Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Επισκέπτης
αυτες με κοιταγανε ωρα κ γελαγανε στα φαναρια...ομολογουμενως πρωτη φορα με κοιταει γκομενα επιμονα στο αμαξι...

Παιχνίδια με γκόμενες σε διπλανά αμάξια είχα κάνει πολλές φορές στην καρριέρα μου από το 1990 μέχρι το 2000. Πρέπει να είχα τσιμπήσει τηλέφωνα τουλάχιστον από 300 σε τέτοια φάση. Με τις μισές βγήκαμε για καφέ μία φορά.

Σημασία όμως έχει πόσες έφαγα, χωρίς να είμαι διατεθειμένος να παρακαλάω, να γίνω σπόνσορας ή ταξιτζής. Ούτε 5% ...

Όλους όσους ξέρω που ήταν ατο άθλημα τα ίδια σκατά ποσοστά είχαν.
Γενικά άγνωστες που σου δίνουν τηλέφωνο στο δρόμο, σου φέρονται πολύ χειρότερα σε σχέση με εκείνες που γνωρίζεις στα διάφορα "προξενιά" , γιατί αισθάνονται ασφαλείς επειδή δεν υπάρχουν κοινοί γνωστοί να διηγηθείς το πόσο καργιόλες είναι.
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Μήπως κατά τύχη είσαι αλβανός ntotski?
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Εγώ ένα ξέρω.Οτί οι περισσότεροι Αλβανοί έχουν πέραση στις γκόμενες από ότι οι Έλληνες.
Καταρχήν πολοί απο αυτούς έχουν πιο ωραία χαρακτηριστικά απο τις χοντροκομένες φάτσες των Ελλήνων.Τα σλαβικά τους χαρακτηρηστικά είναι πιο ωραία πολλές φορές.
Επίσης με όσες κοπέλες το έχω συζητήσει αυτό (ακόμα και με πουτάνες) μου έχουν πει οτι γαμάνε καλύτερα από τους Έλληνες και την έχουν και μεγαλύτερη μάλιστα.
Και μου είχαν πει άτακτα πουτανάκια καλύτερα γουστάρουμε τους Αλβανούς από τους βρωμοΈλληνες που παριστάνουν τους μεγάλους γοήδες.

oeo!
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Οι περιζήτητοι για τις μικρές είναι :
1)Τύποι της νύχτας:dj, μπάρμαν , πορτιέρηδες , σερβιτόροι καφέ κτλ
2)Αθλητές του κώλου, πολίστες τοπικής/σχολικής ομάδας, μπασκετμπολίστες κτλ που θα επανδρώσουν μελλοντικά τους πάγκους κατηγοριών από Γ' Εθνική και κάτω.
3)Καρεκλάς Κυκλαδων. Ο τύπος που νοικιάζει ξαπλώστρες στην παραλία σε κυκλαδο-νήσι.Είχα πάθει σοκ με το τι γκόμενες βγάζουν αυτοί οι τύποι , με εμφάνιση μεταξύ Σεφερλή και Πέτρου Φιλλιπίδη. Οι γκόμενες πάνε στην παραλία και εκλιπαρούν να τις γαμήσουν στο όρθιο. Οι ίδιες μπορεί να μοιράζουν 1000 χυλόπιτες τη βραδιά σε γκόμενους, ομορφόπαιδα , ματσό , φουσκωτούς σφήκτες, γιάππιδες και άλλους.
4)Μεγαλύτεροι που έχουν αμαξι-μηχανή. Αυτός ο τύπος έχει πέραση σε μαθήτριες.

πολυ σωστα.
φυσικα δεν πανε με τους σερβιτορους γιατι τους αρεσει το επαγγελμα αλλα επειδη θελουν μεσω του σερβιτορου να μπουν στο μαγαζι πιο βαθια και αργοτερα να γνωρισουν μεχρι και τον ιδιοκτητη με την πορσε..
ειναι τοσο ηλιθιες ρε φιλε που μπορεις με ενα ψεμματακι κ λιγη φιγουρα να τις ριξεις τοσο ευκολα που μετα τις σιχαινεσαι. αν εισαι ο εαυτος σου δεν αρεσεις σε καμμια. το γουσταρουν το ψεμμα ρε παιδια, το εχουν αναγκη να ζησουν το παραμυθακι κ να σε φανταστουν σαν τον πριγκηπα πανω στο ασπρο πονυ. αφου θελουν αυτο ας τους το προσφερετε κ θα γαμησετε ολοι, αλλα προσωπικα δεν με γεμιζει πια αυτο και τις εχω σιχαθει..οι ξενες ειναι τουλαχιστον πιο αθωες..βλεπω τις μουναρες και καλα καθε πρωι που πανε στη δουλεια τοσο καλα ντυμμενες και βαμμενες και κοιτανε ολες τοσο αμφιθεατρικα τον υπολοιπο κοσμο που ειναι να γελας..ας πανε να γαμηθουν λοιπον ολες και οποιος θελει να τις γαμαει ρε παιδια δεν ειναι δυσκολο..ψεμματακι μωρε ψεμματακι..
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
φρεντι εχω φαει τοση χυλοπιτα στα 20 μου που πιθανον να μην την εχετε φαει ολοι μαζι σε αυτο το σαιτ....με στενοχωρει η απορριψη αλλα πλεον εχω δυναμωσει πολυ τον εαυτο μου που σιγα σιγα πολλα πραγματα σταματουν να με αγγιζουν


Η ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ----> να προσπαθεις κ να μην τα παρατας,το μονο που μπορεις να κανεις ειναι υπομονη κ προσπαθεια...τιποτα αλλο
Μοοn ακου δω φιλε:Ολοι μας εχουμε φαει χυλοπιτες...και μαλιστα οχι και με τους ωραιοτερους τροπους...Κοιτα,αυτο που θα σου πω ειναι να περνεις δυναμη οχι απο τον εθισμο στη χυλοπιτα,αλλα απο της επιτυχιες που προυπτουν απο το 'μοχθο'σου...Εισης ρε συ να μη την πεφτεις οπου κι οπου...να ψυχολογεις την κατασταση πρωτα...να 'διαβαζεις' τις διαθεσεις τις γκομενας...και να μην παρασυρεσαι απο μερικες που σε φλερταρουν ανοιχτα...Γκομενα που γουσταρει φιλε θα ειναι το ιδιο και περισσοτερο ισω ς προβληματισμενη με σενα τι να κανει για να  σε προσεγγισει..και δεν θα εχει μια σαχλη κατα τη γνωμη μου συμπεριφορα οπω ςνα σου μιλαει συνεχεια χαζογελωντας να  σε αγκαλιαζει και αλλα τετοια...Το πρωτο πραγμα λοιπον ειναι που πρεπει να σκεφτεις:Γουσταρω τη γκομενα? και το αμεσως επομενο...θα ανταποκριθει σε μια φιλικη κι ευγενικη χωρις σαχλα υπονοουμενα σεξουαλικου περιεχομενου προσεγγιση μου?
 

Επισκέπτης
Εγώ ένα ξέρω.Οτί οι περισσότεροι Αλβανοί έχουν πέραση στις γκόμενες από ότι οι Έλληνες.
Καταρχήν πολοί απο αυτούς έχουν πιο ωραία χαρακτηριστικά απο τις χοντροκομένες φάτσες των Ελλήνων.Τα σλαβικά τους χαρακτηρηστικά είναι πιο ωραία πολλές φορές.

Τα Σλάβικα χαρακτηριστικά των Αλβανών είναι πολύ πιο ωραια;

Ενδιαφέρον, ειδικά αν σκεφθείς ότι οι Αλβανοί δεν είναι Σλάβοι!
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Μήπως κατά τύχη είσαι αλβανός ntotski?

Ε αμάν ρε παιδιά. Ενα ποστ έγραψε ο άλλος και βγήκε το συμπέρασμα;
Τι λογική είναι αυτή εδώ μέσα;
Όποιος λέει κάτι που δε μας αρέσει αμέσως καταλήγουμε στο ότι εξυπηρετεί προσωπικά συμφέροντα;

Εγώ πάντως ξέρω αλβανίδα, πολύ όμορφη αντικειμενικά, η οποία όμως ψάχνει μόνο για έλληνα γκόμενο. Αυστηρά όχι για αλβανό. Και μάλιστα κάνει και τη σχετική κίνηση "ξου-ξου" αναφερόμενη στους αλβανούς..
Τι να πει κανείς...
 

ntotski33

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
35
Like
5
Πόντοι
0
Μήπως κατά τύχη είσαι αλβανός ntotski?

Δεν έχει σημασία τι είμαι εγώ.
Αυτά που ανέφερα παραπάνω είναι αλήθεια πάντως.Αυτά μου έχουν πει κοπέλες ακόμα και πουτάνες.
Και τα έγραψα αυτά επειδή βλέπω συναγωνιστές να λένε "έλεος και οι Αλβανοί μας γαμάνε τις γκόμενες".

Απλα αρκετοί απο αυτούς δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα σε ομορφία και δεν έχουν και την μουνοδουλίαση των Ελλήνων.Και γενικά δεν είναι κλαψομούνηδες.Και αυτό κάνει τις γκόμενες να τους γουστάρουν περισσότερο.
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Άντε να χτυπήσει το κουδούνι να σχολάσετε
Τα Σλάβικα χαρακτηριστικά των Αλβανών είναι πολύ πιο ωραια;

Ενδιαφέρον, ειδικά αν σκεφθείς ότι οι Αλβανοί δεν είναι Σλάβοι!

Πήγα να πω κάτι, αλλά σκφτηκα ότι δίπλα έχω το παράδειγμα. Μια χαρά ρωσσάκι και κοντεύουν να το καταντήσουν Ελλεηνίδα. Φαντάσου τι τραβάν οι μόνιμες για να καταλήξουν με τους Αλβανοί
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Απλά μια ερώτηση έκανα ΟΧΙΑ.Και το να είναι αλβανός τι έγινε?Στιγματίστηκε?Και τι συμφέροντα έχει εδώ μέσα προσωπικά?Πολύ σοβαρά παίρνετε τον ρόλο του φόρουμ μερικοί.Φίλε συγνώμη αν φάνηκε άκομψη η ερώτηση και δεν είχα τέτοια πρόθεση.Σε ομορφιά θεωρώ ότι υστερούν πολύ οι αλβανοί σε σχέση με τους Έλληνες αλλά ούτε γκόμενα είμαι για να ξέρω πως τους βλέπουν ούτε θα κάτσω να ασχοληθώ.Στο κάτω κάτω όλα υποκειμενικά είναι.
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Απλά μια ερώτηση έκανα ΟΧΙΑ.Και το να είναι αλβανός τι έγινε?Στιγματίστηκε?Και τι συμφέροντα έχει εδώ μέσα προσωπικά?Πολύ σοβαρά παίρνετε τον ρόλο του φόρουμ μερικοί.Φίλε συγνώμη αν φάνηκε άκομψη η ερώτηση και δεν είχα τέτοια πρόθεση.Σε ομορφιά θεωρώ ότι υστερούν πολύ οι αλβανοί σε σχέση με τους Έλληνες αλλά ούτε γκόμενα είμαι για να ξέρω πως τους βλέπουν ούτε θα κάτσω να ασχοληθώ.Στο κάτω κάτω όλα υποκειμενικά είναι.

Όχι δεν είπες τίποτα.
Έχω κάτι άλλα, προηγούμενα ποστς στο μυαλό μου γι αυτό απαντάω έτσι. Πιο πολύ εκεί αναφέρεται η απάντησή μου, όχι σε σένα τόσο.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Παιχνίδια με γκόμενες σε διπλανά αμάξια είχα κάνει πολλές φορές στην καρριέρα μου από το 1990 μέχρι το 2000. Πρέπει να είχα τσιμπήσει τηλέφωνα τουλάχιστον από 300 σε τέτοια φάση. Με τις μισές βγήκαμε για καφέ μία φορά.

Σημασία όμως έχει πόσες έφαγα, χωρίς να είμαι διατεθειμένος να παρακαλάω, να γίνω σπόνσορας ή ταξιτζής. Ούτε 5% ...

Όλους όσους ξέρω που ήταν ατο άθλημα τα ίδια σκατά ποσοστά είχαν.
Γενικά άγνωστες που σου δίνουν τηλέφωνο στο δρόμο, σου φέρονται πολύ χειρότερα σε σχέση με εκείνες που γνωρίζεις στα διάφορα "προξενιά" , γιατί αισθάνονται ασφαλείς επειδή δεν υπάρχουν κοινοί γνωστοί να διηγηθείς το πόσο καργιόλες είναι.

Φαίνεται πως παίζει ακόμη το σπορ (τηλέφωνα στα φανάρια). Μου έχει τύχει δύο φορές φέτος να μου δώσουν τηλέφωνο ενώ ήμουν στο αυτοκίνητό και μάλιστα χωρίς να τις ενοχλήσω εγώ. Μεγάλη έκπληξη ένιωσα όταν μία τύπισα που περίμενε στο φανάρι πεζή να διασχίσει το δρόμο, ήρθε και μου έδωσε την κάρτα της (!!!!).

Εάν σας πω όμως με τι αμάξι έγιναν αυτά και αν σας πω ότι είμαι και κοντόχοντρος και cabrioκέφαλος, η συζήτηση θα πάει πίσω πάλι στο πρώτο post!

Αλλά who cares, από τις δύο περιπτώσεις, την μία την έφαγα! xaxaxaxa
 

Επισκέπτης
Μοοn ακου δω φιλε:Ολοι μας εχουμε φαει χυλοπιτες...και μαλιστα οχι και με τους ωραιοτερους τροπους...Κοιτα,αυτο που θα σου πω ειναι να περνεις δυναμη οχι απο τον εθισμο στη χυλοπιτα,αλλα απο της επιτυχιες που προυπτουν απο το 'μοχθο'σου...Εισης ρε συ να μη την πεφτεις οπου κι οπου...να ψυχολογεις την κατασταση πρωτα...να 'διαβαζεις' τις διαθεσεις τις γκομενας...και να μην παρασυρεσαι απο μερικες που σε φλερταρουν ανοιχτα...Γκομενα που γουσταρει φιλε θα ειναι το ιδιο και περισσοτερο ισω ς προβληματισμενη με σενα τι να κανει για να  σε προσεγγισει..και δεν θα εχει μια σαχλη κατα τη γνωμη μου συμπεριφορα οπω ςνα σου μιλαει συνεχεια χαζογελωντας να  σε αγκαλιαζει και αλλα τετοια...Το πρωτο πραγμα λοιπον ειναι που πρεπει να σκεφτεις:Γουσταρω τη γκομενα? και το αμεσως επομενο...θα ανταποκριθει σε μια φιλικη κι ευγενικη χωρις σαχλα υπονοουμενα σεξουαλικου περιεχομενου προσεγγιση μου?


εγω προσωπικα ΞΕΡΩ κ μπορω να καταλαβω ποτε την γκομενα θα την φαω κ ποτε οχι ειναι υποσυνειδητο που ολοι το εχουμε λιγο πολλοι....να σου πω κ κατι δεν το βλεπω σαν καμακι κ σαν χυλοπιτα το βλεπω σαν γνωριμια...οπως δηλαδη διαβαζεις κατι για να περασει η ωρα ετσι κ εγω μιλαω για να περασει η ωρα....οταν θελω να την γνωρισω πραγματικα την γκομενα ξερω ακριβως τι να κανω οπως κ δεν μετανιωνω για οτι πως θα μιλησω γιατι τα εχω σκεφτει πολυ καλα κ εχω ψυχολογησει ακριβως τους λογους πιθανους αποτυχιας σε σοβαρο καμακι...
 

ntotski33

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
35
Like
5
Πόντοι
0
Φαντάσου τι τραβάν οι μόνιμες για να καταλήξουν με τους Αλβανοί


Μεγαλυτέρη ψωλή και χαρακτήρα με πυγμή.Οχι ξενέρωτους άντρες και κλαψομούνηδες αγαπούληδες όπως οι Έλληνες.
Αυτά προσφέρουν οι Αλβανοί και μέχρι και οι πουτάνες έχουν γκόμενο Αλβανούς/Ρωσοπόντιους αντί για τους καμένους αγαπούληδες Ελεηνάρες...
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Απλά έκανες την παράθεση στο δικό μου ποστ για αυτό το είπα.Δεν είχα την πρόθεση να φανώ εριστικός.
 

Επισκέπτης
ρε πλακα μας κανεις ?????

εισαι καλα ρε βλακα τουρκαλβανε που η ρατσα σου ειναι πιο ομορφη απ'τους ελληνες ????

ρε παραλια...ποτε ανακαλυψατε το μπανιο βρε μπαστουνοβλαχοι ????

μηπως θες να πω για τ'αναψοκοκκινισμενα μαγουλα κ αυτια σας ????

ισα βρε ερπετα που μου γινατε ανθρωποι κ θελετε κ γκομενες....

1000%,γκομενες που δεν θα γαμουσε ουτε ο τελευταιος ελληνας ειπαν αυτα που λες....

εγω παντως...ετσι οπως βλεπω τ'αλβανα (μικρα/μεγαλα) να κοζαρουν κωλους....για πειναλες του κερατα τους κοβω...
τωρα αν γαμανε δεν ξερω...

τελος....να σου δωσω αν θες ενα τηλεφωνακι απο εναν συμπατριωτη σου που τολμησε να μιλησει στην γκομενα μου...
ειμαστε χερακι-χερακι σε πλατεια...κ ανοιγει το στομα του κ λεει μια παπαρια....
πριν λιγο καιρο εγινε...ακομη δεν εχει βγει απ'το νοσοκομειο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom