Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ρε ανύπαρκτε, τελευταίε που για να αποκτήσεις υπόσταση στη μίζερη ζωή σου προσπαθείς να κάνεις μιούτ τον πλέζουρ και τον περσόνα και όλους τους λοιπούς.....
Είπα να ζητήσει το λόγο. Δεν του έβρισα τη μάνα και τον πατέρα... Αλλά εσένα θα σε βρίζω φόρα παρτίδα. Είσαι τόσο ηλίθιος και κομπλεξικός όσο φαίνεσαι ή πιο πολύ εάν γνωριστούμε από κοντά; 
Να κάνω μιουτ τον πλέζουρ;
Μα αυτός δεν γίνεται μιουτ ποτέ, όσο κι αν προκαλεί.
Κι εσύ το ξέρεις πολύ καλά, γι αυτό και τον γλύφεις, για να αποκτήσεις λίγη απο την ασυλία του.
Και το καταφέρνεις, εφόσον αναφέρθηκες υποτιμητικά στη μάνα και τον πατέρα ενός μέλους πιο πριν, χωρίς κανείς να σου κάνει την παραμικρή επίπληξη. Ενώ τα μιουταρίσματα πέσανε βροχή τις τελευταίες μέρες.
Τα βρισίδια σου δεν με αφορούν. Είναι η "πειραιώτικη" πλευρά σου, που σε πιάνει όταν ζορίζεσαι.
Και βέβαια, τα δήθεν τσαμπουκαλέματά σου να βρεθούμε απο κοντά και "να μου εξηγήσεις", όπως υπαινίχτηκες.
Άσε ρε καραγκιοζάκο, σε πήρανε χαμπάρι πολύ περισσότεροι απ ότι νόμιζες!
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
σαν να ακουσα ενα παπακι να διερχεται απο το αγαπημενο μου θρεντ!! φεθρυ εισαι εδω? θα θελα ως fan σου να παραθεσεις εδω τις αποψεις σου για τις ελλεεινιδες! pleasee  :rockon:
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Και 3 πι σι αν έχεις νομίζω ίδια ip δεν έχουν αφού θα είναι συνδεδεμένα στο ίδιο δίκτυο?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Και 3 πι σι αν έχεις νομίζω ίδια ip δεν έχουν αφού θα είναι συνδεδεμένα στο ίδιο δίκτυο?
Πόσο αγαθός είσαι ...........
Υπάρχει ένα μεγάλο μυστικό που λέγεται VPN..... Οταν θα το ανακαλύψεις θα σου λυθούν πολλές απορίες.......
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ντίκυ παικταρά μου πάρε θέση. Πρέπει να αποχωρήσω.... Σου έχω απόλυτη εμπιστοσύνη.........
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Ρε παιδιά το τελειώνω και φεύγω  σε λίγο..



Αμα καποιος σας έλεγε Μαλακες , κομπλεξικούς , μπετογαμιάς..στα καλά καθουμενα..

Θα κοιτάζατε στο ταβάνι..και θα σφυρίζατε αδιάφορα..??

Ο Persona αρχισε  να βρίζει και να γαμάει ολους μας...(απροκλητα)

Ο καθένας εχει την γνωμη του..

Και δεν ειπα οτι θελω γκόμενα(Ελληνιδα) ..

Ειπα Απριλιος Ηρθε...Τα πρωτα group ηρθανε...

Άκουσε φίλε μου να στο κάνω λιανά. Μιλάς λες και είσαι στην Αυστραλιά. Εδώ είναι Ελλάδα. Ο persona και άλλοι έχουν κάνει μια ζωή που εσύ δεν την έχεις κάνει. Δε χρειάστηκε να την κάνεις ίσως, γιατί εκεί δεν υπήρχε λόγος. Τα πράγματα  όμως έτσι εχουν εδώ. Όπως τα λες - από έξω. Αντί να μεμψοιμηρείς και να κατηγορείς τη φιλαυτία του άλλου, που μπορεί ή όχι να είναι δικαιολογημένη στα πλαισια της μετριότητας της χώρας, αλλά όχι το καλύτερο από κοινωνική συμπεριφορά, κάνε ότι νομίζεις... με τα group. Μου θύμισε -  σε ένα αεροδόμιο για τη Γερμανία, που είχα γνωρίσει και κάναμε αναμονή μαζί σε transit - ένα μπουζουκόβιο night clubber που  μόλις είχε φύγει από το μαγαζί για να πάει στη γκόμενα στο Μόναχο και έναν μουσικό που έκανε μαθήματα στο ίδρυμα Ιθάκη. Τρελλό γέλιο.
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Εντάξει μεγάλε μην βαράς.Δεν το ήξερα και σε ευχαριστώ που μου έμαθες το μεγάλο αυτό μυστικό.
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
ντίκυ παικταρά μου πάρε θέση. Πρέπει να αποχωρήσω.... Σου έχω απόλυτη εμπιστοσύνη.........

εγινε φιλε μου χαθηκαμε τελευταια και μου χουν λειψει τα απαιχτα avatar σου..μην ανησυχεις θα τους βαλω ολους στη θεση τους και οποιος πει κακο για την παρτη σου θα του τριψω το καβλι μου στα μουτρα!
 

Επισκέπτης
προς isXXXX...

Αν στην Αυστραλια...ειχα το μπλε...
Αν στην Ιταλια ειχα το κοκκινο...
Στην Ελλαδα μου λες γιατι δεν γαμαω τιποτα αλλο εκτος απο ελληνιδες ???

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

(αν απαντησεις στο ερωτημα,εχεις κερασμενα οτι γουσταρεις κ οπου επιθυμεις για 1 χρονο)!!!
 

Συνημμένα

  • Australia.jpg
    Australia.jpg
    165,7 KB · Εμφανίσεις: 20
  • Italy.jpg
    Italy.jpg
    57,9 KB · Εμφανίσεις: 21

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Άμα πάντως 245 γυναίκες (πολύ η λιγότερο εμφανίσιμες) δεν βγαίνουν μαζί σου ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ, ωραία αυτοεκτίμηση πρέπει να έχεις!
Σε ζηλεύω Λαλάκη!          :dancing:

Τα καμάκια, την πέφτουν συνέχεια, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ τί λένε οι γύρω, σε όποια γκόμενα τους γυαλίσει...Μπορεί κατά περιόδους να πηδάνε δύο και τρεις γκόμενες, οι οποίες έχουν και "δεσμό"...Χυλόπιτες, με την έννοια της στιγμιαίας απόρριψης (αφού την πέφτουν σε άσχετες, όπου βρουν) τρώνε άπειρες, αλλά δεν παίρνουνε χαμπάρι από τέτοιες ... μικρολεπτομέρειες :boobies:
 

Επισκέπτης
Τα καμάκια, την πέφτουν συνέχεια, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ τί λένε οι γύρω, σε όποια γκόμενα τους γυαλίσει...Μπορεί κατά περιόδους να πηδάνε δύο και τρεις γκόμενες, οι οποίες έχουν και "δεσμό"...Χυλόπιτες, με την έννοια της στιγμιαίας απόρριψης (αφού την πέφτουν σε άσχετες, όπου βρουν) τρώνε άπειρες, αλλά δεν παίρνουνε χαμπάρι από τέτοιες ... μικρολεπτομέρειες :boobies:


να κ ενας που καταλαβαινει τα καμακια  :2funny:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Εγώ πάντως αυτές τις middle-class ελληνίδες που προσπαθούν να ξεπεράσουν το κόμπλεξ τους με την L.V. τσαντούλα (το μικρό μέγεθος που κάνει όσο ο μισθός τους από την Eurobank), που έχουνε πάντα φτιαγμένο νυχάκι + μαλλάκι και που ασχολούνται όλη μέρα με το που θα πάνε διακοπές γουστάρω τρελά να τις πηδάω και να χύνω στα βυζάκια τους...

Κι εγώ!!!  :rockon: Και μετά να την κάνω στα γρήγορα  :tooth:
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Εγώ αυτό που έχω να πω είναι ότι όταν βγαίνει κάποιος και ισχυρίζεται ότι όλες οι Ελληνίδες είναι σαβούρες είναι ίδιο με το να βγαίνει μια γυναίκα και να λέει ότι όλοι οι άντρες είναι Μαλάκες.

Αφήστε που από εκείνους που βρίζουν τις ελληνίδες, αμφιβάλλω αν θα έδιωχναν μία (ελληνίδα) που θα τους την έπεφτε και που θα πληρούσε τα κριτήριά τους, (πχ ωραίο σώμα ή δεν ξέρω τι άλλα χαρακτηριστικά).
Συνεπώς μήπως το πρόβλημα εστιάζεται στο ότι δεν την πέφτουν οι ελληνίδες, ή δεν κάθονται, σε συγκεκριμένα άτομα (αυτά που βγάζουν τις γενικεύσεις) και έτσι σχολιάζουμε τώρα εμείς, καλή ώρα;
 

Επισκέπτης
βασικα  αυτοι που γραφουν οι περισσοτεροι ειναι αυτοι που δεν τα εχουν πολυ καταφερει με τις ελληνιδες
θες απο αποψη χαρακτηρα
θες απο αποψη απαιτητικοτητας
θες απο αποψη οτι θελουν μονο να γαμανε κ γρηγορα κλπ κλπ

παντως για να τα λεμε με το ονομα τους ειναι εν μερη ετσι,η κοινωνια στην πραγματικοτητα δεν ειναι ακριβως ετσι...αυτο ειναι μια μειοψηφια απλα η εννοια καμακι δεν υπαρχει κ δεν υπαρχει επισης κ η εννοια οτι ολοι γαμαμε γιατι ειναι ενα σπορ που θελει χρημα....αλλα το προβλημα υπαρχει γενικοτερα στη σχεσεις απο την αποψη οτι βλεπεις κ γαμοι να διαλυονται στο πιτσ φυτιλι

παντως αποψεις του στυλ εισαι ασχημος κ δεν εχεις προσωπικοτητα ειναι δυο στοιχεια μηδενικης σημασιας στην σημερινη κοινωνια
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
βασικα  αυτοι που γραφουν οι περισσοτεροι ειναι αυτοι που δεν τα εχουν πολυ καταφερει με τις ελληνιδες
θες απο αποψη χαρακτηρα
θες απο αποψη απαιτητικοτητας
θες απο αποψη οτι θελουν μονο να γαμανε κ γρηγορα κλπ κλπ
Συμφωνώ σε όλα.

αλλα το προβλημα υπαρχει [size=10pt]γενικοτερα στη σχεσεις [/size] απο την αποψη οτι βλεπεις κ γαμοι να διαλυονται στο πιτσ φυτιλι
Ναι γιατί ο καθένας κοιτάει την πάρτη του. Είναι πολύ δύσκολο και κοστίζει ακριβά να ενδιαφερθείς ειλικρινά για τον άλλο....

παντως αποψεις του στυλ εισαι ασχημος κ δεν εχεις προσωπικοτητα ειναι δυο στοιχεια μηδενικης σημασιας στην σημερινη κοινωνια
Κάποιος μπορεί να είναι άσχημος αλλά με την προσωπικότητά του μπορεί να κερδίζει πολλούς πόντους.
ΑΝτιστρόφως, κάποιος μπορεί να είναι εμφανίσιμος αλλά με τα μυαλά που κουβαλάει να μην τον κοιτάζουν ούτε οι πέτρες.
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Εγώ αυτό που έχω να πω είναι ότι όταν βγαίνει κάποιος και ισχυρίζεται ότι όλες οι Ελληνίδες είναι σαβούρες είναι ίδιο με το να βγαίνει μια γυναίκα και να λέει ότι όλοι οι άντρες είναι Μαλάκες.

Αφήστε που από εκείνους που βρίζουν τις ελληνίδες, αμφιβάλλω αν θα έδιωχναν μία (ελληνίδα) που θα τους την έπεφτε και που θα πληρούσε τα κριτήριά τους, (πχ ωραίο σώμα ή δεν ξέρω τι άλλα χαρακτηριστικά).
Συνεπώς μήπως το πρόβλημα εστιάζεται στο ότι δεν την πέφτουν οι ελληνίδες, ή δεν κάθονται, σε συγκεκριμένα άτομα (αυτά που βγάζουν τις γενικεύσεις) και έτσι σχολιάζουμε τώρα εμείς, καλή ώρα;

Τι να σου πω. Εγώ πια είμαι δουλειά - σπίτι - αλλοδαπές και δεν μιλάω σε προσωπικό τόνο με Ελληνίδες :*
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom