σωστο που εχουν. Αν και τελευταια  χανεται και αυτο
Εγω κατηγορω τις ελληνιδες οτι δεν ειναι ωριμες και ικανες να μεγαλωσουν οικογενεια και να κανουν παιδια. Θα τα φορτωσουν τα παιδια στη μανα τους ή στα πεθερικα. Αυτο ειναι το προβλημα . Αλλα εσεις δεν το καταλαβαινετε  Μονο το μουνι εχει στο μυαλο του ο αντρας. Πως θα γαμησει περισσοτερα.
Δε θεωρω πιο αντρα εκεινον που θα εχει γαμησει 562.789 γκομενες στη ζωη του.
Ουτε ειναι αυτοσκοπος το μουνι. Για αυτο την ψωνισαν οι γκομενες . Εχουν αντιληφθει οτι αυτες ειναι το τροπαιο , ο σκοπος στη ζωη.Η κοινωνια οφειλει να τις υπηρετει και να περιστρεφεται γυρω τους.  Νομιζουν οτι η προσφορα τους σε μια σχεση εξαντλειται στο οτι  δινουν κυρος στον αντρα, απλα με το να εχει μια γκομενα. Δεν ειναι ετσι. Σκοπος της ζωης μου δεν ειναι να βρω γυναικα , απλα και μονο για να βρω. Σκοπος της ζωης μου ειναι να κανω οικογενεια. Να ανοιξω σπιτι. Και αυτο γινεται με μονογαμια και απο τους δυο και με αμοιβαια συνεισφορα. Και με αναλογο επιπεδο.
Συμβουλες
1. Ασχοληθειτε και με αλλα πραγματα στη ζωη εκτος απο το μουνι. Δε λεω να μενετε αγαμητοι, αλλα ενταξει υπαρχουν και αλλα πραγματα στη ζωη. Τοση τεστοστερονη εχετε πια και δεν ελεγχετε τις ορμες σας ; τοσο δυσκολο ειναι να εχετε μια γυναικα πια;
2. Ψαχνετε για γυναικα σε λαθος μερη απο οτι εχω καταλαβει, Σε αυτα τα μερη θα βρειτε λαθος γυναικες . Λαθος με πολλες ερμηνειες. Το στομα νταλικερη που εχουν, το ηθος τους , το μυαλο τους, το γουστο τους, ο τροπος ζωης και διασκεδασης τους . Απο που να τις πιασεις και που να τις αφησεις
Φιλικα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Φιλαράκι αιζο τέτοιε με τα κολλήματά σου γίνεσαι ίδιος με αυτά που βρίζεις.
Και μετά θες και γκομενα... Φαντάζομαι οι αυστραλές πηδάνε απο τα μπαλκόνια για χάρη σου όταν τα λές αυτα ε; :2funny: :2funny:
Μην ασχολείσαι. Δεν έχει νόημα... Ο άνθρωπος πριν να βγει μπας και γαμήσει ενημερώνεται από την Εθνική Στατιστική Υπηρεσία....

Υ.Γ.
Ασπρούλη......
Γιομπαν Εβρότ......Πινταράστ...... Ιτζί νάχουι καντόν....
(γράφτο αυτό και πήγαινε στο ρωσσάκι σου να στο μεταφράσει....) Θα πέσει κάτω απ τα γέλια......... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Ρε παιδιά το τελειώνω και φεύγω  σε λίγο..



Αμα καποιος σας έλεγε Μαλακες , κομπλεξικούς , μπετογαμιάς..στα καλά καθουμενα..

Θα κοιτάζατε στο ταβάνι..και θα σφυρίζατε αδιάφορα..??

Ο Persona αρχισε  να βρίζει και να γαμάει ολους μας...(απροκλητα)

Ο καθένας εχει την γνωμη του..

Και δεν ειπα οτι θελω γκόμενα(Ελληνιδα) ..

Ειπα Απριλιος Ηρθε...Τα πρωτα group ηρθανε...
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
super γαμιάδες είμαστε και καυλώνουμε ακόμα πιο πολύ με τα middle class γκομενάκια που κάνουν contribute και στο forum  :rockon: :rockon:
είστε όλοι πολύ μαγκάκια και γαμιάδες και έχω εκστασιαστεί τουντέι.. :P :P :grin:
 

Επισκέπτης
Εγω μετα απο τοσα φορουμ που βριζουν τις ελληνιδες εχω καταλαβει κατι. Και εγω τις βριζω , αλλα για τελειως διαφορετικους λογους αποτι οι υπολοιποι.  Και σιγα σιγα καταλαβαινω γιατι εγιναν και ετσι.
Αν καταλαβαινω το δικο σας προβλημα ειναι οτι οι ελληνιδες δεν πηδιουνται με τον οποιονδηποτε απο το πρωτο ραντεβου ; Αυτο ειναι το προβλημα ; Εγω θεωρω οτι αυτο ειναι το σωστο.  Το μονο σωστο που εχουν. Αν και τελευταια  χανεται και αυτο
Εγω κατηγορω τις ελληνιδες οτι δεν ειναι ωριμες και ικανες να μεγαλωσουν οικογενεια και να κανουν παιδια. Θα τα φορτωσουν τα παιδια στη μανα τους ή στα πεθερικα. Αυτο ειναι το προβλημα . Αλλα εσεις δεν το καταλαβαινετε  Μονο το μουνι εχει στο μυαλο του ο αντρας. Πως θα γαμησει περισσοτερα.
Δε θεωρω πιο αντρα εκεινον που θα εχει γαμησει 562.789 γκομενες στη ζωη του.
Ουτε ειναι αυτοσκοπος το μουνι. Για αυτο την ψωνισαν οι γκομενες . Εχουν αντιληφθει οτι αυτες ειναι το τροπαιο , ο σκοπος στη ζωη.Η κοινωνια οφειλει να τις υπηρετει και να περιστρεφεται γυρω τους.  Νομιζουν οτι η προσφορα τους σε μια σχεση εξαντλειται στο οτι  δινουν κυρος στον αντρα, απλα με το να εχει μια γκομενα. Δεν ειναι ετσι. Σκοπος της ζωης μου δεν ειναι να βρω γυναικα , απλα και μονο για να βρω. Σκοπος της ζωης μου ειναι να κανω οικογενεια. Να ανοιξω σπιτι. Και αυτο γινεται με μονογαμια και απο τους δυο και με αμοιβαια συνεισφορα. Και με αναλογο επιπεδο.
Συμβουλες
1. Ασχοληθειτε και με αλλα πραγματα στη ζωη εκτος απο το μουνι. Δε λεω να μενετε αγαμητοι, αλλα ενταξει υπαρχουν και αλλα πραγματα στη ζωη. Τοση τεστοστερονη εχετε πια και δεν ελεγχετε τις ορμες σας ; τοσο δυσκολο ειναι να εχετε μια γυναικα πια;
2. Ψαχνετε για γυναικα σε λαθος μερη απο οτι εχω καταλαβει, Σε αυτα τα μερη θα βρειτε λαθος γυναικες . Λαθος με πολλες ερμηνειες. Το στομα νταλικερη που εχουν, το ηθος τους , το μυαλο τους, το γουστο τους, ο τροπος ζωης και διασκεδασης τους . Απο που να τις πιασεις και που να τις αφησεις
Φιλικα


βοιδοπουτσα συμφωνω μαζι σου απολυτα...κ βαζω κ τον εαυτο μου σε αυτους που θεωρεις οτι γινεται αυτοσκοπος μονο να σκεφτεσαι να γαμησεις....πραγματικα ενας ανθρωπος (οσο κ εαν αρχισετε να με βριζεται)που σκεφτεται μονο να γαμαει ειναι πραγματικα κενος κ το λεω εν πληρη συνειδηση....αλλα ωρες ωρες αυτο που αναρωτιεμαι ειναι οτι ΦΤΑΙΩ εγω που σκεφτομαι μονο αυτο η ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ η γκομενα να την βλεπω ετσι?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ρε παιδιά το τελειώνω και φεύγω  σε λίγο..
Αμα καποιος σας έλεγε Μαλακες , κομπλεξικούς , μπετογαμιάς..στα καλά καθουμενα..

Θα κοιτάζατε στο ταβάνι..και θα σφυρίζατε αδιάφορα..??

Ο Persona αρχισε  να βρίζει και να γαμάει ολους μας...(απροκλητα)

Ο καθένας εχει την γνωμη του..

Και δεν ειπα οτι θελω γκόμενα(Ελληνιδα) ..

Ειπα Απριλιος Ηρθε...Τα πρωτα group ηρθανε...

Ρε καντόν...... Αρχισες να βρίζεις όλες τις ελληνίδες και άρχισα να στη λέω...
Πήγαινε λοιπόν στην επόμενη στατιστική μελέτη να διαλέξςις ποιό γκρουπ θα πληρώσεις για να γαμήσεις και τελειώνουμε εδώ.....
Δεν μπορείς τζάμπα;
Στ αρχίδια μας... Δε σου φταίνε όλες οι Ελληνίδες επειδή είσαι άσχημος, χοντρός, καράφλας, φτωχός, μικροψώλης ή ότι άλλο κακό έχεις απ τη μοίρα σου..... Στη μάνα σου και τον πατέρα σου ζήτα το λόγο.
 

Επισκέπτης
super γαμιάδες είμαστε και καυλώνουμε ακόμα πιο πολύ με τα middle class γκομενάκια που κάνουν contribute και στο forum  :rockon: :rockon:


σε μενα αναφερεστε κύριε ροζ κροταλία... ;;; με χαρακτηρίζετε ως τέτοια που θέλετε να γαμάτε; χχεχεεχ Λάθος κίνηση...θα χάσετε τον βασιλειά σας...
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
The king is dead!! Long live the king!!  :) :)
σε μενα αναφερεστε κύριε ροζ κροταλία... ;;; με χαρακτηρίζετε ως τέτοια που θέλετε να γαμάτε; χχεχεεχ Λάθος κίνηση...θα χάσετε τον βασιλειά σας...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Στ αρχίδια μας... Δε σου φταίνε όλες οι Ελληνίδες επειδή είσαι άσχημος, χοντρός, καράφλας, φτωχός, μικροψώλης ή ότι άλλο κακό έχεις απ τη μοίρα σου..... Στη μάνα σου και τον πατέρα σου ζήτα το λόγο.
Μήπως αυτή η φράση εμπίπτει στον περίφημο κανόνα 6 του σάϊτ;
Λέω, μήπως.........
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μήπως αυτή η φράση εμπίπτει στον περίφημο κανόνα 6 του σάϊτ;
Λέω, μήπως.........
Ρε ανύπαρκτε, τελευταίε που για να αποκτήσεις υπόσταση στη μίζερη ζωή σου προσπαθείς να κάνεις μιούτ τον πλέζουρ και τον περσόνα και όλους τους λοιπούς.....
Είπα να ζητήσει το λόγο. Δεν του έβρισα τη μάνα και τον πατέρα... Αλλά εσένα θα σε βρίζω φόρα παρτίδα. Είσαι τόσο ηλίθιος και κομπλεξικός όσο φαίνεσαι ή πιο πολύ εάν γνωριστούμε από κοντά; 
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ασπρούλη σας αφήνω.... Θα μπω αργότερα με τη ντόλυ μου.......... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
το γαμήσατε το tread ρε παιδιά.
το θέμα μας είναι τι θα κάνουμε με τα ξανθά middle class γκομενάκια που τρώνε κάθε μέρα φιλετάκια στο baraonda....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom