Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (0 μέλη και 51 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Το θέμα είναι απλό.
Αυτές τις μέρες ανοίγουν όλα τα ορθάδικα της παραλιακής.
Πρώτη βραδιά τα περισσότερα θα έχουν 5-6 χιλιάδες άτομα.

Αν πάμε και σκανάρουμε την κίνηση, από όσους πάνε μόνοι, πόσοι θα τσιμπήσουν τηλεφωνάκι γκόμενας με καμάκι ξεκάρφωτο;Εννοώ χωρίς να παίξουν συστάσεις από παρέες , κοινούς γνωστούς κτλ. Να δεί κάποιος γκόμενα που γουστάρει και να της την πέσει στα ίσα. Ή να είναι ομορφάντρας και να πάει η γκόμενα να του την πέσει!
Δεν είναι κάτι που δεν συμβαίνει ποτέ, αλλά δεν είναι σύνηθες.
Δεν συμβαίνει τόσο εύκολα στην Ελλάδα όσο αλλού.

Άσε που και να πάρεις το τηλέφωνο γκόμενας και να κανονιστεί επόμενη συνάντηση , οι πιθανότητες να τη "φας" είναι και πάλι μικρότερες όταν είναι Ελληνίδα.
Είχα κάνει πολλές φορές τέτοια καμάκια.
Από τις γκόμενες που έπαιρνα τηλέφωνα και βγαίναμε για καφέ, ζήητημα να έτρωγα τελικά 1/10 ή 1/20.
Μπορεί να έχεις δίκιο μπορεί να έχεις και άδικο....Πάντως θεωρώ ότι παίζουν πολλά πράγματα ρόλο... Για παράδειγμα μπορεί να βγεις ντε και καλά γκομενότσαρκα και να πάρεις τ αρχίδια σου μια και δυό και τρεις φορές. Μπορεί απ την άλλη να πας για τσιγάρα και να γαμήσεις στο τέλος τη γκόμενα που πήγε να πάρει το Κοσμοπόλιταν... Είναι και θέμα τύχης.....
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Πάλι δεν ξέρεις να διακρίνεις την έπαρση από το χώσιμο σε ακραίους τύπους του σάιτ.... Δεν κομπάζω για τίποτα ούτε και έχω λόγο...... Και επειδή δεν με ξέρεις προσωπικά δεν μπορείς να έχεις και προσωπική άποψη για το χαρακτήρα μου. Πολλά που γράφονται είναι υπό παρεξήγηση και ένταση.
Ποτέ όμως δεν θα ποστάρω κάτι που δεν είναι αλήθεια γιατί πολύ απλά είναι τελείως χαζό να το παίζει μάγκας ένα ip-address. Απλά πράματα. Οποιος λέει μαλακίες μέσω γου γου γου είναι τουλάχιστον τελειωμένος ως άνθρωπος...
Κι αυτό πάντα κατά την άποψή μου.
Γιατι εσυ πιο πανω που χρησιμοποιεις χαρακτηρισμους οπως 'μαλακας,κομπλεξικος'και αλλα,με ξερεις προσωπικα?Απο τα ποστ μου με κρινεις ΚΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ!Αυτο που δεν εχεις καταλαβει ειναι οτι δεν εχει σημασια τοσο η αληθεια η τα ψεμματα αφου και τα 2 ειναι ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΑ:Καποιοι θα πουν αληθειες,καποιοι οχι...
       Επι της ουσιας τωρα,για να δουμε:Δηλαδη μου λες οτι αν ειμαι πολυ ωραιος η πλουσιος η και τα δυο δεν πρεπει να δυσκολευομαι να αλλαζω τις γκομενες σα τα πουκαμισα...Κι αν εγω σου πω οτι και πολυ ωραιος ειμαι,αλλα και λεφτα εχω?Και παρολα αυτα εχω πολυ μικρο ποσοστο επιτυχιας τοτε ΤΙ θα μου πεις? :think:  Αν σου πω οτι μου εχει φαει γκομενα ενας πολυ πιο ασχημος,χοντροκομμενος,φτωχος,κοκ τυπος?Παιζει ρολο η εμφανιση και το χρημα ΜΟΝΟ? :think:  
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Επειδή ο πληθυσμός είναι 50-50 , δηλ. μισοί άνδρες και μισές γυναίκες , αν συνέβαινε αυτό που γράφεις, τότε και στις Ελληνίδες κάποιες θα γαμιούνταν πολύ και κάποιες καθόλου.

Ωστόσο θα διαπιστώνεις ότι υπάρχουν πολλές αγάμητες και πολλές που ψάχνονται μια ζωή για να καταλήξουν σε σοβαρή σχέση γάμου.Δεν είναι πλειοψηφία αυτές που αλλάζουν γκόμενο ανά μήνα.Κατά συνέπεια , επειδή όπως είπαμε άνδρες-γυναίκες είναι 50-50 , αντίστοιχα και οι άνδρες κάποιοι θα είναι στην αγαμία και κάποια θα κυνηγάνε καιρό μέχρι να τους κάτσει μακροχρόνια σχέση. Μιλώντας πάντα για πήδημα χωρίς χρήματα μέσα σε σχέσεις κτλ και όχι πουτανοπηδήματα.
Εγώ πάντως απ το περιβάλλον μου έχω διαπιστώσει ότι άλλοι δε γαμούν καθόλου και άλλοι γαμούν δυό τρεις ταυτοχρόνως (ανεξαρτήτως φύλου)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Γιατι εσυ πιο πανω που χρησιμοποιεις χαρακτηρισμους οπως 'μαλακας,κομπλεξικος'και αλλα,με ξερεις προσωπικα?Απο τα ποστ μου με κρινεις ΚΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ!Αυτο που δεν εχεις καταλαβει ειναι οτι δεν εχει σημασια τοσο η αληθεια η τα ψεμματα αφου και τα 2 ειναι ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΑ:Καποιοι θα πουν αληθειες,καποιοι οχι...
       Επι της ουσιας τωρα,για να δουμε:Δηλαδη μου λες οτι αν ειμαι πολυ ωραιος η πλουσιος η και τα δυο δεν πρεπει να δυσκολευομαι να αλλαζω τις γκομενες σα τα πουκαμισα...Κι αν εγω σου πω οτι και πολυ ωραιος ειμαι,αλλα και λεφτα εχω?Και παρολα αυτα εχω πολυ μικρο ποσοστο επιτυχιας τοτε ΤΙ θα μου πεις? :think:  Αν σου πω οτι μου εχει φαει γκομενα ενας πολυ πιο ασχημος,χοντροκομμενος,φτωχος,κοκ τυπος?Παιζει ρολο η εμφανιση και το χρημα ΜΟΝΟ? :think:  
Οχι ρε μάγκα... Δεν είπα αυτό... Αυτό που πιστεύω είναι ότι γενικά ορισμένα πράγματα βοηθούν... Βεβαίως υπάρχουν και οι περιπτώσεις που λες....
Πάντως το χρήμα και η ομορφιά οφείλεις να παραδεχτείς ότι αποτελούν εισιτήριο........ Αλλο εάν δεν βολεύει πολλούς.....
Εγώ προσωπικά διαλέγω με την εμφάνιση.. Εάν βέβαια στην πορεία διαπιστώσω ότι μιλάω σε ραπανάκι στίβω με κωλιές...... Και εδώ βεβαίως ισχύει και ότι η ομορφιά πολλές φορές συνοδεύεται από ραπανάκια..... Οπότε κοιτάς μάλλον να βρεις τη μέση λύση, ή τουλάχιστον αυτή που σε χαλάει λιγότερο..... Και δε μιλάμε για ένα πούτσο και γεια σας, αλλά για σχέση με ορίζοντα τουλάχιστον εξαμήνου....
 

Επισκέπτης
Κι αν εγω σου πω οτι και πολυ ωραιος ειμαι,αλλα και λεφτα εχω?Και παρολα αυτα εχω πολυ μικρο ποσοστο επιτυχιας τοτε ΤΙ θα μου πεις? :think:  Αν σου πω οτι μου εχει φαει γκομενα ενας πολυ πιο ασχημος,χοντροκομμενος,φτωχος,κοκ τυπος?Παιζει ρολο η εμφανιση και το χρημα ΜΟΝΟ?

Όχι.Πως το βλέπω εγώ.
Αν είσαι ωραίος και πλούσιος, μπορεί από όσες την πέφτεις να τρώς 1/2.
Αν από την άλλη είσαι μπατήρης και άσχημος , μπορείς από όσες την πέφτεις να τρώς 1/50.

Αν όμως ο πλούσιος κι ωραίος που τρώει 1/2 την πέφτει σε 2 γκόμενες κάθε 5 χρόνια, τότε θα βγάζει 1 γκόμενα την 5ετία.
Από την άλλη ο μπατήρης άσχημος, που τρώει 1/50 να την πέφτει σε 250 το μήνα, θα βγάζει 5 γκόμενες το μήνα!

Αν την πέφτεις με τρελούς ρυθμούς, τρώς σίγουρα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Όχι.Πως το βλέπω εγώ.
Αν είσαι ωραίος και πλούσιος, μπορεί από όσες την πέφτεις να τρώς 1/2.
Αν από την άλλη είσαι μπατήρης και άσχημος , μπορείς από όσες την πέφτεις να τρώς 1/50.

Αν όμως ο πλούσιος κι ωραίος που τρώει 1/2 την πέφτει σε 2 γκόμενες κάθε 5 χρόνια, τότε θα βγάζει 1 γκόμενα την 5ετία.
Από την άλλη ο μπατήρης άσχημος, που τρώει 1/50 να την πέφτει σε 250 το μήνα, θα βγάζει 5 γκόμενες το μήνα!

Αν την πέφτεις με τρελούς ρυθμούς, τρώς σίγουρα.
Και γαμώ τις αναλύσεις Λάκις.... Εγραψες παικταρά μου.... εγραψες...
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Όχι.Πως το βλέπω εγώ.
Αν είσαι ωραίος και πλούσιος, μπορεί από όσες την πέφτεις να τρώς 1/2.
Αν από την άλλη είσαι μπατήρης και άσχημος , μπορείς από όσες την πέφτεις να τρώς 1/50.

Αν όμως ο πλούσιος κι ωραίος που τρώει 1/2 την πέφτει σε 2 γκόμενες κάθε 5 χρόνια, τότε θα βγάζει 1 γκόμενα την 5ετία.
Από την άλλη ο μπατήρης άσχημος, που τρώει 1/50 να την πέφτει σε 250 το μήνα, θα βγάζει 5 γκόμενες το μήνα!

Αν την πέφτεις με τρελούς ρυθμούς, τρώς σίγουρα.
Να και μια σοβαρη και τεκμηριωμενη αποψη...Ωραιος φιλε lakis :thumbsup: Το μονο για το οποιο εχω απορια ειναι ποιο το ΨΥΧΙΚΟ κοστος των πολλαπλων χυλοπιτων?Ποιος μπορει να την πεφτει με τρελους ρυθμους και να εχει ψυχικες αλλα και νοητικες εφεδρειες για κατι τετοιο?Διοτι φαντασου 250-5=245 χυλοπιτες το μηνα...μιλαμε πρεπει να εχεις ΑΤΣΑΛΙΝΑ ΑΡΧΙΔΙΑ....
 

Επισκέπτης
Και σε κράζουν μέχρι και τα λάχανα όμως ως λιγούρη!              :2funny:

Εσύ τι δουλειά έχεις σε αυτό το thread;
Στο δικό σου συνάφι ξέρουμε ότι δεν παίζει ... πέσιμο σε γκόμενες.
Απλά πάτε σε πορείες έξω από την Αμερικάνικη Πρεσβεία και μετά κατά τον ποδαρόδρομο της επιστροφής προς Πλατεία Εξαρχείων/Λόφο Στρέφη περιμένετε καμιά πασιονάρια του συναφιού να σας ζητήσει ... χόρτο ...

Απλά πράγματα , χωρίς ρίσκα!
Αν και με χαλάνε οι πασιονάριες που μυρίζουν ποδαρίλα και μου φέρνουν φαγούρα στον πούτσο τα ταγάρια, γιατί τσιμπάνε (ειδικά τα μάλλινα).
 

Επισκέπτης
Να και μια σοβαρη και τεκμηριωμενη αποψη...Ωραιος φιλε lakis :thumbsup: Το μονο για το οποιο εχω απορια ειναι ποιο το ΨΥΧΙΚΟ κοστος των πολλαπλων χυλοπιτων?Διοτι φαντασου 250-5=245 χυλοπιτες το μηνα...μιλαμε πρεπει να εχεις ΑΤΣΑΛΙΝΑ ΑΡΧΙΔΙΑ....

Ε ναι τι να το κανεις αμα για να φας 1 πρεπει να σου φυγει ο πατος...

Στην Αγγλια μοιραζουν μαζι με τις προσκλησεις στα φοιτητικα παρτι και καποτες.Αυτο τα λεει ολα.Διαφορετικη νοοτροπια τελειως.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Να και μια σοβαρη και τεκμηριωμενη αποψη...Ωραιος φιλε lakis :thumbsup: Το μονο για το οποιο εχω απορια ειναι ποιο το ΨΥΧΙΚΟ κοστος των πολλαπλων χυλοπιτων?Διοτι φαντασου 250-5=245 χυλοπιτες το μηνα...μιλαμε πρεπει να εχεις ΑΤΣΑΛΙΝΑ ΑΡΧΙΔΙΑ....
Άσε δε τη φρίκη να εμφανίζεσαι σε παρέα γυναικών και όλες να λένε "ήρθε πάλι ο μαλάκας που θα την έπεφτε μέχρι και στη γιαγιά μας".                  :dancing:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Εσύ τι δουλειά έχεις σε αυτό το thread;
Στο δικό σου συνάφι ξέρουμε ότι δεν παίζει ... πέσιμο σε γκόμενες.
Απλά πάτε σε πορείες έξω από την Αμερικάνικη Πρεσβεία και μετά κατά τον ποδαρόδρομο της επιστροφής προς Πλατεία Εξαρχείων/Λόφο Στρέφη περιμένετε καμιά πασιονάρια του συναφιού να σας ζητήσει ... χόρτο ...

Απλά πράγματα , χωρίς ρίσκα!
Αν και με χαλάνε οι πασιονάριες που μυρίζουν ποδαρίλα και μου φέρνουν φαγούρα στον πούτσο τα ταγάρια, γιατί τσιμπάνε (ειδικά τα μάλλινα).

Αυτός είναι ο Λάκης που ξέραμε και αγαπήσαμε!
Αυτός που -κατά τα λεγόμενά του- άμα δεν του κάτσει με τη μία μια γυναίκα, συμπεριφέρεται ως κάφρος και την πλακώνει στα χαστούκια!
Λαλάκη, είναι εύκολες οι Χρυσαυγίτισσες η μόνο τα στελέχη τις γαμάνε;      :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Άσε δε τη φρίκη να εμφανίζεσαι σε παρέα γυναικών και όλες να λένε "ήρθε πάλι ο μαλάκας που θα την έπεφτε μέχρι και στη γιαγιά μας".                   :dancing:
Ενώ είναι καλύτερο να λένε ήρθε πάλι ο αγάμητος......
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Άσε δε τη φρίκη να εμφανίζεσαι σε παρέα γυναικών και όλες να λένε "ήρθε πάλι ο μαλάκας που θα την έπεφτε μέχρι και στη γιαγιά μας".                   :dancing:

Και εγώ περίπου την ίδια άποψη είχε με εσένα φέθρυ μέχρι που διαπίστωσα ότι οι γκόμενες, αν τον πέφτουλα τον θάβουν μια φορά, τον καληνυχτάκια τον θάβουν 100...
Άσε που αν τυχόν ο πέφτουλας έχει πηδήξει μια από δαύτες, 99% θα πηδήξει και αρκετές από την παρέα της...
 

Επισκέπτης
Το μονο για το οποιο εχω απορια ειναι ποιο το ΨΥΧΙΚΟ κοστος των πολλαπλων χυλοπιτων?Διοτι φαντασου 250-5=245 χυλοπιτες το μηνα...μιλαμε πρεπει να εχεις ΑΤΣΑΛΙΝΑ ΑΡΧΙΔΙΑ....

Περισσότερο θα πονέσει τον άλλο που τρώει 1/2 αλλά την πέφτει σε 2 ανά 5ετία η μοναδική χυλόπιτα, παρά τον serial killer οι 245.
Άσε που η μοναδική χυλόπιτα σε αυτόν που παίζει λίγο είναι πιο βαριά , γιατί είναι όντως χυλόπιτα, ενώ στον άλλο που παίζει σε πολλά ταμπλώ, ουσιαστικά είναι άρνηση για καφέ ή πήδημα, γιατί δεν το κουράζει πολύ.

Όσους παιχταράδες συνάντησα στη ζωή μου, έπαιρναν ένα και μόνο τηλέφωνο την κάθε γκόμενα και πρότειναν απλή έξοδο π.χ. καφέ κτλ. Αν η γκόμενα δεχόταν κοιτούσαν να τη φάνε γρήγορα. Αν το έπαιζε δύσκολη ή έκανε κόλπα ή δεν τον έπαιρνε γρήγορα , απλά δεν ασχολούνταν ξανά.
Και διάφορους δασκάλους του καμακιού που διάβασα κατά καιρούς στο νετ, αυτή την τακτική πρότειναν. Και εγώ προσωπικά στη ζωή μου σε αυτή την τεχνική κατέληξα μετά από διάφορα πειράματα.Μάζευα τηλέφωνα, ζητούσα μια φορά να πάμε για καφέ, αν δέχονταν καλώς, αν όχι τέρμα και next. Αν βγαίναμε , εφόσον πήγαινε ομαλά και χωρίς δυσκολίες το συνέχιζα, αλλιώς τέρμα και next.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ενώ είναι καλύτερο να λένε ήρθε πάλι ο αγάμητος......
Άμα δεν σε πειράζει να σε λένε λιγούρη, απο μένα no problem.
Αν και με τόση θητεία στο εξωτερικό -κατά τα λεγόμενά σου πάντα- δεν περίμενα να υπερασπίζεσαι με τόσο πάθος αυτούς που την πέφτουν σε όποια βρουν μπροστά τους.
Αν πάντως δυσκολεύεσαι να βρεις γυναίκα, ευχαρίστως να σου πασάρω μερικά τηλέφωνα απο το καρνέ μου. Πιστόν φίλον εν κινδύνοις γνωρίζεις, που λένε!
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Και εγώ περίπου την ίδια άποψη είχε με εσένα φέθρυ μέχρι που διαπίστωσα ότι οι γκόμενες, αν τον πέφτουλα τον θάβουν μια φορά, τον καληνυχτάκια τον θάβουν 100...
Άσε που αν τυχόν ο πέφτουλας έχει πηδήξει μια από δαύτες, 99% θα πηδήξει και αρκετές από την παρέα της...

Δεν ξέρω σε τι παρέες συχνάζεις, αλλά πίστεψέ με: Τον πέφτουλα όλες τον αποφεύγουν και δεν του κάθονται ούτε οι χοντρές με τα σπυράκια και τα γυαλιά.
Άσε δε που ο καληνυχτάκιας ΔΕΝ είναι το αντίθετο του πέφτουλα, είναι κάτι εξ ίσου σιχαμένο μ' αυτόν.
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Περισσότερο θα πονέσει τον άλλο που τρώει 1/2 αλλά την πέφτει σε 2 ανά 5ετία η μοναδική χυλόπιτα, παρά τον serial killer οι 245.
Άσε που η μοναδική χυλόπιτα σε αυτόν που παίζει λίγο είναι πιο βαριά , γιατί είναι όντως χυλόπιτα, ενώ στον άλλο που παίζει σε πολλά ταμπλώ, ουσιαστικά είναι άρνηση για καφέ ή πήδημα, γιατί δεν το κουράζει πολύ.
Απλα τελειος?RESPECT φιλε lakis!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom