Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (0 μέλη και 36 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Γιατι δεν αντεχουμε αλλο τις βρωμοφασολες σαβουρες που το παιζουν ντιβες.
Και εξαλλου αν δεν το ειχε ανοιξει ο φρεντυ θα το ειχα ανοιξει εγω η καποιος αλλος.
Αποκλειεται παντως να την σκαπουλαρουν οι Ελεινιδες ετσι...
Τώρα να μη σ αρχίσω στα μπινελίκια γιατί μέρες ολόκληρες από ελληνίδα ζήταγες συμβουλές........Σου είπα σε πμ ποιά είναι η λύσις....
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Γιατι δεν αντεχουμε αλλο τις βρωμοφασολες σαβουρες που το παιζουν ντιβες.
Και εξαλλου αν δεν το ειχε ανοιξει ο φρεντυ θα το ειχα ανοιξει εγω η καποιος αλλος.
Αποκλειεται παντως να την σκαπουλαρουν οι Ρωσιδες ετσι...

Μία σου και μία μου!!! :dancing: :dancing: :dancing:

Υ.Γ. Έμπα τσατ ρε! ;)
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Φίλτατε freddie γιατί το άνοιξες αυτό το θρέντ γιατί;;; :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Βυζοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!Θα σου πω γιατι το ανοιξα,αν και το λεω και στις αρχικες σελιδες:Ειχα προσεξει τη χρησ του ορου Ελλεεινιδες καθως και ο κολλητος μου ειναι αθεραπευτα κολλημενος με της Βουλγαρες...(Ειχε σπουδασει Βουλγαρια)Κι εγω με τη σειρα μου εγινα μαρτυρας ορισμενων γυναικειων συμπεριφορων εδω στο Ελλαντα...Στοχος αρχικος του θρεντ ηταν η παραθεση ασχημων αλλα και ωραιων εμπειριων με Ελληνιδες,για να βγει μια αξιοπιστη και σωστα σφυγμομετρημενη εκτιμηση...Επισης να προβληματιστουμε κι εμεις τα αντρακια που στον κορακα φταιμε...για να βελτιωθουν τα πραγματα και να αμβλυνθουν οι αποστασεις με τις Ελληνιδες...Δεν περιμενα ΤΕΤΟΙΟ θαψιμο και ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΚΤΑΣΗΣ γενικευσεις,ουτε φυσικα και 'φρουτα' που αυτοπαινευονται και οταν συνειδητοποιουοτι ετσι εξευτελιζονται,επινοουν ενα 'φιλο' τους για να ριξουν ολο το βαρος της ευθυνης του αυτοκομπασμου τους...δηλαδη ΕΓΩ?ΕΓΩ δεν παινευομαι...Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ειναι τοσο γκομενιαρης κτλ...νοοτροπια δημοτικου-Γυμνασιου δηλ... :jerking:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Βυζοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!Θα σου πω γιατι το ανοιξα,αν και το λεω και στις αρχικες σελιδες:Ειχα προσεξει τη χρησ του ορου Ελλεεινιδες καθως και ο κολλητος μου ειναι αθεραπευτα κολλημενος με της Βουλγαρες...(Ειχε σπουδασει Βουλγαρια)Κι εγω με τη σειρα μου εγινα μαρτυρας ορισμενων γυναικειων συμπεριφορων εδω στο Ελλαντα...Στοχος αρχικος του θρεντ ηταν η παραθεση ασχημων αλλα και ωραιων εμπειριων με Ελληνιδες,για να βγει μια αξιοπιστη και σωστα σφυγμομετρημενη εκτιμηση...Επισης να προβληματιστουμε κι εμεις τα αντρακια που στον κορακα φταιμε...για να βελτιωθουν τα πραγματα και να αμβλυνθουν οι αποστασεις με τις Ελληνιδες...Δεν περιμενα ΤΕΤΟΙΟ θαψιμο και ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΚΤΑΣΗΣ γενικευσεις,ουτε φυσικα και 'φρουτα' που αυτοπαινευονται και οταν συνειδητοποιουοτι ετσι εξευτελιζονται,επινοουν ενα 'φιλο' τους για να ριξουν ολο το βαρος της ευθυνης του αυτοκομπασμου τους...δηλαδη ΕΓΩ?ΕΓΩ δεν παινευομαι...Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ειναι τοσο γκομενιαρης κτλ...νοοτροπια δημοτικου-Γυμνασιου δηλ... :jerking:
Ρε φιλαράκο.... Για να έχουμε καλό ερώτημα.... Για ποιό λόγο να επιννοήσω ένα φίλο; Σε ξέρω; Με ξέρεις; Θες να με μάθεις; Στείλε πμ και θα ζητάς και συγγνώμη μετά... Εγώ παραθέτω τις εμπειρίες μου. Τώρα εάν εσύ γαμάς, δε γαμάς, είσα πλούσιος, ή άσχημος στ αρχίδια μας τα δυό. Δεν καταλαβαίνω βέβαια το λόγο γιατί να μη σε πιστέψουμε...... Μήπως επειδή η κλασσική αντίδραση του έλληνα σ αυτό που δεν μπορεί να έχει είναι κόμπλεξ; Φθόνος; Ζήλεια; Και πόσα κιλά μαλάκας μπορεί τελικά να γίνει ο έλληνας όταν δεν παίρνει αυτό που θέλει;
 

babacha

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά αυτός ο φίλος, του φίλου, w φιλε είναι κατάλοιπο εποχών πολιτικών debate με ερωτήσεις του Κάψh. Αυτή η "κωλοσυσκευη" μας χάλασε όλους!
 

Επισκέπτης
Ρε φιλαράκο.... Για να έχουμε καλό ερώτημα.... Για ποιό λόγο να επιννοήσω ένα φίλο; Σε ξέρω; Με ξέρεις; Θες να με μάθεις; Στείλε πμ και θα ζητάς και συγγνώμη μετά... Εγώ παραθέτω τις εμπειρίες μου. Τώρα εάν εσύ γαμάς, δε γαμάς, είσα πλούσιος, ή άσχημος στ αρχίδια μας τα δυό. Δεν καταλαβαίνω βέβαια το λόγο γιατί να μη σε πιστέψουμε...... Μήπως επειδή η κλασσική αντίδραση του έλληνα σ αυτό που δεν μπορεί να έχει είναι κόμπλεξ; Φθόνος; Ζήλεια; Και πόσα κιλά μαλάκας μπορεί τελικά να γίνει ο έλληνας όταν δεν παίρνει αυτό που θέλει;

Δηλαδη εν ολιγοις περσονα αρνεισαι οτι οι περισσοτερες ξενες ειναι κατα μεσο ορο πιο ωραιες απο τις ελεινιδες και κυριως πιο προσεγγισιμες και σεξουαλικα απελευθερωμενες?
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
  Μάλλον δεν ξέρεις να διαβάζεις ελληνικά. Και όλα είναι σχετικά.... Είμια φτωχός σε σχέση με τον πρίγκηπα του Κουβέιτ και άσχημος σε σχέση με τον Μπράντ Πιτ.... Για όλα τα λοιπά και το αν αυτοξεφτιλίζομαι το αφήνω σε αυτούς που με ξέρουν και όχι σε κάθε μαλάκα ανώνυμο που θεωρεί όλες τις ελληνίδες ελλεινές. Γενικεύουμε το κόμπλεξ μας και μιλάμε για ξεφτίλες άλλων.
Τελικά η ζωή είναι όντως για μερικούς εφιάλτης στο δρόμο με τις Λεύκες.....
Για ξαναδιαβασε τα δικα μου ποστ και κρινε αν εγω ειμαι εκεινος που θεωρω ΟΛΕΣ τις Ελληνιδες Ελλειινες...Και τοτε ελα να μου κανεις μαθηματα αναγνωσης ελληνικων...κυριε ΕΣ ΕΛ ΚΕΙ με τον Δον ζουαν το φιλο σου... :jerking: Βγαζεις ματι απο χιλιομετρα οτι εισαι ενας ΜΥΘΟΜΑΝΗΣ..... :birdman:
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Ρε φιλαράκο.... Για να έχουμε καλό ερώτημα.... Για ποιό λόγο να επιννοήσω ένα φίλο; Σε ξέρω; Με ξέρεις; Θες να με μάθεις; Στείλε πμ και θα ζητάς και συγγνώμη μετά... Εγώ παραθέτω τις εμπειρίες μου. Τώρα εάν εσύ γαμάς, δε γαμάς, είσα πλούσιος, ή άσχημος στ αρχίδια μας τα δυό. Δεν καταλαβαίνω βέβαια το λόγο γιατί να μη σε πιστέψουμε...
Γιατι δεν καταλαβαινεις οτι αυτα που ισχυριζεσαι απεχουν απο το μεσο ορο?Ακομη και αληθεια να ειναι,με συγχωρεις αλλα σα νοημων ανθρωπος που ειμαι δε μπορω να τα δεχτω αβιαστα,οχι απο κομπλεξ αλλα απο το γεγονος οτι ΄πιστευω οτι βλεπω με τα ιδια μου τα ματια και ακουω με τα ιδια μου τ αυτια..και οχι οτι μου λεει ο καθενας ανωνυμος στο φορουμ ποσο μαλλον ΟΤΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΑΠΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΟ ΟΡΟ...ΚΙ εγω μπορω αν θες να σου βγραψω για εμπειριες που μου εχουν τυχει,αλλα ξερω οτι αν το κανω θα χαρακτηριστω μυθομανης ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ αυτα που μου ετυχαν...οκ?
 

Επισκέπτης
Καλά εσύ πρέπει να έχεις μεγάλο κόμπλεξ μ αυτούς που γαμάνε........

Κόμπλεξ;
Αυτό κατάλαβες απ'όσα γράφω;
Αν ναι, μάλλον δεν τα πας καλά στην ανάγνωση!
Πολλοί μπορεί να περιτριγυρίζονται καθημερινά από πολλές γυναίκες.
Αυτό δεν λέει τίποτε.
Είναι τελείως διαφορετικό από το να γαμάνε συνεχώς νέες και μάλιστα μουνάρες και μάλιστα να το έχουν κυνηγήσει ΑΥΤΕΣ!

Αυτό που σου λένε όλοι και δεν θέλεις να καταλάβεις, είναι ότι σε όλους τους άνδρες του κόσμου , άσχημους , κοντούς , γομάρια, βαρβατήλες, καραγκόμενους , Κούρους , Σάκηδες, Μαρτάκηδες και δεν συμμαζεύεται , στην Ελλάδα δεν θα τους την πέσουν πολλές γυναίκες από μόνες τους και ειδικά μουνάρες.
Αντιθέτως σε οποιαδήποτε άλλη χώρα , του Δυτικού Κόσμου και του πρώην ανατολικού , όλοι αυτοί , δηλαδή άσχημοι , κοντοί , γομάρια, βαρβατήλες, καραγκόμενοι , Κούροι , Σάκηδες, Μαρτάκηδες και δεν συμμαζεύεται θα έχουν καλύτερη τύχη δηλαδή θα τους την πέφτουν γυναίκες , πολύ περισσότερες σε σχέση με Ελλάδα και πολύ πιο μπάνικες.

Εσύ μην πτοείσαι.
Συνέχισε να μας λες ιστορίες για τον κολλητό σου , τον Τζέμη Μπόντ Beau-Mec.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Για ξαναδιαβασε τα δικα μου ποστ και κρινε αν εγω ειμαι εκεινος που θεωρω ΟΛΕΣ τις Ελληνιδες Ελλειινες...Και τοτε ελα να μου κανεις μαθηματα αναγνωσης ελληνικων...κυριε ΕΣ ΕΛ ΚΕΙ με τον Δον ζουαν το φιλο σου... :jerking: Βγαζεις ματι απο χιλιομετρα οτι εισαι ενας ΜΥΘΟΜΑΝΗΣ..... :birdman:
Πόσο μαλάκας νά ξερες είσαι....
Αμα θες βόλτα με το ες ελ κέι και τον Δον Ζουάν εδώ είμαστε..... Για τα ποστ σου δεν μίλησα επί προσωπικού. Γενικά μίλησα....
Εάν λοιπόν με θεωρείς μυθομανή χωρίς καν να με γνωρίζεις τότε και γω σε θεωρώ πολύ μαλάκα.... Η ερμηνεία του μυθομανούς είναι για αυτούς που ο άλλος τουςε γνωρίζει και λένε άλλα από αυτά που ισχύουν.
Και σε πάω και δημοσίως 10000 χιλιάρικα στοίχημα εάν κάποιο από αυτά που έχω πει είναι μύθος. Σου είπα στείλε πμ αλλά από κοκκοκο καλά πάτε όλοι πίσω απ το πληκτρολόγιο.....Να δημιουργείτε εντυπώσεις.... Στη ζωή μπορείς ; Οχι στο μπουρδέλα τελεία κόμ.....
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Βυζοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!Θα σου πω γιατι το ανοιξα,αν και το λεω και στις αρχικες σελιδες:Ειχα προσεξει τη χρησ του ορου Ελλεεινιδες καθως και ο κολλητος μου ειναι αθεραπευτα κολλημενος με της Βουλγαρες...(Ειχε σπουδασει Βουλγαρια)Κι εγω με τη σειρα μου εγινα μαρτυρας ορισμενων γυναικειων συμπεριφορων εδω στο Ελλαντα...Στοχος αρχικος του θρεντ ηταν η παραθεση ασχημων αλλα και ωραιων εμπειριων με Ελληνιδες,για να βγει μια αξιοπιστη και σωστα σφυγμομετρημενη εκτιμηση...Επισης να προβληματιστουμε κι εμεις τα αντρακια που στον κορακα φταιμε...για να βελτιωθουν τα πραγματα και να αμβλυνθουν οι αποστασεις με τις Ελληνιδες...Δεν περιμενα ΤΕΤΟΙΟ θαψιμο και ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΚΤΑΣΗΣ γενικευσεις,ουτε φυσικα και 'φρουτα' που αυτοπαινευονται και οταν συνειδητοποιουοτι ετσι εξευτελιζονται,επινοουν ενα 'φιλο' τους για να ριξουν ολο το βαρος της ευθυνης του αυτοκομπασμου τους...δηλαδη ΕΓΩ?ΕΓΩ δεν παινευομαι...Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ειναι τοσο γκομενιαρης κτλ...νοοτροπια δημοτικου-Γυμνασιου δηλ... :jerking:

Από "φρούτα" φίλε άλλο τίποτα...
Τελοσπάντων, τώρα όσον αφορά τη σχέση μας γενικά με το άλλο φύλο χρυσός κανόνας δεν υπάρχει.
Κι όποιος νομίζει ότι υπάρχει πλανάται πλάνην οικτράν.
Αυτό έχει να κάνει και με εθνικότητες και με οτιδήποτε προσδιορίζει τις γυναίκες.
Τα πράγματα είναι απλά: σου κάνει η άλλη; άραξε, δε σου κάνει; αντίο σας.
Κλαψομούνιασμα ή κομπασμός είναι απλά ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ συμπεριφορές.
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
Πόσο μαλάκας νά ξερες είσαι....
Αμα θες βόλτα με το ες ελ κέι και τον Δον Ζουάν εδώ είμαστε..... Για τα ποστ σου δεν μίλησα επί προσωπικού. Γενικά μίλησα....
Εάν λοιπόν με θεωρείς μυθομανή χωρίς καν να με γνωρίζεις τότε και γω σε θεωρώ πολύ μαλάκα.... Η ερμηνεία του μυθομανούς είναι για αυτούς που ο άλλος τουςε γνωρίζει και λένε άλλα από αυτά που ισχύουν.
Και σε πάω και δημοσίως 10000 χιλιάρικα στοίχημα εάν κάποιο από αυτά που έχω πει είναι μύθος. Σου είπα στείλε πμ αλλά από κοκκοκο καλά πάτε όλοι πίσω απ το πληκτρολόγιο.....Να δημιουργείτε εντυπώσεις.... Στη ζωή μπορείς ; Οχι στο μπουρδέλα τελεία κόμ.....
αμαν με τα χιλιαρικα ρε περσονα.ζαλιστηκα.τη μια 10000 την αλλη 300000 ουτε στο χρηματιστηριο τετοια ποσα.δε θελω ουτε εχω λογο να παρω το μερος κανενος αλλα θα κανω ενα σχολιο.μπορει αυτα που λες να ειναι αληθινα αλλα ο τροπος σου ειναι λαθος.και το ποστ σου που ελεγες για το φιλο σου που γαμαει και δερνει ειναι λιγο προκλητικο συνυπολογιζοντας τη συμπεριφορα που εχουν οι περισσοτερες ελληνιδες κατα γενικη σχεδον ομολογια...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Γιατι δεν καταλαβαινεις οτι αυτα που ισχυριζεσαι απεχουν απο το μεσο ορο?Ακομη και αληθεια να ειναι,με συγχωρεις αλλα σα νοημων ανθρωπος που ειμαι δε μπορω να τα δεχτω αβιαστα,οχι απο κομπλεξ αλλα απο το γεγονος οτι ΄πιστευω οτι βλεπω με τα ιδια μου τα ματια και ακουω με τα ιδια μου τ αυτια..και οχι οτι μου λεει ο καθενας ανωνυμος στο φορουμ ποσο μαλλον ΟΤΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΑΠΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΟ ΟΡΟ...ΚΙ εγω μπορω αν θες να σου βγραψω για εμπειριες που μου εχουν τυχει,αλλα ξερω οτι αν το κανω θα χαρακτηριστω μυθομανης ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ αυτα που μου ετυχαν...οκ?
Δεν μπορώ πραγματικά να καταλάβω γιατί θα πρέπει πίσω από ένα νικ στο ίντερνετ να λέω ψέμματα.... Οποιος το κάνει είναι κατά τη γνώμη μου μεγάλος μαλάκας και κομπλεξικός. Μπορεί κάποια πράγματα να είναι τραβηγμένα όπωε λες, αυτό βέβαια δεν πάει να πει πως δεν αποτελούν και πραγματικότητα..... Εάν σου πω ποτέ τι έχει συμβεί γενικά στη ζωή μου τα τελευταία 2 χρόνια, όχι μυθομανή θα με θεωρήσεις..... Τουλάχιστον Μιχάουζεν..... Δεν πειράζει μου αρκεί που ξέρουν αυτοί που πρέπει....
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Πόσο μαλάκας νά ξερες είσαι....
Αμα θες βόλτα με το ες ελ κέι και τον Δον Ζουάν εδώ είμαστε..... Για τα ποστ σου δεν μίλησα επί προσωπικού. Γενικά μίλησα....
Εάν λοιπόν με θεωρείς μυθομανή χωρίς καν να με γνωρίζεις τότε και γω σε θεωρώ πολύ μαλάκα.... Η ερμηνεία του μυθομανούς είναι για αυτούς που ο άλλος τουςε γνωρίζει και λένε άλλα από αυτά που ισχύουν.
Και σε πάω και δημοσίως 10000 χιλιάρικα στοίχημα εάν κάποιο από αυτά που έχω πει είναι μύθος. Σου είπα στείλε πμ αλλά από κοκκοκο καλά πάτε όλοι πίσω απ το πληκτρολόγιο.....Να δημιουργείτε εντυπώσεις.... Στη ζωή μπορείς ; Οχι στο μπουρδέλα τελεία κόμ.....
Ειναι απλο το πραγμα φιλε μου:Δε γουσταρω να σου δωσω τα προσωπικα κου στοιχεια για μια φωτο...Απο κει και περα τι πμ να ανατλλαξουμε?Να βγουμε για να μου αποδειξεις οτι εχεις ωραιο αμαξι και ωραιο φιλο?...
    Κοιτα φιλε ΔΕ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ που εσυ το θετεις...δηλαδη δε σε ξερω προσωπικα ουτε και ξερω αν πραγματι εχεις αυτα για τα οποια διατεινεσαι...Αυτο πο ξερω ομως ειναι πως ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑΠΕΙΝΟΦΡΟΣΥΝΗ...Ξερεις τι παει να πει αυτο αραγε? :think: Ακουγεσαι σα να εχεις παραλληρημα μεγαλειου...Με αυτη τη λογικη μπορω κι εγω να αρχισω να συγκρινομαι με τον πριγκηπα Καρολο σε πλουτη και με τον Χ Ψ διασημο ωραιο σε ομορφια...και μετα να εχω και την ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΝΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ :uglystupid:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αμαν με τα χιλιαρικα ρε περσονα.ζαλιστηκα.τη μια 10000 την αλλη 300000 ουτε στο χρηματιστηριο τετοια ποσα.δε θελω ουτε εχω λογο να παρω το μερος κανενος αλλα θα κανω ενα σχολιο.μπορει αυτα που λες να ειναι αληθινα αλλα ο τροπος σου ειναι λαθος.και το ποστ σου που ελεγες για το φιλο σου που γαμαει και δερνει ειναι λιγο προκλητικο συνυπολογιζοντας τη συμπεριφορα που εχουν οι περισσοτερες ελληνιδες κατα γενικη σχεδον ομολογια...
εντάξει ρε φίλε μπορεί όντως να είμαι εγώ η εξαίρεση και σεις οι σωστοί. Δεν διεκδικώ το αλάθητο, ούτε το παίζω μάγκας. Απλά θεωρώ ότι το πρόβλημα γενικά είναι πώς κάποιοι γαμούν πολύ και κάποιοι καθόλου... Εκεί τελικά εστιάζεται μάλλον το θέμα και όχι εάν οι ελληνίδες είναι ελλεεινές και οι έλληνες μαλάκες....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Όποιος γαμάει δεν πουλάει μούρη
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ειναι απλο το πραγμα φιλε μου:Δε γουσταρω να σου δωσω τα προσωπικα κου στοιχεια για μια φωτο...Απο κει και περα τι πμ να ανατλλαξουμε?Να βγουμε για να μου αποδειξεις οτι εχεις ωραιο αμαξι και ωραιο φιλο?...
    Κοιτα φιλε ΔΕ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ που εσυ το θετεις...δηλαδη δε σε ξερω προσωπικα ουτε και ξερω αν πραγματι εχεις αυτα για τα οποια διατεινεσαι...Αυτο πο ξερω ομως ειναι πως ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑΠΕΙΝΟΦΡΟΣΥΝΗ...Ξερεις τι παει να πει αυτο αραγε? :think: Ακουγεσαι σα να εχεις παραλληρημα μεγαλειου...Με αυτη τη λογικη μπορω κι εγω να αρχισω να συγκρινομαι με τον πριγκηπα Καρολο σε πλουτη και με τον Χ Ψ διασημο ωραιο σε ομορφια...και μετα να εχω και την ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΝΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ :uglystupid:
Πάλι δεν ξέρεις να διακρίνεις την έπαρση από το χώσιμο σε ακραίους τύπους του σάιτ.... Δεν κομπάζω για τίποτα ούτε και έχω λόγο...... Και επειδή δεν με ξέρεις προσωπικά δεν μπορείς να έχεις και προσωπική άποψη για το χαρακτήρα μου. Πολλά που γράφονται είναι υπό παρεξήγηση και ένταση.
Ποτέ όμως δεν θα ποστάρω κάτι που δεν είναι αλήθεια γιατί πολύ απλά είναι τελείως χαζό να το παίζει μάγκας ένα ip-address. Απλά πράματα. Οποιος λέει μαλακίες μέσω γου γου γου είναι τουλάχιστον τελειωμένος ως άνθρωπος...
Κι αυτό πάντα κατά την άποψή μου.
 

Επισκέπτης
Το θέμα είναι απλό.
Αυτές τις μέρες ανοίγουν όλα τα ορθάδικα της παραλιακής.
Πρώτη βραδιά τα περισσότερα θα έχουν 5-6 χιλιάδες άτομα.

Αν πάμε και σκανάρουμε την κίνηση, από όσους πάνε μόνοι, πόσοι θα τσιμπήσουν τηλεφωνάκι γκόμενας με καμάκι ξεκάρφωτο;Εννοώ χωρίς να παίξουν συστάσεις από παρέες , κοινούς γνωστούς κτλ. Να δεί κάποιος γκόμενα που γουστάρει και να της την πέσει στα ίσα. Ή να είναι ομορφάντρας και να πάει η γκόμενα να του την πέσει!
Δεν είναι κάτι που δεν συμβαίνει ποτέ, αλλά δεν είναι σύνηθες.
Δεν συμβαίνει τόσο εύκολα στην Ελλάδα όσο αλλού.

Άσε που και να πάρεις το τηλέφωνο γκόμενας και να κανονιστεί επόμενη συνάντηση , οι πιθανότητες να τη "φας" είναι και πάλι μικρότερες όταν είναι Ελληνίδα.
Είχα κάνει πολλές φορές τέτοια καμάκια.
Από τις γκόμενες που έπαιρνα τηλέφωνα και βγαίναμε για καφέ, ζήητημα να έτρωγα τελικά 1/10 ή 1/20.
 

Επισκέπτης
Απλά θεωρώ ότι το πρόβλημα γενικά είναι πώς κάποιοι γαμούν πολύ και κάποιοι καθόλου...

Επειδή ο πληθυσμός είναι 50-50 , δηλ. μισοί άνδρες και μισές γυναίκες , αν συνέβαινε αυτό που γράφεις, τότε και στις Ελληνίδες κάποιες θα γαμιούνταν πολύ και κάποιες καθόλου.

Ωστόσο θα διαπιστώνεις ότι υπάρχουν πολλές αγάμητες και πολλές που ψάχνονται μια ζωή για να καταλήξουν σε σοβαρή σχέση γάμου.Δεν είναι πλειοψηφία αυτές που αλλάζουν γκόμενο ανά μήνα.Κατά συνέπεια , επειδή όπως είπαμε άνδρες-γυναίκες είναι 50-50 , αντίστοιχα και οι άνδρες κάποιοι θα είναι στην αγαμία και κάποια θα κυνηγάνε καιρό μέχρι να τους κάτσει μακροχρόνια σχέση. Μιλώντας πάντα για πήδημα χωρίς χρήματα μέσα σε σχέσεις κτλ και όχι πουτανοπηδήματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom