Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (0 μέλη και 54 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Διαβαζω τις σελιδες μια μια και καταληγω στα εξης:1)Οι Ελληνιδες ειναι για τα μπαζα,ξενερωτες,ανεραστες,ανοργασμικες και κυριως...Ελλεεινιδες!Στον αντιποδα τοποθετουνται οι αλλοδαπες και δη Ρωσσιδες,Βουλγαρες,Ταυλανδες,κοκ...Και το εξης ερωτημα προκυπτει εδω:Γιατι οι περσισσοτερες περιπτωσεις αφορουν κοριτσια απο χωρες που κατα κανονα ειναι 'ουραγοι' στην οικονομικη,κοινωνικη και πολιτικη αναπτυξη?Απο 'φτωχες' κατα κανονα χωρες?...
Απο κουβεντες που κανω κατα καιρους με αλλοδαπες κοπελες,μου εξομολογουνται πως το ονειρο τους ειναι να βρουν ενα Ελληνα για γαμπρο η ζηλευουν τη φιλη τους που ειναι παντρεμενη με Ελληνα...Σιγουρα λοιπον το γεγονος οτι εχουν καποιας μορφης συμφερον οι αλλοδαπες απο τους Ελληνες,τις καθιστα περισσοτερο δεκτικες...
   2)Αν υποθεσουμε οτι θα σταματησουμε να εχουμε οποιαδηποτε σχεση με της Ελληνιδες,τοτε τα παιδια που θα κανουμε με τις ξενες θα ειναι λιγοτερο Ελληνες...σωστο?Στο τελος θα ειμαστε Ρωσοι και Βουλγαροι...Επισης ποιος εχει ορεξη να απαρνηθει τα πατρια του εδαφη για να ταξιδεψει σε μια χωρα που πιθανο το μονο πιο ευκολο ειναι να βρεις μουνι για να γαμησεις?Εγω παντως δεν ειμαι διατεθιμενος να ταξιδεψω μερικες χιλιαδες χιλιομετρα για να βρω γυναικα...ΔΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗ ΧΑΡΗ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΕΣ που βρεθηκαν στο δρομο μου να ξεκουμπιστω απο τη χωρα μου....Ασε που δεν υπαρχει κανενας λογος να παει καποιος πχ Ρωσια αφου οι πιο πολλες Ρωσιδες ειναι εδω....Εδω ζουμε μαγκες μου δυστυχως η ευτυχως...
   3)Δεν διαβασα απο κανενα να περιγραφει πιθανα ΔΙΚΑ μας λαθη...ΤΙ ΣΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ παει στραβα με την παρτη μας?Μηπως ειμαστε κι εμεις λιγο η πολυ Ελλεινες? :think: Μηπως ειμαστε κι εμεις λιγακι αγαρμποι αδερφια,οταν προσεγγιζουμε Ελληνιδα?Μηπως ειναι παντα απαραιτητο το αναλογο 'ψηστηρι'πριν μπουμε στο.... ψητο?Γιατι για σκεφτειτε πχ να πλησιαζες μια κοπελια με το αμαξι και να της προτεινες να την πας σπιτι της η βολτα?Δεν θα ηταν πολυ μυστηριο αυτη να ανταποκρινοταν θετικα?Δεν ειναι λογικο να φοβαται τον αγνωστο?Τελος σκεφτειτε παντα και την πιθανοτητα να τρωμε πιτα γιατι απλα δεν μας γουσταρει η συγκεκριμμενη κοπελα...
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
ειχα χωθει για πλακα σε ελεεινιδες προσφατα απλα για να δω τι θα μου πουν για να μη νομιζετε οτι καθομαι και γραφω οτι να ναι..λοιπον κατσαμε για ποτο στο τραπεζι τους και μας ειπανε πριν ακομη μας γνωρισουν οτι δεν προκειται να κανουμε τιποτα μαζι σας γιατι δεν θελουμε να κανοπυμε σχεση! η μια καλη αλλα δεν το χε κανει για 2-3 χρονια ειπε, τεσπα κατσαμε και μας ειπε οτι τελικα υπαρχουν αντρες αφου ερχονται και μας μιλανε αλλα εμεις δεν θελουμε να κανουμε σχεση γιατι ψαχνουμε το κατι διαφορετικο!! η γκομενα σημειωση ηταν 3 χρονια μονη και τις χωνονται καθε μερα..
στο τελος φυσικα ουτε λογος να πληρωσουν ,και στο καπακι πηγα και μιλησα με την σερβιτορα πολωνεζακι της αρεσα και μου λεει στα γρηγορα δωσμου το τηλ. σου να βγουμε αυριο που εχω ρεπο. με πηρε βγηκαμε και ηταν μια χαρα κοπελα. ουστ ελλεεινιδες!
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Μπα δηλαδή εσύ βάζεις στο μουνί σου από 20 και πάνω
Κατάλαβα………………
Τουλάχιστον προφυλάξεις παίρνεις?

Να μη σε νοιάζει τι κάνω εγώ και με ποιον πηδιέμαι όπως εγώ δεν ασχολήθηκα με το πού βάζεις εσύ το πουλί σου ΟΚ?

Και εμείς δεν κατηγορούμε εμφανίσεις
Πιο πολλή κατηγορούμε συμπεριφορές
Αν κατάλαβες τίποτα απ ό,τι έγραψα (ΑΝ μπήκες στον κόπο να διαβάσεις) κι εγώ τις συμπεριφορές κατηγορώ. Και ούτε έκρινα τα γούστα κανενός.

Επειδή προσβάλλεις επικίνδυνα σε όλο σου το ποστ αντε γεια
 

Επισκέπτης
Φρεντυ ασε τους πατριωτισμους και τις φιλοσοφιες και μην ασχολεισαι με τις φασολες.
Και ναι φυσικα θα ταξιδεψω και εξω προκειμενου να βρω ενα καλο μουνι παρα να εχω στο κεφαλι μου τις Ελεινιδες.
Οσο για το εθνος μας.Σκατα να φαει.Μακαρι να γινουμε Ρωσοι.και να εξαλειφτει ετσι για παντα το φαινομενο τις ελεινιδας.
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
ειχα χωθει για πλακα σε ελεεινιδες προσφατα απλα για να δω τι θα μου πουν για να μη νομιζετε οτι καθομαι και γραφω οτι να ναι..λοιπον κατσαμε για ποτο στο τραπεζι τους και μας ειπανε πριν ακομη μας γνωρισουν οτι δεν προκειται να κανουμε τιποτα μαζι σας γιατι δεν θελουμε να κανοπυμε σχεση! η μια καλη αλλα δεν το χε κανει για 2-3 χρονια ειπε, τεσπα κατσαμε και μας ειπε οτι τελικα υπαρχουν αντρες αφου ερχονται και μας μιλανε αλλα εμεις δεν θελουμε να κανουμε σχεση γιατι ψαχνουμε το κατι διαφορετικο!! η γκομενα σημειωση ηταν 3 χρονια μονη και τις χωνονται καθε μερα..
στο τελος φυσικα ουτε λογος να πληρωσουν ,και στο καπακι πηγα και μιλησα με την σερβιτορα πολωνεζακι της αρεσα και μου λεει στα γρηγορα δωσμου το τηλ. σου να βγουμε αυριο που εχω ρεπο. με πηρε βγηκαμε και ηταν μια χαρα κοπελα. ουστ ελλεεινιδες!
Το λογαριασμο ποιος τον πληρωσε?
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Φρεντυ ασε τους πατριωτισμους και τις φιλοσοφιες και μην ασχολεισαι με τις φασολες.
Και ναι φυσικα θα ταξιδεψω και εξω προκειμενου να βρω ενα καλο μουνι παρα να εχω στο κεφαλι μου τις Ελεινιδες.
Οσο για το εθνος μας.Σκατα να φαει.Μακαρι να γινουμε Ρωσοι.και να εξαλειφτει ετσι για παντα το φαινομενο τις ελεινιδας.

:2funny: :2funny: :2funny:
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Διαβαζω τις σελιδες μια μια και καταληγω στα εξης:1)Οι Ελληνιδες ειναι για τα μπαζα,ξενερωτες,ανεραστες,ανοργασμικες και κυριως...Ελλεεινιδες!Στον αντιποδα τοποθετουνται οι αλλοδαπες και δη Ρωσσιδες,Βουλγαρες,Ταυλανδες,κοκ...Και το εξης ερωτημα προκυπτει εδω:Γιατι οι περσισσοτερες περιπτωσεις αφορουν κοριτσια απο χωρες που κατα κανονα ειναι 'ουραγοι' στην οικονομικη,κοινωνικη και πολιτικη αναπτυξη?Απο 'φτωχες' κατα κανονα χωρες?...
Απο κουβεντες που κανω κατα καιρους με αλλοδαπες κοπελες,μου εξομολογουνται πως το ονειρο τους ειναι να βρουν ενα Ελληνα για γαμπρο η ζηλευουν τη φιλη τους που ειναι παντρεμενη με Ελληνα...Σιγουρα λοιπον το γεγονος οτι εχουν καποιας μορφης συμφερον οι αλλοδαπες απο τους Ελληνες,τις καθιστα περισσοτερο δεκτικες...
   2)Αν υποθεσουμε οτι θα σταματησουμε να εχουμε οποιαδηποτε σχεση με της Ελληνιδες,τοτε τα παιδια που θα κανουμε με τις ξενες θα ειναι λιγοτερο Ελληνες...σωστο?Στο τελος θα ειμαστε Ρωσοι και Βουλγαροι...Επισης ποιος εχει ορεξη να απαρνηθει τα πατρια του εδαφη για να ταξιδεψει σε μια χωρα που πιθανο το μονο πιο ευκολο ειναι να βρεις μουνι για να γαμησεις?Εγω παντως δεν ειμαι διατεθιμενος να ταξιδεψω μερικες χιλιαδες χιλιομετρα για να βρω γυναικα...ΔΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗ ΧΑΡΗ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΕΣ που βρεθηκαν στο δρομο μου να ξεκουμπιστω απο τη χωρα μου....Ασε που δεν υπαρχει κανενας λογος να παει καποιος πχ Ρωσια αφου οι πιο πολλες Ρωσιδες ειναι εδω....Εδω ζουμε μαγκες μου δυστυχως η ευτυχως...
   3)Δεν διαβασα απο κανενα να περιγραφει πιθανα ΔΙΚΑ μας λαθη...ΤΙ ΣΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ παει στραβα με την παρτη μας?Μηπως ειμαστε κι εμεις λιγο η πολυ Ελλεινες? :think: Μηπως ειμαστε κι εμεις λιγακι αγαρμποι αδερφια,οταν προσεγγιζουμε Ελληνιδα?Μηπως ειναι παντα απαραιτητο το αναλογο 'ψηστηρι'πριν μπουμε στο.... ψητο?Γιατι για σκεφτειτε πχ να πλησιαζες μια κοπελια με το αμαξι και να της προτεινες να την πας σπιτι της η βολτα?Δεν θα ηταν πολυ μυστηριο αυτη να ανταποκρινοταν θετικα?Δεν ειναι λογικο να φοβαται τον αγνωστο?Τελος σκεφτειτε παντα και την πιθανοτητα να τρωμε πιτα γιατι απλα δεν μας γουσταρει η συγκεκριμμενη κοπελα...

Όχι ρε συ τι λες. Εγώ είπα πρωτύτερα ότι αυτός που κρίνει κατά κανόνα ρίχνει το φταίξιμο πάντα στους άλλους και αμέσως έπεσε ο αντίλογος σ αυτό μου το σχόλιο.
Όμως δε θα βρεις πουθενά εδώ μέσα να λέω εγώ προσωπικά πως για όλα φταίνε πχ οι άντρες ή οι γυναίκες ή τα άστρα ή η τύχη. Πάντα ευθύνεται κάποιος εμπλεκόμενος σε μία κατάσταση, άλλοτε λιγότερο άλλοτε περισσότερο. Απλά δεν είναι όλοι σε θέση να το παραδεχτούν.
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Ρε παιδια λεμε τα ιδια και τα ιδια, το θεμα εχει εξαντληθει πλεον σε δεκαδες ποστ και θρεντς.

Οι ελληνιδες αυτη τη στιγμη αποτελουν το πιο μελανο κομματι του γυναικειου φυλου.
Οι ελληνιδες ειναι οι πιο ψωνισμενες,κομπλεξικες και υπεροπτικες γυναικες αυτη τη στιγμη, για πολλους και διαφορους λογους, οι οποιοι εχουν αναλυθει αβερτα σε πολλα ποστ και θρεντ αν ψαξετε στις σελιδες.
Οσο αφορα το τελευταιο ποστ οπου αναφερθηκε οτι οι ελληνιδες ειναι πολυ πιο ομορφες απο τους ανδρες,... ΠΑΠΑΡΙΑ :jerking: Απο τον Νοεμβριο εχω παει δυο φορες ουκρανια. Λοιπον

Η αναλογια ποιοτητας-ποσοτητας των γυναικων εκει σε σχεση με δω, μιλαμε για ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ!
Ο αριθμος των μουναρων εκει ειναι ασυγκριτα υψηλοτερος εκει απ'οτι εδω και οχι μονο....
Οι ανδρες τους ειναι για τα μπαζα κανονικα, αλλα, τι κανουν? ΝΑΙ, ΓΑΜΑΝΕ ΜΟΥΝΑΡΕΣ ΑΝΕΤΑ, ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ!  :headbang:

Οχι οπως εδω περα, που ενας νορμαλ εως εμφανισημος ελληνας (μεσος οικονομικα), πρεπει να του βγει η Παναγια για να του κατσει μια μετρια (απο καθε αποψη) ελληνιδα. Δηλαδη το τι εβλεπαν τα ματια μου ρε παιδια εκει ειναι να τρελλαινεσαι κανονικα ρε πουστη μου. Καταρχην βλεπεις ζευγαρια αβερτα εκει παντου στο δρομο και στα clubs.
Αλλα το βασικο...ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΟΡΜΑΛ CASUAL ΤΥΠΑΚΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ

Για κλαματα ειμαστε εδω περα κανονικα, για κλωτσιες ειναι οι ελληνιδες ατελειωτες




 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
στο τελος φυσικα ουτε λογος να πληρωσουν ,και στο καπακι πηγα και μιλησα με την σερβιτορα πολωνεζακι της αρεσα και μου λεει στα γρηγορα δωσμου το τηλ. σου να βγουμε αυριο που εχω ρεπο. με πηρε βγηκαμε και ηταν μια χαρα κοπελα. ουστ ελλεεινιδες!

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ...... / καμια φιλη για μενα εχει ??????
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Αυτό είχα γράψει και εγώ. Μόνο άμα έρθει σε επαφή με ξένο πληθυσμό ο Έλληνας καταλαβαίνει ότι είναι ο πιο βλάκας άντρας του κόσμου
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Aλλη Ελληνιδα  λεει  φταιει η μαμα...!!!

"χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν άντρα θα σου πω ένα λόγο για τον οποίο ο ΑΝΤΡΑΣ είναι είδος προς εξαφάνιση.( Γυναικειος αυνανισμος 60%+ ..σημειωνω εγω!!)
Δεν κρίνουμε κανένα απλά η συμπεριφορά σας είναι αυτή που μας κάνει να το λέμε,ίσως γιατι δεν θέλετε να αναλάβεται κάποιες ευθύνες ή ισως γιατί δεν θέλετε να χάσετε την οποιαδήποτε βολή σας ή ακόμη ακόμη επειδή έχετε καλομάθει από το σπίτι και δεν μπορείτε να αντιμετωπίσεται κάποιες καταστάσεις.
Δυστυχώς όμως για όλα αυτά ευθύνεται πάντα μία γυναίκα :"Η ΜΑΜΑ"


Ρε μάνα γιατι με εκανες ετσι :

* Γιατι με εψησες να σπουδασω στην Ελλαδα.. ..Γιατί να φάω 5 χρόνια στα Β.Προάστεια..
  Γιατί δεν με εστειλες στην Σουηδια στις πουτανες τις Σουηδεζες??

* Γιατι δεν με εκανες μπαζογαμιά-καγκουρα-κωλογλυφτη των Ελληνίδων..??

* Γιατι  δεν πουλησες το οικοπεδο  να πάρω ΤΤ ΑUDI για  να βγάζω το μπαζο και να πουλάω μούρη?

  Τελικά το ανακάλυψα το προβλημά μου??

  Δεν φταει το γεγονος οτι προσπαθω να ειμαι αξιοπρεπης!!

  Η μάνα μου φταίει!!
 

Επισκέπτης
Αυτό είχα γράψει και εγώ. Μόνο άμα έρθει σε επαφή με ξένο πληθυσμό ο Έλληνας καταλαβαίνει ότι είναι ο πιο βλάκας άντρας του κόσμου

Οχι οχι πρεπει να παντρευεται κανονικα παπουτσι απο τον τοπο του :jerking: :jerking: :jerking:

Ξυπνατε ρεεε εχουμε τις χειροτερες γυναικες στην Ευρωπη!Και η πλακα ειναι οτι παρολλο τις τοσο ξενες που εχουν ερθει Ελλαδα υπαρχουν ακομα μαλακες που πετανε παπαριες οτι οι Ελεινιδες συγκρινονται η οτι ειναι καλυτερες(!!!!) απο τις ξενες.
Αφηστε την σαβουρα στον πατο της θαλασας ρε και βουρ για εξω!
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Φαγώθηκες και συ με τους ανθρώπους, παντρεμένοι είναι και μπορεί να έχουν και παιδιά.
Το θέμα είναι πολλά πράγματα να είναι προς γνώση και συμμόρφωση.
 

litle cat boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
94
Like
1
Πόντοι
0
  Δεν ειπα οτι ξέρω καλύτερα αλλα οτι ο Χαριτοπουλος ειναι ΕΚΤΟΣ θέματος! Γραφει λες και ζουμε στην Ν. Υορκη ενω  ζουμε στην ΨωροΚωσταινα!!
  Για μένα απιαστο ονειρο ειναι να δουλευω σε μια μεγαλη εταιρεια και ας δουλευα 15 ωρες την ημερα για 1000€ (μην σου πω οτι παηγαινα και τσαμπα για να κανω γνωριμίες). Μονο η μουρη που θα πουάγα στους τριτους θα ηταν καλο αντισταθμισμα!!!

  Το θεμα ειναι οτι ζουμε (στην Αθηνα) σε μια μεγάλη πόλη  αλλα η αντιλήψεις ειναι μιας παλαιας εποχής!!!! 

Γεννηση-σχολειο-Πτυχιο-στρατος-δουλεια-γαμος-παιδια-γηροκόμηση γονεων-συνταξη-εγγονια-γηροκόμηση απο τα παιδια μας-The end!

  Αυτος ειναι ο κυκλος ζωης που ονειρευτηκε η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ γενια για τα παιδια της!!!!!!!!!
 

Εγώ από όλα αυτά δεν πρόκειται να κάνω τίποτα
 

Επισκέπτης
Φαγώθηκες και συ με τους ανθρώπους, παντρεμένοι είναι και μπορεί να έχουν και παιδιά.
Το θέμα είναι πολλά πράγματα να είναι προς γνώση και συμμόρφωση.

Σωστος οι υποψηφιοι γαμπροι θυματα λοιπον να ανοιξουν τα ματια τους και να μην την πατησουν σαν τους αλλους.
Γιατι γαμος με ελεινιδα ισον καταδικη και απο πεθερικα πολλες φορες.(αθανατη ελληνικη οικογενεια :jerking:)
 

litle cat boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
94
Like
1
Πόντοι
0
Να μη σε νοιάζει τι κάνω εγώ και με ποιον πηδιέμαι όπως εγώ δεν ασχολήθηκα με το πού βάζεις εσύ το πουλί σου ΟΚ?
Αν κατάλαβες τίποτα απ ό,τι έγραψα (ΑΝ μπήκες στον κόπο να διαβάσεις) κι εγώ τις συμπεριφορές κατηγορώ. Και ούτε έκρινα τα γούστα κανενός.

Επειδή προσβάλλεις επικίνδυνα σε όλο σου το ποστ αντε γεια

δεν σε προσβαλω καθολου αλλα τεσπα δεν σε ενοχλω αλλο
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
whitey να σε ρωτησω κατι?

Σε μπουρδελα.στουντιο/cg κανεις καταθεσεις?

Αν ναι ,γιατι δεν ποσταρεις ενημερωσεις και κριτικες?

Τι αλλο θα βοηθησει αυτο το θρεντ.Τοσα μπινελικια και ''χοντροκωλες'' ειναι η μια στις 2 λεξεις
 

Επισκέπτης
whitey να σε ρωτησω κατι?

Σε μπουρδελα.στουντιο/cg κανεις καταθεσεις?

Αν ναι ,γιατι δεν ποσταρεις ενημερωσεις και κριτικες?

Τι αλλο θα βοηθησει αυτο το θρεντ.Τοσα μπινελικια και ''χοντροκωλες'' ειναι η μια στις 2 λεξεις


Οταν ποτε εχω να πω κατι αξιολογο σχετικα με αγοριαιο ερωτα το αναφερω στο αναλογο thread της πολης μου.
Εδω απλα χαβαλε κανουμε για να λεμε και τα χαλια της Ελλαδα και να φορτωνουν οι σαβουριτσες που τα διαβαζουν αυτα μαζι με τους σαβουρογαμηδες τους.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Οταν ποτε εχω να πω κατι αξιολογο σχετικα με αγοριαιο ερωτα το αναφερω στο αναλογο thread της πολης μου.
Εδω απλα χαβαλε κανουμε για να λεμε και τα χαλια της Ελλαδα και να φορτωνουν οι σαβουριτσες που τα διαβαζουν αυτα μαζι με τους σαβουρογαμηδες τους.
Ποιας πολης?Δεν εχω δει κατι παρα μονο υβρεις.
Ξεκαυλωσε πραγματικα και ασε τα μπινελικια,δε θα σε βοηθησουν ιδιαιτερα.
Φιλικα
 

Επισκέπτης
Ποιας πολης?Δεν εχω δει κατι παρα μονο υβρεις.
Ξεκαυλωσε πραγματικα και ασε τα μπινελικια,δε θα σε βοηθησουν ιδιαιτερα.
Φιλικα

900++ ποστ εχω τα ελενξες ολα?
Στο τοπικ το συγκεκριμενο το εχω για υβρεις και για να κανω την πλακα μου.

Πηγαινε ρωτα και για αν ποσταρουν ενημερωσεις μπουρδελων στα πολιτικο-οπαδικα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom