Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Επισκέπτης
Αυτό με τη γιαγιά , το λένε για όσους την πέφτουν και σε μπάζα.
Αν την πέφτεις μόνο σε εμφανίσιμες, ακόμη και σε όλες τις εμφανισιμες μιας παρέας, ενός κλάμπ/νησιού/σκυλάδικου δύσκολα θα σε πουν σαβουρογαμη.
Για τον καληνυχτάκια και τον αγάμητο θα πούνε τα χειρότερα.
Ότι μπορεί να είναι αδελφή, να είναι ανίκανος, ότι τον έχει μικρό, ότι ειναι παρθένος, ότι είναι ανώμαλος, ότι δεν ξέρει να κουμαντάρει τις γυναίκες.
Ενώ για αυτόν που την πέφτει σε όλες τις όμορφες και γαμάει και κάποιες από αυτές τι κακό να πουν; Ότι είναι άνδρας; Ότι του σηκώνεται; Ότι γαμάει;

Αυτό είναι το κακό και η επιτυχία των γυναικών.
Ότι κάνουν πολλούς να νοιώθουν ενοχές που θέλουν να γαμήσουν!
Ότι πρέπει να ντρέπονται δηλαδή, γιατί θέλουν να ... εκμεταλευτούν τις καημένες τις γυναίκες!

Όσοι πέφτουν σε αυτή τη λούμπα, τρώνε άσχημη ήττα.
Ο μάγκας πρέπει να δηλώνει ωμά , ότι του σηκώνεται και θέλει να τον καρφώνει , χωρίς ντροπές και χωρίς δικαιολογίες. Όσες έχουν πρόβλημα να τις στέλνει να βρούν ευνούχους για παρέα, σαν αυτούς που είχαν στα χαρέμια!
 

Dieftharmenos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Aγαπητε Fethry!!!Είμαι 100% σιγουρος οτι εχεις ανυπαρκτη προσωπικη ζωη και ζεις μεσα απο τις περιπετειες και τις εμπειριες των αλλων,τις εμπειριες τις οποιες μαθαινεις απο την μοναδικη γκομενα που εχεις γωνρισει....δηλαδη τον υπολογιστη!Αμφιβαλω....,η μαλλον ειμαι σιγουρος οτι ουδεποτε εχεις συναναστραφει με καποιοα γυναικα(σορρυ ισως να εχεις φιλες μεσα απο το κοσμοπολιταν).Α!Και κατι αλλο....ειμαι σιγουρος πως εισαι παρθενος.....!!!Σωστα?

ΥΓ Παντως ρε μαγκες ειναι πολυ κακος συνδυασμος...Κουμουνι και αγα*ητος!!!
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Άμα πάντως 245 γυναίκες (πολύ η λιγότερο εμφανίσιμες) δεν βγαίνουν μαζί σου ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ, ωραία αυτοεκτίμηση πρέπει να έχεις!
Σε ζηλεύω Λαλάκη!          :dancing:
 

Επισκέπτης
Αυτο που εγω θιγω ειναι οτι αν πρεπει να φας 245 χυλοπιτες για να γαμησεις 5 η αλλοιως 50 για μια ΠΟΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΑΥΤΟΕΚΤΙΜΗΣΗ? :think:  Και σου μιλαω εγω που οντως την πεφτω μια φορα το χρονο(!!!!!)και μετα η χυλοπιτα που μπορει να φαω εχει κοστος...επι μια βδομαδα ειμαι χαλια ο παλιοαυνανας

Έτσι ξεκινάμε όλοι φίλε.
Σημασία έχει να πάμε παραπέρα.
Και στην θεωρητική ανάλυση που έκανα, ανέφερα ότι 1/50 θα τρώει αυτός που είναι μπατήρης και άσχημος. Όσοι είναι πιο πάνω, οι περισσότεροι δηλαδή, θα έχουν σαφώς καλύτερα ποσοστά π.χ. 1/5 ή 1/3 ή 1/10.
Το θέμα είναι ότι όταν κάτσει το καλό του αριθμητή, ξεχνάς το νούμερο του παρονομαστή.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Σορρυ που δε διευκρινησα για τον fethry παει!
Το καταλάβαμε μεγάλε!
Εσύ πάντως βουλωμένο γράμμα διαβάζεις. Ακούς -η καλύτερα υποψιάζεσαι- την πολιτική άποψη κάποιου (που δεν τον ξέρεις, ούτε τον έχεις δει ποτέ) και αμέσως ξέρεις αν γαμάει η όχι, και πόσο!
Respect! Η μαλακία είναι ακαταμάχητη, λογικά το ξέρεις εκ πείρας!         
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Έτσι ξεκινάμε όλοι φίλε.
Σημασία έχει να πάμε παραπέρα.
Και στην θεωρητική ανάλυση που έκανα, ανέφερα ότι 1/50 θα τρώει αυτός που είναι μπατήρης και άσχημος. Όσοι είναι πιο πάνω, οι περισσότεροι δηλαδή, θα έχουν σαφώς καλύτερα ποσοστά π.χ. 1/5 ή 1/3 ή 1/10.
Το θέμα είναι ότι όταν κάτσει το καλό του αριθμητή, ξεχνάς το νούμερο του παρονομαστή.
Μιγαδικοί πιάνονται στο κλάσμα επιτυχίας;
Δηλαδή, γαμάς μία στις πενήντα και εφτά γιώτ κλπ            :boobies:
 

Επισκέπτης
Άμα πάντως 245 γυναίκες (πολύ η λιγότερο εμφανίσιμες) δεν βγαίνουν μαζί σου ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ, ωραία αυτοεκτίμηση πρέπει να έχεις!
Σε ζηλεύω Λαλάκη!          :dancing:

Κατ' εξαίρεση θα απαντήσω σε σοβαρό θέμα σε αναρχοκουμμούνι.
Είπα ότι 1/50 θα φάει αυτός που είναι άσχημος και μπατήρης.
Νομοτελειακά. Δεν είπα ότι εγώ είμαι αυτός.
(Αυτός που δεν τρώει ούτε 1/1000 γίνεται αναρχοκουμμούνι και ψάχνει γκόμενα σε πορείες και αυτοδιαχειριζόμενα στέκια).
Επειδή εσύ το θες σε προσωπικό επίπεδο, ακόμη κι αν εσύ έχεις γαμήσει τις μισές από όσες συχνάζουν στις πορείες ή σε αναρχικά στέκια των Εξαρχείων ή του Στρέφη , σε λυπάμαι, γιατί όλες είναι καράμπαζα με ταγάρια , άρβυλα και βρωμιάρες που ταιριάζουν μόνο σε χασικλήδες.
Η εξαίρεση δεν θα επαναληφθεί , θα συνεχίσουμε να αναλύουμε σοβαρά το θέμα μας οι άνδρες!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Ρε φίλε μου καλέ... Είναι, ή δεν είναι πιο εύκολο να γαμήσει ο πιο εμφανίσιμος;
Είναι πιο εύκολο για την όμορφη γκόμενα να βρει πούτσο, ή δεν είναι;
Απλά πράματα.....
Οχι ότι είναι το μόνο που παίζει ρόλο, αλλά όπως και να το κάνουμε έχω μελετήσει το θέμα όταν είμαι με τον κολλητό μου.... Οπου και να είμαστε, στη δουλειά, σε μπαρ, σε φίλους με παρέα, όλα τα μουνιά τον κοιτάζουν και στάζει το μουνί τους......Αλλο εάν αυτός τις γράφει στα παπάρια του εάν δεν γουστάρει. Το ίδιο πάνω κάτω και με τις γκόμενες.... Από κει και πέρα εάν ο καθένας (όχι εδώ μέσα) είναι κομπλεξικός με την ομορφιά είναι δικό του πρόβλημα....

αυτο ισχυει!!
οχι σορυ!!!καραισχυει!!!
και για να μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας ο ωρεος γαμαει οπου και να ναι!!!!
αυτα που λενε οτι δεν γαμαει ο ωρεος γαμαει ο θαραλεος (ειναι για να ανεβενουνε τα ηθικα μας)
λοιπον!!!
σιγουρα γαμαει και ο λεφτας και αυτος με το εξοχικο (πισινα) bmw mercedes κλπ κλπ!!!
αλλα οσο και τζωβενι παιδαρας μαναρι να εισαι!!
οσες γκομενες και να μπορεις να ριξεις σε μια βδομαδα!!!!(2-3) (το μεγιστοτατο)
ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ κανενας δεν θα γαμησει περισσοτερο απο καποιον που χεις στανταρ σχεση και γαμαει οτι ωρα θελει οπως θελει!!!
 

Dieftharmenos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Το καταλάβαμε μεγάλε!
Εσύ πάντως βουλωμένο γράμμα διαβάζεις, ακούς -η καλύτερα υποψιάζεσαι- την πολιτική άποψη κάποιου (που δεν τον ξέρεις, ούτε τον έχεις δει ποτέ) και αμέσως ξέρεις αν γαμάει η όχι, και πόσο!
Respect! Η μαλακία είναι ακαταμάχητη, λογικά το ξέρεις εκ πείρας!           

Ειμαι σιγουρος οτι εχεις απιστευτα ψυχολογικα προβληματα τα οποια σε κανουν να βρισκεσαι μονιμωσ πισω απο το κουτι του υπολογιστη σου!!!Επειδη μαλακας δεν ειμαι(ειμαι και αρραβωνιασμενος)και εχω μια ομαλοτατη σεξουαλικη ζωη και συμπεριφορα...μπορω να καταλαβω πολυ ευκολα ποιος ειναι τι!!! Εγινε Mr. Virgin???? μπουχαχαχα :rockon: :rockon: :rockon:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ειμαι σιγουρος οτι εχεις απιστευτα ψυχολογικα προβληματα τα οποια σε κανουν να βρισκεσαι μονιμωσ πισω απο το κουτι του υπολογιστη σου!!!Επειδη μαλακας δεν ειμαι(ειμαι και αρραβωνιασμενος)και εχω μια ομαλοτατη σεξουαλικη ζωη και συμπεριφορα...μπορω να καταλαβω πολυ ευκολα ποιος ειναι τι!!! Εγινε Mr. Virgin???? μπουχαχαχα :rockon: :rockon: :rockon:
Έχεις πολύ σοβαρό πρόβλημα να αφομοιώσεις και απλές φράσεις, τελικά.
Πίστευε ότι θέλεις λοιπόν, είσαι ελεύθερος, αν αυτό σε κάνει να νιώθεις καλύτερα!
Μην τον αργείς το γάμο πάντως, θα σου φύγει η εν λόγω αρραβωνιαστικιά (αν όντως υπάρχει) και μετά θα παίζεις πάλι με κλάσματα επιτυχίας 1/245. Που και πάλι κολακευτικά είναι για το IQ σου!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
  Μάλλον δεν ξέρεις να διαβάζεις ελληνικά. Και όλα είναι σχετικά.... Είμια φτωχός σε σχέση με τον πρίγκηπα του Κουβέιτ και άσχημος σε σχέση με τον Μπράντ Πιτ.... Για όλα τα λοιπά και το αν αυτοξεφτιλίζομαι το αφήνω σε αυτούς που με ξέρουν και όχι σε κάθε μαλάκα ανώνυμο που θεωρεί όλες τις ελληνίδες ελλεινές. Γενικεύουμε το κόμπλεξ μας και μιλάμε για ξεφτίλες άλλων.
Τελικά η ζωή είναι όντως για μερικούς εφιάλτης στο δρόμο με τις Λεύκες.....
σωστος!
Ρε φιλαράκο.... Για να έχουμε καλό ερώτημα.... Για ποιό λόγο να επιννοήσω ένα φίλο; Σε ξέρω; Με ξέρεις; Θες να με μάθεις; Στείλε πμ και θα ζητάς και συγγνώμη μετά... Εγώ παραθέτω τις εμπειρίες μου. Τώρα εάν εσύ γαμάς, δε γαμάς, είσα πλούσιος, ή άσχημος στ αρχίδια μας τα δυό. Δεν καταλαβαίνω βέβαια το λόγο γιατί να μη σε πιστέψουμε...... Μήπως επειδή η κλασσική αντίδραση του έλληνα σ αυτό που δεν μπορεί να έχει είναι κόμπλεξ; Φθόνος; Ζήλεια; Και πόσα κιλά μαλάκας μπορεί τελικά να γίνει ο έλληνας όταν δεν παίρνει αυτό που θέλει;
επισης σωστος!
 

Επισκέπτης
αλλα οσο και τζωβενι παιδαρας μαναρι να εισαι!!
οσες γκομενες και να μπορεις να ριξεις σε μια βδομαδα!!!!(2-3) (το μεγιστοτατο)
ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ κανενας δεν θα γαμησει περισσοτερο απο καποιον που χεις στανταρ σχεση και γαμαει οτι ωρα θελει οπως θελει!!!

Δηλαδή τι θες να πεις;
Ότι οι παντρεμένοι  είμαστε οι μεγαλύτεροι γαμιάδες , επειδή πηδάμε όποτε θέλουμε την κυρά;

Οι περισσότεροι παντρεμένοι του φόρουμ δεν νομίζω να συμφωνήσουν.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Όποιος γαμάει δεν πουλάει μούρη
ω ναι!!!
στην ηλικια που ειμαστε το φυσιολογικο ειναι να γαμας!
οχι να μην γαμας!




τωρα με τι τροπο γαμει ο καθενας αυτο ειναι αλλο τροπαριο!!
θα το πουνε στους 4ους χαιρετισμους αυτην την παρασκευη!!
αλλος με αυτοκινητο αλλος με ομορφια με εξυπναδα ...............κλπ
ευχαριστημενος να σαι με την παρτυ σου και τελειωσε!!!

τοση φασαρια για το τιποτα!!


οπως θεωρουμε εμεις τι γυναικες περιεργες ετσι ακριβως μας θεωρουνε και αυτες!!!
τι να κανουμε ετερωνυμα ειμαστε!λογω φυσης!!για αυτο και ελκομαστε!
 

Dieftharmenos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Δηλαδή τι θες να πεις;
Ότι οι παντρεμένοι  είμαστε οι μεγαλύτεροι γαμιάδες , επειδή πηδάμε όποτε θέλουμε την κυρά;

Οι περισσότεροι παντρεμένοι του φόρουμ δεν νομίζω να συμφωνήσουν.

Θα συμφωνησω Λακη 100% μαζι σου! Και το θεμα ειναι η ποικιλια ,και μαλιστα ο ορος γαμιας(οπως τον χρησιμοποιουμε εμεις) δεν ειναι αυτος που γαμαει πολλες φορες αλλα αυτος που γαμαει διαφορετικα μουνια,και ριχνει συνεχως διαφορετικες γκομενες(και δεν μενει στη μια)!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Δηλαδή τι θες να πεις;
Ότι οι παντρεμένοι  είμαστε οι μεγαλύτεροι γαμιάδες , επειδή πηδάμε όποτε θέλουμε την κυρά;

Οι περισσότεροι παντρεμένοι του φόρουμ δεν νομίζω να συμφωνήσουν.
κοιτα τωρα θα ανοιξουμε αλλα κυταπια και δεν πιστευω πως ειναι το καταληλο θρεντ!!!
το αν εσυ συγκεκριμενα δεν κανεις κατι τετιο!!ειναι δικο σου προβλημα!!! (μην το παρεις στραβα)
το τι επιλογες κανει ο καθενας ειναι παλι προβλημα του!
δεν θελω να κατσω να μπω στην διαδιακασια να κανουμε λογο αντιλογο και να μου πεις οτι μετα απο καποια χρονια παγωνουνα τα πραγματα και οτι ρουτινιαζουν!αυτο ειναι θεμα το κατα ποσο το θελει και ο ενας και ο αλλος οσο και πολυ να δουλευεις!και αν οχι οτι αναγκαζεσαι!!!θα την παμε πολυ μακρια την βαλιτσα!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Θα συμφωνησω Λακη 100% μαζι σου! Και το θεμα ειναι η ποικιλια ,και μαλιστα ο ορος γαμιας(οπως τον χρησιμοποιουμε εμεις) δεν ειναι αυτος που γαμαει πολλες φορες αλλα αυτος που γαμαει διαφορετικα μουνια,και ριχνει συνεχως διαφορετικες γκομενες(και δεν μενει στη μια)!
μου θυμιζεις κατι 15χρονα που η μονη τους ενοια ειναι το ΜΟΥΝΙ !
πως θα γαμησω περισσοτερο!!!
ποσες θα γαμησω περισσοτερο!!
οι γυναικες ειναι πουτανες!!!






και κλασικος τυπας που στην παρεα του θα το παιζει πως την γαμησε και την ξεφτυλησε!!!!

μπορει να μην εχεις καμια σχεση!
αλλα δυστυχως τα παραπανω λεγομενα σου αυτο μου θυμιζουν!
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
μου θυμιζεις κατι 15χρονα που η μονη τους ενοια ειναι το ΜΟΥΝΙ !
πως θα γαμησω περισσοτερο!!!
ποσες θα γαμησω περισσοτερο!!
οι γυναικες ειναι πουτανες!!!






και κλασικος τυπας που στην παρεα του θα το παιζει πως την γαμησε και την ξεφτυλησε!!!!

μπορει να μην εχεις καμια σχεση!
αλλα δυστυχως τα παραπανω λεγομενα σου αυτο μου θυμιζουν!

Πέστου τα ρε Θάνο, μπας και καταλάβει τίποτα επι της ουσίας!    :)
 

Επισκέπτης
μου θυμιζεις κατι 15χρονα που η μονη τους ενοια ειναι το ΜΟΥΝΙ !
πως θα γαμησω περισσοτερο!!!
ποσες θα γαμησω περισσοτερο!!
οι γυναικες ειναι πουτανες!!!






και κλασικος τυπας που στην παρεα του θα το παιζει πως την γαμησε και την ξεφτυλησε!!!!

μπορει να μην εχεις καμια σχεση!
αλλα δυστυχως τα παραπανω λεγομενα σου αυτο μου θυμιζουν!

Ενταξει ρε θανο.Μπορει καποιος να μην γουσταρει δεσμευσεις και να θελει να αλλαζει συνεχως γυναικα.Δεν ειναι κακο απαραιτητα.
Κακο ειναι αμα καθεται και καμαρωνει λες και ειναι ενσημα απο το στρατο οι γυναικες που εχει παει.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Πέστου τα ρε Θάνο, μπας και καταλάβει τίποτα επι της ουσίας!    :)
φιλε τσαμπα τα λες σε τετιους ανθρωπους!!!
αυτοι το μουνι το χουνε κανει θρησκεια!!! (με κακη ενοια)
απο το ενα αφτι μπαινουνε απο το αλλο βγαινουνε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom