Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Εγώ ένα ξέρω.Οτί οι περισσότεροι Αλβανοί έχουν πέραση στις γκόμενες από ότι οι Έλληνες.
Καταρχήν πολοί απο αυτούς έχουν πιο ωραία χαρακτηριστικά απο τις χοντροκομένες φάτσες των Ελλήνων.Τα σλαβικά τους χαρακτηρηστικά είναι πιο ωραία πολλές φορές.
Επίσης με όσες κοπέλες το έχω συζητήσει αυτό (ακόμα και με πουτάνες) μου έχουν πει οτι γαμάνε καλύτερα από τους Έλληνες και την έχουν και μεγαλύτερη μάλιστα.
Και μου είχαν πει άτακτα πουτανάκια καλύτερα γουστάρουμε τους Αλβανούς από τους βρωμοΈλληνες που παριστάνουν τους μεγάλους γοήδες.
πριν πηξουμε στους αλβανούς είχαμε πολλούς αιγύπτιους.
εσύ τι πιστεύεις, τους άρεσε το σοκολατί χρώμα τύφλα να έχει το σολάριουμ ή απλά το διαφορετικό, όπως το γουστάρουμε και εμείς άντρες δηλαδή
 

Επισκέπτης
Μεγαλυτέρη ψωλή και χαρακτήρα με πυγμή.Οχι ξενέρωτους άντρες και κλαψομούνηδες αγαπούληδες όπως οι Έλληνες.
Αυτά προσφέρουν οι Αλβανοί και μέχρι και οι πουτάνες έχουν γκόμενο Αλβανούς/Ρωσοπόντιους αντί για τους καμένους αγαπούληδες Ελεηνάρες...

μονο ενας μαλακας θα ειχε σχεση/γκομενα πουτανα....ημαρτον ρε βλακα....

ποιος φυσιολογικος ανθρωπος γουσταρει να του γαμανε την γκομενα,εστω κι αν αυτη το κανει για τα λεφτα κ μονο ???

 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
αν οι γκομενες προτιμουν τους αλβανους τοτε ισως πρεπει να γυρισουμε ως αντρες 50 χρονια πισω στην συμπεριφορα μας ,εκει δηλ. που βρισκονται οι σημερινοι αλβανοι.. και δεν το λεω ρατσιστικα και μεις ως ελληνες ειμαστε 50 χρονια πισω απο τους σουηδους κ.ο.κ. αυτη ειναι η αληθεια.
 

ntotski33

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
35
Like
5
Πόντοι
0
1000%,γκομενες που δεν θα γαμουσε ουτε ο τελευταιος ελληνας ειπαν αυτα που λες....

Στα μπινελίκια που έγραψες στο ποστ σου δεν απαντώ γιατί δεν έχει νοήμα να τσακωθούμε σε αυτό το thread.
Για τις γκόμενες που λες.Μουνάρες στριπερ και πουτάνες το έχουν πει που εσείς τις παρακαλάτε με λουλούδια και κοσμήματα και αυτές μόλις σκολάσουν τρέχουν στον Αλβανό που καθαρίζει τον δρόμο.
Δεν σας κάνουν κέφι ρεεε είστε για τον πούτσο οι Ελεηνάρες και ύστερα λέτε για τις Ελληνίδες.
Δεν είστε άντρες ρε.Κλάψα και αγαπούληδες είστε.
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Diky +1.Και οι πουτάνες αν έχουν γκόμενους αλβανούς είναι γιατί είναι οι νταβάδες τους.Γεγονός είναι αυτό και ούτε ρατσιστικές αντιλήψεις ούτε μαλακισμένες προκαταλήψεις.
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
εμμμμμμμ........... με 7 εκατομμυρια κατι κανουμε :P :P :P
Βλεπω οσα μ εχει το Εμμμ σου τοσα εκατομυρια με χρεωσες...Εισαι μια φραγκοφονισσα εσυ.... :2funny: :2funny: Η μιλια σου ειναι χρυσος...Θα σου πω τι θα κανουμε...εσυ θα μου πεις πια ειναι αυτη στο αβαταρ σου κι εγω αμεσως θα παω να της τα σκασω...DEAL?
 

Επισκέπτης
αν οι γκομενες προτιμουν τους αλβανους τοτε ισως πρεπει να γυρισουμε ως αντρες 50 χρονια πισω στην συμπεριφορα μας ,εκει δηλ. που βρισκονται οι σημερινοι αλβανοι.. και δεν το λεω ρατσιστικα και μεις ως ελληνες ειμαστε 50 χρονια πισω απο τους σουηδους κ.ο.κ. αυτη ειναι η αληθεια.


εαν πω οτι ΑΛΒΑΝΟΙ γαμανε στριπτιτζουδες κ μαλιστα μουναρες θα με πιστεψετε η θα μου πειτε οτι λεω μαλακιες...
κ δεν μιλαω για νταβαδες της οικοδομης...

καλα για ελληνιδες κανονικες δεν το συζηταω...εχω δει παρα πολλα
 

ntotski33

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
35
Like
5
Πόντοι
0
αν οι γκομενες προτιμουν τους αλβανους τοτε ισως πρεπει να γυρισουμε ως αντρες 50 χρονια πισω στην συμπεριφορα μας ,εκει δηλ. που βρισκονται οι σημερινοι αλβανοι.. και δεν το λεω ρατσιστικα και μεις ως ελληνες ειμαστε 50 χρονια πισω απο τους σουηδους κ.ο.κ. αυτη ειναι η αληθεια.

Αυτό λεω φίλε μου και ενοχλούνται μερικοί...Οι γυναίκες δεν θέλουν την κλάψα σας ρε και την μουνοδουλίαση σας.
Γουστάρουν το χαστουκι και το μπινελίκι τους.Θέλουν ΑΝΤΡΕΣ με κεφαλαία που δεν είστε οι περισσότεροι.

 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Στα μπινελίκια που έγραψες στο ποστ σου δεν απαντώ γιατί δεν έχει νοήμα να τσακωθούμε σε αυτό το thread.
Για τις γκόμενες που λες.Μουνάρες στριπερ και πουτάνες το έχουν πει που εσείς τις παρακαλάτε με λουλούδια και κοσμήματα και αυτές μόλις σκολάσουν τρέχουν στον Αλβανό που καθαρίζει τον δρόμο.
Δεν σας κάνουν κέφι ρεεε είστε για τον πούτσο οι Ελεηνάρες και ύστερα λέτε για τις Ελληνίδες.
Δεν είστε άντρες ρε.Κλάψα και αγαπούληδες είστε.

Για πες μας τι είσαι κι εσύ - που βγάζεις τον εαυτό σου απέξω μιας και μιλάς σε β πληθυντικό να βγάλουμε κανά συμπέρασμα για το τι μέρος του λόγου είσαι.
 

ntotski33

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
35
Like
5
Πόντοι
0
εαν πω οτι ΑΛΒΑΝΟΙ γαμανε στριπτιτζουδες κ μαλιστα μουναρες θα με πιστεψετε η θα μου πειτε οτι λεω μαλακιες...


καλα για ελληνιδες κανονικες δεν το συζηταω...εχω δει παρα πολλα

Πέστα αδερφέ
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Οπότε μετά το τελευταίο του ποστ απαντήθηκε και η ερώτησή μου από ότι βλέπω..
 

Επισκέπτης
Στα μπινελίκια που έγραψες στο ποστ σου δεν απαντώ γιατί δεν έχει νοήμα να τσακωθούμε σε αυτό το thread.
Για τις γκόμενες που λες.Μουνάρες στριπερ και πουτάνες το έχουν πει που εσείς τις παρακαλάτε με λουλούδια και κοσμήματα και αυτές μόλις σκολάσουν τρέχουν στον Αλβανό που καθαρίζει τον δρόμο.
Δεν σας κάνουν κέφι ρεεε είστε για τον πούτσο οι Ελεηνάρες και ύστερα λέτε για τις Ελληνίδες.
Δεν είστε άντρες ρε.Κλάψα και αγαπούληδες είστε.

τι να τσακωθουμε ρε ανυπαρκτε αλβανακο...
μεσα εδω θα τσακωθουμε μωρη ρομπα ? γιατι περι ρομπας προκειται οταν λες πιπες...
τωρα οσον αφορα μουναρες στριπερ κ πουτανες...τις γραφω ΚΑΙ στ'αρχιδια μου κ οταν τις ακουσω να μου το λενε
σου ορκιζομαι οτι θα τις στειλω στην αλβανια..να καλοπαντρευτουν...κ να οικονομησουν....
εδω οι αλβανιδες κ οι ρουμανες μου γινανε ιταλιδες...κ μετα μου λες εσυ οτι σας προτιμουν....
α ρε καραβλαχεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....
ξυπνα καραμητροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο.....

αμα θες να βρεθουμε,πολυ ευχαριστως...για να μου δειξεις τις μουναρες φυσικα....
 

ntotski33

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
35
Like
5
Πόντοι
0
Για πες μας τι είσαι κι εσύ - που βγάζεις τον εαυτό σου απέξω μιας και μιλάς σε β πληθυντικό να βγάλουμε κανά συμπέρασμα για το τι μέρος του λόγου είσαι.

Έλληνας είμαι αλλά ντρέπομαι για αυτό με την κατάντια του σύνολου του ανδρικού πληθυσμού μας.Την κλαψομουνιάση τους.
Καιύστερα βρίζετε της Ελληνίδες...Εμ εσείς τις κάνετε να είναι έτσι.
Μάγκες οι Αλβανοι που τους γουστάρουν οι γκόμενες επειδή φέρονται σαν άντρες και όχι σαν παρθενοι αγαπούληδες.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Αυτά προσφέρουν οι Αλβανοί και μέχρι και οι πουτάνες έχουν γκόμενο Αλβανούς/Ρωσοπόντιους αντί για τους καμένους αγαπούληδες Ελεηνάρες...

IMHO, άλλος είναι ο λόγος που διάφορες τάνες/στρίπερς κλπ έχουν γκόμενους όπως προαναφέρεις αγαπητέ.

Αυτές οι γυναίκες κουβαλάνες συνήθως (υπάρχουν σαφώς εξαιρέσεις) και κοινωνικά συμπλέγματα. Προτιμούν να τα έχουν με κάποιον "κατώτερo", πάντα σε κοινωνικούς όρους.

Νιώθουν άβολα να βρίσκονται με συντρόφους οι οποίοι κοινωνικά είναι "αποδεκτοί", καθώς τονίζεται με αυτό τον τρόπο το δικό τους κοινωνικό handicap.

Μην αρχίσετε να βαράτε, δεν είναι ρατσιστικό το σχόλιο, μία επισήμανση είναι σε ότι αφορά τα κοινωνικά φαινόμενα που επικρατούν σήμερα και πάντα IMHO.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Βλεπω οσα μ εχει το Εμμμ σου τοσα εκατομυρια με χρεωσες...Εισαι μια φραγκοφονισσα εσυ.... :2funny: :2funny: Η μιλια σου ειναι χρυσος...Θα σου πω τι θα κανουμε...εσυ θα μου πεις πια ειναι αυτη στο αβαταρ σου κι εγω αμεσως θα παω να της τα σκασω...DEAL?

ωχ καλα λες... ηταν τυχαιο χαχαχαχα

κοιτα νο ντιλ... δεν με συμφερεις καθολου ετσι.. εγω θα παρω 0 εκ με τα σκεπτικα σου *P

 

Επισκέπτης
IMHO, άλλος είναι ο λόγος που διάφορες τάνες/στρίπερς κλπ έχουν γκόμενους όπως προαναφέρεις αγαπητέ.

Αυτές οι γυναίκες κουβαλάνες συνήθως (υπάρχουν σαφώς εξαιρέσεις) και κοινωνικά συμπλέγματα. Προτιμούν να τα έχουν με κάποιον "κατώτερό", πάντα σε κοινωνικούς όρους.

Νιώθουν άβολα να βρίσκονται με συντρόφους οι οποίοι κοινωνικά είναι "αποδεκτοί", καθώς τονίζεται με αυτό τον τρόπο το δικό τους κονωνικό handicap.

Μην αρχίσετε να βαράτε, δεν είναι ρατσιστικό το σχόλειο, μία επισήμανση είναι σε ότι αφορά τα κοινωνικά φαινόμενα που επικρατούν σήμερα και πάντα IMHO.

δεν διαφωνω...σωστη αποψη....
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
καληνύχτα & καλά πουστριλίκια! πάω να πλακώσω την κάμπια στις αγκωνιές
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Ο ρυθμός και το περιεχόμενο των απαντήσεων τώρα σε αυτό το thread δικαιολογεί να πάτε στο chat να τα πείτε πιο άμεσα.

Το κλείδωσα μόνο για λίγο και θα το ξεκλειδώσω αμέσως, αλλά αυτή είναι η συμβουλή μου.

Ο ΥΠΟΥΡΓΟΣ έγινε moderated για τις ανοησίες που ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΑ ποστάριζε, έστω και αν είδε ότι του έσβησα τρείς απανωτά.
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Δηλαδή stavros51 για να καταλάβουμε. Θα μπαίνει μέσα το κάθε α..ι αλβα - φιλοαλβανός και επειδή γύρω του έχει συνηθήσει να βλέπει οσφυοκάμπτες και μπουλάκια, να ανεχόμαστε τις μ...ς του. Το ξέρουμε ρε φίλε τι γίνεται στα στριπ. Εσύ δε ξέρεις, γιατί εσύ είσαι μ...ς Έλληνας - αν είσαι και αυτό - και το μάτι σου πάει στον Αλβανό και όχι στην δική σου ζωή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom