Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Επισκέπτης
Γαμώ τα πιπίνια σου....

μα την παναγια στο ευχομαι  :2funny:

Γενικώς γαμάτε γιατί της αγαμίας τα αποτελέσματα είναι έκδηλα στα περισσότερα ποστς αυτού του θρεντ......


στα ποια?σε αυτου του θρεαντ?πλακα μας κανεις  :2funny: ....εγω νομιζω ειναι εκδηλα απο το πρωτο μεχρι το τελευταιο ποστ που εχουμε γραψει :tooth: :tooth:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ρε περσόνα...δεν παίζεσαι ρε....ουχ..σπαρτάρησα..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  ρε τάλε, ασε με γιατί από χθες έχω τα νεύρα μου.... Μ αυτόν τον πούστη τον καρκινογιάννη και να θες να αγιάσεις δεν μπορείς......
 

Επισκέπτης
Μαγκιά είναι να είσαι ωραίος όπως ο κολλητός μου, να στην πέφτουν όλες (ελληνίδες και ξένες)

Βασικά αν υπάρχει μέρος στην Ελλάδα, που κάποιος άγνωστος θα πάει εκεί και θα τον πλησιάσουν και θα του την πέσουν Ελληνίδες ωραίες , χωρίς να τον ξέρουν και γίνει αυτό πάνω από μία φορά στα 30 βράδια πουθα πάει εκεί , θα δεχόμουν να βάλω ένα στοιχηματάκι.

Εγώ υποστηρίζω ότι στην Ελλάδα αυτά απλά δεν γίνονται.
Αν κάποιος υποστηρίζει το αντίθετο θα μπορούσαμε να βάλουμε ένα στοιχηματάκι.
Κάτι σε 20.000€ - 30.000€
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Ρε Whitey δίκιο έχεις τελικά. Οι Ελλέηνες φταίνε. Βλέπω ένα Ρωσσάκι στη Καφετέρια δίπλα μια χαρά και μέρα με τη μέρα, με τους μ...ς που έχει μπλέξει, μεταμορφώνεται σε Ελλεηνίδα
 

Επισκέπτης
Βασικά αν υπάρχει μέρος στην Ελλάδα, που κάποιος άγνωστος θα πάει εκεί και θα τον πλησιάσουν και θα του την πέσουν Ελληνίδες ωραίες , χωρίς να τον ξέρουν και γίνει αυτό πάνω από μία φορά στα 30 βράδια πουθα πάει εκεί , θα δεχόμουν να βάλω ένα στοιχηματάκι.

Εγώ υποστηρίζω ότι στην Ελλάδα αυτά απλά δεν γίνονται.
Αν κάποιος υποστηρίζει το αντίθετο θα μπορούσαμε να βάλουμε ένα στοιχηματάκι.
Κάτι σε 20.000€ - 30.000€


σωστος :thumbsup: κ εγω βαζω οχι 20000 αλλα ενα κατοσταρικακι που εχω χαρτζιλικακι το βαζω  :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Βασικά αν υπάρχει μέρος στην Ελλάδα, που κάποιος άγνωστος θα πάει εκεί και θα τον πλησιάσουν και θα του την πέσουν Ελληνίδες ωραίες , χωρίς να τον ξέρουν και γίνει αυτό πάνω από μία φορά στα 30 βράδια πουθα πάει εκεί , θα δεχόμουν να βάλω ένα στοιχηματάκι.

Εγώ υποστηρίζω ότι στην Ελλάδα αυτά απλά δεν γίνονται.
Αν κάποιος υποστηρίζει το αντίθετο θα μπορούσαμε να βάλουμε ένα στοιχηματάκι.
Κάτι σε 20.000€ - 30.000€
Ακου Μεταξένιε.....
Ο κολλητός μου έχει παντρευτεί μουνάρα Ελληνίδα 1.80 που του την έπεσε σε μπαρ που καθότανε και έπινε ήσυχος το ποτό του και χαβαλδιαζότανε με την μπαρ γούμαν..... Για απορίες μη βάζεις στοιχήματα... Ρίξε μια ματιά στον καθρέπτη σου καλύτερα.
 

Επισκέπτης
Ακου Μεταξένιε.....
Ο κολλητός μου έχει παντρευτεί μουνάρα Ελληνίδα 1.80 που του την έπεσε σε μπαρ που καθότανε και έπινε ήσυχος το ποτό του και χαβαλδιαζότανε με την μπαρ γούμαν..... Για απορίες μη βάζεις στοιχήματα... Ρίξε μια ματιά στον καθρέπτη σου καλύτερα.

Και για να σε τσιτωσω λιγο.Με τι μπρελοκ επαιζε στο μπαρ? :dancing:
Παρεθεσε μας επισης και το Ε9 και τα διαφορα περιουσιακα στοιχεια.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Και για να σε τσιτωσω λιγο.Με τι μπρελοκ επαιζε στο μπαρ? :dancing:
Παρεθεσε μας επισης και το Ε9 και τα διαφορα περιουσιακα στοιχεια.
θες να τ ακούσεις ε?....τρίβεσαι στην γκλίτσα του τσοπάνη.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
εγω παντως που τον κοιταω τον καθρευτη μια χαρα τον βλεπω...μαλλον δεν εχω αυτογνωσια ο μαλασας  :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
σωστος :thumbsup: κ εγω βαζω οχι 20000 αλλα ενα κατοσταρικακι που εχω χαρτζιλικακι το βαζω  :2funny: :2funny:
Α και για να μην ξεχνιόμαστε. Στην πρώτη του επίσκεψη σε στριπτηζάδικο μαζί μου πήρες τη νο1 του μαγαζιού και έφυγε.... Ετσι γιατί όταν είσαι ωραίος και μουνάρες ελληνίδες γαμάς και ρωσσίδες....
Συμπέρσαμα;
Κάντε μήνυση στη μάνα σας και τον πατέρα σας.......
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Και για να σε τσιτωσω λιγο.Με τι μπρελοκ επαιζε στο μπαρ? :dancing:
Παρεθεσε μας επισης και το Ε9 και τα διαφορα περιουσιακα στοιχεια.
Φιλαράκι είχε τότε αγοράσεοι ένα Κορσάκι με δάνειο από τράπεζα, μισθό είχε κάνα χιλιάρικο μικτά και έμενε με τους γονείς του σε ένα δυάρι στο Παγκράτι....... Κατάλαβες ή να σου στείλω και φωτό του σε πμ;;;;;;;
 

Επισκέπτης
Κάντε μήνυση στη μάνα σας και τον πατέρα σας.......

ναι ρε συ το βρηκες ειμαστε ολοι ασχημοι κ ο φιλος σου ειναι ο γαμιας της γειτονιας  :tooth: :tooth:...ε χαιρω πολυ δωσε στον οποιοδηποτε 500 ευρω για πεταμα κ θα σου πω εαν γαμαει την μεγαλυτερη μουναρα...
 

Επισκέπτης
Ακου Μεταξένιε.....
Ο κολλητός μου έχει παντρευτεί μουνάρα Ελληνίδα 1.80 που του την έπεσε σε μπαρ που καθότανε και έπινε ήσυχος το ποτό του και χαβαλδιαζότανε με την μπαρ γούμαν..... Για απορίες μη βάζεις στοιχήματα... Ρίξε μια ματιά στον καθρέπτη σου καλύτερα.

Τώρα την κάναμε γυριστή ...

Του την έπεσε μία μουνάρα, μια φορά στη ζωή του και την παντρεύτηκε.
Χέστηκε η φοράδα στο αλώνι.Γυναίκα να παντρευτούν όλοι βρίσκουν, κανείς δεν είπε ότι οι Έλληνες μένουν ... γεροντοπαλλήκαρα.Αυτό που λένε όλοι, είναι ότι σπάνια θα στην πέσει Ελληνίδα και πολύ πιο σπάνια θα είναι μπάνικια.Κι ακόμη πιο σπάνιο αυτό να ... ξανασυμβεί. Κι όταν συμβεί σε κάποιον , καμαρώνουν μέχρι και οι κολλητοί του στα μπουρδελοφόρουμ!

Αυτό που πιστεύω εγώ και είναι συμπέρασμα στο οποίο κατέληξα παρατηρώντας την πιάτσα χρόνια, είναι ότι όσο ωραίος κι αν είναι ο Χ οποισδήποτε, πολύ σπάνια θα του την πέσει γυναίκα ωραία στην Ελλάδα, ειδικά σε μέρη που είναι άγνωστος , όπως τα πάσης φύσεως ξεντυχτάδικα.

Τώρα αν επιμένεις , μπορούμε να βρούμε κάποιον που συμφωνούμε ότι είναι γαμώ τους ωραίους γκόμενους και να τον αμολύσουμε σε ένα μπαρ και να παρακολουθούμε πόσες θα του την πέσουν και πόσες θα είναι μουνάρες! Αν σε έναν μήνα του την πέσει πάνω από 1 μουνάρα κερδίζεις ένα διαμέρισμα που κάνει γύρω στα 300 χιλιάρικα. Αν του την πέσει μία ή καμία, μου γράφεις το σπίτι σου.

Εδώ είμαστε έτσι;
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
ναι ρε συ το βρηκες ειμαστε ολοι ασχημοι κ ο φιλος σου ειναι ο γαμιας της γειτονιας  :tooth: :tooth:...ε χαιρω πολυ δωσε στον οποιοδηποτε 500 ευρω για πεταμα κ θα σου πω εαν γαμαει την μεγαλυτερη μουναρα...
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Α και για να μην ξεχνιόμαστε. Στην πρώτη του επίσκεψη σε στριπτηζάδικο μαζί μου πήρες τη νο1 του μαγαζιού και έφυγε.... Ετσι γιατί όταν είσαι ωραίος και μουνάρες ελληνίδες γαμάς και ρωσσίδες....
Συμπέρσαμα;
Κάντε μήνυση στη μάνα σας και τον πατέρα σας.......

Τοτε καθεσαι και γενικευεις και εσυ.
Επειδη ο φιλος σου ειναι γαμουαου και ετυχε να εχει μερικες επιτυχιες δεν σημαινει οτι  οι περισσοτεροι δεν αντιμετωπιζουν προβληματα (και οχι λογω εμφανισης).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom