Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Επισκέπτης
Πολυ σωστα τα λες αλλα 250 σε 2 ραντεβου δεν εχω χωσει και ουτε θα το κανω,καλυτερα να τα παρεις σε call girls αν εισαι διατεθειμενος να ''τα χωσεις΄΄παρα σε μουνι της μοστρας και του νιαουρισματος απο παρθενο-αγαμια και ναρκισσισμο.

Για να χαλασει καποιος 250 ευρω σε 2 ραντεβου μονο τα θελει ο κολος του ασχημα...
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Λοιπον μεχρι εδω ακουσαμε-μαλλον διαβασαμε-σχεδον τα παντα...ειδικα το κυριαρχο 'μοτο' ειναι οτι η Ελληνιδες η Ελεεινιδες ειναι μια μεριδα ανοργασμικων,κομπλεξικων και κατω του μετρου σε εμφανιση αν συγκριθουν με τις Ρωσιδες,Σουηδρες,Φινλανδες,κοκ...Μερικοι φιλοι υποστηριξαν ακομη οτι ο κληρος της ευθυνης πεφτει σε εμας τα αρσενικα και στην 'μικροτσουτσουνιαση, κομπλεξισμο,αγαμια' που δερνει τη ρατσα μας...Αλλοι τοποθετηθηκαν υπερ της αποψης οτι ο ελλεινος ανθρωπος δε διακρινει φυλο,φυλη,οικονομικο και κοινωνικο στατους....
     Το ερωτημα που τωρα προκυπτει ειναι:Τι στον κορακα προτεινετε?Ζουμε στην Ελλαδα καλως η κακως και μαζι με τις Ελληνιδες...Πως θα κανουμε αυτη τη συνυπαρξη αρμονικοτερη?Πως θα μειωσουμε τις αποστασεις με τις Ελληνιδες?Και για να μην 'αυνανογενικολογουμε' και κυριως για να εχει και αυτο το θρεντ μια αξια και να μη μετατραπει σε ανουσιο 'υβρεολογιο',ας πουμε κατι πιο συγκεκριμμενο:Καθεται απεναντι σου,πινει το ποτο της ηρεμα ηρεμα...εσυ την κοζαρεις εδω και 20 λεπτα και που και που τα βλεμματα σας διασταυρωνονται...Ειναι Σαββατο βραδυ,εχεις κανονισει μετα το ποτακι σου που το πινεις παρεπιπτοντως Κολωνακι(ας παμε στα δυσκολα) το καθιερωμενο 'ξεκαβλωμα' στα γνωστα στουντιο των Αθηνων η και μια περιηγηση στην πορνοντισνευλαντ...Ομως εκεινο το μελαχροινακι που καθεται απεναντι σου,σου αναιρει καθε φορα που την κοιτας ολα σου τα σχεδια και σε κανει να θες να τη βαλεις κατω και να της 'αλλαξεις τον αδοξαστο'...Τι κανεις?Ποια η πρωτη ατακα γνωριμιας?Για να δουμε αποψεις....
     
 

Επισκέπτης
Το ερωτημα που τωρα προκυπτει ειναι:Τι στον κορακα προτεινετε?Ζουμε στην Ελλαδα καλως η κακως και μαζι με τις Ελληνιδες...Πως θα κανουμε αυτη τη συνυπαρξη αρμονικοτερη?Πως θα μειωσουμε τις αποστασεις με τις Ελληνιδες?Και για να μην 'αυνανογενικολογουμε' και κυριως για να εχει και αυτο το θρεντ μια αξια και να μη μετατραπει σε ανουσιο 'υβρεολογιο',ας πουμε κατι πιο συγκεκριμμενο:Καθεται απεναντι σου,πινει το ποτο της ηρεμα ηρεμα...εσυ την κοζαρεις εδω και 20 λεπτα και που και που τα βλεμματα σας διασταυρωνονται...Ειναι Σαββατο βραδυ,εχεις κανονισει μετα το ποτακι σου που το πινεις παρεπιπτοντως Κολωνακι(ας παμε στα δυσκολα) το καθιερωμενο 'ξεκαβλωμα' στα γνωστα στουντιο των Αθηνων η και μια περιηγηση στην πορνοντισνευλαντ...Ομως εκεινο το μελαχροινακι που καθεται απεναντι σου,σου αναιρει καθε φορα που την κοιτας ολα σου τα σχεδια και σε κανει να θες να τη βαλεις κατω και να της 'αλλαξεις τον αδοξαστο'...Τι κανεις?Ποια η πρωτη ατακα γνωριμιας?Για να δουμε αποψεις....
     

Απλα το πιθανοτερο ειναι να μην κανεις τιποτα με το μελαχροινακι και να φυγεις αγαμητος οποτε πας σε κανενα στουντιο η βαρας μαλακια σπιτι σου.
Η καλυτερη λυση ειναι να την κανεις στο εξωτερικο.Πολλα τα κερδη και οχι μονο απο αποψη καλυτερων γυναικων.
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Απλα το πιθανοτερο ειναι να μην κανεις τιποτα με το μελαχροινακι και να φυγεις αγαμητος οποτε πας σε κανενα στουντιο η βαρας μαλακια σπιτι σου.
Η καλυτερη λυση ειναι να την κανεις στο εξωτερικο.Πολλα τα κερδη και οχι μονο απο αποψη καλυτερων γυναικων.
Σκεψου ομως φιλε Whitey οτι δεν μπορουν ολοι απο εμας να φυγουν για εξωτερικο...θες για λογους δουλειας?κοινωνικους?οικονομκους?Βαλε οτι θες με το μυαλο σου...Τελος οσον αφορα τα στουντιο ειναι η ευκολη λυση...οκ και το στουντιακι και η τσαρκουλα ειναι μεσα στο προγραμμα,αλλα δεν ειναι φαρες που θες να το κυνηγησεις το πραγμα?Να δεις που θα παει απλα να πειραματιστεις?Κι αν σου κατσει? ;)
 

Επισκέπτης
Σκεψου ομως φιλε Whitey οτι δεν μπορουν ολοι απο εμας να φυγουν για εξωτερικο...θες για λογους δουλειας?κοινωνικους?οικονομκους?Βαλε οτι θες με το μυαλο σου...Τελος οσον αφορα τα στουντιο ειναι η ευκολη λυση...οκ και το στουντιακι και η τσαρκουλα ειναι μεσα στο προγραμμα,αλλα δεν ειναι φαρες που θες να το κυνηγησεις το πραγμα?Να δεις που θα παει απλα να πειραματιστεις?Κι αν σου κατσει? ;)

Τι να πω για οσους δεν εχουν τη δυνατοτητα να φυγουν εξωτερικο για χ λογους ο θεος να τους βοηθησει.
Ετσι ειναι δεν αρκει μονο το στουντιο εξαλλου δεν ειναι μονο η ευχαριστηση της ψωλης αλλιως την βγαζεις και με μαλακια μονο.
Οπως και να το κανουμε εδω στην Ελλαδα το ξερο καμακι δεν πιανει με την ιδια ανεση που πιανει εξω.
Μονο με τουριστριες μπορεις να κανεις ευκολα παιχνιδι και εκει επενδυω κυριως οσο ζω Ελλαδα ;(
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Εχω μουναρα γκομενα απο ουκρανια.
Απο το προηγουμενο καλοκαιρι που τα φτιαξαμε εχω παει 2 φορες.
Εννοειται οτι δεν υπαρχει περιπτωση τετοια γκομενα ουτε να με φτυσει εδω.
Καθε φορα που παω φλερταρω ανοιχτα με ολες τις φιλες τις και μου την πεφτουν αλλες μουναρες στα κλαμπ που παμε  (τα οποια ειναι ΤΙΓΚΑ στις μουναρες)
Τι αλλο να λεμε τωρα
 

Επισκέπτης
αλλα δεν ειναι φαρες που θες να το κυνηγησεις το πραγμα?Να δεις που θα παει απλα να πειραματιστεις?Κι αν σου κατσει? ;)

Συγνώμη για την παρέμβαση, αλλά με το να κυνηγήσεις τι ακριβώς εννοείς;

Να αγοράσει κάποιος π.χ. Ζ4 , παρόλο που είναι πωλητής/σουβλατζής/χαμάλης με 72 δόσεις , να βγάλει πιστωτικές από όλες τις τράπεζες που έχουν υποκαταστήματα στην Ελλάδα και να κάνει τον ταξιτζή στην κάθε λούμπεν μικροαστή που το παίζει ντίβα και να ξοδεύει 200άρες για να την τραπεζώνει σε trendy-club-restaurant-lounge-bar-SKATO-KWLADIKA-ορθάδικα της παραλιακής;

Κι όλα αυτά ... μπάς και του κάτσει η κάθε Σούλα;

Όπως κι αν το δεις , είναι μεγάλη ξεφτύλα και το τίμημα δυσανάλογο του αποτελέσματος ...
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Και που να σας πω και το άλλο τραγικο...
Ειδικα την δευτερη φορα που πηγα(πριν 2 βδομαδες) καθομουνα και παρατηρουσα αντιδρασεις αντρων-γυναικων στο περασμα μουναρων, παντου μετρο/δρομο/κλαμπ.
Ξερετε πώς αντιδρουν???
Ναι, σωστα μαντεψατε.Δεν αντιδουν καθολου
Δεν γυρναει κανενα κεφαλι, δεν φευγει κανενα ματι και κανενα σαγονι.
Και ξερετε γιατι?
Αφ'ενος, γατι εκει οι μουναρες ειναι κατι το συνηθες και αφ'ετερου επειδη εκει ολοι οι αντρες (που ειναι μπαζα στην μεγαλη πλειοψηφια) ολοι λιγο-πολυ γαμανε μουναρες  :headbang: :headbang:

Καταλαβαινετε τι λεμε τωρα????
 

Επισκέπτης
Πεστα ρε jason...Ενω εμεις εδω εχουμε πηξει στις χοντροκωλες σαβουρες.
Πως να μην γυαλιζει το ματι μας μολις σκανε μυτη τα ξανθα μωρα απο τον βορα....
 

Επισκέπτης
Ειδικα την δευτερη φορα που πηγα(πριν 2 βδομαδες) καθομουνα και παρατηρουσα αντιδρασεις αντρων-γυναικων στο περασμα μουναρων, παντου μετρο/δρομο/κλαμπ.
Ξερετε πώς αντιδρουν???
Ναι, σωστα μαντεψατε.Δεν αντιδουν καθολου
Δεν γυρναει κανενα κεφαλι, δεν φευγει κανενα ματι και κανενα σαγονι.

Το συγκλονιστικό είναι ότι σε αυτές τις χώρες, οι μουνάρες, που είναι πολλές, μπορεί να σφουγγαρίζουν στο μετρό ή να καθαρίζουν καμπινέδες.
Γιατί είναι πάμπολες και δεν μπορούν να παντρευτούν όλες βαρδινογιάννηδες.
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Συγνώμη για την παρέμβαση, αλλά με το να κυνηγήσεις τι ακριβώς εννοείς;

Να αγοράσει κάποιος π.χ. Ζ4 , παρόλο που είναι πωλητής/σουβλατζής/χαμάλης με 72 δόσεις , να βγάλει πιστωτικές από όλες τις τράπεζες που έχουν υποκαταστήματα στην Ελλάδα και να κάνει τον ταξιτζή στην κάθε λούμπεν μικροαστή που το παίζει ντίβα και να ξοδεύει 200άρες για να την τραπεζώνει σε trendy-club-restaurant-lounge-bar-SKATO-KWLADIKA-ορθάδικα της παραλιακής;

Κι όλα αυτά ... μπάς και του κάτσει η κάθε Σούλα;

Όπως κι αν το δεις , είναι μεγάλη ξεφτύλα και το τίμημα δυσανάλογο του αποτελέσματος ...
Μα....εγω για μια απλη προσεγγιση γκομενας μιλησα,οχι για...σημεια και τερατα...Γιατι να χρειαστει να τα κανεις ολα αυτα για την καθε...Σουλα? :huh:
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Εχω μουναρα γκομενα απο ουκρανια.
Απο το προηγουμενο καλοκαιρι που τα φτιαξαμε εχω παει 2 φορες.
Εννοειται οτι δεν υπαρχει περιπτωση τετοια γκομενα ουτε να με φτυσει εδω.
Καθε φορα που παω φλερταρω ανοιχτα με ολες τις φιλες τις και μου την πεφτουν αλλες μουναρες στα κλαμπ που παμε  (τα οποια ειναι ΤΙΓΚΑ στις μουναρες)
Τι αλλο να λεμε τωρα
Ναι βρε Συνσφαγεα μου,εχεις δικιο,αλλα οπως ειπα και πιο πανω δε μπορουμε ολοι μας να αποδημησουμε ευκολα!!ΥΓ:Αν ερθει ομως η γκομενα σου Ελλαδα με καμμια ωραια φιλη,περιμενω προσκληση σου... ;) :boobies: :boobies:
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Ακριβώς φιλε μου!!!
Πέτυχες διανα.
Οταν τραβουσα τα μαλλια μου βλεποντας νορμαλ εως ασχημους τυπους να κυκλοφορουν με μουναρες, σε συστηματικη βαση μιλαμε τωρα ετσι, και εξηγουσα στην ουκρανη γκομενα μου, πως εχει η κατασταση στην ελλαδα,που σε εναν νορμαλ ελληνα πρεπει να του βγει η Παναγια για να του κατσει μια μετρια ελληνιδα, ξερετε τι μου ειπε???
Οτι εδω (στην ουκρανια) οι γυναικες ισως να μην εχουν την επιλογη!!!
Επειδη δηλαδη η τεραστια πλειοψηγια εκει ειναι στη φτωχεια, το οικονομικο status δεν αποτελει μειζον παραγοντα,βασει του οποιο οι γυναικες επιλεγουν αντρες.

Τι να πω ρε πουστη μου...
 

tim123

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
42
Like
2
Πόντοι
0
ρε το καλοκαιρι που τις βρισκεται τις ξενες? λεω να παω χαλκιδικη, ποσειδι και ετσι. εκει παιζει τπτ η πρεπει να πας σε νησι?
 

Επισκέπτης
ρε το καλοκαιρι που τις βρισκεται τις ξενες? λεω να παω χαλκιδικη, ποσειδι και ετσι. εκει παιζει τπτ η πρεπει να πας σε νησι?

Χαλκιδικη πρεπει να ειναι καλα...Νησια παντως ειναι εγγυηση καμια Ροδος,Κυπρος,Κρητη κτλ...
 

tim123

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
42
Like
2
Πόντοι
0
τις εχω βαρεθει ολες.. αυτο το τουπε υφακι που εχουν ολα τα μπαζα και νομιζουν οτι χαρη σου κανουν αν σου μιλησουν... αλλα βεβαια κατι μλκες ελληνες φταινε που τις δινουν αερα.. να σου βγαινει η πιστη για μια γκομενα, να σου δειχνει οτι ενδιαφερεται και μολις της πεις για καφε απο καθαρο κομπλεξ/φοβο/αντιδραση να σου τα μασαει.. κοπελα μου γουσταρεις?? ναι ? οχι? τελειωσε... ουουουστ απο δω.. φυκια..
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Εχω μουναρα γκομενα απο ουκρανια.
Απο το προηγουμενο καλοκαιρι που τα φτιαξαμε εχω παει 2 φορες.
Εννοειται οτι δεν υπαρχει περιπτωση τετοια γκομενα ουτε να με φτυσει εδω.
Καθε φορα που παω φλερταρω ανοιχτα με ολες τις φιλες τις και μου την πεφτουν αλλες μουναρες στα κλαμπ που παμε  (τα οποια ειναι ΤΙΓΚΑ στις μουναρες)
Τι αλλο να λεμε τωρα

τίποτα χαχ
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Επειδη ειμαι  ενα μηδενικο , μυθομανης,  μακακας  , κλωνος ..κτλ(Persona)..
Πραγματικά με συγκινεί η αυτογνωσία σου.

Μπορει  καποιος  να μου απαντησει :

* Πως ειναι  δυνατον ενας μαλακας σαν εμενα  να την πεφτει σε Ελληνιδες σε Σχολή
και να εχει επιτυχια 5% ?(και απο εμφανιση μέτριες).και σπασιμο αρχιδιων (πλην εξαιρεσεων)..
Βάλε προσωπική φωτογραφία και μπορεί να το εξηγήσουμε χωρίς περαιτέρω συζήτηση

* Και οταν παει Εξωτερικο ..να βγαινει με καλες-πολυ ωραιες με τριπλασια ποσοστά  επιτυχίας..???
Γιατί δεν πας να ζήσεις λοιπόν στο εξωτερικό και να μη μας ζαλίζεις ούτε εσύ ούτε και μεις τ αρχίδια; Αλλά είπαμε και πιο πάνω έχεις παραδεχτεί ότι είσαι μυθομανής......

* Πως ειναι δυνατόν Ξενοδοχο-Υπαλληλος απο Χανια(μετριος σε εμφάνιση και καλο παιδι)
  να ερχετε να δουλεψει εξω απο Αθηνα  και να μου λεε騨
  " Ακουσα οτι  εδω ερχονται Ρωσιδες και ηρθα να δουλεψω  για να αποφυγω το εγκεφαλικο  με τις Ελληνιδες!!!" Εμεινα κοκκαλο!!(1995)
Κόκκαλο έχεις μείνει όχι από αυτά που σου λένε αλλά από τα χάπια που παίρνεις.

  Τωρα, το  παιδι εχει παντρευτει μια Ρωσιδα  μουναρα(!)  η οποια δεν ξερει τι
    εχει στην Μοσχα...
Πάρε σειρά.........

* Τι πιθανότητες ειχε να βρει Ελληνιδα αντίστοιχη?? και να μην του ζαλίζει τα αρχίδια??
Περιμένω φωτό να σου πω.... Αν και απ την παράθεση που έχεις κάνεις μέχρι τώρα έχεις μεγαλύτερες πιθανότητες να γίνεις Μπράντ Πιτ.......

1) Θελω να ειμαι αξιοπρεπης και να μην με λενε μαλάκα η να τρωω πατσες στην σχέση..
Η αξιοπρέπεια που αποπνέουν τα ποστ σου (ειδικά αυτά με παράθεση του Ε9) είναι παροιμιώδης

2) Βαρέθηκα τις ξινές φάτσες  των Ελληνίδων ..
Και γω βαρέθηκα να σ ακούω να λες την ίδια μαλακία 5 μέρες τώρα........

3) Επειδη εχω Citroen ..και δεν παιρνω ΤΤ ΑUDI  (εστω και μεταχ. με 100 δοσεις)
  για να το παιζω γαμπρος..
Εγώ έχω ες ελ κέι, το έχω πάρει κας, γαμάω και ρωσσίδες μουνάρες, και ελληνίδες και δεν το παίζω γαμπρός.

Καποιοι βγαινουν και μας λένε κομπλεξικους..
Δεν το λένε κάποιοι, αυταπόδεικτο απ τα γραφόμενά σου είναι.....

Δηλαδη ειναι μαγκιά  να πουλησεις ενα οικοπεδο και να  τα φας με την Υφος Παρις-Χιλτον Ελληνιδα(κομπλεξικη ) ή    να τα βαλεις σε αμοιβαια και να βγεις με ενα Ρωσιδάκι ..τουλαχιστον να περνας καλα και να μην  σου ζαλιζει τα αρχίδια...

Ακου τώρα φιλαράκο τι είναι μαγκιά......
Τίποτα από αυτά που προανέφερες..... Μαγκιά είναι να είσαι ωραίος όπως ο κολλητός μου, να στην πέφτουν όλες (ελληνίδες και ξένες), να έχεις παντρευτεί μουνάρα ελληνίδα πλούσια, να γαμάς μουνάρες ρωσσίδες και να μην πληρώνεις μία αλλά να σε πληρώνουν κιόλας.
Πονιμάες νταραγκόι;
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Για να χαλασει καποιος 250 ευρω σε 2 ραντεβου μονο τα θελει ο κολος του ασχημα...

ευτυχως το σχολιασαν κ αλλοι :P

μα 250... σε 2 ραντεβου??? με τετοια μυαλα τολματε κ παραπονιεστε? βρισκουν κ τα κανουν... χαχαχα
 

alitis1970

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.413
Like
0
Πόντοι
16
Χαλκιδικη πρεπει να ειναι καλα...Νησια παντως ειναι εγγυηση καμια Ροδος,Κυπρος,Κρητη κτλ...
μιας και έχεις κάλο με της Ρωσίδες δυο μέρη θα σου πω μπας και βρεις τίποτα και ξελαμπικάρει το μυαλό σου.

στην Ελούντα μιας και είσαι Κρήτη απ ότι ξέρω πάνε πολλές και εδώ στην Αττική μόνο σε ένα ξενοδοχείο στο Λουτράκι περνάνε την σεζόν γύρω στης 13 με 14 χιλ Ρωσίδες άντε και καλά κρασιά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom