Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (1 μέλη και 43 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Αυτό είναι... Κατάλαβες? Δε σε αφήσανε Ρωσίδες... :uglystupid:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
κοντευει να καταντησει 'ημερησια ενημερωση' αυτο το θεματακι!!
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Φιλαράκι είχε τότε αγοράσεοι ένα Κορσάκι με δάνειο από τράπεζα, μισθό είχε κάνα χιλιάρικο μικτά και έμενε με τους γονείς του σε ένα δυάρι στο Παγκράτι....... Κατάλαβες ή να σου στείλω και φωτό του σε πμ;;;;;;;
Εγω ομως δε καταλαβα και θελω να μου στειλεις φωτο του σε πμ...να δουμε πως ειναι ο κολλητος σου να ξερουμε ποσο απεχουμε απο τον.....Αδωνη!!!! :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δηλαδή είναι καθαρά θέμα εμφάνισης φίλε για να γαμάς?Επέτρεψέ μου να διαφωνήσω.Τα είπαν και οι άλλοι συνφορουμίτες αναλυτικά..Αν έχει γαμήσει τόσα μουνιά πάντως μπράβο του και respect καθώς δεν είναι και ότι πιο συνηθισμένο.Και με τις ελληνίδες δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα όπως άλλοι εδώ μέσα και γενικά.
Ρε φίλε μου καλέ... Είναι, ή δεν είναι πιο εύκολο να γαμήσει ο πιο εμφανίσιμος;
Είναι πιο εύκολο για την όμορφη γκόμενα να βρει πούτσο, ή δεν είναι;
Απλά πράματα.....
Οχι ότι είναι το μόνο που παίζει ρόλο, αλλά όπως και να το κάνουμε έχω μελετήσει το θέμα όταν είμαι με τον κολλητό μου.... Οπου και να είμαστε, στη δουλειά, σε μπαρ, σε φίλους με παρέα, όλα τα μουνιά τον κοιτάζουν και στάζει το μουνί τους......Αλλο εάν αυτός τις γράφει στα παπάρια του εάν δεν γουστάρει. Το ίδιο πάνω κάτω και με τις γκόμενες.... Από κει και πέρα εάν ο καθένας (όχι εδώ μέσα) είναι κομπλεξικός με την ομορφιά είναι δικό του πρόβλημα....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εγω ομως δε καταλαβα και θελω να μου στειλεις φωτο του σε πμ...να δουμε πως ειναι ο κολλητος σου να ξερουμε ποσο απεχουμε απο τον.....Αδωνη!!!! :2funny: :2funny:
Εσύ να μας πεις πόσο απέχεις απ το αβατάρ σου.....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
:2funny: Στην γλωσσα της επιστημης το ολο σκηνικο εδω λεγεται 'problem of induction'. Δηλαδη πως απο μεμονωμενες παρατηρησεις μπορουμε να βγαλουμε γενικα συμπερασματα, και οι δυσκολιες που προκυπτουν.
Αυτό λέω τόσες μέρες φίλε...... ;) ;) ;) :) :) :)
Ο επιστημονικός όρος μου διέφευγε.... :uglystupid: :uglystupid:
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Εσύ να μας πεις πόσο απέχεις απ το αβατάρ σου.....
Ακομη περιμενω τη φωτογραφια...Οσο για το ποσο απεχω απο το αβαταρ μου...λοιπον...Δεν φοραω καπελο...και οχι τοσο μακιγιαζ...α και συνηθως το γαντι το εχω σπιτι μου...δε το παιρνω μαζι...εκτος κι αν καποιος επιμενει να του φερθω 'με το γαντι'...Να μπω κι εγω στον πειρασμο να σε ρωτησω ποσο απεχεις απο ενα...κωλο? :grin:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ακομη περιμενω τη φωτογραφια...Οσο για το ποσο απεχω απο το αβαταρ μου...λοιπον...Δεν φοραω καπελο...και οχι τοσο μακιγιαζ...α και συνηθως το γαντι το εχω σπιτι μου...δε το παιρνω μαζι...εκτος κι αν καποιος επιμενει να του φερθω 'με το γαντι'...Να μπω κι εγω στον πειρασμο να σε ρωτησω ποσο απεχεις απο ενα...κωλο? :grin:
Απέχω μερικά εκατοστά....πριν τιν διείσδυση.
Στείλε μου προσωπικό email σου με τηλέφωνο, ονοματεπώνυμο, διεύθυνση και θα έχεις τη φωτό που ζήτησες.
 

Επισκέπτης
Απέχω μερικά εκατοστά....πριν τιν διείσδυση.
Στείλε μου προσωπικό email σου με τηλέφωνο, ονοματεπώνυμο, διεύθυνση και θα έχεις τη φωτό που ζήτησες.

Περσονα και απο εδω τον Αδωνη που οπου μπαινει τα κοριτσοπουλα πεφτουν ξερα!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Περσονα και απο εδω τον Αδωνη που οπου μπαινει τα κοριτσοπουλα πεφτουν ξερα!
Φίλε ο πούστης δεν ξέρω τι έχει.... Λες και έχει μέλι ο καριόλης.....
Αφού ορισμένες φορές εκνευρίζομαι και γω με τη ρέντα που έχει ο παλιόπουστας....
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Απέχω μερικά εκατοστά....πριν τιν διείσδυση.
Στείλε μου προσωπικό email σου με τηλέφωνο, ονοματεπώνυμο, διεύθυνση και θα έχεις τη φωτό που ζήτησες.
Κοιτα,η ερωτηση ηταν:Ποσο απεχεις ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ απο ενα κωλο σαν αντιπαραθεση στην ιδια δικια σου...ασε τα παρωχημενα λογοπαιγνια και τις υπεκφυγες...Οσο αναφορα τη φωτο ΕΣΥ φαγωθηκες να μας τη μοστραρεις...Εσυ που αν και στα αρχικα σου ποστ φανηκες ψαγμενος(το ιδιο και το νικ σου δηλωνει)αν και κατεκρινες τον αλλο που μας παρεθεσε το Ε9 του και τη βιογραφια του,που μας παραλληλησε τον ευτο του με τον Τομ Κρουζ,μετα αρχισες τους ηλιθιους κομπασμους τυπου 'ειμαι πλουσιος' 'ειμαι ωραιος' 'την εχω μεγαλη' και αλλες παπαριες...Εισαι βεβαιος οτι εδω μεσα δεν υπαρχουν κι αλλοι με τα 'προσοντα' σου?Καταλαβαινεις βεβαια οτι αυτοεξευτελιζεσαι...Εγω στη ζωη μου εχω μαθει να μην παινευω τον εαυτο μου..αυτο το αφηνω να το κανουν οι αλλοι,ΑΝ το αξιζω...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Σαν την ταινια
I Now Pronounce You Chuck And Larry ενα πραγμα δηλαδη ε?
Δεν ξέρω φίλε σαν ποιά ταινία, αλλά όταν βλέπω να μαζεύονται γύρω του οι πουτανίτσες στη δουλειά με όποια μαλακία δικαιολογία μπορείς να φανταστείς μου έρχεται να τον αρχίσω στις μάπες......
 

Επισκέπτης
Δεν ξέρω φίλε σαν ποιά ταινία, αλλά όταν βλέπω να μαζεύονται γύρω του οι πουτανίτσες στη δουλειά με όποια μαλακία δικαιολογία μπορείς να φανταστείς μου έρχεται να τον αρχίσω στις μάπες......

Αρα ο φιλος σου αυτος αποτελει μια απειροελαχιστη εξαιρεση και στην ουσια οι Ελεινιδες ειναι συντηρητικες και "δυσκολες". :headbang:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Φίλτατε freddie γιατί το άνοιξες αυτό το θρέντ γιατί;;; :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Δεν ξέρω φίλε σαν ποιά ταινία, αλλά όταν βλέπω να μαζεύονται γύρω του οι πουτανίτσες στη δουλειά με όποια μαλακία δικαιολογία μπορείς να φανταστείς μου έρχεται να τον αρχίσω στις μάπες......

Το μαζεύονται γύρω του δεν λέει τίποτε.
Ειδικά αν είναι σε πόστο με πολλές γυναίκες.
Το θέμα είναι αν τις γαμάει.
 

Επισκέπτης
Φίλτατε freddie γιατί το άνοιξες αυτό το θρέντ γιατί;;; :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Γιατι δεν αντεχουμε αλλο τις βρωμοφασολες σαβουρες που το παιζουν ντιβες.
Και εξαλλου αν δεν το ειχε ανοιξει ο φρεντυ θα το ειχα ανοιξει εγω η καποιος αλλος.
Αποκλειεται παντως να την σκαπουλαρουν οι Ελεινιδες ετσι...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Κοιτα,η ερωτηση ηταν:Ποσο απεχεις ΕΜΦΑΝΗΣΙΑΚΑ απο ενα κωλο σαν αντιπαραθεση στην ιδια δικια σου...ασε τα παρωχημενα λογοπαιγνια και τις υπεκφυγες...Οσο αναφορα τη φωτο ΕΣΥ φαγωθηκες να μας τη μοστραρεις...Εσυ που αν και στα αρχικα σου ποστ φανηκες ψαγμενος(το ιδιο και το νικ σου δηλωνει)αν και κατεκρινες τον αλλο που μας παρεθεσε το Ε9 του και τη βιογραφια του,που μας παραλληλησε τον ευτο του με τον Τομ Κρουζ,μετα αρχισες τους ηλιθιους κομπασμους τυπου 'ειμαι πλουσιος' 'ειμαι ωραιος' 'την εχω μεγαλη' και αλλες παπαριες...Εισαι βεβαιος οτι εδω μεσα δεν υπαρχουν κι αλλοι με τα 'προσοντα' σου?Καταλαβαινεις βεβαια οτι αυτοεξευτελιζεσαι...Εγω στη ζωη μου εχω μαθει να μην παινευω τον εαυτο μου..αυτο το αφηνω να το κανουν οι αλλοι,ΑΝ το αξιζω...
  Μάλλον δεν ξέρεις να διαβάζεις ελληνικά. Και όλα είναι σχετικά.... Είμια φτωχός σε σχέση με τον πρίγκηπα του Κουβέιτ και άσχημος σε σχέση με τον Μπράντ Πιτ.... Για όλα τα λοιπά και το αν αυτοξεφτιλίζομαι το αφήνω σε αυτούς που με ξέρουν και όχι σε κάθε μαλάκα ανώνυμο που θεωρεί όλες τις ελληνίδες ελλεινές. Γενικεύουμε το κόμπλεξ μας και μιλάμε για ξεφτίλες άλλων.
Τελικά η ζωή είναι όντως για μερικούς εφιάλτης στο δρόμο με τις Λεύκες.....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Το μαζεύονται γύρω του δεν λέει τίποτε.
Ειδικά αν είναι σε πόστο με πολλές γυναίκες.
Το θέμα είναι αν τις γαμάει.
Καλά εσύ πρέπει να έχεις μεγάλο κόμπλεξ μ αυτούς που γαμάνε........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom