Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (1 μέλη και 49 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
ναι αλλα μονο λογια πισω απο το τζαμι ηταν κ οι δυο κ ολο μου μιλαγανε κ ''να κατεβω να με αρπαξεις''.αλλα να κατεβουν να δωσουν τηλ τιποτα...μετα απο κανα 15 εκανα αναστροφη κ τις εκλασα οχι που θα εκαιγα μισο τεποζιτο επειδη αυτες το ξιναν κ δεν ειχαν να περασουν την ωρα τους
Για να καταλαβω κι εγω:Βρεθηκαν δυο τυπισσες με αμαξι να σε φλερταρουν την ωρα που εσυ οδηγουσες το δικο σου,η κατι τετοιο τελοσπαντων...Σωστα?
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
ναι αλλα μονο λογια πισω απο το τζαμι ηταν κ οι δυο κ ολο μου μιλαγανε κ ''να κατεβω να με αρπαξεις''.αλλα να κατεβουν να δωσουν τηλ τιποτα...μετα απο κανα 15 εκανα αναστροφη κ τις εκλασα οχι που θα εκαιγα μισο τεποζιτο επειδη αυτες το ξιναν κ δεν ειχαν να περασουν την ωρα τους

Τους είπες να πάτε να περάσετε ωραία σε ένα ξενοδοχείο και ότι είσαι σοβαρός επαγγελματίας?
 

Επισκέπτης
Για να καταλαβω κι εγω:Βρεθηκαν δυο τυπισσες με αμαξι να σε φλερταρουν την ωρα που εσυ οδηγουσες το δικο σου,η κατι τετοιο τελοσπαντων...Σωστα?


ναι πριν κανα 6μηνο πρωτη φορα κ εμενα μου ειχε συμβει κ τους επιασα την παρλα κ λεγανε εισαι κουκλος ετσι γιουβετσι κοκορετσι αλλα να συνενοηθουμε δεν κατεβαιναν μονο απο το αμαξι εν κινηση....ουτε να κατεβουν ουτε να δωσουν τηλ ουε να βγουμε τιποτα.....γι αυτο κιολας το λεω πολλες φορες ο κοσμος δεν εχει ορεξη για ζωη...σου λενε που να πηγαινουμε τωρα κ τι ειναι αυτος κλπ κλπ κ σημειωτεον δεν ηταν πιπινια παρολο που ειμαι 20 φαινομαι πολυ μεγαλυτερος ηταν 25ρικα
 

Επισκέπτης
Τους είπες να πάτε να περάσετε ωραία σε ένα ξενοδοχείο και ότι είσαι σοβαρός επαγγελματίας?


μπααααααα ειμαι :jerking: δεν κανω σωστη διαχειρηση του εαυτου μου...παιζω για την φαννελα κ ειναι μεγαλη μαλακια  :2funny:
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
ναι πριν κανα 6μηνο πρωτη φορα κ εμενα μου ειχε συμβει κ τους επιασα την παρλα κ λεγανε εισαι κουκλος ετσι γιουβετσι κοκορετσι αλλα να συνενοηθουμε δεν κατεβαιναν μονο απο το αμαξι εν κινηση....ουτε να κατεβουν ουτε να δωσουν τηλ ουε να βγουμε τιποτα.....γι αυτο κιολας το λεω πολλες φορες ο κοσμος δεν εχει ορεξη για ζωη...σου λενε που να πηγαινουμε τωρα κ τι ειναι αυτος κλπ κλπ κ σημειωτεον δεν ηταν πιπινια παρολο που ειμαι 20 φαινομαι πολυ μεγαλυτερος ηταν 25ρικα
Αυτες εκαναν την αρχη η εσυ?...Και στις δυο περιπτωσεις χαθηκε να τους πεις 'βγαλτε αλαρμ να κουβεντιασουμε?' :huh:
 

Επισκέπτης
Αυτες εκαναν την αρχη η εσυ?...Και στις δυο περιπτωσεις χαθηκε να τους πεις 'βγαλτε αλαρμ να κουβεντιασουμε?' :huh:


αυτες με κοιταγανε ωρα κ γελαγανε στα φαναρια...ομολογουμενως πρωτη φορα με κοιταει γκομενα επιμονα στο αμαξι...ρε φρεντυ σου φαινομαι κανενας που δεν θα το ελεγα αυτο το πραγμα...δεν με ξερεις οκ αλλα για να γραφω την ιστορια λες να μην το ειπα...
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
αυτες με κοιταγανε ωρα κ γελαγανε στα φαναρια...ομολογουμενως πρωτη φορα με κοιταει γκομενα επιμονα στο αμαξι...ρε φρεντυ σου φαινομαι κανενας που δεν θα το ελεγα αυτο το πραγμα...δεν με ξερεις οκ αλλα για να γραφω την ιστορια λες να μην το ειπα...
Εγω δε λεω τιποτα...σε ρωταω για να μου πεις πως κινηθηκες:και φανταζομαι οταν τους το προτεινες αυτες καναν τις κινεζες ε?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
τελικα απαντηθηκε η απορια ή ακομα? 96 σελιδες φτασαμε... αργειτε..
 

Επισκέπτης
:και φανταζομαι οταν τους το προτεινες αυτες καναν τις κινεζες ε?

εννοειται ρε...τι θα κανανε....

κοιτα υπαρχουν κ καποιες που κανουν παιχνιδι σε παιζουν σου μιλανε αλλα μεχρι εκει...αυτες δεν φαινοντουσαν τετοιες καθως προθημοποιηθηκαν να μιλησουνν εκεινες....
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
εννοειται ρε...τι θα κανανε....

κοιτα υπαρχουν κ καποιες που κανουν παιχνιδι σε παιζουν σου μιλανε αλλα μεχρι εκει...αυτες δεν φαινοντουσαν τετοιες καθως προθημοποιηθηκαν να μιλησουνν εκεινες....

μουν σε σενιάρω, σου λέω δύο κουβέντες και σε αμολάω στα φανάρια (με αμάξι και εταιρικό τηλέφωνο)
 

Επισκέπτης
Πχ Βλεπω παρεες αγοριων και κοριτσιων της ιδιας ηλικιας, παρατηρω:
1. Τα κοριτσια/γκομενες παιζει το ματακι τους, χωρις να ξερω βεβαια ως που θα φτασουν.
2. Τα αγορια οι ΜΟΥΡΟΧΑΒΛΟΙ ουτε κοιτανε, ουτε ψιλοπαιζουν μονο χαβαλε μεταξυ τους, οσο για θαρρος να μιλησουν μπαααα.

Επάνω σε αυτό , επειδή τυχαίνει και ακούω συζητήσεις πιτσιρικάδων (συγγενών κτλ) , το βλέπεις λίγο επιφανειακά και δεν βλέπεις ολόκληρη την πραγματικότητα.
Πολλοί από τους πιτσιρικάδες που χαρακτηρίζεις μουρόχαυλους, την έχουν πέσει σε συνομίληκες που γούσταραν , αλλά κάηκαν τόσο από το χυλό , που τώρα φυσάνε και το γιαούρτι. Τα γκομενάκια όχι απλά τους έκλασαν, αλλά τους έκαναν και βούκινο και τους βρίζουν που τόλμησαν να τους την πέσουν και ... απορούν για το θράσσος που είχαν και τόλμησαν κάτι τέτοιο.Έτσι και ζήτησαν και πάνω από μία φορά από δαύτες να βγούν μαζί τους, βαπτίζονται και "ενοχλητικοί" , "ληγούρια" , "αγάμητοι" , "κολλητσίδες" , ηλίθιοι που δεν καταλαβαίνουν κτλ. Σε κάποιες περιπτώσεις που παίζουν μαζί τους, την ψυχή τους βγάζουν και από "κοκό" τρίχες.

Ενώ αντίθετα, οι ίδιες μικρές , όταν τους τύχει κάτι με κάποιον από αυτούς που τις έχουν διδάξει ότι είναι περιζήτητοι γκόμενοι , τότε και παρακαλάνε και τις δύσκολες δεν κάνουν και γαμιούνται το πρώτο βράδυ, χωρίς πολλά πολλά.

Οι περιζήτητοι για τις μικρές είναι :
1)Τύποι της νύχτας:dj, μπάρμαν , πορτιέρηδες , σερβιτόροι καφέ κτλ
2)Αθλητές του κώλου, πολίστες τοπικής/σχολικής ομάδας, μπασκετμπολίστες κτλ που θα επανδρώσουν μελλοντικά τους πάγκους κατηγοριών από Γ' Εθνική και κάτω.
3)Καρεκλάς Κυκλαδων. Ο τύπος που νοικιάζει ξαπλώστρες στην παραλία σε κυκλαδο-νήσι.Είχα πάθει σοκ με το τι γκόμενες βγάζουν αυτοί οι τύποι , με εμφάνιση μεταξύ Σεφερλή και Πέτρου Φιλλιπίδη. Οι γκόμενες πάνε στην παραλία και εκλιπαρούν να τις γαμήσουν στο όρθιο. Οι ίδιες μπορεί να μοιράζουν 1000 χυλόπιτες τη βραδιά σε γκόμενους, ομορφόπαιδα , ματσό , φουσκωτούς σφήκτες, γιάππιδες και άλλους.
4)Μεγαλύτεροι που έχουν αμαξι-μηχανή. Αυτός ο τύπος έχει πέραση σε μαθήτριες.
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
εννοειται ρε...τι θα κανανε....

κοιτα υπαρχουν κ καποιες που κανουν παιχνιδι σε παιζουν σου μιλανε αλλα μεχρι εκει...αυτες δεν φαινοντουσαν τετοιες καθως προθημοποιηθηκαν να μιλησουνν εκεινες....
Σε τετοια φιλε δεν υπαρχουν συνταγες...μπορει να σε γουσταραν ,μπορει να εκαναν την πλακα τους,χιλαι δυο τα σεναρια...Βασικα δε τρεχει και τιποτα που δε βγηκε ζουμι απο κει...next time δεν πειραζει...Ουτε κι εγω πιθανο και ουτε κανενας μας να ειχε καταφερει τιποτα...το να μιλαω τωρα  εκ του ασφαλους και να σου λεω τι επρεπε να ειχες κανει,ειναι δωρον αδωρον και μαλακια....
 

Επισκέπτης
Σε τετοια φιλε δεν υπαρχουν συνταγες...μπορει να σε γουσταραν ,μπορει να εκαναν την πλακα τους,χιλαι δυο τα σεναρια...Βασικα δε τρεχει και τιποτα που δε βγηκε ζουμι απο κει...next time δεν πειραζει...Ουτε κι εγω πιθανο και ουτε κανενας μας να ειχε καταφερει τιποτα...το να μιλαω τωρα  εκ του ασφαλους και να σου λεω τι επρεπε να ειχες κανει,ειναι δωρον αδωρον και μαλακια....

φρεντι εχω φαει τοση χυλοπιτα στα 20 μου που πιθανον να μην την εχετε φαει ολοι μαζι σε αυτο το σαιτ....με στενοχωρει η απορριψη αλλα πλεον εχω δυναμωσει πολυ τον εαυτο μου που σιγα σιγα πολλα πραγματα σταματουν να με αγγιζουν


Η ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ----> να προσπαθεις κ να μην τα παρατας,το μονο που μπορεις να κανεις ειναι υπομονη κ προσπαθεια...τιποτα αλλο
 

ntotski33

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
35
Like
5
Πόντοι
0
Εγώ ένα ξέρω.Οτί οι περισσότεροι Αλβανοί έχουν πέραση στις γκόμενες από ότι οι Έλληνες.
Καταρχήν πολοί απο αυτούς έχουν πιο ωραία χαρακτηριστικά απο τις χοντροκομένες φάτσες των Ελλήνων.Τα σλαβικά τους χαρακτηρηστικά είναι πιο ωραία πολλές φορές.
Επίσης με όσες κοπέλες το έχω συζητήσει αυτό (ακόμα και με πουτάνες) μου έχουν πει οτι γαμάνε καλύτερα από τους Έλληνες και την έχουν και μεγαλύτερη μάλιστα.
Και μου είχαν πει άτακτα πουτανάκια καλύτερα γουστάρουμε τους Αλβανούς από τους βρωμοΈλληνες που παριστάνουν τους μεγάλους γοήδες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom