Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Επισκέπτης
ναι να αρχισουμε ολοι να λεμε σκηνικα στα κωλαδικα που μας εχει πει κ μας εχει παιξει η καθε πουτανα κ κατι τρεχει στα γυφτικα....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Τώρα την κάναμε γυριστή ...

Του την έπεσε μία μουνάρα, μια φορά στη ζωή του και την παντρεύτηκε.
Χέστηκε η φοράδα στο αλώνι.Γυναίκα να παντρευτούν όλοι βρίσκουν, κανείς δεν είπε ότι οι Έλληνες μένουν ... γεροντοπαλλήκαρα.Αυτό που λένε όλοι, είναι ότι σπάνια θα στην πέσει Ελληνίδα και πολύ πιο σπάνια θα είναι μπάνικια.Κι ακόμη πιο σπάνιο αυτό να ... ξανασυμβεί. Κι όταν συμβεί σε κάποιον , καμαρώνουν μέχρι και οι κολλητοί του στα μπουρδελοφόρουμ!

Αυτό που πιστεύω εγώ και είναι συμπέρασμα στο οποίο κατέληξα παρατηρώντας την πιάτσα χρόνια, είναι ότι όσο ωραίος κι αν είναι ο Χ οποισδήποτε, πολύ σπάνια θα του την πέσει γυναίκα ωραία στην Ελλάδα, ειδικά σε μέρη που είναι άγνωστος , όπως τα πάσης φύσεως ξεντυχτάδικα.

Τώρα αν επιμένεις , μπορούμε να βρούμε κάποιον που συμφωνούμε ότι είναι γαμώ τους ωραίους γκόμενους και να τον αμολύσουμε σε ένα μπαρ και να παρακολουθούμε πόσες θα του την πέσουν και πόσες θα είναι μουνάρες! Αν σε έναν μήνα του την πέσει πάνω από 1 μουνάρα κερδίζεις ένα διαμέρισμα που κάνει γύρω στα 300 χιλιάρικα. Αν του την πέσει μία ή καμία, μου γράφεις το σπίτι σου.

Εδώ είμαστε έτσι;
Στον καθρέπτη ακόμα να κοιταχτείς....
Οσο για τον κολλητό μου ΔΕ σου φτάνουν 300 χιλιάρικα να γαμήσεις τα μουνιά που έχει γαμήσει τζάμπα........
 

Επισκέπτης
Στην πρώτη του επίσκεψη σε στριπτηζάδικο μαζί μου πήρες τη νο1 του μαγαζιού και έφυγε....

Για στριπτητζούδες, μπαρόβιες και καργιόλες αν μιλάς συμφωνώ.
Για αυτές όμως δεν χρειάζεται ούτε εμφάνιση.
Κι ο Σεφερλής να είσαι , αν σκάσεις μύτη με μπρελοκάκι πόρσε και ένα μάτσο 500άρικα γαμάς τις ίδιες, τις μανάδες τους και τις 3χρονες αγνώστου πατρός κόρες τους.

Αναφέρομαι σε γκόμενες νορμάλ κι όχι μπαρόβιες-καργιόλες.
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
...κοίτα να δείς τι μαθαίνεις. Kάτι τέτοιο συνεβαινε από το δημοτικό και δεν ήξερα γιατί
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Πάμε για να το κλείσουμε και το θέμα αυτό...
Εάν είσαι πολύ όμορφος γαμάς.......
Εάν έχεις πάρα πολλά λεφτά γαμάς.....
Εάν δεν έχεις τίποτα από τα παραπάνω αρχίζεις να ποστάρεις στο θρεντ του μπουρδέλα τελεια κομ
"Τι τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεεινίδες;"
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Δηλαδή είναι καθαρά θέμα εμφάνισης φίλε για να γαμάς?Επέτρεψέ μου να διαφωνήσω.Τα είπαν και οι άλλοι συνφορουμίτες αναλυτικά..Αν έχει γαμήσει τόσα μουνιά πάντως μπράβο του και respect καθώς δεν είναι και ότι πιο συνηθισμένο.Και με τις ελληνίδες δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα όπως άλλοι εδώ μέσα και γενικά.
 

Επισκέπτης
Στον καθρέπτη ακόμα να κοιταχτείς....
Οσο για τον κολλητό μου ΔΕ σου φτάνουν 300 χιλιάρικα να γαμήσεις τα μουνιά που έχει γαμήσει τζάμπα........

Οπότε τι κάθεσαι;
Φέρτον να πάρεις το διαμερισματάκι των 300 που έχω απούλητο και με ... βαραίνει!
Αφού είσαι κολλητός του άνδρα beau-mec που δεν χρειάζεται να προσπαθήσει, βγάλε κάτι από αυτό!

Από όσους έχουν οργώσει πάντως τα Ελληνικά ξενυχτάδικα, πιστεύω ότι ελάχιστοι θα διαφωνήσουν ότι στην Ελλάδα μόνος άνδρας που θα σκάσει μύτη σε μαγαζί , αν δεν έχει άλλες γκόμενες γύρω, γνωριμίες και κράχτες για να του συστήνουν γκόμενες , δεν παει να είναι ο ούλτρα γαμάω, με το τέλειο πρόσωπο, τα τέλεια μπράτσα , τα σούπερ γαλαζο-πρασινο-μπλε-γκρι μάτια, το θεληματικό πηγούνι και την ψωλή του Ρόκο, γκόμενα δύσκολα θα του την πέσει πρώτη και πολύ πιο δύσκολο να είναι και μουνάρα .

 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Γιατί ρε γμτ βλέπω έξω κάτι κάγκουρες με εμφανίσημες κοπέλες και σε μαγαζιά κάτι κάγκουρες να φεύγουν με γκόμενες;  Κάτι δεν... Μάλλον θα είμαι πολύ ωραίος και με πολλά λεφτά για να τους βλέπω έτσι...
 

Επισκέπτης
ρε περσονα να σε ρωτησω κατι με ολο το σεβασμο κ δεν αστιευομαι...εσυ δεν ελεγες κ εγω δεν εχω λογο να σε αμφισβητησω οτι αυτο το μουνι που εβαζες κ αβαταρ το ειχες πηδηξει κ ειχατε σχεση κ μαλιστα ειχες πει οτι ουτε ομορφος εισαι ουτε πετυχημενος ουτε λεφτα εχεις κ τα σχετικα....τωρα τι μας λες λοιπον για τον φιλο σου αφου ο ιδιος εχεις πει οτι η ομορφια τα λεφτα κ τα ρεστα δεν εχουν καμια σημασια?
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
Πάμε για να το κλείσουμε και το θέμα αυτό...
Εάν είσαι πολύ όμορφος γαμάς.......
Εάν έχεις πάρα πολλά λεφτά γαμάς.....
Εάν δεν έχεις τίποτα από τα παραπάνω αρχίζεις να ποστάρεις στο θρεντ του μπουρδέλα τελεια κομ
"Τι τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεεινίδες;"
εσυ δηλαδη δεν ποσταρεις εδω?
 

Επισκέπτης
εμενα παντως μου ειχε τυχει μια φορα ειχα βγει μονος κ ηταν δυο γαματα μουνια με το αμαξι κ με ζαχαρωναν κ τους επιασα κουβεντα κ μου λεγανε εισαι κουκλος κ εισαι κουκλος αλλα να κατεβουν κατω απο το αμξι,να παμε μαζι πουθενα,να δωσουν τηλ ουτε λογος...
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Ποστάρουν και οι αντανακλάσεις του καθρέφτη αλλά στο ημίφως και οκτανίων ποτό
 

Επισκέπτης
εμενα παντως μου ειχε τυχει μια φορα ειχα βγει μονος κ ηταν δυο γαματα μουνια με το αμαξι κ με ζαχαρωναν κ τους επιασα κουβεντα κ μου λεγανε εισαι κουκλος κ εισαι κουκλος αλλα να κατεβουν κατω απο το αμξι,να παμε μαζι πουθενα,να δωσουν τηλ ουτε λογος...

Τις τυφλωσε η ομορφια σου και φοβηθηκανε :dancing:
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Δεν έμπαινες εσύ μέσα? :2funny:  Έπρεπε να τους πεις 100 την ώρα μουν :tickedoff:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
εμενα παντως μου ειχε τυχει μια φορα ειχα βγει μονος κ ηταν δυο γαματα μουνια με το αμαξι κ με ζαχαρωναν κ τους επιασα κουβεντα κ μου λεγανε εισαι κουκλος κ εισαι κουκλος αλλα να κατεβουν κατω απο το αμξι,να παμε μαζι πουθενα,να δωσουν τηλ ουτε λογος...
ρεεεεεεε....μπας και τον είχες βγάλει όξω..τον είδαν , φοβήθηκαν και εφυγαν?..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
:2funny: Στην γλωσσα της επιστημης το ολο σκηνικο εδω λεγεται 'problem of induction'. Δηλαδη πως απο μεμονωμενες παρατηρησεις μπορουμε να βγαλουμε γενικα συμπερασματα, και οι δυσκολιες που προκυπτουν.

Η γαλοπουλα πριν την σφαξει ο χασαπης για την γιορτη των ευχαριστιων εχει βγαλει συμπερασμα με βαση την παρατηρηση οτι το ανθρωπινο γενος ειναι φιλικο και προορισμενο να της παρασχει τροφη ακοπα και καθημερινα.

:2funny: σορυ αλλα εχω πιει και κατι κρασακια.
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
...continue :o 

έτσι και αλλιώς το πάμε για συγχώνευση
Κοκκινέλι?
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
χαχα ναι Απέλια .. ειμαι και τσιπης γαμωτο ... καταραμενες ελλεινιδες αφραγκο με αφησατε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom