Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Επισκέπτης
Κάποιος μπορεί να είναι άσχημος αλλά με την προσωπικότητά του μπορεί να κερδίζει πολλούς πόντους.
ΑΝτιστρόφως, κάποιος μπορεί να είναι εμφανίσιμος αλλά με τα μυαλά που κουβαλάει να μην τον κοιτάζουν ούτε οι πέτρες.

oxia ειλικρινα σου μιλαω ανθρωπους με προσωπικοτητα οταν λεω προσωπικοτητα εννοω (Π)ροσωπικοτητα κ αντρες κ γυναικες δυσκολα βλεπεις ζευγαρωμενους κ δεν στο λεω εκ πειρας στο λεω απο οτι βλεπω...ενας ανθρωπος που τα εχει αρκετα καλα με τον εαυτο του ειναι αποκρουστικος προς τους αλλους καθως κ αντρες κ γυναικες ειναι μες την ανασφαλεια κ με τον σιγουρο για τον εαυτο του δεν ξερεις τι σου ξημερωνει οποτε παμε στα ευκολα...κανω λαθος? ;)

Ναι γιατί ο καθένας κοιτάει την πάρτη του. Είναι πολύ δύσκολο και κοστίζει ακριβά να ενδιαφερθείς ειλικρινά για τον άλλο....

ειλικρινα εαν θες να σου πω για τον εαυτο μου θα εκτιμησω κ θα ενδιαφερθω μονο σε ανθρωπο που θα μου παρεχει ψυχικη ηρεμια κ ασφαλεια κ οσο να σου φαινονται λεξεις που τις λετε εσεις το ιδιο ισχυει κ για τους αντρες μονο που δεν το λενε ακριβως ετσι...
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
oxia ειλικρινα σου μιλαω ανθρωπους με προσωπικοτητα οταν λεω προσωπικοτητα εννοω (Π)ροσωπικοτητα κ αντρες κ γυναικες δυσκολα βλεπεις ζευγαρωμενους
Συμφωνώ και σε αυτό. Εϊναι πολύ δύσκολο γιατί πλέον είσαι συνειδητοποιημένος και μειώνονται ακόμα περισσότερο οι ανασφάλειες που σε στέλνουν μέσα σε κάποια συμβατική σχέση, να υπάρχει έτσι απλά για να υπάρχει δηλαδή.

κ δεν στο λεω εκ πειρας στο λεω απο οτι βλεπω...ενας ανθρωπος που τα εχει αρκετα καλα με τον εαυτο του ειναι αποκρουστικος προς τους αλλους καθως κ αντρες κ γυναικες ειναι μες την ανασφαλεια κ με τον σιγουρο για τον εαυτο του δεν ξερεις τι σου ξημερωνει οποτε παμε στα ευκολα...κανω λαθος? ;)
Όχι καθόλου λάθος. Έτσι είναι. Ο άνθρωπος που έχει ισχυρή προσωπικότητα είναι άπιαστος, δε "φυλακίζεται" ούτε μέσα σε μία συμβατική σχέση ούτε πουθενά αλλού.


ειλικρινα εαν θες να σου πω για τον εαυτο μου θα εκτιμησω κ θα ενδιαφερθω μονο σε ανθρωπο που θα μου παρεχει ψυχικη ηρεμια κ ασφαλεια κ οσο να σου φαινονται λεξεις που τις λετε εσεις το ιδιο ισχυει κ για τους αντρες μονο που δεν το λενε ακριβως ετσι...
Καταρχάς δε μου φαίνεται καθόλου περίεργο. Δεν κατάλαβα... άνθρωποι δεν είστε κι εσείς; Γιατί να διαφέρουν τα θέλω σας από τα δικά μας;
Άσε που συμφωνώ και σε αυτό. Είναι δυνατό να θέλεις δίπλα σου έναν άνθρωπο που σε έχει μονίμως στην τσίτα και που δεν μπορείς να συνεννοηθείς αλλά ούτε και σέβεται την προσωπικότητά σου;
Ρητορική η ερώτησις...
 

Επισκέπτης
κ βεβαια υπαρχουν καλες κοπελες κ για γαμο κ για οικογενεια....
κ βεβαια υπαρχουν καλες κοπελες για σχεση μια εννοια που δεν την εχω ακουσει ΠΟΤΕ σε αυτο το site
κ βεβαια υπαρχουν κ αντρες που την καλη κοπελα την σεβονται την εκτιμουν κ δεν της κανουν μαλακια ανεξαρτητα τι εχουν κανει γενικοτερα
κ βεβαια υπαρχουν κοπελες που επιλεγουν με κριτηρια να τους αρεσει ο αλλος κ ας ειναι παμφτωχος
το θεμα ειναι το εξης γιατι να τυχαινουν να συναντιουνται λαθος ανθρωποι την λαθος στιγμη να μου πεις καποια στιγμη θα βρεις αυτο που ψαχνεις ΜΟΝΟ ψαχνοντας....


αλλα κ να σου πω κ κατι εγω εσενα κ την καθε ελληνιδα σε καταλαβαινω οταν ξυνιζεις την μουρη σου η οταν δεν μου δινεις τηλ.

γιατι μπορει να μην θελεις με αγνωστο
γιατι μπορει να βγηκες να διασκεδασεις κ να μην εχεις ορεξη
γιατι δεν εισαι υποχρεωμενη να μου κατσεις
γιατι μπορει να με φοβασαι δεν εχουν γινει κ λιγα

αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι τρια πραγματα
1)γκομενες να σε γουσταρουν κ να μην ΤΟΛΜΟΥΝ
2)γκομενες που πανε με τον φιλο του φιλου εστω κ εαν δεν τον γουσταρουν ετσι επειδη ειναι αρρωστες κ αφου το δινεις που το δινεις τον ξεμπαργκο του το παιζεις ισοτρια
3)κ αντρες που βρισκουν γυναικες της ξεφτιλας να τις κανουν κυριες κ να ειναι απο κατω ενω το κοριτσακι το αβγαλτο κ το συνεσταλμενο να του βγαζουν την παναγια κ του καταστεφουν την ζωη
 

Επισκέπτης
3)κ αντρες που βρισκουν γυναικες της ξεφτιλας να τις κανουν κυριες κ να ειναι απο κατω ενω το κοριτσακι το αβγαλτο κ το συνεσταλμενο να του βγαζουν την παναγια κ του καταστεφουν την ζωη

Ωραια μουνιλα ολα τα παραπανω και συμφωνω λιγο πολυ αλλα μπορεις να μου εξηγησεις λιγο καλυτερα την ενοια συνεσταλμενο και αβγαλτο κοριτσακι?
Γιατι στους περισσοτερους δεν αρεσουν οι θεουσες γυναικες.Και οπως η γυναικα θελει τον αντρα οχι χαμηλων τονων και μαλακα γενικα ετσι και εμεις θελουμε η γκομενα να εκπνεει και θηλυκοτητα.
Και οι θεουσες δεν...
 

Επισκέπτης
Ωραια μουνιλα ολα τα παραπανω και συμφωνω λιγο πολυ αλλα μπορεις να μου εξηγησεις λιγο καλυτερα την ενοια συνεσταλμενο και αβγαλτο κοριτσακι?
Γιατι στους περισσοτερους δεν αρεσουν οι θεουσες γυναικες.Και οπως η γυναικα θελει τον αντρα οχι χαμηλων τονων και μαλακα γενικα ετσι και εμεις θελουμε η γκομενα να εκπνεει και θηλυκοτητα.
Και οι θεουσες δεν...


υπαρχουν κοριτσια κοπελες ασπρουλη που ολα αυτα που εμεις συζηταμε εδω δεν εχουν διανοηθει να τα συλληφθουν ποτε...υπαρχουν λοιπον κοπελιτσες της ηλικιας μας κυριως αλλα κ μεγαλυτερες που πες ειχαν στοχους τις σπουδες θες για χ ψ λογους στον κοσμο αυτο του να βρισκεις γκομενους κ να εισαι συνεχεια με γκομενο δεν το ξερουν κ σε πληροφορω εχω βγει με τετοιες κ ηταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΟΥΝΙΑ κ το λεω για να μην πεις οτι ειναι πατσαβουρες κ το λεω λοιπον αυτο γιατι αυτες θελουν να εχουν τον αντρα τους το αγορι τους κ να ειναι ΜΑΖΙ...υπαρχουν λοιπον αντρες που αυτες τις κοροιδευουν κ γαμανε κι αλλες κ αλλες κ οταν το μαθαινουν τους καταστεφουν την ζωη καθως μπορει να ειναι κ παντρεμενοι κ στην πουτανα ειτε αυτη την λες πληρωμενη ειτε αυτες που παντρευονται κ γαμιουνται κ με αλλους σε αυτες το παιζουν κοτες λυρατες κ τις συγχωτρουν κ δεν ντρεπονται να παντρευονται κ να δινουν αξια σε ξεφτυλισμενες...καταλαβες?
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Σημερινο σκηνικο σε καφετερια στο κεντρο της Αθηνας:Κοπελα Ελληνιδα ΚΑΡΑΜΟΥΝΑΡΑ μονη της καθεται στο τραπεζι και πινει τον καφε μονη της ωραια και καλα...Μετα απο κανα δεκαλεπτο ερχεται ενας απο την απεναντι παρεα που ειχα παρατηρησει οτι την κοζαρε αρκετη ωρα και της την πεφτει σε στυλ 'Γεια σου,να κερασω κατι?Περιμενεις παρεα?'..εκεινη οντας αγενης μαζι του, του απαντα 'ναι,περιμενω το αγορι μου,σπασε φιλε'...Η φαση ομω ςποια ηταν παιδια:Η γκομενα ΟΧΙ ΜΟΝΟ ελεγε ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ,αλλα-το σημαντικοτερο-σκαει μυτη μετα απο λιγη ωρα ο φιλος της που ηταν....Αλβανος!!!!!! :o :o :o Ειδατε μαγκες?Μας γαμανε οι ξενοι τις Ελληνιδες μας!!Αυτο αν μου το ελεγες δεν θα το πιστευα με τιποτα!!ΕΜΕΙΝΑ ΜΑΛΑΚΑΣ!!!!!
 

Επισκέπτης
κ θα καταλαβεις σε λιγα χρονια γιατι εισαι μικρος ακομα κ εσυ οπως κ εγω οτι για να κανεις εναν πετυχημενο γαμο δεν θα στειρειζεσαι στο εαν ειναι μουναρα κ κανει καλο πηδημα αλλα στο εαν μπορεις να συννενοηθεις κ να γινεις μια γροθια για να κανεις το καλυτερο για την οικογενεια σου....καλυτερα τις μουναρες να τις γαμας τωρα κ ασε μετα να τις παντρευοτνε οι εξυπνοι...
 

Επισκέπτης
Σωστα αλλα απο την ηλικια 18+ αυτες οι κοπελες που περιγραφεις ειναι μειοψηφια.
Εδω και Ιατρικη να παει να σπουδασει μια θα βρει να κανει τσιμπουκια σε κανεναν καθηγητη για να περασει τα μαθηματα.

Παντως αν δεις εδω στο φορουμ ποσοι παντρεμενοι ξενοπηδανε και ψαχνουν ευκαιρεια καθε βδομαδα να πανε και 2 και 3 φορες σε μπουρδελο αμα μπορουν καταλαβαινεις οτι ολα αυτα που αναλυεις ειναι μια ουτοπια περι ειλικρινων σχεσεων κτλ.

Και φυσικα κατι το οποιο μου προκαλει περιφρονηση ειναι οι παντρεμενοι στα μπουρδελα.Να μην φοραγαν την γαμημενη βερα αμα ηθελαν να γαμανε συνεχεια πολλα και διαφορετικα μουνια.

 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
κ βεβαια υπαρχουν καλες κοπελες κ για γαμο κ για οικογενεια....
κ βεβαια υπαρχουν καλες κοπελες για σχεση μια εννοια που δεν την εχω ακουσει ΠΟΤΕ σε αυτο το site
κ βεβαια υπαρχουν κ αντρες που την καλη κοπελα την σεβονται την εκτιμουν κ δεν της κανουν μαλακια ανεξαρτητα τι εχουν κανει γενικοτερα
κ βεβαια υπαρχουν κοπελες που επιλεγουν με κριτηρια να τους αρεσει ο αλλος κ ας ειναι παμφτωχος
το θεμα ειναι το εξης γιατι να τυχαινουν να συναντιουνται λαθος ανθρωποι την λαθος στιγμη να μου πεις καποια στιγμη θα βρεις αυτο που ψαχνεις ΜΟΝΟ ψαχνοντας....

To πεπρωμένο φυγείν αδύνατον ;)
Απλά, ψάχνοντας αυξάνεις τις πιθανότητες να πετύχεις κάποια στιγμή το έτερόν σου ήμισυ.
Κατά τα λοιπά συμφωνώ σε όλα τα σημεία.


αλλα κ να σου πω κ κατι εγω εσενα κ την καθε ελληνιδα σε καταλαβαινω οταν ξυνιζεις την μουρη σου η οταν δεν μου δινεις τηλ.

γιατι μπορει να μην θελεις με αγνωστο
γιατι μπορει να βγηκες να διασκεδασεις κ να μην εχεις ορεξη
γιατι δεν εισαι υποχρεωμενη να μου κατσεις
γιατι μπορει να με φοβασαι δεν εχουν γινει κ λιγα

Επίσης σε όλα αυτά να προσθέσω ότι έχει σημασία και ο τρόπος που θα γίνει το φλερτ. Πολλοί άντρες είναι άξεστοι και βάρβαροι. Νομίζεις ότι στα δικά τους πρόστυχα-σαχλά σχόλια ανταποκρίνεται θετικά καμία γυναίκα; Εγώ αμφιβάλλω...

αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι τρια πραγματα
1)γκομενες να σε γουσταρουν κ να μην ΤΟΛΜΟΥΝ
2)γκομενες που πανε με τον φιλο του φιλου εστω κ εαν δεν τον γουσταρουν ετσι επειδη ειναι αρρωστες κ αφου το δινεις που το δινεις τον ξεμπαργκο του το παιζεις ισοτρια
3)κ αντρες που βρισκουν γυναικες της ξεφτιλας να τις κανουν κυριες κ να ειναι απο κατω ενω το κοριτσακι το αβγαλτο κ το συνεσταλμενο να του βγαζουν την παναγια κ του καταστεφουν την ζωη
Και οι 3 προαναφερθείσες περιπτώσεις έχουν να κάνουν με άτομα που προφανώς έχουν πρόβλημα ψυχολογικό οπότε η βάση σύγκρισης αλλάζει. Σίγουρα πάντως δε βγαίνουν τα συμπεράσματα μελετώντας συμπεριφορά τέτοιων ατόμων.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Ρε παιδια αφου διαβασα οσες σελιδες αντεξα να πω και εγω 2 πραγματα που απλα ειναι η γνωμη μου.
Καταρχας συμφωνω με πολλα απο αυτα που γραφτηκαν εδω οτι οι γκομενες το παιζουν καπως ή πουλανε μουρη ή κοιτανε τα φραγκα ήήή.
Καποια αλλα αντοιστοιχα δεν τα κανουν οι αντρες;
Επειδη λογω ηλικιας και γαμου εχω κοψει πλεον το καμακι ή οπως αλοιως θελετε να το πειτε απλα τωρα ειμαι παρατηρητης και μου εχουν κανει εντυπωση μερικα πραγματα.
Πχ Βλεπω παρεες αγοριων και κοριτσιων της ιδιας ηλικιας, παρατηρω:
1. Τα κοριτσια/γκομενες παιζει το ματακι τους, χωρις να ξερω βεβαια ως που θα φτασουν.
2. Τα αγορια οι ΜΟΥΡΟΧΑΒΛΟΙ ουτε κοιτανε, ουτε ψιλοπαιζουν μονο χαβαλε μεταξυ τους, οσο για θαρρος να μιλησουν μπαααα.
Μας φταινε οι γκομενες/γυναικες που εχουμε και παμε στην Ταυλανδη πχ γιατι εδω δεν βρισκουμε γυναικα καλη αλλα εκει ερωτευομαστε κανονικη Πουτανα, επαγγελματια, ενω εδω βριζουμε τη γκομενα που εχει κανει και 1-2 ξεπετες ενω η ξενη αλλο πραμα δεν μας νοιαζει.
Ειμαστε/ εισαστε σε μια ηλικια που ενω θα επρεπε να ξερετε τι θελετε και τι δεν θελετε ή σας ενοχλει δεν εχετε το θαρρος να το πειτε και εαν δεν σας το δωσουν να πειτε αντε γαμ... και συ και ο γρυλλος σου. Αντιθετα σας φταινε ΠΑΝΤΑ οι γκομενες/Ελλεεινιδες κλπ.
Οι παντρεμενοι οταν θελουν να ξενογαμησουν επειδη πηξανε καθε μερα στα ιδια ή επειδη μεγαλωνουνε και αρχιζουν να εχουν αγχος αντι να βρουνε μια καθαρα επαγγελματια πουτανα/βιζιτα/ Cg κατι τελος παντων τι κανουν;
Πανε και βρισκουν γκομενα, και αρχιζουν τα μελια και τα συροπια με αποτελεσμα και η γυναικα τους να τους στειλει και η γκομενα να τους στειλει για αλλους λογους η καθε μια.
Και τελειωνοντας ειλικρινα απαντηστε:
Ποσοι απο εσας εχετε πει στη γκομενα που γουσταρετε/ κοβετε φλεβες για παρτη της.
"Αντε και γαμησου" οταν εχει προσπαθησει να σας πιασει μαλακες;
Αυτα και ειμαι και μεγαλος.
 

Επισκέπτης
κ θα καταλαβεις σε λιγα χρονια γιατι εισαι μικρος ακομα κ εσυ οπως κ εγω οτι για να κανεις εναν πετυχημενο γαμο δεν θα στειρειζεσαι στο εαν ειναι μουναρα κ κανει καλο πηδημα αλλα στο εαν μπορεις να συννενοηθεις κ να γινεις μια γροθια για να κανεις το καλυτερο για την οικογενεια σου....καλυτερα τις μουναρες να τις γαμας τωρα κ ασε μετα να τις παντρευοτνε οι εξυπνοι...

Σε αυτο διαφωνω ριζικα.
Τι παει να πει τις μουναρες να τις παντρευτουν οι εξυπνοι?
Δηλαδη εγω τι ειμαι μαλακας?Να παντρευτω καμια σαβουρα και να ψαχνω μετα απο λιγο καιρο που να ξεχαρμανιασω?

Οχι φιλε η εμφανιση και το καλο κρεβατι επιμενω ειναι πολυ σημαντικα στο να διατηρηθει στην πορεια μια σχεση.
Αμα δεν σου αρεσει ο αλλος και δεν τον κανεις κεφι για τι γαμο και μαλακιες λες...
 

Επισκέπτης
Επίσης σε όλα αυτά να προσθέσω ότι έχει σημασία και ο τρόπος που θα γίνει το φλερτ. Πολλοί άντρες είναι άξεστοι και βάρβαροι. Νομίζεις ότι στα δικά τους πρόστυχα-σαχλά σχόλια ανταποκρίνεται θετικά καμία γυναίκα; Εγώ αμφιβάλλω...


οχι δεν πιστευω οτι ουτε αυτοι που το κανουν αυτο που λες αλλα ουτε κ αυτες που δεχονται αυτο το ειδος πεσιματος το θεωρουμε καμακι...εμεις μιλαμε για λογικα καμακια...ουτε αυτο με την εξυπνη ατακα ειναι τροπος πεσιματος γιατι για να την πεισεις την αλλη πρεπει να κανεις πολλλλλλαααααααα εκεινη την στιγμη
να την πεισεις καταρχας οτι δεν εισαι κανας που δεν μπορει να μιλησει
να την πεισεις οτι δεν εισαι κανας τεμπελης
να την κανεις να ξεκλιδωθει κ να σου ανοιχτει κ να νιωσει ανετα με την ομιλια σας
να την πεισεις οτι θελεις να την γνωρισεις πραγματικα κ οχι μονο να γαμησεις
κ οτι εαν στο δωσει θα εισαι διακριτηκος κ προσεκτικος κ δεν θα την φερεις σε δυσκολη θεση
...το να πεις μια ατακα δεν λεει κατι
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Και τελειωνοντας ειλικρινα απαντηστε:
Ποσοι απο εσας εχετε πει στη γκομενα που γουσταρετε/ κοβετε φλεβες για παρτη της.
"Αντε και γαμησου" οταν εχει προσπαθησει να σας πιασει μαλακες;
Αυτα και ειμαι και μεγαλος.

Εμένα πάντως, ο μοναδικός άντρας που μου είπε "άντε και γαμήσου" στη ζωή μου - και ομολογώ ότι σοκαρίστηκα όταν το άκουσα - κέρδισε το σεβασμό και το μυαλό μου (όχι μόνο από αυτό το συμβάν) αλλά εκεί κατάλαβα ότι δε σέρνεται πίσω από το κάθε θυληκό που θα κουνήσει τον κώλο του.
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
οχι δεν πιστευω οτι ουτε αυτοι που το κανουν αυτο που λες αλλα ουτε κ αυτες που δεχονται αυτο το ειδος πεσιματος το θεωρουμε καμακι...εμεις μιλαμε για λογικα καμακια...ουτε αυτο με την εξυπνη ατακα ειναι τροπος πεσιματος γιατι για να την πεισεις την αλλη πρεπει να κανεις πολλλλλλαααααααα εκεινη την στιγμη
να την πεισεις καταρχας οτι δεν εισαι κανας που δεν μπορει να μιλησει
να την πεισεις οτι δεν εισαι κανας τεμπελης
να την κανεις να ξεκλιδωθει κ να σου ανοιχτει κ να νιωσει ανετα με την ομιλια σας
να την πεισεις οτι θελεις να την γνωρισεις πραγματικα κ οχι μονο να γαμησεις
κ οτι εαν στο δωσει θα εισαι διακριτηκος κ προσεκτικος κ δεν θα την φερεις σε δυσκολη θεση
...το να πεις μια ατακα δεν λεει κατι

Εγώ θα πω μία λέξη: ΧΗΜΕΙΑ.
Και φυσικά το πόσο έχουν και οι δύο την αντίληψη να το καταλάβουν.
Αν είσαι αρνητικός εξαρχής αποκλείεται να το καταλάβεις.
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Σημερινο σκηνικο σε καφετερια στο κεντρο της Αθηνας:Κοπελα Ελληνιδα ΚΑΡΑΜΟΥΝΑΡΑ μονη της καθεται στο τραπεζι και πινει τον καφε μονη της ωραια και καλα...Μετα απο κανα δεκαλεπτο ερχεται ενας απο την απεναντι παρεα που ειχα παρατηρησει οτι την κοζαρε αρκετη ωρα και της την πεφτει σε στυλ 'Γεια σου,να κερασω κατι?Περιμενεις παρεα?'..εκεινη οντας αγενης μαζι του, του απαντα 'ναι,περιμενω το αγορι μου,σπασε φιλε'...Η φαση ομω ςποια ηταν παιδια:Η γκομενα ΟΧΙ ΜΟΝΟ ελεγε ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ,αλλα-το σημαντικοτερο-σκαει μυτη μετα απο λιγη ωρα ο φιλος της που ηταν....Αλβανος!!!!!! :o :o :o Ειδατε μαγκες?Μας γαμανε οι ξενοι τις Ελληνιδες μας!!Αυτο αν μου το ελεγες δεν θα το πιστευα με τιποτα!!ΕΜΕΙΝΑ ΜΑΛΑΚΑΣ!!!!!

Εγώ είπα στο μουν όταν του κολλάγανε δύο με αμάξi, ζήτα τους 100€ την ώρα. Και μη τα πάρεις βρε αδερφέ...
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Σημερινο σκηνικο σε καφετερια στο κεντρο της Αθηνας:Κοπελα Ελληνιδα ΚΑΡΑΜΟΥΝΑΡΑ μονη της καθεται στο τραπεζι και πινει τον καφε μονη της ωραια και καλα...Μετα απο κανα δεκαλεπτο ερχεται ενας απο την απεναντι παρεα που ειχα παρατηρησει οτι την κοζαρε αρκετη ωρα και της την πεφτει σε στυλ 'Γεια σου,να κερασω κατι?Περιμενεις παρεα?'..εκεινη οντας αγενης μαζι του, του απαντα 'ναι,περιμενω το αγορι μου,σπασε φιλε'...Η φαση ομω ςποια ηταν παιδια:Η γκομενα ΟΧΙ ΜΟΝΟ ελεγε ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ,αλλα-το σημαντικοτερο-σκαει μυτη μετα απο λιγη ωρα ο φιλος της που ηταν....Αλβανος!!!!!! :o :o :o Ειδατε μαγκες?Μας γαμανε οι ξενοι τις Ελληνιδες μας!!Αυτο αν μου το ελεγες δεν θα το πιστευα με τιποτα!!ΕΜΕΙΝΑ ΜΑΛΑΚΑΣ!!!!!
είδες μάγκα και εμείς γαμάμε τις Αλβανίδες!
 

Επισκέπτης
Εγώ είπα στο μουν όταν του κολλάγανε δύο με αμάξi, ζήτα τους 100€ την ώρα. Και μη τα πάρεις βρε αδερφέ...



ναι αλλα μονο λογια πισω απο το τζαμι ηταν κ οι δυο κ ολο μου μιλαγανε κ ''να κατεβω να με αρπαξεις''.αλλα να κατεβουν να δωσουν τηλ τιποτα...μετα απο κανα 15 εκανα αναστροφη κ τις εκλασα οχι που θα εκαιγα μισο τεποζιτο επειδη αυτες το ξιναν κ δεν ειχαν να περασουν την ωρα τους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom